Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[Dyskusje Ogólne] Notatki konserwacyjne 06-04-2021


  • Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 kotka38

kotka38

    Senior Moderatorka

  • Coordinators
  • 508 postów






Reputacja: 866

Napisano 06 kwiecień 2021 - 07:21

Czy podoba Wam się dzisiejsza aktualizacja? 

 

https://forum.pl.her...21/#entry292791



#2 AdrianOoO

AdrianOoO

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Serwer:PL24
  • Postać:Synexc






Reputacja: 24

Napisano 06 kwiecień 2021 - 08:08

Według mnie taka średnia aktualizacja.

 

Ten turniej też dość zbędny, raczej każdy czeka na hc aby wydawać zebrane monety. Może mniejsze lvl'e na tym skorzystają dzięki czemu może więcej ludzi przekona się do gry na starszych pl'ach, chociaż wątpię. 

 

Jeszcze pytanie do tego turnieju. Czy nagrody z pojedynków/ligi/telefonów alarmowych/kryjówki wliczają się do niego?


Użytkownik AdrianOoO edytował ten post 06 kwiecień 2021 - 08:15


#3 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 06 kwiecień 2021 - 08:40

Funkcja towarzyszy na ulubionych +
Dodanie nowego turnieju +
Ukrycie peleryny -
Dodanie nowego tytułu -
Oczywiście że aktualizacja nie powala i mało wnosi do gry nowych rzeczy, ale zawsze to coś.

#4 Cleos

Cleos

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Miejscowość:3-City
  • Serwer:PL8
  • Postać:Cleos
  • Drużyna:RED FIGHTERS (wcześniej ReBorn)
Reputacja: 42

Napisano 06 kwiecień 2021 - 09:04

Aktu bez szału.

 

Dodanie nowego turnieju całkiem fajne, ale niestety przez to, że do turnieju brane są pod uwagę kupowane punkty stat powoduje to bardzo nie równe szanse do walki.

 

Cena stat uzależniona jest od poziomu więc niestety ale łatwiej będzie graczom z niskim poziomem, bo ich staty są tańsze.

 

Podobnie jak z expem z alarmów, który był brany do turnieju doświadczenia i po jakimś czasie zostało to zmienione podobnie uważam z tym turniejem.

 

Do turnieju powinny być brane pod uwagę:

 

Punkty z treningów i z nagród za wykonanie zadania (bo te nagrody są stałe dla wszystkich). Ewentualnie z telefonów alarmowych.

Na pewno nie kupowanie stat.

 

Pozdrawiam


  • Pablo Escobar lubi to

#5 Rymcu

Rymcu

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Serwer:PL5
Reputacja: 5

Napisano 06 kwiecień 2021 - 10:38

Mnie się podoba, daje łapkę w gure 



#6 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 290

Napisano 06 kwiecień 2021 - 17:05

Aktu bez szału.
 
Dodanie nowego turnieju całkiem fajne, ale niestety przez to, że do turnieju brane są pod uwagę kupowane punkty stat powoduje to bardzo nie równe szanse do walki.
 
Cena stat uzależniona jest od poziomu więc niestety ale łatwiej będzie graczom z niskim poziomem, bo ich staty są tańsze.
 
Podobnie jak z expem z alarmów, który był brany do turnieju doświadczenia i po jakimś czasie zostało to zmienione podobnie uważam z tym turniejem.
 
Do turnieju powinny być brane pod uwagę:
 
Punkty z treningów i z nagród za wykonanie zadania (bo te nagrody są stałe dla wszystkich). Ewentualnie z telefonów alarmowych.
Na pewno nie kupowanie stat.
 
Pozdrawiam



zgadzam się powinny się liczyć same treny nic poza tym

#7 Arkadiusz33

Arkadiusz33

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
Reputacja: 3

Napisano 06 kwiecień 2021 - 18:58

Nie rozumiem Was jestem starym graczem i zawsze zbieram okreslona sumke,zeby wydac w staty a nie czekac na hc na umki zreszta nie dawno takie hc bylo wiec szybko nie dadza.Ale co poziom ma do tego przecież im wyzszy poziom tym wiecej kasy zarabiasz.

#8 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 290

Napisano 06 kwiecień 2021 - 21:19

Nie rozumiem Was jestem starym graczem i zawsze zbieram okreslona sumke,zeby wydac w staty a nie czekac na hc na umki zreszta nie dawno takie hc bylo wiec szybko nie dadza.Ale co poziom ma do tego przecież im wyzszy poziom tym wiecej kasy zarabiasz.


Teraz nie ma sensu wydawać kasy na staty jak nie ma hc na to, ten herocon powtarza się co 3-3,5 msc

#9 PPPPPPPPPPPP

PPPPPPPPPPPP

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 26

Napisano 07 kwiecień 2021 - 14:44

Nie rozumiem Was jestem starym graczem i zawsze zbieram okreslona sumke,zeby wydac w staty a nie czekac na hc na umki zreszta nie dawno takie hc bylo wiec szybko nie dadza.Ale co poziom ma do tego przecież im wyzszy poziom tym wiecej kasy zarabiasz.

Ogólnie poziom taki dosłowny poziom nie ma znaczenia ale koszt statystyk ma znaczenie... nie ma tu nic trudnego do przyswojenia, zwykła logika wiem ze dużo oczekuje ale czasem trzeba.


  • Pablo Escobar lubi to

#10 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 290

Napisano 09 kwiecień 2021 - 00:20

Czy to pudełko do wykrojów to w ogóle zostało dodane? Postanowiłem sprawdzić czy za 100 oponek trafie, ale żadne prócz tych z band i wielkanocnego mi się nie ujawiło w lumpeksie






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych