Skocz do zawartości


Zdjęcie

Posprzatanie działu "Tips &Tricks"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 samebrednie2

samebrednie2

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
Reputacja: 33

Napisano 03 marzec 2022 - 21:54

Cześć,

proszę administrację forum jak i autora szanownego @Plazmix o posprzatanie działu Tips&tricks zaśmieconego tematami typu "HeroCon Ranking [xx.xx.xxxx do xx.xx.xxxx]" i tym podobnymi. Tych tematów jest multum, a niestety nie mają żadnego związku z samym działem - to tematy czysto informacyjne, nie ma tam żadnych tipsów ani tricków dotyczących gry.

Przez ich mnogość cały dział znacząco stracił na przejrzystości, a ręczne przeglądanie tematów w poszukiwaniu jakichś wskazówek jest przez to utrudnione, bo trzeba się przekopywać przez dziesiątki tematów niezwiązanych nawet z działem.

Fajnie, że @Plazmix zbiera te dane i można sobie zerknąć jak ktoś ma ochotę i nie mam nic do tego, natomiast to nie jest miejsce na tego typu spisy.

Na pierwszej stronie działu, poza tematami przypietymi są tylko 3 tematy które można by uznać ża zgodne z działem, natomiast reszta to te listy....



#2 Plazmix

Plazmix

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Plazmix



Reputacja: 557

Napisano 04 marzec 2022 - 12:21

Cześć,
proszę administrację forum jak i autora szanownego @Plazmix o posprzatanie działu Tips&tricks zaśmieconego tematami typu "HeroCon Ranking [xx.xx.xxxx do xx.xx.xxxx]" i tym podobnymi. Tych tematów jest multum, a niestety nie mają żadnego związku z samym działem - to tematy czysto informacyjne, nie ma tam żadnych tipsów ani tricków dotyczących gry.
Przez ich mnogość cały dział znacząco stracił na przejrzystości, a ręczne przeglądanie tematów w poszukiwaniu jakichś wskazówek jest przez to utrudnione, bo trzeba się przekopywać przez dziesiątki tematów niezwiązanych nawet z działem.
Fajnie, że @Plazmix zbiera te dane i można sobie zerknąć jak ktoś ma ochotę i nie mam nic do tego, natomiast to nie jest miejsce na tego typu spisy.
Na pierwszej stronie działu, poza tematami przypietymi są tylko 3 tematy które można by uznać ża zgodne z działem, natomiast reszta to te listy....



Mogę ich wcale nie robić jak każdy robi z tego wielki problem

Tematy są robione tylko dlatego żeby nowi użytkownicy na forum mogli to łatwo znaleźć i obserwować

Jeśli zostanie to zawarte w jednym temacie to, nowy gracz nawet nie będzie wiedział że taki post z rankingami istnieje

Dlaczego są tam prawie same moje posty ? Ponieważ dział z Tips&tricka jest wymarły. Prawie nikt nie robi tam nowych tematów. Administracja powinna takie rankingi po miesiącu archiwizować lub po prostu usunąć

Pozdrawiam Plazmix :Ninja:


Użytkownik Pawel106 edytował ten post 04 marzec 2022 - 13:17
I cut out the censored vulgarity

  • blue11137 i Kinia1 lubią to

#3 Pawel106

Pawel106

    Moderator

  • Moderators
  • 2265 postów
  • Miejscowość:Mazowieckie






Reputacja: 1279

Napisano 04 marzec 2022 - 16:36

Witam.

 

Nie chodzi o to, żebyś nie robił tylko żeby dana treść była w jednym temacie.

Jeśli jakiegoś gracza zainteresuje taki ranking, znajdzie go i wszystko co w nim jest.

Nabijanie sztucznej aktywności Forum, to też nie jest metoda, na jego rozruszanie.

 

 

Pozdrawiam.


Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#4 blue11137

blue11137

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 47 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz
  • Serwer:PL15
  • Postać:WHATEVER
  • Drużyna:Black Spiders






Reputacja: 21

Napisano 04 marzec 2022 - 19:53

rób bo ciekawe to jest :)

A na cholere komuś wskazówki do tej gry? :D 

 

 

Mogę ich wcale nie robić jak każdy robi z tego wielki problem

Tematy są robione tylko dlatego żeby nowi użytkownicy na forum mogli to łatwo znaleźć i obserwować

Jeśli zostanie to zawarte w jednym temacie to, nowy gracz nawet nie będzie wiedział że taki post z rankingami istnieje

Dlaczego są tam prawie same moje posty ? Ponieważ dział z Tips&tricka jest wymarły. Prawie nikt nie robi tam nowych tematów. Administracja powinna takie rankingi po miesiącu archiwizować lub po prostu usunąć

Pozdrawiam Plazmix :Ninja:



#5 samebrednie2

samebrednie2

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
Reputacja: 33

Napisano 04 marzec 2022 - 22:52

Mogę ich wcale nie robić jak każdy robi z tego wielki problem

Tematy są robione tylko dlatego żeby nowi użytkownicy na forum mogli to łatwo znaleźć i obserwować

Jeśli zostanie to zawarte w jednym temacie to, nowy gracz nawet nie będzie wiedział że taki post z rankingami istnieje

Dlaczego są tam prawie same moje posty ? Ponieważ dział z Tips&tricka jest wymarły. Prawie nikt nie robi tam nowych tematów. Administracja powinna takie rankingi po miesiącu archiwizować lub po prostu usunąć

Pozdrawiam Plazmix :Ninja:

Kolego - z podejściem "nic nie będę robić, jak ktoś ma z tym problem" daleko w życiu nie zajdziesz ;)

Z drugiej strony skoro jak piszesz "Każdy robi z tego wielki problem" to zastanowiłbym się nad celowością działania - ale to nie o tym jest mój temat i do samych spisów nic nie mam, więc nie zgrywaj obrażonego chłopca - ja napisałem tylko, że mnogość tych tematów, w tym konkretnym dziale po prostu jest przytłaczająca i utrudniająca korzystanie z tego wspólnego dla nas miejsca. Natomiast to, że dział "prawie umarł" nie oznacza, że można zrobić z tego wysypisko, zwłaszcza tematami które nie są z nim w zasadzie związane.

 

Jeszcze raz, tak żeby było jasne: Chcesz publikować te rankingi, to publikuj, ale niech to ma ręce i nogi, a nie będzie śmietnikiem :) nie krytykuje Ciebie, tylko zwracam uwagę na powstały bałagan.

Więc być może z moderacją można wypracować jakieś wspólne fajne rozwiązanie :)

ps: Nawet najcięższa praca będzie niczym, jeśli będzie zrobiona niechlujnie - pójdziesz kiedyś do dobrego miejsca pracy, to się przekonasz.

 

Pozdrawiam.


Użytkownik samebrednie2 edytował ten post 04 marzec 2022 - 22:54


#6 Harold

Harold

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Serwer:PL25
Reputacja: 29

Napisano 05 marzec 2022 - 14:03

Po prostu każdy ranking w osobnym temacie. Mam na myśli, że osobny temat do rankingu TTD i w nim same posty dotyczące owego rankingu i na tej samej zasadzie pozostałe rankingi (HC oraz PvP). Dzięki temu, tak jak Paweł napisał, osoby tym zainteresowane będą miały wszystko z danej kategorii. 


100.gif


#7 Pawel106

Pawel106

    Moderator

  • Moderators
  • 2265 postów
  • Miejscowość:Mazowieckie






Reputacja: 1279

Napisano 06 marzec 2022 - 16:08

Witajcie.

 

Miło mi poinformować, że tematy rankingów zostały uporządkowane i umieszczone w podpiętych wątkach.

Wątki te widać na pierwszej stronie działu, więc nie powinno być problemów z ich znalezieniem.

 

Pozdrawiam.


Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#8 Harold

Harold

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Serwer:PL25
Reputacja: 29

Napisano 06 marzec 2022 - 16:34

Teraz aż chce się wejść i czytać, nie to co wcześniej.. Good job!  :super:


  • Plazmix lubi to

100.gif


#9 samebrednie2

samebrednie2

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
Reputacja: 33

Napisano 08 marzec 2022 - 12:39

Super!

Dzięki za skorzystanie z mojej sugestii :)

Temat chyba można już zamknąć w takim razie. Pozdrawiam.

 

ps - a może by tak odpiąc nieaktualizowane od trzech lat tematy "top 50 pod względem statystyk" i "poziomów" w tym samym dziale?

Dawno nieaktualne i nie potrzebne ;)


Użytkownik samebrednie2 edytował ten post 08 marzec 2022 - 12:47





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych