Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Pomysł na ulepszenie-Pomieszczenie trofeów

Kryjówka

  • Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 08 październik 2020 - 18:26

Tak mi się nawinął motyw zdobywania pucharów z Worms Totalna Rozwałka.Więc pomyślałem czy by to nie było tutaj dobre zdobywanie pucharów za wybitne osiągnięcia które by lądowały w pomieszczeniu trofeów widoczne tylko dla danego gracza.Też by pomieszczenie mogło dawać jakiś dodatkowy procent na walki dzięki pucharom.Ale głównie idzie o cieszenia oczu zdobytymi trofeami,bycia dumnym z osiągów na które ciężko się harowało  



#2 PaniK

PaniK

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Miejscowość:Pomorze albo nie pomoże
  • Serwer:PL25
  • Postać:HaVanya
  • Drużyna:Invictus






Reputacja: 344

Napisano 08 październik 2020 - 18:36

Przecież masz trofea za wybitne osiągnięcia już w kryjówkach. I możesz cieszyć oczy ich widokiem i nawet chwalić się innym. Więc pomysł bez sensu moim zdaniem. 


Ciekawi mnie twoje zaciekawienie.


#3 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 09 październik 2020 - 09:30

W sensie HC? Nic wybitnego do osiągnięcia.Wystarczy dojść do pierwszej lepszej drużyny która zdobyła pierwsze miejsce i się zdobędzie w sekundę wszystkie puchary.Za łatwe



#4 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 448 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 09 październik 2020 - 16:34

W sensie HC? Nic wybitnego do osiągnięcia.Wystarczy dojść do pierwszej lepszej drużyny która zdobyła pierwsze miejsce i się zdobędzie w sekundę wszystkie puchary.Za łatwe

Co za brednie że wystarczy dojść do pierwszej lepszej drużyny która zdobyła pierwsze miejsce w HC i się z automatu wszystkie puchary zdobywa ponieważ zdobywa się tylko jeden za dane miejsce np. drużyna zajęła 1 miejsce to dostajesz puchar tylko za zdobyte 1 miejsce.







Also tagged with one or more of these keywords: Kryjówka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych