Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Propozycja ulepszenia gry

monety

  • Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 SlejderPL2

SlejderPL2

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 24 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Slejder
  • Drużyna:Święci z Bostonu
Reputacja: 8

Napisano 21 kwiecień 2020 - 12:35

Chciałbym poruszyć temat monet aktualnie max monet jest 2.14mld a co wy na to jak by dodali 10mld monet i czyny na 1mld 5mld i 10mld monet? A nie tylko do 300mln są czyny za wydanie monet?



#2 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 21 kwiecień 2020 - 13:43

Skoro ludzie osiągają limit monet to raczej nie mają już co z tym robić, zwiększenie do limitu do 10 miliardów po kilku latach doprowadzi do osiągnięcia limitu ponownie, bo wątpię, że każdy będzie wydawać kilka milionów czy miliardów monet dziennie, ponieważ przedmioty nic nie kosztują przy posiadaniu ponad dwóch miliardów monet; jedyne co mi przychodzi na myśl to koszt punktów umiejętności, który w pewnym momencie wynosi tam chyba kilkaset tysięcy czy ponad milion (może nawet i więcej). Nie mówię, że to głupi pomysł, każda innowacja jest na plus o ile jest dobrze przemyślana i rzeczywiście wnosi coś do rozgrywki, jednak czy to jest aż tak potrzebne? Może niech limit zostanie tylko może trzeba dodać co będzie pochłaniało większą ilość monet na wyższych poziomach, coś na co rzeczywiście trzeba będzie przeznaczyć spore sumy pieniędzy? To jest temat do którego można podejść z kilku różnych stron i każda wydaje się być w pełni do zrealizowania. 

 

Jeżeli chodzi o Bohaterskie czyny związane z monetami to można by je w sumie rozszerzyć, aby gracze mogli dążyć do jeszcze wyższych celów i mieli z tego jakąś większą satysfakcję.

 

To jest takie moje luźne rozważanie na temat twojego pomysłu i nie mówię, że jest on zły i kompletnie do bani, ale też nie mówię, że jest jakiś rewolucyjny czy niesamowity. Oczywiście ktoś się może ze mną nie zgodzić, ja to w pełni rozumiem i bardzo chciałbym poznać stanowisko innych ludzi na ten temat.

 

Pozdrawiam :papa:


05a5fb1ed4e64.gif


#3 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 21 kwiecień 2020 - 19:59

Samo zwiększenie limitu posiadania monet spoko czasami się klikać nie chce i się zbierze 2 bańki :P 


  • TheDerpciakPL i SlejderPL2 lubią to

#4 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 22 kwiecień 2020 - 00:36

I tak każdy zbiera teraz monety do hero conu kupowania punktów statystyk, a z racji, że występuje on bardzo rzadko tak więc gracze osiągają maksymalną ilość monet nie mogąc więcej zbierać, stąd dobrym pomysłem byłoby zwiększenie tego limitu, a jeszcze lepiej zniesienie go. Limity nie wnoszą nic pozytywnego do gry
  • TheDerpciakPL, Ceealek i SlejderPL2 lubią to

gluptas1.gif


#5 Qw3rtY

Qw3rtY

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:Qw3rtY
Reputacja: 0

Napisano 26 maj 2020 - 21:20

Chciałbym zaproponować dodanie przycisków strzałki, dzięki którym moglibyśmy przemieszczać się pomiędzy strefami nie klikając monotonnie przycisku "X". Przyciski mogłyby się znajdować w miejscach, które zaznaczyłem czerwonym kolorem. Myślę że byłoby to wygodniejsze dla dużej ilości graczy. Jest to też możliwość szybszego przeglądania misji w różnych strefach





Also tagged with one or more of these keywords: monety

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych