Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy Przegląd #65 z Adam131


  • Please log in to reply
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nieuczesany

Nieuczesany

    Moderator

  • Moderators
  • 159 postów



Reputacja: 251

Napisano 16 październik 2021 - 11:17

Witajcie wszyscy w Kolejnym Wydaniu Garażowego Przeglądu.
Ja nazywam się Nieuczesany, a moim rozmówcą jest Adam131.
 
AZ73o3D.png
 
Zapraszam do lektury
 
Witaj ponownie Adam131, jak mija Ci dzień? 
 
Cześć, że tak powiem.. szybko  :D Przestawiłem się tak, że siedzę w nocy, a w dzień śpię, więc dnia mi zabrakło do funkcjonowania. 
Ale będę musiał zacząć spać jak ludzie. Czuje się dobrze, właśnie robię codzienną rutynę w Hero Zero czyli misje, trenki, kryjówka oraz pojedynki.
 
Nie jesteś głodny czasami, jak tak siedzisz w nocy, skoro w dzień śpisz? 
 
Jestem osobą która nie je zbyt wiele. Gorzej gdy zachcę mi się pić. Wtedy idę po cichu, żeby narzeczonej nie obudzić i biorę napój. 
Zawsze musze mieć pod  ręką coś, żeby się napić z jedzeniem tak nie mam. A co do nocy to ja uwielbiam tę chwilę. Jest cisza i spokój. 
Dawniej to potrafiłem całe noce chodzić po mieście słuchając piosenek na słuchawkach. Jeżeli ktoś tego nie próbował polecam   :super:
Oczywiście tylko wtedy gdy osoba jest już starsza.... Zrelaksować się, nie myśleć gdzie się idzie... 
Nie myśleć że coś się może złego stać... Po prostu idziesz i nie myślisz o niczym.. Chociaż może wydawać się dość dziwne to co piszę.
Ale ja na ogół jestem dziwny więc to do mnie pasuje.  
 
Wychodzi na to, że jesteś bardzo doświadczonym graczem. A wracając trochę do życia realnego to czy masz jakieś zainteresowania, którymi byś chciał się podzielić z czytelnikami?
 
Nie da się ukryć, że już sporo czasu gram w Hero Zero. Sporo człowiek widział i sporo człowiek wie. Dlatego fajne są aktualizacje które coś dodają do gry gdzie wtedy nawet najbardziej doświadczony gracz musi zacząć myśleć, jak coś zrobić by było dobrze. Też jestem za tym, że czym więcej aktualizacji które dodają jakieś nowe czynności to gry tym ciężej dla nowych graczy. Wiem to po sobie, jak jest jakaś gra która ma ileś tam ulepszeń czy też różne warianty statystyk to nowa osoba się gubi i zniechęca się. Są plusy i minusy. Każdy jest inny i każdy myśli na swój sposób   :super:
Jeżeli chodzi o zainteresowania to wróciłem do akwarystyki słodkowodnej. Aktualnie mam jedno akwarium 200 litrów. Dwa inne akwaria 75l oraz 25l stoją puste.
Mam plan z Narzeczoną, żeby w pustych zrobić jakieś akwaria roślinne i krewetkarium.  
Fakt, że nie jestem jakimś mocno zapalonym akwarystą, który mierzy parametry wody jak ph, gh itp, ale jest to moja pasja od dzieciństwa. Sporo błędów popełniałem, ale jak każdy. 
Człowiek uczy się na błędach. Teraz już jestem na tyle starszy i doświadczony, że potrafię zadbać o komfort życia rybek. Trochę roboty jest przy tym. 
Bo jednak podmiana wody co tydzień z 25/30% a jednak przy 200l to sporo  czyszczenie filtra karmienie  sprawdzanie temperatury wody, zwłaszcza w takie gorące dni czy też sprawdzanie czy rybki nie mają jakiś rany mechaniczne czy też jakieś choroby. Na temat akwarystyki mogę pisać i pisać     
Jeszcze dużo musze się nauczyć, ale już jestem spokojny i nie martwię się że zrobię jakąś krzywdę rybkom.
Jeżeli chodzi o inne zainteresowania to jeszcze oglądam anime od dzieciństwa. Nie napisze ile anime już obejrzałem, bo kto to by zliczył ale myślę że tak z 100+ już obejrzałem. 
Jedno anime oglądam do tej pory na bieżąco. Co niedziele są nowe odcinki.  
Jestem takim fanem anime, że mam nawet tatuaże z tym związane "tatuaże też są moim zainteresowaniem  " dłoń przedramię nadgarstek... 
W sumie mam 5 tatuaży związanych z anime oraz jeden tatuaż na szyi, który wiele dla mnie znaczy. 
Ponieważ z moją dziewczyną zrobiliśmy sobie wspólny. Ja mam czarne serce dziewczyna ma czerwone serce na szyi.  Jak odłożę trochę pieniędzy to robię dalej tatuaże z anime. 
Muszę dokończyć prawą rękę, bo mam jeszcze jedno wolne miejsce, a potem będę myślał co zrobić z lewą bo biedna taka pusta   :Laughing:
 
Cóż mam nadzieje, że niedługo i lewa ręka doczeka się dzieła sztuki.
A powiedz co skłoniło cię do założenia konta na forum i jaką masz opinię?
 
Na forum założyłem konto po to, aby dowiedzieć się czegoś więcej o grze. Ponieważ wiedziałem, że na forum mogą znajdować się jakieś poradniki czy też problemy innych graczy.
Później zobaczyłem, że na forum da się ciekawie bawić. Czy z kimś  popisać czy też pobawić się w jakieś zabawy na forum. Szkoda tylko, że mało osób jest takich co się udzielają.
Fakt znajdzie się jakaś osoba co jakiś czas która nagle staje się aktywna i pisze wszystko i do wszystkich aczkolwiek takie osoby znikają zbyt szybko oraz czasem zdarza się tak że taka osoba chcę na siłę wmówić komuś, że to on ma rację, a nie ktoś inny. Lekko to irytuje. Ale przez to coś się dzieje.   :Laughing:
Na forum staram się udzielać jak tylko mogę. Nie zawsze czas na to pozwala. Jak mogę to pomogę jak mogę to poczytam, a jak mogę to się pośmieje.   :super: 
 
Jakbyś miał możliwość to co byś zmienił na forum?  Jestem bardzo tego ciekawy.
 
Postarałbym się ożywić jakoś forum. Ponieważ jest tutaj co robić. Ale ludzi za mało. Także coś bym wymyślił, żeby ludzie zatrzymywali się na tym forum na dłużej.
Oraz systematyczność postów. Np: hc czy jakieś informację. Tak by ludzie wiedzieli, że o np. 10 jest post na temat hc. Chyba zrozumiesz mnie.
Chodzi o posty które i tak pojawiają się codziennie/tydzień/miesiąc, ale w różnych godzinach. A człowiek bardziej preferuje stałe godziny. Tak samo jak np. w telewizji, że codziennie lub co weekend o 20:00 jeden i ten sam serial albo o..
Anime co oglądam i wtedy wiem, że jest co niedziele i z niecierpliwością czekam. A nie sprawdzam każdego dnia kiedy będzie i się tylko irytuje.  Albo o... Zmiana koloru na forum. Tak by każdy miał wybór jakie tło forum mogłoby być   :super: To takie wymyślone na szybko co mi się w oczy rzuciło. 
Może i nie są jakieś zbyt dobre pomysły, ale człowiek również patrzy na takie detale. Pomysły słabe.. Dlatego jestem graczem, a nie osobą która się tym zajmuje, bo bym zaraz zrobił forum w stylu anime.  :haha:
 
Może są tu fani Anime i się wypowiedzą co nie co. Dobra, bo się zagadaliśmy, a czas nas goni nieubłaganie, więc zadam ci pytanie z tematyki kulinarnej. Co najbardziej lubisz jeść bądź gotować?  :D
 
Mielone i schabowe to standard   :slina:  Uwielbiam spaghetti. Mogę jeść co 2/3 dzień. Co jakiś czas jem też tościki z jajkiem.  Rozbijam dwa jajka dodaje trochę mleka oraz różne przyprawy. 
Co wpadnie to wpadnie. Zawsze smakują trochę inaczej raz na słono raz na słodko albo mieszane chlebek i obtoczyć w tym i na patelkę są pyszne.
Ostatnio zacząłem dodawać suszony koperek.  No i oczywiście raz na miesiąc zamówić tortillke/pizzę  mój żołądek i kubki smakowe nie są wybredne. 
 
Ooo! widzę, że nie tylko Ty jesteś smakoszem schabowego, a co lubi Twoja druga połówka zatem jeść?
:huhu:
 
W sumie moja Kobieta lubi jeść wszystko. Gdyby nie moja druga połówka pewnie nie dowiedziałbym się nigdy jak smakuje ser pleśniowy   :Laughing:
Chociaż jak tak pomyślałem, to jest coś czego nie zje. Nie lubi nic słodkiego oraz mleka. spróbuje, ale nie przepada za bardzo. 
 
No ja osobiście nie lubię mleka, ale jakoś płatki trzeba zjeść. Powiedz co jest twoim najważniejszym celem w życiu, może zostanie superbohaterem?
 
Jeżeli chodzi o życie poza grą to celów wielkich nie mam. Po prostu spokojne życie.   Jestem prosty chłopak...  Jestem w szczęśliwym związku. pieniążki są dach nad głową tak samo. Mi nic więcej nie potrzeba..     
A jeżeli chodzi o grę to cel mam być w topce globalnej a bardzo dużo już mi nie brakuje. Jak będę kiedy w topce globalnej to co potem...   :confused:  Utrzymać się jak najdłużej 
Teraz jak tak pomyślałem to są jeszcze cele.. 100% czynów zrobić oraz kryjówkę  100% rozwoju, ale czy mi życia wystarczy.. o to jest pytanie .
 
Sądzę, że Ci się uda, chociaż nie lada wyzwanie sobie postawiłeś  :huhu: Może przejdźmy do luźniejszych pytań, więc kto jest twoim ulubionym: użytkownikiem na forum, moderatorem i łobuzem   :Laughing: ?
 
Osoby z którymi mi się fajnie pisze/pisało i które zapadły mi w pamięć to Mr Overlock, Kiwii2712, ewa47 oraz Gluptas31... a i bym zapomniał i taka osoba jak Nieuczesany nie wiem czy kojarzysz   :huhu:
Na sb nie udzielałem się nigdy jakoś za dużo, ale często  i długo bawiłem się na zabawach takie jak wojna płci itp. I tak poznawało się osoby   :hlehle:
 
Cieszy mnie to, że zostałem wymieniony w tym zacnym gronie. Dobra następne pytanie brzmi: Czy gdybyś miał możliwość wyboru między niebieską a czerwoną kapsułką jak w filmie Matrix to którą byś wybrał? 
 
Psst nie oglądałem Matrixa. Tak wiem dziwne haha, ale nie oglądałem matrix i titanic  :D wytłumacz co która by dawała czy po prostu kolor haha
 
O ile pamiętam to niebieska pigułka pozwoli podmiotowi pozostać w sfabrykowanej rzeczywistości Matrixa, a czerwony służy jako „urządzenie lokalizacyjne” do zlokalizowania ciała podmiotu w rzeczywistym świecie  :D
 
Nieuczesany ciężko mi się odnieść do pytania skoro nie znam fabuły filmu i nie rozumie nic. Telewizję oglądałem może z 6/7 lat temu.
 
To może przerobimy to trochę, więc Niebieska Kapsułka dałaby ci 300 oponek i wieczną sławę, a czerwona zapewniłaby ci nieograniczoną ilość energii w grze.  :huhu:
 
Więc wybrałbym niebieską, bo 300 oponek aktualnie na starszych serwerach to nie za wiele ale bardziej ta sława mnie przekonała. Czerwoną nie, ponieważ skupiam się bardziej na trenkach. 
Fakt enkę robię całą, aczkolwiek dla mnie lepszym wyjściem jest niebieska, gdyby była z trenkami to bez zastanowienia się brałbym trenki, a co jakbym zapomniał że mam nieograniczoną enkę ? I bym tak długo klikał aż bym jej nie skończył zamęczyłbym się hahaha
 
Gdybym miał możliwość wyboru to wybrałbym jednak czerwoną, ponieważ lubię mieć spory zapas energii  :huhu:
To na zakończenie kogo chciałbyś pozdrowić?  :D
 
W takim razie pozdrawiam osoby z gry czyli moją narzeczoną Velusie, całą drużynę яєνєиgє ιѕ ѕωєєт jak i moich wrogów którzy życzą mi jak najgorzej.
 
Osoby z którymi kiedyś pisałem/piszę na forum czyli Mr Overlock, Kiwii2712, ewa47, Gluptas31 oraz Nieuczesany   :super:
Osoby które czytają wywiad oraz całą moderację forum   :super:
Dziękuje Nieuczesany za wywiad. Może i nie wyszło doskonale bo jakoś nie potrafiłem się rozpisać, ale wydaje mi się, że będzie chociaż coś do czytania czy też pośmiania się   :hlehle:  
I mam nadzieję, że jeszcze kiedy się "spotkamy" może gdy już będzie mnie widać w globalce. kto wie... 
 
Ja również dziękuje, że zgodziłeś się udzielić wywiadu. Mam nadzieje, że naszym ukochanym czytelnikom się to spodoba. Przy okazji krytyka też jest mile widziana, aby na przyszłość były jeszcze lepsze Przeglądy Garażowe.  :D


#2 ewa47

ewa47

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 414 postów
  • Miejscowość:Ionia
  • Postać:Irelia Xan
  • Drużyna:Placidium Navori






Reputacja: 1702

Napisano 16 październik 2021 - 12:02

Bardzo ciekawy wywiad :O i dziękuję za pozdrowienia :P


  • Gluptas31, Adam131 i Nieuczesany lubią to

           Irelia


#3 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 16 październik 2021 - 13:38

:hlehle:  :super:


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#4 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 16 październik 2021 - 18:31

oj cóż za piękny wywiad, ale mi się podobał, jejuniu, fajny ;) również pozdrawiam Adasia i jego szanowną małżonkę ;)


  • Adam131 i ewa47 lubią to

gluptas1.gif


#5 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 16 październik 2021 - 23:06

A mnie to nie pozdrowił :'( Nie no, żartuję, dobrze jest.  :Laughing:

Super wywiad przeprowadzony przez Nieuczesanego, 10/10, polecam tego allegrowicza (Adam131), pozdrawiam.  :super:


:) (:


#6 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 16 październik 2021 - 23:13

A mnie to nie pozdrowił :'( Nie no, żartuję, dobrze jest.  :Laughing:

Super wywiad przeprowadzony przez Nieuczesanego, 10/10, polecam tego allegrowicza (Adam131), pozdrawiam.  :super:

Co masz na myśli "allegrowicz" :D 


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#7 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 17 październik 2021 - 14:03

Co masz na myśli "allegrowicz" :D

Nic, tak się kiedyś mówiło po prostu xD Tak dla jaj tylko :D


:) (:


#8 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 17 październik 2021 - 22:04

Nic, tak się kiedyś mówiło po prostu xD Tak dla jaj tylko :D

A no okej  :super:  


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#9 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 28 październik 2021 - 18:40

Wywiad spoczko chociaż jestem zdziwiona, że taki krótki wyszedł bo Adam o anime i rybkach mógłby mówić i pisać tygodniami :D taki fanatyk akwarystyki ;) to cud, że mnie do tej pory nie przehandlował za jakiś filtr kubełkowy z najwyższej półki :D
@Nieuczesany polecam płatki jeść na sucho :P
  • Adam131 i Nieuczesany lubią to

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#10 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 401 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 29 październik 2021 - 13:16

Super wywiad! Ale co do wyboru kapsułek, wybrałbym czerwoną z nieograniczoną energią. Tobie też by to się bardziej opłaciło skoro ważniejsze są dla Ciebie statystyki. Wystarczyłoby wybierać misje z największą liczbą monet, które przeznaczane byłyby tylko na statystyki.

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#11 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 29 październik 2021 - 16:55

Super wywiad! Ale co do wyboru kapsułek, wybrałbym czerwoną z nieograniczoną energią. Tobie też by to się bardziej opłaciło skoro ważniejsze są dla Ciebie statystyki. Wystarczyłoby wybierać misje z największą liczbą monet, które przeznaczane byłyby tylko na statystyki.

pochlastałbym się ;d 1 pkt do stat prawie 3mln. fakt że po upływie x miesięcy będzie to opłacalne i to bardzo aczkolwiek wole klikać trenki. nie narzekam  :super:


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#12 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 401 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 29 październik 2021 - 17:30

pochlastałbym się ;d 1 pkt do stat prawie 3mln. fakt że po upływie x miesięcy będzie to opłacalne i to bardzo aczkolwiek wole klikać trenki. nie narzekam  :super:

Hahah, jak kto woli ;D


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych