Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy Przegląd #66 z ewa47


  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kaskader

Kaskader

    Znawca

  • Team Hero Zero
  • 167 postów



Reputacja: 194

Napisano 04 grudzień 2021 - 17:23

Witajcie wszyscy w Kolejnym Wydaniu Garażowego Przeglądu.
Ja nazywam się Kaskader, a moim rozmówcą jest ewa47.

 

hY5ihJU.jpg

Zapraszam do lektury



Cześć, jak się masz? Możesz podać nam Twój Nick i serwery na których grasz?

Hej, bardzo dobrze. Mój nick to ewa47, gram obecnie w 75% na pl28, w 20% na pl3 i 5% na pl7.

 

 

Czy chcesz porozmawiać trochę o sobie, o życiu, kiedy nie pracujesz jako bohater?

Oczywiście, chociaż tego życia jest mało. :P Realnie mam na imię Martyna, większość dnia spędzam w technikum, ucząc się na kierunku informatycznym.

 

 

Kiedy zaczęłaś grać w Hero Zero?

W 2013 roku na pewnej nudnej lekcji informatyki. Jeśli mnie czyny bohaterskie nie mylą to był to 18 maja.
 

 

To jesteś bardzo doświadczonym graczem. Masz może jakieś wskazówki dla początkujących?

Znalazło by się kilka wskazówek. Na pewno jedną z pierwszych rzeczy po rozpoczęciu musi być ustawienie filtrów w bohaterskich czynach, odbieranie enki w teamie z niskim rozwojem albo trenów, gdy nie ma się czasu ich zrobić to błędy których ja najbardziej żałuję z początków gry. Nie można także zapomnieć o kryjówce - stawianie na start pomieszczeń takich jak kopalnia, fabryka, laboratorium czy centrala bez miejsca odstępu na generator będzie kosztować w późniejszej fazie rozwoju sporo czasu.

 

 

Miejmy nadzieję, że nowi gracze skorzystają z twoich wskazówek. Widzę, że jesteś przywódczynią drużyny na pl28. Opowiedz nam, czy ta rola jest wymagająca i dlaczego akurat na nią się zdecydowałaś? :O

Jest dość wymagające ze względu na to, że jestem główną osoba odpowiedzialną za rekrutację, co do łatwych zadań nie należy. Większość podań jakie otrzymuje jest pusta, a aby znaleźć graczy, którzy przyczynią się do ciągłego rozwoju teamu, staram się dopytać o więcej informacji od każdej osoby aplikującej do drużyny, co zajmuje sporo czasu. Zdecydowałam się na nią głównie dlatego, bo tęsknię za czasem, kiedy na pl3 były aktywne czaty w drużynach, bycie w teamie na najnowszym serwerze było najłatwiejszą opcją na taki "powrót do przeszłości", a dowódca to jedyna osoba w drużynie, której z teamu, z czatu nie da się wyrzucić.
 

 

Aktywny czat i miła atmosfera to podstawa zgranej drużyny. Masz jakieś konkretne cele do osiągnięcia jeszcze w grze?

Mam ich dość sporo. Te do których najbardziej dążę to double top1 w turnieju tygodniowym oraz utrzymacie top3 sławy kryjówek do momentu, gdy większość serwera będzie mieć już pozycje obronne i będzie się robić jeden atak na godzinę, a nie dwa na minute. Oczywiście jest jeszcze 100% rozwoju kryjówki, ale to trochę niemożliwy do osiągnięcia cel.

 

 

Trzymam kciuki, aby udało ci się to zrealizować. :puchar: Masz może ulubionego towarzysza?

Na pierwszym miejscu podium moich ulubionych towarzyszy jest Frosty, od kilku lat wierny przyjaciel. :P Mimo, że już nawet bez swojego pierwotnego specjalnego skilla to pewnie już zawsze będzie stać obok mojej postaci na pl3 (na pl28 też pewnie byłby, ale się nie zjawił).

 

zpHObsh.jpg

 

 

Po jego umiejętnościach widać, że jest mocny, więc pewnie wygrywasz z każdym. Czy jest może coś co chciałabyś, aby pojawiło się w grze?

Pewnie większość ludzi się tu ze mną nie zgodziłaby, ale najlepiej jakby dodano więcej depozytów tak, aby podwoić obecną ilość. Należę do osób, które lubią kolekcjonować :P, aż serduszko bolało, jak musiałam na pl3 sprzedać cały depozyt dziurkaczy do modyfikacji, kiedy inne itemki się nie mieściły... Poza tym fajnie, jakby zostały dodane jeszcze jakieś pomieszczenia do kryjówki, np. kolejna fabryka, kopalnia czy laboratorium.
 

 

Ciekawe pomysły, może w przyszłości twórcy coś z tym zrobią. Czy istnieje gracz, którego podziwiasz? Jeśli tak, kto to jest i dlaczego?

Jest kilku takich graczy. Na pewno jednym z nich będzie siwy92 z pl3, dowódca teamu z największą ilością honoru w Polsce oraz ZIBIN z pl3, także dowódca dość dobrego teamu i posiadacz topowych kont. Aż zazdroszczę im obu takiej mobilizacji aby codziennie, przez lata się logować. 

 

 

Odejdźmy trochę od gry. Bardzo często jesteś na forum. Masz może swoich ulubieńców, których zawsze lubisz wspominać?

Obecnie na forum trochę przestałam się pojawiać, jestem tylko raz na dzień albo rzadziej. Co do ulubieńców na pewno będzie to Gluptas31 oraz JestemBuk (który już skończył grę). :(


Masz okazję posiadać na jeden dzień super moce. Co byś wybrała? :confused:

Zdecydowanie wampirzą szybkość, by móc wrócić ze szkoły w kilka sekund i spokojnie klikać pojedynki - idealna zdolność.


Dobry wybór. Na sam koniec kogo chciałabyś pozdrowić? :smug:

Oczywiście, więc pozdrawiam całą drużynę "Kinkou" z pl28, w szczególności jej współzałożycieli czyli Dunia, Blondyna, BigBossa oraz Meliodasa oraz wszystkich graczy z pl3 (niewielu nas już tam zostało), a w szczególności xDadzio, ZIBIN'a i siwego92 oraz społeczność forumową z wyróżnieniem Gluptasa31. :hlehle: 


Dziękuję ślicznie za wywiad, życzę sukcesów w grze jak i w życiu prywatnym. :drink:



#2 ewa47

ewa47

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 414 postów
  • Miejscowość:Ionia
  • Postać:Irelia Xan
  • Drużyna:Placidium Navori






Reputacja: 1702

Napisano 04 grudzień 2021 - 17:54

Mam nadzieję, że miło się czyta :P


           Irelia


#3 Kandar

Kandar

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Miejscowość:KAMEHAMEHA
  • Serwer:PL33
  • Postać:Kandar



Reputacja: 10

Napisano 04 grudzień 2021 - 18:02

2/10 Ponieważ sam wywiad nie powala,widać że został on przeprowadzony troszkę jako taka zapchaj dziura. Ale 2 się należy, bardzo miło wspominam pl3, znaki interpunkcyjne były stawiane w prawidłowy sposób. Wywiad nudny jak flaki z olejem,ale to moje odczucia. Dziękuję za uwagę, proszę robić Hero Con. 



#4 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 04 grudzień 2021 - 22:57

jak dla mnie fajnie się czytało.  :super: nostalgia jest :huhu:


  • ewa47 lubi to

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#5 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 402 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 05 grudzień 2021 - 09:15

Wywiad zrobiony, byle był. Czytałem lepsze  :smile: Nawet 5/10 nie mogę dać.


  • Kandar lubi to

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#6 blue11137

blue11137

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 47 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz
  • Serwer:PL15
  • Postać:WHATEVER
  • Drużyna:Black Spiders






Reputacja: 21

Napisano 09 marzec 2022 - 15:17

słabe, moje lepsze były haha






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych