Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

Gazetka Forumowa 1/2021


  • Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Katika

Katika

    Była moderatorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 311 postów
Reputacja: 463

Napisano 25 styczeń 2021 - 12:50

5c4b5bfa2f491.png

 

 

 

Witajcie kochani w nowym 2021!  :*  Czy weszliście w nowy rok z kopa? My się staraliśmy z całą pozytywną energią zacząć i będziemy się tego trzymać, aż do kolejnego Sylwestra ;) Dzisiejsza gazetka jak zawsze przysporzy Wam wiele emocji i odświeży informacje, które już znacie, a i zaserwujemy Wam coś nowego   :O   :O   :O Zapraszamy   :hlehle:

 

 

Newsy

 

Gazetka

 

Katika 16 stycznia obchodziła okrągłe urodziny z tego tytułu wszystkiego wszystkiego najlepszego! Spełnienia wszystkich marzeń, nawet tych najbardziej skrytych i dużo zdrówka, szczęścia i miłości!!!!  :*  :hlehle: 

 

Forum

 

4 stycznia - Pain i Nieuczesany awansowali na stanowisko  Moderatora Forum. Serdecznie gratulujemy!    :super:

 

15 stycznia - Yessabelle i Wooly zakończyli pracę jako Moderatorzy na Forum.

 

Gra

 

21 grudnia - Świąteczne oferty w sklepie z oponkami.

 

22 grudnia - Świąteczny tydzień podwajania w Hero Zero.

 

27 grudnia - Bożonarodzeniowa akcja specjalna Hero Zero wkrótce się skończy, czyli świąteczni towarzysze oraz przedmioty dedykowane temu świętu.

 

31 grudnia - Świąteczne życzenia od Hero Zero na nowy rok, informacja co zostaje z nami na dłużej, co znika z gry oraz dwa kody do wykorzystania.

 

2 styczeń - Sezon Bawołu (Bawoła?). Dodatkowe 5 % szans na oszołomienie przeciwnika, na jedną rundę oraz milion pięćset sto dziewięćset czynności, które trzeba wykonać, aby zyskać nagrody.

 

7 styczeń - Przygotuj się i "napchaj" się. Do 13 stycznia można było się obłowić w przedmiotach oraz podwójna porcja szczęścia w postaci doświadczenia.

 

14 styczeń - Fajne przedmioty i podwójny bonus na Nothing Day! Pakiety oponek, fantastyczne przedmioty, tyle szczęścia. Dodatkowo można było sobie podwójnie odświeżyć ofertę w lumpeksie.

 

17 styczeń - Hero Zero świętuje urodziny! Do 21 stycznia można było trudzić się z eventem i zgarnia nagrody!

 

19 stycznia - Innowacja, która okazała się tylko zapowiedzią.

 

"Drodzy Bohaterowie,

 

mamy nadzieję, że wszyscy mieliście udane święta i dobry początek nowego roku. Podczas świąt ekipa Hero Zero również odpoczęła. Teraz jesteśmy gotowi, aby rozpocząć nowy bohaterski rok z całkowicie napełnionym batonem energetycznym! Między innymi możesz spodziewać się wielu nowych sezonów, nowych zestawów przedmiotów i milusińskich towarzyszy z nowymi umiejętnościami.

 

Z niecierpliwością czekamy na ekscytujący i zdrowy 2021 rok razem z Tobą!"

 

22 styczeń - Morsy w potrzebie. Oklepany "event", który jest z tytułu najłatwiejsze do wykonania. 

 

 

 

Wywiad

 

Z kim wywiad zapytacie? Z viaciaa1920, znacie? Nie? No to niedługo poznacie   :D Bardzo miła dziewczyna, co w wolnych chwilach w HZ pyka  :D
 
Gluptas31 - Witaj nieznajoma może zechciałabyś uchylić rąbka tajemnicy na temat swojej osoby? Jak masz na imię, czym się zajmujesz, jakie są twoje pasje? ;)
 
viaciaa1920 - Mam na imię Wiktoria, 25 stycznia skończę 19 lat. Aktualnie moim jedynym zajęciem jest spędzanie czasu z moim chłopakiem oraz wspólne granie w HZ. Prócz tego zawsze znajdzie się oczywiście czas na spacer czy inne zajęcie zależy od dnia.
 
Gluptas31 - z Twojego profilu można wyczytać iż pogrywasz sobie na Pl1, dlaczego akurat tam i czy to jedyny serwer na którym grasz?
 
viaciaa1920 - Co do pogrywania na pl1 to prawda. Parę lat wstecz tez grałam na tym pl i jakoś skusiło mnie to aby znowu zagrać na tym pl
A co do grania na innym pl mam również konto na pl26 które, założyłam jak nie miałam energii, ale raczej nie korzystam już z tego konta.
 
Gluptas31 - Grając w hero zero skupiasz sie bardziej na osiąganiu sukcesów, czy jest to raczej typowa gra dla zabicia czasu?
 
viaciaa1920 -  Moim podejściem do gry jest oczywiście zabawa. Oczywiście jest też rywalizacja między drużynami, w której uczestniczę, ale wszystko dla zabicia nudy i zabawy. Nie zależy mi na jakiś tam sukcesach lub osiągnięciach, choć poświęcam grze sporo czasu.
 
Gluptas31 - Rywalizacja między drużynowa mówisz, a co powiesz na temat niszczenia przez graczy tejże rywalizacji na nowszych serwerach w postaci tak zwanych "bloków" i "piwnic"?
 
viaciaa1920 -  W sumie to nie wiem zbyt dużo na ten temat, ale wiem, że to drużyny, które są na dole rankingu honoru. Te drużyny mają po 5 trofek treningowych. Są atakowane, a honor stoi cały czas w miejscu. Moim zdaniem są tam ludzie, którzy nie wiedzą co to zabawa. A co do bloków gra nie ma sensu gdy ktoś tworzy multikonta i blokuje drużyny. Jeśli ktoś nie umie się bawić to po co wgl gra? Takie jest moje zdanie
 
Gluptas31 -  A jakie jest Twoje zdanie na temat oponek? Da się grać w tę grę bez kupowania ich?
 
viaciaa1920 -  Oczywiście, że da się grać bez ich kupowania. Szczerze kiedyś parę lat wstecz kupiłam parę razy, a teraz byłoby mi szkoda kasy. Wole kupić sobie coś dla siebie.
 
Gluptas31 -  "Coś dla siebie"   :D to co byś sobie kupiła gdybyś wygrała milion w totka?  :D
 
viaciaa1920 -  Na pewno wykupiłabym działkę w okolicy Giżycka bądź Zakopanego to takie moje marzenie. Myślę, że jakieś ciuszki buty itd. Oczywiście z rozumem to, co potrzebne. Na pewno nie zgłupiałabym przez taką duża ilość pieniędzy.
 
Gluptas31 - Jak oceniasz aktualizacje wprowadzone do gry w 2020 roku? Gra stała się lepsza, czy twoim zdaniem stoi w miejscu? 
 
viaciaa1920 - Myślę, że porównaniu do tego, co było kilka lat wstecz gra nabrała dużo plusów. Np. wprowadzenie kryjówki moim zdaniem to rewelacyjny pomysł. Treningi są lepsze. Ogólnie ja żadnych zastrzeżeń nie mam.
 
Gluptas31 -  a jest jakaś zmiana która nie do końca przypadła Ci do gustu? 
 
viaciaa1920 - Wszystko jak na ten moment jest okey.
 
Gluptas31 -  A co powiesz na temat tego forum, tutaj również wszystko jest okay?
 
viaciaa1920 - Nie miałam jeszcze żadnego problemu żeby przy szukaniu jakiegoś tematu mieć problem wszystko jest czytelne raczej nie mam zastrzeżeń
 
Gluptas31 -  Dobrze w takim razie jaki temat przykuwa twoją największą uwagę i dlaczego jest to Gazetka forumowa?   :smug:
 
viaciaa1920 - Tematów to tu jest wiele i na pewno wszystkich nie przeczytałam ale gazetki to zawsze była najlepsza rzecz do czytania. Wszystko podsumowane jakieś ciekawostki itd. Oczywiście jak ktoś zrobi ja czytelną tak aby wszystko trzymało się kupy to duży plus bo byłam na wielu forum i czasem jest ciężko z taką.
 
Gluptas31 -  Czat forumowy to również bardzo ciekawe miejsce, można sie dowiedzieć dlaczego tak rzadko można Cię na nim spotkać? ;)
 
viaciaa1920 - W sumie to nie spędzam zbyt dużo czasu na forum, ale na pewno zawitam również i tam.
 
Gluptas31 -  Czy w grze posiadasz swojego ulubionego towarzysza? Jakie umiejętności on posiada?
 
viaciaa1920 - Moim ulubionym jest kotek Oskar ktorego ja nazwałam "kotek"(orginalne)haha   :clown:  Wszystkie te kotki są mega. A umiejętności to nie pamiętam teraz a nie mogę wejść na konto od jakiś 3 dni
 
Gluptas31 -  Czym spowodowana jest tak długa przerwa od gry?  :O
 
viaciaa1920 - co do mojej nieobecności to powodem jest moja głupota. Konto powiązane tylko z fb do którego nie mogę się zalogować bo w nerwach złamałam kartę sim a bez tego ani rusz.
 
Gluptas31 -  W takim razie życzymy szybkiego rozwiązania problemu z kontem. Czy jest coś czego jeszcze Ci można życzyc, jakieś postanowienia na 2021 rok, które chciałabyś zrealizować? ;)
 
viaciaa1920 - Dziękuję bardzo. Czego życzyć? Zdrowia przede wszystkim którego życzę tobie oraz wszystkim graczom HZ. A co do postanowień to ich nie mam byle rok był lepszy niż poprzedni.
 
Gluptas31 -  Dziękuję bardzo  :D z racji, że czas goni chciałbym w tym miejscu zakończyć wywiad i bardzo serdecznie podziękować za współpracę. Masz teraz swoje 5 minut, możesz wykorzystać ten czas na co tylko masz ochotę 
 
viaciaa1920 - Chce również podziękować za twój poświęcony czas. Na koniec pozdrawiam moją drużyny (Chłopaki z podwórka) oczywiście mojego chłopaka(NRŚL) i całe forum. Życzę tobie jak i całej reszcie sukcesów w grze, zdrowia bo teraz to najważniejsze. Dziękuje Ci jeszcze raz. Pozdrawiam cieplutko.  :serce:
 
 
63e710fe15d9b.jpg
 
 
 

Suchary

 

Mama pyta się Jasia:

- Jasiu, dlaczego płaczesz?

- Śniło mi się, że szkoła się pali.

- Nie płacz, to tylko sen!

Spoiler

 

Co robi skejter w toalecie?

Spoiler

 

Młode małżeństwo je obiad, niespodziewanie żona oblała bluzkę zupą:

- No nie, wyglądam jak świnia.

Mąż na to:

Spoiler

 

Imię greckiego boga czystości?

Spoiler

 

Pyta się komar komara:

- Jak Ci idzie nauka latania?

- Dobrze. Jak mnie ludzie widzą, to

Spoiler

 

Co robi sprzątaczka na scenie?

Spoiler

 

 

 

Prognoza pogody na cały rok

 

Jeśli w styczniu występują wiatry południowe i południowo - zachodnie, zapowiadają mróz i suche powietrze. Jeśli wiatr wieje od strony zachodu - temperatury z reguły są dodatnie, a gdy wieje wiatr północny oznacza umiarkowany mróz. Większy mróz zapowiada wiatr wschodni. Jeśli styczeń jest w miarę łagodny - zapowiada to mroźną wiosnę. Należy zatem przygotować materiały do osłony zasiewów.

 

Jeśli w lutym nastąpią wiatry północne - można spodziewać się śniegu i zimna. Natomiast jeśli w tym miesiącu panuje wyrównana temperatura - zapowiada to dobrą pogodę w ciągu roku. 

 

 

 

Złote słowa na nowy rok

 

Każdy nowy dzień jest kwiatem, który zakwita w naszych rękach.

Adam Mickiewicz

 

Czasem wyczarowanie niezwykłego dnia wymaga jedynie drobnej zmiany w jego odbiorze.

Louise L. Hay

 

Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić.

Przysłowie wschodnie

 

Piękno sprawia, że widzisz to, co niewidoczne, że rozumiesz to, co niejasne i słyszysz to, co nieme.

Khalil Gibran

 

Wszelkie zrozumienie zaczyna się od podziwu.

Johann Wolfgang von Goethe

 

Większa mądrość znajduje się w przyrodzie niż w książkach.

Bernard z Clairvaux

 

Niech przyroda będzie twoim nauczycielem.

Wiliam Wordsworth 

 

 

Zakończenie

 

Dziękujemy Wam drodzy forumowicze za dzisiejszą obecność na pierwszym wydaniu 2021   :papa:  Zapraszamy na kolejny numer przeważnie, niedziela, zaraz po innowacji Teamu Hero Zero   :super:  Dbajcie o siebie, rozwijajcie się i dużo dużo zdrówka   :*



#2 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 25 styczeń 2021 - 17:27

Sto lat dla Katiki, oraz dla viaciaa1920  :ciasto:  :kwiat:  :balon: wszystkiego najlepszego dziewczyny :D


  • michael007 i Gacek lubią to

gluptas1.gif


#3 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 26 styczeń 2021 - 18:04

Dużo zdrowia szczęścia pomyślności z okazji urodzin dla Katika i viaciaa1920.
Wywiad dobry, ale z dwoma zdaniami się nie zgodzę.
Odnośnie rywalizacji w grze, jej w niej nie ma.
Załóżmy że jeden gracz kupi dużo oponek, drugi średnio kupi oponek a trzeci wcale nie kupi.
Kto wygra?
Ten co kupił dużo oponek.
Oczywiście że bez kupna oponek da się grać, ale jest się w tyle do tyłu.
  • michael007 i Gluptas31 lubią to

#4 łowcagłow1

łowcagłow1

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Łowcagłow1
  • Drużyna:NeverBackDown
Reputacja: 0

Napisano 14 listopad 2021 - 20:49

jestem za tym aby wiecej takich postów było






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych