Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * - - 2 głosy

Nerf Frankiego

#towarzysz #frankie #umiejętność

  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 xmalamucik

xmalamucik

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL28
  • Postać:xmalamucik
  • Drużyna:Familia
Reputacja: 0

Napisano 29 październik 2021 - 14:50

Według mnie towarzysz Frankie a dokładniej jego umiejętność "Przeraźliwy Ryk" jest ona według mnie jak i przez wiele osób zbyt mocna oraz nie mająca sensu. Wiele graczy narzeka na tę umiejętność ze względu na zbyt wysokie szanse w porównaniu z osobami z znacznie lepszymi statystykami przedstawie to na swoim przykładzie czyli posiadam od osoby posiadającej tego towarzysza w sile, kondycji, inteligencji oraz intuicji po 150+ i przegrywam za każdym razem i to z ogromną różnicą. W imieniu osób które uważają że ta umiejętność jest zbyt mocna itp. i w moim imieniu prosiłbym o nerf umiejętności. Dziękuje za wyrozumiałość.



#2 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 421 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 119

Napisano 29 październik 2021 - 17:34

Czy to jest może ten towarzysz z aktualnego sezonu?

W tym właśnie rzecz, żeby mieć szansę przeciwko graczom o lepszych statystykach. A to czy umka wejdzie, czy też nie to po prostu losowe. Czasem się poszczęści, a czasem nie. Przepustka sezonowa droga nie jest, myślę że opłaca się ją kupić i mieć dostęp do wielu przydatnych bonusów. 


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#3 BlackAngel44

BlackAngel44

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL21
  • Postać:BlackAngel
Reputacja: 3

Napisano 31 październik 2021 - 12:44

Gościu gadasz w tym momencie bardzo od rzeczy takich petów jak Frankie jest chyba z 5 już tyle w temacie 😉





Also tagged with one or more of these keywords: #towarzysz, #frankie, #umiejętność

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych