Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy Przegląd #61 z Gluptas31

wywiad Garażowy Przegląd Gluptas31 #61

  • Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 -Rose-

-Rose-

    Była Moderatorka

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Serwer:PL19
  • Drużyna:The Versager



Reputacja: 372

Napisano 01 marzec 2020 - 07:59

Witam wszystkich!  
 
Zapraszam na kolejne wydanie Garażowego Przeglądu! :)  W tym wydaniu poznamy bliżej znanego forumowicza, gracza i journaliste - Gluptas31

 

 Screenshot_10.png

 

Witaj Gluptasie! Jak się masz? Jak to się stało, że pojawiłeś się na forum? I najważniejsze! Skąd pomysł na nick? :)
 
Witam wszystkich w dzisiejszym wywiadzie. Moim gościem jest nie kto inna jak Rose, nowa moderatorka. Dzisiaj postaramy się odkryć chowane przez nią tajemnice..
..a tak, zapomniałem, tym razem to ja jestem pod ostrzałem pytań   :O
Zaczynając od pierwszego zadanego, dziękuję, powolutku, bez pośpiechu, jakoś te życie idzie .
Jak tu trafiłem jesteś ciekaw, było to o ile pamiętam podczas pewnego eventu, rozdawali darmowy wspomagacz za jakiś wierszyk czy obrazek, ja jako zachłanny na darmowe rzeczy gracz, nie mogłem przejść obojętnie koło takiej promocji, "naskrobałem" co trzeba, umieściłem w odpowiednim dziale i skoro już tutaj byłem postanowiłem się trochę rozejrzeć. Tematy jak i ludzie poznani na czacie okazali się na tyle ciekawi, że postanowiłem wyjąć trochę czasu ze swojego życia prywatnego i zainwestować w forum. Stopniowo stopniowo coraz więcej czasu zostawało lokowanych na forum i można powiedzieć stało się moim internetowym domem.
W kwestii mojego nicku jest to jak najbardziej przemyślana zagrywka, dzięki niemu mogę wykazywać się brakiem wiedzy w różnych dziedzinach i nikt nie będzie miał mi tego za złe. Z definicji Gluptas nie może być zbyt rozgarnięty   :clown:
 
Ooo czyli konkurs zachęcił Cię do stworzenia konta na forum. Lubisz konkursy, jeśli tak to jakie( rysowanie, pisanie opowiadań..)? Często się w nich udzielasz? Jakie nagrody najbardziej lubisz wygrywać?
 

 
Każda forma, gdzie należy wykazać się własną wyobraźnią jest dla mnie pociągająca. Lubię tworzyć jak i przeglądać pracę innych. Zastanawia mnie jednak frekwencja na tych konkursach. Co to, gracze nie chcą zaoszczędzić kilku oponek na nagrodach? No ale nie o to pytanie było, stąd nie zagłębiam się  a nagrody które preferuję to wiadomo, czym więcej dają tym lepiej. Dwa wspomagacze 50% jak najbardziej mnie kupują   :D

 
No tak dzięki udziale w konkursach można zaoszczędzić sporo oponek :) Wspomniałeś, że forum stało się dla Ciebie "internetowym domem". Ile czasu średnio spędzasz na forum? Jakie tematy i dlaczego najbardziej lubisz obserwować bądź udzielać się w nich? 

 
Mój czas spędzany na forum jest zależny od Shout Boxa. Jak nie świeci pustkami, to naturalnie siedzę i zanudzam innych swoimi opowieściami   :D natomiast gdy nie ma żywej duszy, wtedy i ja nie siedzę. Mój zielony nick na liście aktywnych świecący niemal całą dobę może być zwodniczy. Często zdarza mi się tylko wejść na chwilę, zobaczyć czy dzieje się coś ciekawego i wyjść.
Jeśli chodzi o tematy trudno ostatnio znaleźć coś nie będące pytaniem o nowy serwer, czy prezentację drużyny. Dlatego każdy odmienny temat traktuję jak perłę, niestety takich perełek jak na lekarstwo jest w porównaniu z okresem, kiedy stawiałem pierwsze kroki na forum. Na wyróżnienie zasługują przede wszystkim Gazetki Forumowe, komiksy Derpa i niektóre Garażowe Przeglądy, czytanie wyżej wymienionych tematów sprawia mi wielką satysfakcję i autorzy zawsze mogą liczyć na przychylny komentarz z mojej strony ;)
 
A właśnie! Jeśli chodzi o Gazetkę Forumową to ostatnio dołączyłeś ponownie do niej. Jak to się stało, że powróciłeś? Jak wygląda cały proces tworzenia Gazetki Forumowej? Macie podzielone zadania czy robicie wszystko wspólnie ? :)
 

Koperta otrzymana pod stołem od redaktora naczelnego, Michasia007 była na tyle wartościowa, że postanowiłem przyjąć zaproszenie i wziąć na swoje barki dodatkowy obowiązek w postaci zabawiania forumowiczów   :clown: Oczywiście żartuję, wersją prawdziwą są pomysły w mojej głowie, które szukały ujścia na zewnątrz. A nie ma lepszego miejsca na dzielenie się z innymi graczami spostrzeżeniami dotyczącymi Hero Zero niż właśnie Gazetka Forumowa.
Proces tworzenia Gazetki można przyrównać do burzy mózgów. Przed wydaniem spotykamy się w siedzibie głównej GF, gdzie omawiana jest strategia wydawnicza na nowy numer. Wtedy są rozdzielane zadania, każdy z Nas odpowiada za konkretne punkty. Za jakiś czas spotykamy się znowu i wykładamy na stół przygotowane wcześniej materiały, oraz wspólnie razem nanosimy poprawki. Czasem lepiej jak spojrzy drugie oko, na dany artykuł i ujrzy to co przeoczyło pierwsze. Gdy już wszystko zapięte jest na ostatni guzik nie pozostaje Nam nic innego jak wypuścić Gazetkę na światło dzienne i czekać na Wasze opinie ;)
 
Hmm opowiedz nam jak to się stało, że po raz pierwszy dołączyłeś do GF? Co Cię do tego zachęciło?
 
Za pierwszym razem była to ciekawość,chęć sprawdzenia się w nowym wyzwaniu, jakie niosło ze sobą bycie redaktorem. Widziałem wielki potencjał w tym projekcie, stąd przykładałem dużą wagę do pisania pierwszych artykułów, dbałem o każdy szczegół. Starałem się wybrać temat, który jak najbardziej przypadnie do gustu czytelnikowi. Również byłem motorem napędowym w motywowaniu kolegów redaktorów. Nie raz potrafiłem wziąć jednego z drugim za uszy i zagonić ich do pracy   :D bywały chwilę gdy ja byłem popychany do działania i tak wzajemnie się uzupełnialiśmy. Jedno trzeba przyznać, atmosfera w Gazetce Forumowej była, jest i będzie nieziemska, dlatego też gorąco polecam do wstąpienia w Nasze szeregi.    :super:
 
Jak wspominasz swoje początki  w GF? Było trudno czy łatwo? 
 
Początki zawsze bywają trudne, przy pierwszym wydaniu nie obyło się bez korekt ze strony szefa, jednak uważam, że dość szybko odnalazłem się w nowej sytuacji. Duża w tym również zasługa naszych wiernych fanów, którzy wskoczą za Naszą Gazetką w ogień, zawsze dodają słowa otuchy i sprawiają, że projekt ma sens. Myślę, że ich obecność w dużej mierze ułatwiła mi zaaklimatyzowanie się w redakcji.
 
Troszkę opowiedziałeś o tym jak zacząłeś swoją karierę na forum oraz o tym jak wspólnie z innymi journalistami tworzycie Gazetkę Forumową, ale przed forum musiała być przecież  gra! :)  Jak to się stało, że teraz jako dzielny bohater walczysz ze złoczyńcami? Kto Cię zachęcił do gry? Był to znajomy, reklama czy inne źródło? 
 
Przeglądając internet w poszukiwaniu szczęścia wpadła mi w oko dość ciekawa reklama tejże gry. Zachęcony opisem i możliwością stania się bohaterem ratującym koty z drzewa, postanowiłem stanąć na przeciw złu otaczającego nas dookoła i założyłem konto. To było jakieś 7 lat temu. Gdybym tamtego dnia pomyślał, że pierwszy dzień w tej grze jest dopiero początkiem wieloletniej przygody to nie wiem czy bym tak zagłębiał się w Herko. Obecnie jestem już utopiony, nie ma dla mnie ratunku   :D jednak podczas wędrówki po Hz poznałem wiele genialnych osobliwości, które jak najbardziej rekompensują stracony czas :)
 
Na jakim serwerze możemy Cię spotkać? Czy to był twój pierwszy serwer? Jak wspominasz początki swojej gry? 
 
Wiodę prym na "siódemeczce", jest to mój pierwszy serwer, na którym zaczął się mój staż bohaterski. Tam uczyłem się pierwszych taktyk, zagrywek, przekrętów. Jednak nie ograniczałem się tylko do jednego serwera. Z wiedzą zdobytą z PL7 ruszyłem na podbój innych światów, aczkolwiek planowana okupacja pierwszych miejsc rankingów zakończyła się fiaskiem. Nowsze serwery rządzą się własnymi prawami, kto chce coś osiągnąć musi nie tylko zainwestować czasem, ale i uzbroić się w oponki, za pomocą których zbuduje sobie schody do tronu. 
 
Jeśli miałeś jakiś problem bądź pytanie szukałeś odpowiedzi na nie sam czy pytałeś kogoś o radę? Jeśli tak to kto to był najczęściej? Osobę z drużyny czy był to ktoś inny? :)
 
Hero Zero nie jest jakąś skomplikowaną grą, niewymagającą częstego używania szarych komórek, stąd też moja niewiedza ogranicza się do rzeczy prostych, gdzie znajdę to, ile kosztuję to, kiedy łotr itp. A pytania kieruję z reguły do kolegów z drużyny, starzy wyjadacze tej gry wiedzą wszystko   :D
 
Skoro jesteśmy już przy temacie drużyny to powiedz nam jaką według Ciebie rolę pełni drużyna. Jakie są korzyści z posiadania drużyny? Może opowiesz nam coś o swojej? Pełnisz w niej jakąś funkcję? :)
 
Drużyna odgrywa w moim odczuciu funkcję rywalizująco, towarzyską. Co to oznacza. Z jednej strony ma sprawiać, że codziennie walczymy wspólnie razem z partnerami o dominacje nad serwerem, a z drugiej strony ma uprzyjemniać codzienne obowiązki dostarczane przez grę. Rozmowy, wysyłanie śmiesznych obrazków, wspólne komentowanie wydarzeń w telewizji. Nie raz się zdarzyło oglądanie wspólnie meczów Polaków i krytykowanie słabej formy strzeleckiej naszych napastników   :D zdarzają się też i te mniej przyjazne wymiany zdań, jednak wtedy do akcji wkracza mediator Gluptas i rozdziela kłócących się. Obok mediatora pełnię rolę doradcy. Do moich zadań należy dbanie o dobrą atmosferę w drużynie i chyba mi się to udaje. Nie ma strajków, więc jest dobrze   :D
 
Oprócz drużyny co jest jeszcze dla Ciebie najważniejsze u każdego bohatera i dlaczego ? Które miejsce  zajmowało by to w twoim mini-rankingu ?   :D

1 miejsce...
2 miejsce..
3 miejsce..

 
Dobry bohater bez odpowiedniego ekwipunku, nie ma co stawać do walki z siłami zła, gdyż z góry skazany jest na niepowodzenie.
Pierwszym elementem jest niewątpliwie odpowiedni strój. Przebrany w piżame nie pojawisz się na pierwszych stronach gazet, strój musi dawać siłę, adrenalinę i ładnie się prezentować na wypadek gdyby Twoje zdjęcie miało pojawić się pod artykułem w gazecie.

Aby osiągnąć sukces w grze nie należy zapominać również o sile wewnętrznej, na myśli mam 4 podstawowe umiejętności każdego bohatera, siła, aby ciosy wymierzane w szczepionke napastnika powodowały błyskotliwy nokaut, kondycja, abyś mógł gonić złodzieja torebek starszych babć przez pół dzielnicy. Inteligencja, aby w zanadrzu zawsze był przygotowany jakiś plan, oraz intuicja pozwalająca przewidywać ruchy nieprzyjaciela i w porę im zapobiegać.

Na koniec, głodny bohater to zły bohater. Należy karmić swoją postać smakołykami, aby chciało jej się w ogóle ruszyć tyłek do roboty. W moim zestawieniu oponki zajmują miejsce pierwsze.
 
Łakomczuch z twojego bohatera   :D Na co najchętniej je wydajesz?
 
Oponki pozwalają mi nabywać wszelakie dobra niedostępne za zwykłe monety. Należą do nich specjalne rzeczy w lumpeksie, dodatkowe ataki na łotra, dokupowanie czasu trwania jednostek treningowych.
 
Jaki łotr należy do twoich ulubionych? Jaka była twoja najlepsza pozycja w łotrze? Pamiętasz może ile około ataków zadałeś złoczyńcowi? Czy udało Ci się kiedyś zadać ostatecznie trafienie łotrowi? W grze mamy Hero Con dotyczący łotrów. Chętnie bierzesz w nim udział?   :D
 
Łotr oferujący potrzebną mi w danym momencie część setu jest moim ulubionym. Nie zważam wtedy na koszty i biorę co moje   :D jestem wielokrotnym zdobywcą, pierwszego miejsca jak i zwycięskiego trafienia. Ilość ataków to rzecz bardzo zmienna i zależna od czasu jego trwania. Ale myślę, że 100 ataków to granica, którą kilka razy udało mi się przekroczyć. Wydałem wtedy jednorazowo tyle oponek co nie raz przez miesiąc.
Hero Con na łotra jest bardzo czasochłonnym i wymagającym poświęceń ze strony gracza zadaniem. Kto choć raz ustawił budzik na środek nocy ten wie o czym mówię, nie wiem czy chętnie biorę w nim udział, robię ataki, bo wiem, że trzeba.
 

Łotry są nieprzewidywalne, nie wiadomo kiedy będziesz musiał założyć pelerynę i bronić  innych przed złoczyńcą!  Oprócz Hero Con związanego z łotrami jest wiele innych :) Które z nich lubisz najbardziej, a które najmniej i dlaczego? Ile najwięcej punktów udało Ci się zdobyć?
 
Najgorsze Hero Cony są te z ograniczeniami, typu misje, ale tylko czasowe, treningi, ale tylko te najkrótsze. Przez tego typu zadania często zmuszani jesteśmy do wybierania mniej atrakcyjnych nagród, mimo, że obok jest korzystniejsza opcja, lecz niestety nie punktowana. Wszystkie inne HC są znośne, nie mam jakiegoś swojego ulubionego. Nie przykładam dużej wagi do punktów, staram się tylko zapewnić swojej drużynie odpowiednio wysokie miejsce, solowe rankingi nie są moim priorytetem, nie jestem na nie łasy ;)
 
Czy to samo dotyczy  cotygodniowego turnieju doświadczenia oraz ligi? Czy kiedykolwiek je wygrałeś?  Czy było to warte wysiłku?
 
Aby odnieść sukces w wymienionych przez Ciebie rzeczach należy naprawdę posiedzieć trochę przy tej grze. Trzeba odłożyć inne obowiązki na bok i oddać się Heru Zeru całkowicie. Parę razy brałem udział w turnieju na doświadczenie, udawało mi się kilka wygrać, jednak nie wiem czy warte było zachodu. Dlatego też postanowiłem osunąć się na bok i przyjąć postawę obserwatora zmagań innych graczy. Kibicuję swoim i życzę przerwy w dostawie prądu przeciwnikom    :diabel:
 
Czy masz jakieś wskazówki dla innych graczy dotyczące gry, które pozwolą im osiągnąć sukces?  Jakieś porady bądź triki?  :)
 
Nie jest wielką sztuką zostać mistrzem świata w Hero Zero. Kto dużo gra i nie skąpi na oponki temu sukces sam przychodzi. I tym zrymowanym jak piosenki raperów zdaniem kończę swoją wypowiedź   :clown:
 
A co poradzisz tym, którzy nie kupują tak często oponek? :)
 
W świecie pełnym złoczyńców wszelkiej maści przeżyć bez oponek to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza teraz, gdy gra nie rozpieszcza nas smakołykami tak często jak to bywało parę lat temu. Sposób jest jeden, sprawdzony przeze mnie na własnej skórze, czy zadziała, zależy wyłącznie od zaangażowania gracza. Mianowicie trzeba się ograniczać. Postawmy się w sytuacji kobiety, co widzi na witrynie sklepowej piękną parę bucików. Co w tej sytuacji, albo chęć posiadania ich na własnych stopach weźmie górę nad rozsądkiem i karta kredytowa pójdzie w ruch,lub taka kobieta spojrzy w dół, zobaczy, że przecież nie jest boso i obejdzie się smakiem. Może mało prawdopodobny scenariusz przytoczyłem, ale jak najbardziej można go odnieść do sprawy z oponkami  tak jak i w życiu tak jak w grze należy się ograniczać. Wspomagacze tylko 25%, treningi kończyć o czasie, a misji nie skracać broń boże   :P
 A co z kryjówką?  Czy jest ona potrzebna naszemu bohaterowi?   :D

Kryjówka jest częścią gry, nie widzę powodu aby twórcy dodali ją tylko w celach dekoracyjnych ;) Znajdują sie w niej budynki oferujące wiele dobrego dla naszej postaci. Uprzedzę pytanie, bo coś czuję o co za moment zapytasz   :D do najbardziej wydajnych budowli kwalifikuje się centrala kryjówki, warsztat, siłownia, laboratorium nieskończonej wiedzy, oraz cybernetyczne. Mając je wybudowane na wysokim poziomie można wiele zwojować na serwerze
 
A teraz uzupełnij mi króciutki tekst!    :huhu:
 
1) Pierwszą rzeczą jaką robię po zalogowaniu się do gry jest... 
 
2) Graczem, którego najbardziej lubię  jest...
 
3) W najnowszym wydaniu Gazetki Forumowej będzie...


  
Pierwszą rzeczą jaką robię po zalogowaniu się do gry jest sprawdzenie poczty w celu zobaczenia kto do mnie napisał, niestety w większości przypadku są to jedynie prośby o baterię.
 
Graczem, którego najbardziej lubię jest Lord Sebix, cenię go za skromność, jak i za rozbudowane wypowiedzi, którymi raczy nas podczas swojej obecności.
 
W najnowszym wydaniu Gazetki Forumowej będzie ten oto wywiad, który zostanie przeze mnie "pożyczony" i opublikowany. Już czuję tę lawinę lajków 
 
Mam nadzieję, że udało mi się zaliczyć ten test śpiewająco   :D
 
Bardzo dobrze   :D troszkę już opowiedziałeś o grze oraz o forum ale nic o sobie! Czym się zajmujesz na co dzień? Masz jakieś hobby bądź pasje? :) 
 
 
Tego pytania obawiałem się najbardziej, liczyłem, że dłuższe odpowiedzi uchronią mnie przed tym, niestety Pani redaktor jest zbyt skrupulatna   :D jako człowiek o niezbyt szerokim spektrum zainteresowań tego typu pytań wolę unikać, lecz trzeba się z nimi zmierzyć. Jedną z moich pasji jest siedzenie na forum i rozmawianie. Drugą czynnością, którą jednakowo lubię jest siedzenie na czacie drużynowym i rozmawianie. Ogólnie rozmowa z drugim człowiekiem sprawia mi największą przyjemność, ale żeby nie było. Nie ograniczam kontaktów jedynie do internetowych znajomości. Czasem potrafię opuścić cztery ściany pokoju i spotkać się z kolegami. Podczas takich spotkań wiele robimy, gramy w piłkę, pijemy "oranżadę", podrywamy dziewczyny :)
 
Hehe nic się nie ukryje!   :D Wspomniałeś, że grasz w piłkę.  Jest to jedna z twoich pasji? Lubisz kibicować podczas meczu innej drużynie?   Wolisz na żywo oglądać mecz czy przed telewizorkiem?   :)
 
 
Piłka towarzyszy w moim życiu od bardzo dawna. Jest to moja ulubiona dyscyplina, gram w nią na boisku, oglądam w telewizji, śledzę wyniki w internecie. Nic nie może równać się z tą grą. No chyba, że mowa w tym przypadku o wrestlingu, oglądanie walk mięśniaków, to to, co Gluptasy uwielbiają. Sam czasem wykonam jakieś salto na łóżku, jednak wolę za często tego nie robić, raz, że jest to bolesne jak i dla mnie, jak i dla łóżka, które się delikatnie mówiąc troszkę połamało   :D
 
Gra jak i forum to miejsce, gdzie możesz spotkać wiele wspaniałych osób. Czy któraś z tych znajomości stała się realną przyjaźnią? :)
 
Przeszkodą stojącą na drodze ku realnej przyjaźni z wieloma osobami poznanymi w Hero Zero są dzielącę Nas kilometry. Jesteśmy wszyscy porozrzucani na mapie Polski jak płatki śniadaniowe wysypane na podłogę. Ciężko fizycznie jest się spotkać, a co za tym idzie poznanie realne staje się niemożliwe do zrealizowania. Ubolewam nad tym, pewnie tak samo jak reszta, która marzy o tym by przybić piątkę z Gluptasem    :D

Niestety to już koniec wywiadu. Czy chciałbyś jeszcze coś dodać bądź kogoś pozdrowić? :)
 
Jak to koniec   :O ledwo się zaczął, a już każą kończyć, no dobrze, w takim razie dziękuję serdecznie za zaproszenie i pozdrawiam wszystkich przystojnych forumowiczów, jak i śliczne forumowiczki   :* zakładajcie czapki w zimę, jedzcie dużo warzyw i bądźcie grzeczni na forum   :D

 


#2 etownik

etownik

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Miejscowość:Szczawno-Zdrój
  • Serwer:PL21
  • Postać:etownik
  • Drużyna:o¤o„¸ °o¤o„¸¸„o¤o°¸„o¤o°¨ ¨°o¤>> Stranger Things<<¤o°¨ ¸„o¤o° „o¤o°¨ ¨°o¤o„ °o¤o„






Reputacja: 105

Napisano 01 marzec 2020 - 08:38

O jeee, ale zajefajne :super:  :super:  :super:


  • Gluptas31 i -Rose- lubią to

                        HIsbbYz.gif 


#3 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 01 marzec 2020 - 09:36

Piękny wywiad, dziękuję Pani Rose za zaproszenie :*
  • TheDerpciakPL, Scottie i -Rose- lubią to

gluptas1.gif


#4 Scottie

Scottie

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 451 postów






Reputacja: 895

Napisano 01 marzec 2020 - 16:19

Wooow :*  Niezaprzeczalnie jakość wywiadu na najwyższym poziomie.

Gratulacje dla Rose za indywidualne podejście do wywiadu, dzięki czemu bardziej przypomina to rozmowę, niżeli sztywne pytanie-odpowiedź i lecimy dalej.

No i oczywiście najbardziej rozgadany bohater na polskim forum, niepowtarzalny Głuptas, dla którego należy się wielki  :puchar:  za aktywność i jakość na tym forum  :hlehle:



#5 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 01 marzec 2020 - 21:31

Super  :super:  :hlehle:


  • -Rose- lubi to

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#6 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 01 marzec 2020 - 22:31

Fantastyczny wywiad :) super się go czytało :)
  • -Rose- lubi to

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#7 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1384

Napisano 01 marzec 2020 - 23:47

Bardzo ciekawy wywiad, świetna robota! Naprawdę miło zobaczyć, że tak prężnie działacie, a Garażowy Przegląd w takim wydaniu to genialny pomysł - chyba będę musiała nadrobić kiiiiiiiilkaaaa numerów.  :Ninja:


  • Scottie i -Rose- lubią to

#8 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 02 marzec 2020 - 17:29

Rewelacyjny wywiad mojej koleżanki.:-)
  • -Rose- lubi to

#9 eden1987

eden1987

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 34 postów
Reputacja: 2

Napisano 05 marzec 2020 - 11:04

:)

pozdro z pl7 

 

male sprostowanie nie trzeba wydawac kase  lecz duzo czasu poswiecic


  • Gluptas31 lubi to





Also tagged with one or more of these keywords: wywiad, Garażowy Przegląd, Gluptas31, #61

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych