Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Itemy

Nowa rzadkość itemu legendar

  • Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ShadYY123

ShadYY123

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:ShadY
  • Drużyna:WorldLordsGamers
Reputacja: 0

Napisano 09 grudzień 2020 - 20:14

Fajnie by było gdyby dodali nową
Jakość itemów legendarny

#2 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 448 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 09 grudzień 2020 - 21:46

Przecież już taka jakość teoretycznie jest a są to itemy epickie mające złotą ramkę więc raczej nie będą ich przemieniać na legendarne  :haha:



#3 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 09 grudzień 2020 - 21:54

Jestem na Nie :| Jak napisał Ero-sennin. Złote ramki traktowane są jako legendarne ponieważ zazwyczaj są lepsze od pozostałych.  Nawet jakby zostały takie przedmioty wprowadzone "jeszcze lepsze od ramek" To wiesz że Hz nie dałoby tego za darmo. Mam na myśli że te itemki były by za oponki albo w sklepie spod lady. Z deszczu pod rynnę ponieważ potem by był płacz że gra p2w.. Także jeszcze raz na nie :) Pozdrawiam


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#4 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 381

Napisano 10 grudzień 2020 - 13:34

Jakbyś grał w Hero Zero chociaż z 3 tygodnie to wiedziałbyś o tym, że w grze już istnieją itemki ze złotymi ramkami, to są tzw. "legendarne" itemy. To są itemki, które dają więcej statystyk (+40/50), od epickiego itemka, który nie posiada złotej ramki. Poza tym, to był mój pomysł, który Ty wcześniej skopiowałeś ode mnie. ;) Ja zasugerowałem ten pomysł na forum chyba w 2018 lub 2019 roku. Pisałem też z tym do supportu , że mogliby taką opcję zrobić, żeby epickie itemy, były jeszcze lepsze, czyli po prostu dodali nową, trudniejszą do trafienia od epika rzadkość itemów, czyli legendarny. ;) Oczywiście item, który jest w złotej obramówce jest nadal epikiem, ale mocniejszym od zwykłego epika (daje więcej stat). I jak widać, niektóre pomysły przechodzą do gry. :D Pozdrawiam.


Użytkownik MatiProZiom edytował ten post 10 grudzień 2020 - 13:38

:) (:


#5 PPPPPPPPPPPP

PPPPPPPPPPPP

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 26

Napisano 10 grudzień 2020 - 14:25

Jakbyś grał w Hero Zero chociaż z 3 tygodnie to wiedziałbyś o tym, że w grze już istnieją itemki ze złotymi ramkami, to są tzw. "legendarne" itemy. To są itemki, które dają więcej statystyk (+40/50), od epickiego itemka, który nie posiada złotej ramki. Poza tym, to był mój pomysł, który Ty wcześniej skopiowałeś ode mnie. ;) Ja zasugerowałem ten pomysł na forum chyba w 2018 lub 2019 roku. Pisałem też z tym do supportu , że mogliby taką opcję zrobić, żeby epickie itemy, były jeszcze lepsze, czyli po prostu dodali nową, trudniejszą do trafienia od epika rzadkość itemów, czyli legendarny. ;) Oczywiście item, który jest w złotej obramówce jest nadal epikiem, ale mocniejszym od zwykłego epika (daje więcej stat). I jak widać, niektóre pomysły przechodzą do gry. :D Pozdrawiam.

Ale z tym skopiowaniem to takie lekkie xD ponieważ chłop ma konto na forum od 2020 roku więc  (może Cie to zaskoczyć) może nigdy nie zaglądał na forum i nie czytał propozycji graczy  :O więc wyjeżdżanie z jakimś kopiowaniem to odrobinie lekka przesada tym bardziej ze nie jest to mega rozwinięta wiadomość co do to itemów tylko raczej luźna propozycja którą każdy mógł napisać nie kopiując twojego pomysłu. (chyba że znasz go już wcześniej przed założeniem konta na forum lub miał jakieś inne konta to zmienia postać rzeczy chociaż nawet jeśli to wątpię aby to  było zamierzone "skopiowanie")


Użytkownik PPPPPPPPPPPP edytował ten post 10 grudzień 2020 - 14:26

  • MatiProZiom lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych