Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Gracze Online & Offline

herozero ranking top10 online bohater

  • Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ArekkTM

ArekkTM

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:ArekkTM
  • Drużyna:The Originals
Reputacja: 1

Napisano 06 kwiecień 2021 - 18:23

Cześć wszystkim!
 
               
    Przychodzę z propozycją, która może nieco ułatwić rozgrywkę. Otóż, jak jest ranking, to ranking jest kumulowany w sumę, są wszyscy gracze online wraz z offline. Moją propozycją jest dodanie do rankingu jakiegoś załącznika "Pokaż graczy online" i ukażą nam się tylko gracze online wraz z miejscem rankingowym, LVL'em, drużyną i wszystkim.

 

Przykładowo: WSZYSCY (online, offline dodane tylko po to, aby pokazać sens całego zabiegu)

RANGA,            NAZWA,                                     DRUŻYNA,                           ETC.

   856                   xyz      offline                                          xyz
   857                   xyz      offline                                          xyz
   858                  xyz       online                                          xyz


Przykładowo: GRACZE ONLINE (popatrzcie na range, jest wymieszana, co oznacza, że gra pokazuje nam tylko i wyłącznie graczy online, nie pokazuje nam tych pomiędzy (offline)


RANGA,            NAZWA,                                     DRUŻYNA,                           ETC.

   487                   xyz      online                                          xyz
   675                   xyz      online                                          xyz
   858                  xyz       online                                          xyz

Jaśniej nie potrafie, myślę, że jest to w jakiś sposób dobrze wyjaśnione, jeśli w czymś tkwi problem, można spytać


  • Faxer lubi to

#2 Guest_v3meraldK_*

Guest_v3meraldK_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 19 kwiecień 2021 - 21:55

No super, ale po co? Uważam za bezsens. Według mnie to nie ma racji bytu.



#3 Prawy

Prawy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 34 postów
  • Serwer:PL27
  • Postać:Prawy
  • Drużyna:Nocna Straż
Reputacja: 2

Napisano 12 sierpień 2021 - 18:46

Wystarczy sam filtr: "pokazuj tylko graczy online".



#4 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 401 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 07 wrzesień 2021 - 19:51

W sumie co by to miało dać? Zastanówmy się przez chwilę. Napisałeś, że ułatwiłoby to rozgrywkę. W jaki sposób? Wyjaśnij.


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:






Also tagged with one or more of these keywords: herozero, ranking, top10, online, bohater

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych