Skocz do zawarto艣ci


Zdj臋cie
* * * * * 2 g艂osy

Blokowanie trofe贸w/Wychodzenie na bandy


  • Please log in to reply
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Desperanza

Desperanza

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 post贸w
  • Serwer:PL24
Reputacja: 17

Napisano 10 czerwiec 2020 - 14:19

A wi臋c tak, chcia艂bym poruszy膰 dobrze wszystkim znan膮 kwesti臋 blokowania trofe贸w i wychodzenia na bandy. Owa rzecz dzieje si臋 ju偶 od wielu lat, ale o dziwo tylko w Polsce jest to stosowane, na tak du偶膮 skal臋. Nie wiem jak to jest, 偶e support przez tyle lat nic z tym problemem nie zrobi艂 (wyd艂u偶ono kiedy艣 czas oczekiwania na bandy, ale jak wida膰 niekt贸rzy nadal to obchodz膮). Naprawd臋 nie jest ci臋偶ko si臋 tych dw贸ch problem贸w pozby膰, my艣l臋, 偶e rozwi膮zaniem mog艂o by by膰 czerpanie korzy艣ci z trofe贸w dopiero po kilku dniach pobytu w dru偶ynie w celu unikni臋cia wychodzenia graczy na "puszki", z bandami to samo, mo偶liwo艣膰 udzia艂u w ataku bandy dopiero po kilku dniach siedzenia w dru偶ynie. Gracze powinni siedzie膰 w jednej dru偶ynie i rywalizowa膰 z innymi o miejsce w rankingu i w hc, a nie skaka膰 z jednej dru偶yny na drug膮 jak to si臋 dzieje na nowszych serverach, a przynajmniej na PL24. Czyta艂em troch臋 inne fora zw艂aszcza niemieckie i ludzie skar偶膮 si臋 na nieczyste zagrywki stosowane przez Polak贸w, ka偶dego ten problem denerwuje.

 

Dosta艂em odpowied藕 kopiuj wklej od supportu, 偶e mam si臋 podzieli膰 moj膮 opini膮 na forum to si臋 dziel臋 

 

Dzi臋kuj臋



#2 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 353 post贸w
  • Serwer:PL7
  • Posta膰:Gluptas31
  • Dru偶yna:Gluptasolandia






Reputacja: 1695

Napisano 10 czerwiec 2020 - 14:37

Podobny pomys艂 i wiele innych by艂y poruszane na forum, 偶aden nie wszed艂 w 偶ycie, tak wi臋c i ten zostanie pomini臋ty. 


gluptas1.gif


#3 Desperanza

Desperanza

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 post贸w
  • Serwer:PL24
Reputacja: 17

Napisano 10 czerwiec 2020 - 14:38

Podobny pomys艂 i wiele innych by艂y poruszane na forum, 偶aden nie wszed艂 w 偶ycie, tak wi臋c i ten zostanie pomini臋ty. 

 

Tw贸rcy gry a偶 tak maj膮 wywalone w ten du偶y problem?


U偶ytkownik Desperanza edytowa艂 ten post 10 czerwiec 2020 - 14:41


#4 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 353 post贸w
  • Serwer:PL7
  • Posta膰:Gluptas31
  • Dru偶yna:Gluptasolandia






Reputacja: 1695

Napisano 10 czerwiec 2020 - 14:58

Tw贸rcy gry a偶 tak maj膮 wywalone w ten du偶y problem?



Widocznie dla tw贸rc贸w nie jest to du偶y problem skoro nic z tym nie robi膮 ;)

U偶ytkownik Gluptas31 edytowa艂 ten post 10 czerwiec 2020 - 14:58

gluptas1.gif


#5 Desperanza

Desperanza

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 post贸w
  • Serwer:PL24
Reputacja: 17

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:00

Widocznie dla tw贸rc贸w nie jest to du偶y problem skoro nic z tym nie robi膮 ;)

 

Pieni膮dze im si臋 zgadzaj膮 to problemu nie wida膰



#6 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 post贸w
  • Serwer:PL23
  • Posta膰:Velusia
  • Dru偶yna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:06

W zasadzie dlaczego to problem? Przecie偶 zawsze mo偶na do艂膮czy膰 do dru偶yny, kt贸ra si臋 bawi w bandy itd. Nie mam poj臋cia jak wygl膮da sprawa na pl25 czy innych serwerach ale jasne jest, 偶e na pocz膮tku jest cyrk 馃槈
Trwa to ju偶 tak d艂ugo, 偶e powoli staje si臋 norm膮 i wyj艣cia s膮 2. Akceptacja albo rezygnacja z gry bo kto艣 inny lepiej kombinuje 馃槈
  • Gluptas31 i Adam131 lubi膮 to

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#7 Desperanza

Desperanza

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 post贸w
  • Serwer:PL24
Reputacja: 17

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:10

W zasadzie dlaczego to problem? Przecie偶 zawsze mo偶na do艂膮czy膰 do dru偶yny, kt贸ra si臋 bawi w bandy itd. Nie mam poj臋cia jak wygl膮da sprawa na pl25 czy innych serwerach ale jasne jest, 偶e na pocz膮tku jest cyrk
Trwa to ju偶 tak d艂ugo, 偶e powoli staje si臋 norm膮 i wyj艣cia s膮 2. Akceptacja albo rezygnacja z gry bo kto艣 inny lepiej kombinuje

 

Dla mnie to problem, bo lubi臋 rywalizowa膰 z innymi dru偶ynami, a nie b臋d臋 startowa艂 na starym serverze, gdzie nie da rady nic osi膮gn膮膰. Na zagranicznych serverach jest to mocno pot臋piane i daleko tam by uwa偶ali to za norm臋, tylko u nas taka dzicz i kombinowania



#8 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 post贸w
  • Miejscowo艣膰:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Posta膰:KurumiTokisaki
  • Dru偶yna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:17

To jest gra przegl膮darkowa. To nie jest gra na bazie clienta gdzie administracja mo偶e kombinowa膰 z r贸偶nymi programami anty itp by pozbywa膰 si臋 problem贸w. Powiem tak.. Je偶eli gra daje tak膮 mo偶liwo艣膰 to czemu ludzie nie mog膮 z tego korzysta膰 ? No czemu ? Kto艣 powie 偶e chce by膰 uczciwy i wgl. To ok badz... Tylko 偶e nawet w 偶yciu realnym trzeba kantowa膰 na r贸偶ne sposoby...  Dajmy na to 偶e hz co艣 by z tym zrobi艂o. My艣lisz 偶e to pomo偶e ? Ot贸偶 nie. Gracze zawsze znajd膮 jakie艣 rozwi膮zanie. Nie wa偶ne co by to by艂o. A ja ju偶 wole robi膰 to na co gra pozwala ni偶 偶eby gracze kombinowali z dzia艂aniem poza gr膮 tzn. Wszelkiej ma艣ci programy itp itp. Supp wie o tym doskonale. My艣lisz 偶e na nowym co艣 osi膮gniesz ? Je偶eli nie wpasujesz si臋 w otoczenie to ci臋偶ko b臋dzie ;) Moje zdanie jest takie 偶e jest dobrze jak jest. Ju偶 dawno przesta艂em zwraca膰 uwag臋 na takie tematy poniewa偶 to pisz膮 ci膮gle osoby kt贸re pograj膮 miesi膮c dwa i czekaj膮 na nowy serwer i tak co chwil臋 bo nie potrafi膮 nic wi臋cej osi膮gn膮膰. I tak da si臋 osi膮gn膮膰. Nawet graj膮c f2p da si臋 by膰 w topce bez problemu. Wystarczy ruszy膰 g艂ow膮 i korzysta膰 z tego co gra Nam daje. ;)


U偶ytkownik Adam131 edytowa艂 ten post 10 czerwiec 2020 - 15:22

  • IGUSIA00 i Gluptas31 lubi膮 to

"By艂e艣 gotowy zabi膰 inn膮 istot臋, a teraz boisz si臋 zgin膮膰. Nie s膮dzisz, 偶e to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne 偶ycie... to si臋 w艂a艣nie dzieje."


#9 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 post贸w
  • Serwer:PL23
  • Posta膰:Velusia
  • Dru偶yna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:19

Dla mnie to problem, bo lubi臋 rywalizowa膰 z innymi dru偶ynami, a nie b臋d臋 startowa艂 na starym serverze, gdzie nie da rady nic osi膮gn膮膰. Na zagranicznych serverach jest to mocno pot臋piane i daleko tam by uwa偶ali to za norm臋, tylko u nas taka dzicz i kombinowania


W takim razie mo偶esz gra膰 na tych serwerach, kt贸re jak m贸wisz to pot臋piaj膮 i tam "uczciwie" rywalizowa膰.
Trawa zawsze wydaje si臋 ziele艅sza u s膮siada 馃槈

Nie chc臋 by膰 z艂o艣liwa ale czy przypadkiem nie jest tak, 偶e puszki Ci przeszkadzaj膮 bo nie masz szansy z nich korzysta膰 a ca艂a ta "moralna" otoczka o uczciwo艣ci to tylko pic?
Czy z ca艂膮 stanowczo艣ci膮 mo偶esz mnie zapewni膰, 偶e nigdy nie przyjmiesz zaproszenia od dru偶yny, kt贸ra wychodzi na bandy?
A mo偶e po prostu nie jeste艣 w stanie osi膮gn膮膰 w grze pewnego poziomu i st膮d ten 偶al?
  • IGUSIA00 i Adam131 lubi膮 to

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#10 Desperanza

Desperanza

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 post贸w
  • Serwer:PL24
Reputacja: 17

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:22

To jest gra przegl膮darkowa. To nie jest gra na bazie clienta gdzie administracja mo偶e kombinowa膰 z r贸偶nymi programami anty itp by pozbywa膰 si臋 problem贸w. Powiem tak.. Je偶eli gra daje tak膮 mo偶liwo艣膰 to czemu ludzie nie mog膮 z tego korzysta膰 ? No czemu ? Kto艣 powie 偶e chce by膰 uczciwy i wgl. To ok badz... Tylko 偶e nawet w 偶yciu realnym trzeba kantowa膰 na r贸偶ne sposoby...  Dajmy na to 偶e hz co艣 by z tym zrobi艂o. My艣lisz 偶e to pomo偶e ? Ot贸偶 nie. Gracze zawsze znajd膮 jakie艣 rozwi膮zanie. Nie wa偶ne coby to by艂o. A ja ju偶 wole by robi膰 to na co gra pozwala ni偶 偶eby gracze kombinowali z dzia艂aniem poza gr膮 tzn. Wszelkiej ma艣ci programy itp itp. Supp wie o tym doskonale. My艣lisz 偶e na nowym co艣 osi膮gniesz ? Je偶eli nie wpasujesz si臋 w otoczenie to ci臋偶ko b臋dzie ;) Moje zdanie jest takie 偶e jest dobrze jak jest. Ju偶 dawno przesta艂em zwraca膰 uwag臋 na takie tematy poniewa偶 to pisz膮 ci膮gle osoby kt贸re pograj膮 miesi膮c dwa i czekaj膮 na nowy serwer i tak co chwil臋 bo nie potrafi膮 nic wi臋cej osi膮gn膮膰. I tak da si臋 osi膮gn膮膰. Nawet graj膮c f2p da si臋 by膰 w topce bez problemu. Wystarczy ruszy膰 g艂ow膮 i korzysta膰 z tego co gra Nam daje. ;)

Gra nie daje mo偶liwo艣膰i blokowanie trofe贸w, tylko jest to robione przy pomocy program贸w, a co do os膮dzania mnie ze zmieniania serva co 2 miesi膮ce to gra艂em kiedy艣 jakie艣 2-3 lata na pl7, a teraz zamierzam zosta膰 pare kolejnych lat na pl24



#11 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 353 post贸w
  • Serwer:PL7
  • Posta膰:Gluptas31
  • Dru偶yna:Gluptasolandia






Reputacja: 1695

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:23

R贸wnie偶 tak uwa偶am, jak si臋 robi wyj艣cia na bandy to albo korzystasz z nich, albo nie korzystasz i jeste艣 do ty艂u w stosunku do graczy co korzystaj膮
  • Adam131 i ZmusiliMnie lubi膮 to

gluptas1.gif


#12 Desperanza

Desperanza

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 post贸w
  • Serwer:PL24
Reputacja: 17

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:25

R贸wnie偶 tak uwa偶am, jak si臋 robi wyj艣cia na bandy to albo korzystasz z nich, albo nie korzystasz i jeste艣 do ty艂u w stosunku do graczy co korzystaj膮

 

Bandy to akurat nieco mniejszy problem ni偶 blokowanie trofe贸w bo wystarczy multikonto, skupiam si臋 na tym drugim gdzie si臋 u偶ywa nielegalnych program贸w



#13 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 post贸w
  • Miejscowo艣膰:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Posta膰:KurumiTokisaki
  • Dru偶yna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:29

Dok艂adnie Gluptas.  Odpowiadaj膮c  do poprzedniego. Mylisz si臋. W艂a艣nie 偶e gra pozwala na blokowanie... Daje tak膮 mo偶liwo艣膰. A program tylko przy艣piesza proces.... Gdyby gra nie pozwala艂a wtedy takowy program by po prostu nie dzia艂a艂. Proste jak budowa cepa. Zako艅czmy ten temat. Ju偶 by艂 taki jeden jaki艣 czas temu kt贸ry te偶 wielce chcia艂 zab艂ysn膮膰. Je偶eli hz nic z tym nie robi to znaczy 偶e wi臋cej jest os贸b za a mniej przeciw. I tyle w temacie. Pisanie i 偶alenie si臋 na forum nic nie da.  :super:


  • ZmusiliMnie lubi to

"By艂e艣 gotowy zabi膰 inn膮 istot臋, a teraz boisz si臋 zgin膮膰. Nie s膮dzisz, 偶e to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne 偶ycie... to si臋 w艂a艣nie dzieje."


#14 Desperanza

Desperanza

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 post贸w
  • Serwer:PL24
Reputacja: 17

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:29

W takim razie mo偶esz gra膰 na tych serwerach, kt贸re jak m贸wisz to pot臋piaj膮 i tam "uczciwie" rywalizowa膰.
Trawa zawsze wydaje si臋 ziele艅sza u s膮siada

Nie chc臋 by膰 z艂o艣liwa ale czy przypadkiem nie jest tak, 偶e puszki Ci przeszkadzaj膮 bo nie masz szansy z nich korzysta膰 a ca艂a ta "moralna" otoczka o uczciwo艣ci to tylko pic?
Czy z ca艂膮 stanowczo艣ci膮 mo偶esz mnie zapewni膰, 偶e nigdy nie przyjmiesz zaproszenia od dru偶yny, kt贸ra wychodzi na bandy?
A mo偶e po prostu nie jeste艣 w stanie osi膮gn膮膰 w grze pewnego poziomu i st膮d ten 偶al?

 

Jedyny server na kt贸ry mog臋 p贸j艣膰 to UK3 ze wzgl臋du na j臋zyk, p贸jd臋 napisa膰 podobny temat co ten na niemieckim forum bo tam rozumiej膮 problem, co do puszek to mog臋 z nich korzysta膰, ale tego nie robi臋 wi臋c b艂臋dny punkt.



#15 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 353 post贸w
  • Serwer:PL7
  • Posta膰:Gluptas31
  • Dru偶yna:Gluptasolandia






Reputacja: 1695

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:29

Bandy to akurat nieco mniejszy problem ni偶 blokowanie trofe贸w bo wystarczy multikonto, skupiam si臋 na tym drugim gdzie si臋 u偶ywa nielegalnych program贸w


Temat by艂 o bandach, ale skoro zmieniamy to okej, akurat tw贸rcy z blokowaniem trofek zrobili ju偶 swoje, po cz臋艣ci, by艂o co艣 takiego jak usuwanie trofek z dru偶yn o niskim poziomie honoru, tzw. z piwnic.
  • Adam131 lubi to

gluptas1.gif


#16 Desperanza

Desperanza

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 post贸w
  • Serwer:PL24
Reputacja: 17

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:31

Dok艂adnie Gluptas.  Odpowiadaj膮c  do poprzedniego. Mylisz si臋. W艂a艣nie 偶e gra pozwala na blokowanie... Daje tak膮 mo偶liwo艣膰. A program tylko przy艣piesza proces.... Gdyby gra nie pozwala艂a wtedy takowy program by po prostu nie dzia艂a艂. Proste jak budowa cepa. Zako艅czmy ten temat. Ju偶 by艂 taki jeden jaki艣 czas temu kt贸ry te偶 wielce chcia艂 zab艂ysn膮膰. Je偶eli hz nic z tym nie robi to znaczy 偶e wi臋cej jest os贸b za a mniej przeciw. I tyle w temacie. Pisanie i 偶alenie si臋 na forum nic nie da.  :super:

 

Jak ju偶 m贸wi艂em, tylko w Polsce popieraj膮 ten absurd, na dalsze posty nie odpowiadam bo tutaj to nie ma sensu 

 

dzi臋kuj臋 raz jeszcze



#17 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 post贸w
  • Serwer:PL23
  • Posta膰:Velusia
  • Dru偶yna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:50

Teraz to ju偶 Ci臋 fantazja ponios艂a. Tylko w Polsce dru偶yny robi膮 bloki i bandy? Rozumiem Twoje rozgoryczenie ale takie generalizowanie to dopiero absurd.
Rzeczywi艣cie lepiej zako艅czy膰 ten temat bo takie jalowe gadanie nie sprawi, 偶e bandy znikn膮 馃槈
  • gosia19 i Adam131 lubi膮 to

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#18 TenCoByl

TenCoByl

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 18 post贸w
  • Serwer:PL1
Reputacja: 9

Napisano 10 czerwiec 2020 - 16:34

Wed艂ug mnie prawdziwy problem to bloki bo do艣膰 uprzyka 偶ycie innym. Dru偶yna z 1 cz艂onkiem i z 6 poziomem 偶eby inny niemogli korzysta膰 z trofek. Co do band dyskusja by艂a i swojego zdania nie zmienie 偶e to nie przeszkadza. Je偶eli maja czas na zrobienie trening贸w i enki o p贸艂nocy to dlaczego nie mo偶na wyj艣膰 po energie i treningi ? Wiekszo艣膰 tych os贸b co 藕le m贸wi o bandach to niechc膮 chodzi膰 i chc膮 zabroni膰 innym albo ich dru偶yna im nie pozwala
  • Gluptas31 i Desperanza lubi膮 to

#19 SlejderPL2

SlejderPL2

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 24 post贸w
  • Serwer:PL2
  • Posta膰:Slejder
  • Dru偶yna:艢wi臋ci z Bostonu
Reputacja: 8

Napisano 10 czerwiec 2020 - 18:39

Dlatego nie gram na nowych serwerach hehe 

Zapraszam na pl2 :P 



#20 tomaszooo

tomaszooo

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 post贸w
  • Serwer:PL19
Reputacja: 1

Napisano 11 czerwiec 2020 - 10:18

Je艣li lubisz uczciw膮 rywalizacj臋, to ewidentnie wybra艂e艣 nieodpowiedni膮 gr臋 ;)


  • Gluptas31 lubi to




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych