Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy Przegląd #63 z triX


  • Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nieuczesany

Nieuczesany

    Moderator

  • Moderators
  • 162 postów



Reputacja: 251

Napisano 20 luty 2021 - 19:17

Witajcie wszyscy w Pierwszym Wydaniu Garażowego Przeglądu w roku 2021.
Ja nazywam się Nieuczesany a moim rozmówcą jest triX.
 
CUncoPL.png
 
Zapraszam do lektury!
 
 Witaj triX! Jak się masz? Jak mija Ci czas, masz jakieś plany? Skąd pomysł na taki nick?  :huhu:

 Hejos, mam się całkiem dobrze, a czas leci szybciutko, co do planów - pragnę otworzyć schronisko dla mrówek afrykańskich i wytrenować je w jeden księżyc, żebym raz na dobre, mógł zawładnąć całym forum. 
Co do nazwy "triX" - podpatrzyłem kiedyś tę nazwę z amerykańskiej produkcji filmu, pamiętacie kolorowe kuleczki? To właśnie one, szczerze mówiąc już od dawna nie operuję pod tą nazwą, od dłuższego czasu - tesi, jest to skrót od tesisatci, hydraulik po turecku.
 
 Czy chciałbyś podzielić się tym co robisz na co dzień, gdy przestajesz patrolować ulice Humphreydale?
 
 Nic specjalnego, na co dzień zajmuję się obróbką graficzną, głównie tworzeniem grafik na strony internetowe, loga itp.
 
 Oooo  :huhu: bardzo interesujące zajęcie, aż chyba sam się w to wciągnę. Kiedy zacząłeś swoją przygodę w Hero Zero i co Cię skłoniło do zagrania w nią?
 
 Swoją przygodę zacząłem bardzo dawno temu, bo aż 9 lat temu, szczerze mówiąc nie pamiętam, co mogło mnie do tego nakłonić , ale pamiętam, że uwielbiałem grać w gry tego typu i tak już jakoś zostało, zawsze to sposób na zabicie nudy.
 
 No no wychodzi na to, że jesteś bardzo doświadczonym graczem... a jak wyglądały Twoje początki w Hero Zero?
 
 Moje początki nie wyglądały kolorowo, bo jak wiadomo, temat oponek w tej grze, jest długi jak rzeka Nil. Jako dziecko - nie miałem zbyt dużo oszczędności, mogłem liczyć na drobne kieszonkowe, ew. pieniądze ze świat, czy urodzin. Zawsze starałem się dorównać pozostałym graczom, jak tylko mogłem.
 W tamtych czasach, nie siedziało się tak długo przed komputerem, jestem jeszcze z tej "epoki", gdzie wolałem wyjść na dwór z kolegami i pokopać w piłkę lub porobić inne, ciekawsze rzeczy, niż spędzić połowę dnia przed monitorem.
 
 Przejdźmy do mniej przyjemnego pytania, co Ci się podoba w grze i czy coś powinno pojawić się nowego? Może jakaś sugestia?
 
 Kwestie typu - "co mi się podoba w grze", pozostawię bez większego komentarza, chociaż należy tutaj wspomnieć o społeczności, która ma ogromny wpływ na rozgrywkę, gdy znajdziemy "odpowiednią" drużynę, gra staje się czystą przyjemnością.
 Czy powinno zjawić się coś nowego? Oczywiście, że tak, mam tutaj na myśli, nowe rozwiązania dotyczące pozyskiwania trofeum w drużynach, bądź ich utrzymania.
 
 Ciekawy pomysł  :smile:  myślę, że w przyszłości twórcy wprowadzą tą nowinkę. Wracając na którym serwerze aktualnie grasz?
 
 Aktualnie gram tylko i wyłącznie na najnowszym serwerze i prowadzę tam drużynę Dolphins, pl26.
 
 Widzę, że jesteś przywódcą drużyny. Opowiedz nam, czy ta rola jest wymagająca i dlaczego akurat na nią się zdecydowałeś?  :smile: 
 
 Rola jest bardzo wymagająca, jeżeli nie ma się nikogo do pomocy, a nie ukrywam, że często przechodziłem ten kryzys, gdzie chciałem po prostu zrezygnować i oddać władzę komuś innemu, ale! 
Znalazłem odpowiednie osóbki do pomocy, są to trzy super kobietki, jestem im bardzo wdzięczny za pomoc i czas, które poświęcają w rozwój drużyny. Dla wszystkich, którzy myślą nad stworzeniem swojej drużyny - żeby wszystko idealnie funkcjonowało, potrzeba mieć sporo czasu, odpowiednie osoby, a przede wszystkim duże chęci.
 
 Jakieś rady masz dla początkujących graczy?
 
 Konsekwentnie klikać, klikać i klikać aż do bólu i się nie poddawać, a przy tym dobrze się bawić!

 
 Rozumiem, mam nadzieje, że przyszli zapaleni gracze skorzystają z Twojej rady. Masz jakieś konkretne cele do osiągnięcia jeszcze w grze?
 
 Oczywiście, że tak - chciałbym jednorożca "Eddy", którego jak dotąd, nigdy nie udało mi się zdobyć  :(
 
 Trzymam kciuki, żebyś w końcu zdobył jednorożca!  :D.
 
 Dzięki  :P
 
 Skoro poruszyliśmy temat towarzyszy to możesz podzielić się z nami forumowiczami, z jakiego towarzysza korzystasz i dlaczego   :smile:
 
 LBcoB8f.png
Na co dzień pomaga mi Joy w walkach, dzięki umiejętności "Zawinięte w kokon" jestem w stanie pokonywać większość przeciwników. Bez niego nie wiem co bym zrobił 
 
 Mam nadzieje, że będzie Ci pomagał o ile twoi główni rywale się nie wzmocnią   :P 
Dobrze może zejdziemy już z tematyki gry i przejdźmy w tematykę forum także. Jesteś stałym użytkownikiem, powiedz co się zmieniło na lepsze a co na gorsze na forum.
 
 Według mnie na plus zmieniło się, że są konkursy gdzie można wygrać w nich atrakcyjne nagrody   :smile:  czasem trzeba się nieźle sprężyć, żeby załóżmy moja kreatywność była na temat i zgodna z regułami   :smile:  niestety na gorsze zmieniło się to, że moderatorzy strasznie milczą, pamiętam czasy
jak można było z nimi popisać na jakikolwiek temat oczywiście nie łamiący regulaminu forum.
 
 A kto według Ciebie jest najlepszym graczem, przeciwnikiem i ulubieńcem na forum?
 
 Kalet, Laputita, Kemsi | Krzys1025, Mambunnia | Nieuczesany, Gluptas31, TheDerpciakPL
 
 Cieszy mnie to, że jestem w tym ekskluzywnym gronie; dobrze skoro już się tak rozluźniliśmy się to zapytam: Niebieska farba czy Czerwona?
 
 Niebieska   :serce:
 
 Ulubiony bohater i dlaczego?
 
 Bardzo ciężki wybór, ale będzie to Thor, bo ma duży młot ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 Oponki czy Pączki?
 
 Oponki z wiórkami kokosowymi na wierzchu  :diabel:
 
 A na sam koniec kogo chciałbyś pozdrowić? 
 
 Moją ukochaną drużynkę Dolphins oraz caluśkie forum  :serce:
 
 Dziękuje za wywiad i samych sukcesów Ci życzę  :hlehle:
 Ja tobie również dziękuje za wywiad  :hlehle:


#2 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 20 luty 2021 - 19:41

Wywiad trochę jak piosenki Disco-Polo, prosty, krótki i wpada w ucho, znaczy w wzrok. Mi tam się podobał, taki do poczytania przy herbacie. Pozdrawiam Nieuczesanego i Trixa

gluptas1.gif


#3 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 21 luty 2021 - 17:32

Ciekawy wywiad, pasujesz do supportu gry HZ.:-)
  • Kinia1 lubi to

#4 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 21 luty 2021 - 19:58

Dosyć fajny wywiad :) Czekamy na więcej :P


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#5 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 290

Napisano 21 luty 2021 - 20:15

Nuuuda, nic ciekawego
  • triX i Jagatka lubią to

#6 Kinia1

Kinia1

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Miejscowość:MAZURY
  • Serwer:PL26
  • Postać:Kinia1
  • Drużyna:KIKIGANG






Reputacja: 201

Napisano 21 luty 2021 - 22:47

Nuuuda, nic ciekawego

słuchając  enty... raz o tym samym :ziewa: pewnie tak ,ale dla nowicjuszy takich jak ja :confused:  miło dowiedzieć się czegoś o kimś, znanego tylko z nica. Jednak śmiem sądzić ,że to żart co napisałeś,  bo go  znasz  . :smile:


  • Gluptas31 lubi to

#7 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 22 luty 2021 - 04:19

Co jak co ale fajnie  jest czytać wywiady :) Aczkolwiek  czasem jest dość powtarzalne pytania/wypowiedzi. Można też zrobić wywiady z osobami które już miały takowy. Dostosować wtedy pytania do doświadczenia i osoby :) 


  • Gluptas31 lubi to

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych