Jump to content


Photo
- - - - -

Nie dostałem oponek



  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 JaRudy

JaRudy

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 posts
  • Serwer:PL25
  • Postać:JaRudy
  • Drużyna:xKOLONIAx
Reputacja: 0

Posted 27 July 2020 - 13:46

Witam, jest możliwość dostania oponek za wykonanie jakiegoś zadania w innej grze.
W moim przypadku musiałem ukończyć 87 poziom. Wypełniłem to zadanie i na stronie pokazuję, że oponki zostały dostarczone a ja ich nie dostałem.
Jest możliwość odzyskania jakoś tych oponek? Było ich 39 w nagrodzie.

#2 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 posts
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 291

Posted 27 July 2020 - 15:22   Best Answer

https://support.herozerogame.com



#3 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 posts
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 381

Posted 27 July 2020 - 15:25

Przeważnie jak ktoś wykonuje jakąś ofertę z zakładki "Trochę oponek" to jest lista aplikacji do wyboru. Wybierasz daną aplikację z listy. Wtedy to pojawia się lista zadań do wykonania z tej apki, którą wybrałeś. Czytaj dokładnie opis każdego etapu. Tam informują przeważnie po jakim czasie przeleją Ci te oponki za wykonanie wszystko. Przeważnie oferty działą tak, bynajmniej w większości, że po około max. 5 minutach dostajesz oponki. Może czegoś nie zrobiłeś jednak?  A jeżeli jednak zrobiłeś, a nie masz nadal tych opon to polecam poczekać z 15-30 minut, bo oponki czasem nie przychodzą od razu, tylko trzeba poczekać troszkę czasu. ;) Spokojnie, samo przyjdzie. Po około 15-30 minutach jak dalej nie dostaniesz oponek z oferty, którą wykonałeś to odśwież grę, a jeżeli dalej nie dostałeś swoich należnych oponek po odświeżeniu gry to sprawdź w tej liście aplikację, z której korzystałeś i przeczytaj dokładnie wszystkie zadania, polecam telefonem to sprawdzić. I tam pisze w jakim czasie powinni Ci przesłać te 39 opon. Jeżeli nic dalej z tym nie będzie zgłoś to do supportu lub zgłoś błąd do usługodawcy tej aplikacji, że nie dostałeś należytej nagrody za wykonanie wszystkich zadań.


Edited by MatiProZiom, 27 July 2020 - 15:27.

:) (:


#4 Desperanza

Desperanza

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 posts
  • Serwer:PL24
Reputacja: 17

Posted 27 July 2020 - 15:55

ja sobie odpuściłem już te darmowe opony bo 80% czasu nic nie dostaje i szkoda na to dnia, zwłaszcza jak jest jakaś ankieta do zrobienia, z ankiet mi jeszcze nigdy opony nie przyszły



#5 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 posts
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 381

Posted 27 July 2020 - 16:13

ja sobie odpuściłem już te darmowe opony bo 80% czasu nic nie dostaje i szkoda na to dnia, zwłaszcza jak jest jakaś ankieta do zrobienia, z ankiet mi jeszcze nigdy opony nie przyszły

Ankiety nigdy nie działają, to jest scam akurat. Najbardziej wiarygodne oferty to są te związane z pobraniem jakiejś aplikacji na telefon i wykonywania z tej pobranej apki zadań, tam jest 100% gwarancja na to, że dostaniesz opony. :) Taki pro-tip, jeśli będziesz chciał kiedykolwiek zarabiać oponki za darmo.


:) (:


#6 etownik

etownik

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 posts
  • Miejscowość:Szczawno-Zdrój
  • Serwer:PL21
  • Postać:etownik
  • Drużyna:o¤o„¸ °o¤o„¸¸„o¤o°¸„o¤o°¨ ¨°o¤>> Stranger Things<<¤o°¨ ¸„o¤o° „o¤o°¨ ¨°o¤o„ °o¤o„






Reputacja: 109

Posted 28 July 2020 - 06:55

Kiedyś był już taki temat  :super: https://forum.pl.her...-oponki-z-gier/


                        HIsbbYz.gif 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users