Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Zmiany wizualne bohatera.

Zmiany HZ Sylwetka Awatar Sugestia Udoskonalenie Gra Pomysł Support Opinia

  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Da4kD3mon93

Da4kD3mon93

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Miejscowość:Siemianowice Śląskie
  • Serwer:PL28
  • Postać:DarkDemon93
  • Drużyna:TheCrew
Reputacja: 1

Napisano 06 styczeń 2022 - 12:58

Witam.

Wpadłem na pomysł, który mógłby nieco "udoskonalić" wizualnie system gry. Mianowicie ciekawym rozwiązaniem i myślę, że dosyć unikalnym byłoby, gdyby sylwetka Naszego awatara wraz z rosnącym poziomem zmieniała się. Dotychczas, jak gram od wielu lat, tak Nasz bohater wygląda zawsze tak samo. Taka zmiana mogłaby wpłynąć pozytywnie i dopasować się do tytułu od zera do bohatera. W pewnym momencie oczywiście od załóżmy 200/300 poziomu sylwetka mogłaby się już utrzymywać na przedstawieniu umięśnionego bohatera, aby system zmian nie był niezauważalny na początkowych etapach. Nie ukrywam, że jestem fanem gier upgrade'owych i uważam (choć to moja osobista opinia), że byłoby to naprawdę ciekawe urozmaicenie gry.

Pozdrawiam.

P. S. Niestety nie mam pomysłu na grafikę, która miałaby to rozwiązanie zademonstrować, ale ufam, że graficy HZ byliby w stanie sprytnie to rozwiązać.
  • Danielo lubi to

#2 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 401 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 11 styczeń 2022 - 10:41

To nie jest zły pomysł, aczkolwiek mogłoby być zróżnicowanie jeśli chodzi o płeć. Bo przykładowo taka umięśniona postać bohaterKI nie wyglądałaby... fajnie, moim skromnym zdaniem. Myślę, że po prostu mogłaby powstać opcja wyboru sylwetki. Gruba, chuda....(w końcu każdy może zostać bohaterem, niezależnie od wyglądu). Mielibyśmy możliwość wybrania odpowiedniej, zgodnie ze swoimi preferencjami. 


Użytkownik Danielo edytował ten post 11 styczeń 2022 - 10:52

  • Da4kD3mon93 lubi to

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#3 Da4kD3mon93

Da4kD3mon93

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Miejscowość:Siemianowice Śląskie
  • Serwer:PL28
  • Postać:DarkDemon93
  • Drużyna:TheCrew
Reputacja: 1

Napisano 11 styczeń 2022 - 10:53

Oczywiście Danielo masz świętą rację, kobieta w formie niesamowitej kulturystki z każdym mięśniem na wierzchu nie wygląda jak to słusznie określiłeś "fajnie", więc bardzo dobrym pomysłem jest zróżnicowanie pod względem płci 😉

#4 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 401 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 11 styczeń 2022 - 11:36

Wyczuwam ironię...  :Laughing: Tak na serio to nie jest tak, że nie uznaję kobiet z muskulaturą. Powiedziałbym nawet, że jestem za, aczkolwiek bez przesady. Jak czasem widuję tu i tam kobiety bardziej muskularne niż faceci, co nie wygląda dobrze (przyznajmy) to trochę mi się śmiać chce, ale to moja opinia. A ile ludzi, tyle opinii. 


  • Da4kD3mon93 lubi to

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#5 Da4kD3mon93

Da4kD3mon93

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Miejscowość:Siemianowice Śląskie
  • Serwer:PL28
  • Postać:DarkDemon93
  • Drużyna:TheCrew
Reputacja: 1

Napisano 11 styczeń 2022 - 11:55

Wybacz, w żadnym wypadku to nie była ironia. Jak tak kilka razy poczytam swoją wypowiedź, to rzeczywiście można ją tak odebrać, lecz zapewniam tak być nie miało 😜 Jak najbardziej zgadzam się z Twoim zdaniem i nie ukrywam, że byłbym wdzięczny administracji gdyby równie entuzjastycznie podeszła do tematu. Myślę, że nie było by to tak czasochłonne jak tworzenie nowych przedmiotów w grze etc. więc miło by było, gdyby rzeczywiście taka opcja (zmiana) pojawiła się w HZ 😀

#6 Da4kD3mon93

Da4kD3mon93

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Miejscowość:Siemianowice Śląskie
  • Serwer:PL28
  • Postać:DarkDemon93
  • Drużyna:TheCrew
Reputacja: 1

Napisano 11 styczeń 2022 - 11:55

Zdublowała mi się odpowiedź, więc jako iż post można edytować, a nie ma szans usunąć, pozwolę sobie go zagospodarować na szczere podziekowania za poparcie Danielo 😉

Użytkownik Da4kD3mon93 edytował ten post 11 styczeń 2022 - 11:58






Also tagged with one or more of these keywords: Zmiany, HZ, Sylwetka, Awatar, Sugestia, Udoskonalenie, Gra, Pomysł, Support, Opinia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych