Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

W Hero Zero rozpoczyna się Wielkanocne Wydarzenie!


  • Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Rudnik04

Rudnik04

    Znawca

  • Moderators
  • 108 postówReputacja: 177

Napisano 11 kwiecień 2022 - 18:25

Witajcie Bohaterowie,
 
W Humphreydale trwa Sezon Wielkanocny! Od 16.04.2022 do 23.04.2022 odbędzie się nie tylko heroiczne wydarzenie Wielkanocne, ale także wiele misji wielkanocnych oraz możesz odnaleźć 19 pasujących przedmiotów w Lumpeksie.
 Ponadto paskudny złodziej jajek ogłosił, że chce zepsuć Wielkanoc dzieciom z miasta... Oczywiście nie możesz na to pozwolić, więc miej oczy szeroko otwarte!
Podczas Wielkanocnej Oferty Specjalnej możecie znaleźć również czterech towarzyszy: Tweeny'ego, który ma specjalną umiejętność na poziomie 20, można go znaleźć w Lumpeksie, w Wielkanocnych Pudełkach z Niespodziankami lub jako nagrodę za wyjątkowo wrednego Wielkanocnego łotra. Little Hopsy, która posiada specjalną umiejętność 10 poziomu, można znaleźć w Lumpeksie. Jej brat Tuptuś, ze specjalną umiejętnością na poziomie 30., zostanie przyznany jako nagroda za pomyślne ukończenie wydarzenia „Zajączek wielkanocny w tarapatach”. Lemmy, mała puszysta owieczka, która ma specjalną umiejętność na poziomie 30, 
czeka na Ciebie wraz z garścią oponek w Wielkanocnych Pakietach Podróżnych w sklepie z oponkami. Oczywiście dostępne są również pyszne wielkanocne pakiety, pełne oponek.
A dla twojego bohaterskiego domu, w skrzynkach z wyposażeniem znajdziesz również w sumie pięć eleganckich elementów wyposażenia w stylu wielkanocnym, w dwóch wariantach.
Twój zespół Hero Zero życzy Ci Wesołych Świąt! Baw się dobrze na wydarzeniu!
 

easter-hz.png

 

Najlepszego,
Twój zespół Hero Zero.

 


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych