Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy Przegląd #60 z Baltus20


  • Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pawel106

Pawel106

    Moderator

  • Moderators
  • 2266 postów
  • Miejscowość:Mazowieckie






Reputacja: 1279

Napisano 08 luty 2020 - 20:40

Witamy na Garażowym Przeglądzie, tu poznamy kilku z najbardziej niespodziewanych Bohaterów w naszym kraju. Dziś będziemy mieli przyjemność rozmawiać z Baltus20.

oHSl5Ua.jpg

Nazywam się Pawel106 i będę dziś Waszym reporterem.

FtqSaEi.jpg
1. Cześć, jak się masz? Możesz podać nam swój Nick i serwery na których grasz?

Witam bardzo serdecznie :D, u mnie wszystko dobrze, co mnie bardzo cieszy.
Nazywam się Bartek i jestem z serwera PL19.

2. Czy chcesz porozmawiać trochę o sobie, o życiu, kiedy nie pracujesz jako bohater?

Jak każda osoba w moim wieku (17 lat), chodzę do szkoły oraz spotykam się ze znajomymi. Raczej nic niezwykłego nie robię, kiedy nie jestem bohaterem. Jednak ludzie uważają mnie za śmieszka.

3. Kiedy zacząłeś grać Hero Zero?

Na PL19 zacząłem grę miesiąc po starcie serwera, dokładnie 26.03.2017 jednak prawdziwa kariera bohatera została napisana w październiku właśnie 2017 roku. Co ciekawe w popularne Hero Zero, zacząłem w 2012 roku, jednak z marnym skutkiem.

4. Skąd dowiedziałeś się o Hero Zero? Reklamy, przyjaciel zalecenie ... itp.

Dowiedziałem się całkowicie przypadkiem, jednak kiedy na nowo zobaczyłem HZ powiedziałem sobie, że dobije chociaż ten 100lvl i ten 100lvl ciągnie się do dziś.

5. Czy przypominają Ci się pierwsze dni, kiedy byłeś noobem w Hero Zero?

Oj pamiętam to bardzo dobrze...noob totalny ze mnie był. Robiłem długie misje bo myślałem, że są najlepsze a treningi? Uznałem, że jest mi to zbędne bardzo teraz tego żałuję.

6. Czy spodziewałeś się kiedykolwiek, że pewnego dnia jako jeden z najlepszych graczy w grze, zostaniesz poproszony o wywiad?

Najlepszy? to duże słowo...uważam, że gram na bardzo dobrym poziomie tylko dzięki swojej drużynie, oraz byłemu przywódcy. Ale odpowiadając na pytanie, to nigdy nie myślałem o tym chociaż po jakimś czasie postawiłem sobie to jako jeden z celów mojej gry. :D

7. Co lubisz najbardziej w tej grze?

Najbardziej w grze lubię łotry oraz drużynę. Łotry lubię ubijać a drużynę ? To oczywiste jest dla mnie najważniejsza.

8. Czy masz konkretne cele do osiągnięcia w grze?

Celem jest stworzenie drużyny kompletnej, chodzi o to aby każdy czuł się w niej jak w domu. Wszystko co ja miałem już osiągnąć, zostało zrobione.

9. W swojej opinii, jakie było twoje największe osiągnięcie w HZ do tej pory?

Zdecydowanie wygranie TTD, kiedy każdy w drużynie ma energię oraz bandy, a ja przez magazynowanie czynów bardzo łatwo wygrałem.


10. Wygrałeś tylko raz turniej tygodniowy, czy więcej było takich sukcesów? Czy było to warte wysiłku?

Wygrałem 2 razy TTD, za pierwszym razem było bardzo łatwo, natomiast za drugim walczyłem do ostatniej sekundy, ale opłacało się ponieważ byłem z siebie dumny. Ważne aby być wytrwałym do samego końca, bo na końcu zawsze może czekać nagroda za nasz wysiłek.

11. Hero Zero tworzy przyjaźnie. Czy stworzyłeś jakąkolwiek przyjaźń z innym graczem? Kto to jest i w jaki sposób?

Zdecydowanie moja Przywódczyni w grze, oraz siostra PaniRyjek.
Mamy świetny kontakt oraz piszemy codziennie. Oczywiście cała drużyna to moi przyjaciele mogę tu wymienić PanRyjek, Palpi, Tom, oraz ten niezwykły DoktorZagłada :D.

12. Kto jest Twoim ulubionym bohaterem? Dlaczego? (Np. Batman, Super-Man)

Ulubionego bohatera nigdy nie miałem, jednak zawsze wygląd Batmana mi się podobał, więc można powiedzieć, że to mój ulubiony bohater.

13. Jakie są Twoje wskazówki dla początkujących?

Wskazówek może być wiele, ale wymienię tylko dwie:
słuchajcie weteranów gry oraz róbcie treningi, bo staniecie się dzięki nim świetnymi bohaterami.

14. Opisz HZ w 3 słowach.

Bardzo dobra gra.

15. Czy istnieje gracz, którego podziwiasz? Jeśli tak, kto to jest i dlaczego?

Obecnie nie ma gracza którego podziwiam, w przeszłości moim idolem był James97, który powiedział mi troszkę o tej grze i dzięki niemu oraz wielu innym osobom, jestem tu gdzie teraz jednak to on miał największy wpływ na moją grę.

16. Nazwa maksymalnie trzech graczy


a) Najlepsi gracze (oparte wyłącznie na ich zdolności jako graczy, a nie ich osobowość itp.)

James97, Vultur, Niechciejka


b) Przeciwnicy, których najbardziej szanujesz

Każdego przeciwnika szanuję o ile nie przeszkadza mi oraz mojej drużynie.

c) Ulubieni członkowie forum (Jeśli należysz do forum)

ewa47,Gluptas31,cała moderacja.


17. Czy jest jakiś szczególny moment w swojej karierze bohatera, którym chciałbyś się z nami podzielić?

Chyba przejście na stanowisko doradcy w Ghost Land. Było to bardzo dziwne, ponieważ nie byłem jeszcze na to gotowy. Jednak taka była decyzja zarządu drużyny. Odejście szefa było bardzo nagłe, i chyba byłem wtedy dobrym wyborem na funkcję doradcy, który miał pomagać drużynie.

18. Jesteś jednym z najlepszych graczy na Hero Zero. Jaka jest tajemnica sukcesu? (Może być używany, czy nie, zależy od gracza)

Za sukcesem stoi wiele osób które pomogły mi ogarnąć tą grę. Dzięki takim osobom, można wejść na szczyt bez strachu. Dziękuję że jesteście.

19. Czy chciałbyś, wysłać wiadomość do wspólnoty Hero Zero?

Poprawmy małe błędy aby gra była jeszcze lepsza :D.

20. Czy masz jakąś ciekawą anegdotę związana z grą, którą chcesz nam powiedzieć?

Niestety nie mam :( a szkoda, może w przyszłości taka się pojawi i opowiem o tym na forum.

21. Jak to jest być liderem jednego z najlepszych zespołów w całym serwerze? Jest to łatwe zadanie? (Dla zespołu liderów TOP 10) Lider=Przywódca/Doradca

Top 10 w honorze nie jest ważne :D, ważne są trofki, oraz zgrana ekipa która potrafi walczyć o swoje :D. Jednak pełnienie roli w takiej drużynie jest bardzo trudno, ponieważ ciąży duża odpowiedzialność za drużynę.

22. Jaka jest najbardziej dziwna, śmieszna lub Twoim zdaniem najlepsza nazwa do nazwania zwierzaka (i dlaczego?)?

Może zabrzmi to dziwnie, ale AntySerwer od James97. :Laughing: Bawi mnie ta nazwa,
ponieważ James był specyficznym gościem i szukał z każdym konfliktu.

23. Czy masz hobby, z którym chcesz się z nami podzielić?

Obecnie nie wiem czy to można nazwać hobby, ale spotykanie się ze znajomymi heh Dawniej była to piłka nożna, ale talentu nie miałem to skończyłem grać i kopać się po czole.

24. Jaki jest Twój nick w grze? Dlaczego, akurat tą nazwę wybrałeś dla swojego bohatera?

W grze nazywam się Baltus20 :D, nick wywodzi się z mojego imienia a liczba jest związana z moją Babcią.

25. Grałeś przeciwko łotrowi? Jaka jest twoja najlepsza pozycja podczas ataków?

Oczywiście, że grałem z tym wariatem :D, oczywiście t1 było najlepszą pozycją w łotrze.


26. Czy pamiętasz dzień, w którym zacząłeś grać w Hero Zero?

Niestety tego dnia nie pamiętam, jakoś wypadł mi z pamięci.

27. Czy chcesz osiągnąć coś specjalnie w grze?

To zależy od gracza..dla jednego bycie najlepszym to jest coś szczególnego, dla innego zwykła spokojna gra a dla mnie ? W mojej opinii, każdy nowy dzień w tej grze jest wyjątkowy.

28. W Hero Zero przyjaźnie są bardzo ważne. Prawdopodobnie masz dużo przyjaciół w grze. Kim są twoi bliscy przyjaciele i jak się z nimi spotykasz? (życie realne)

Mam wielu przyjaciół w grze, np moja drużyna która jest dla mnie wyjątkowa, natomiast dobrymi znajomymi jest drużyna Szach Mat :D, w realu mamy kontakt jedynie na facebooku, lub numer telefonu.

29. Jaka jest twoja rada dla początkujących?

Grajcie aktywnie i uważnie :P.

30. Jaki jest twój ulubiony towarzysz?

Jeśli chodzi o umiejętność to Ota, ale jeśli chodzi o wygląd to Cleo.

31. Jaki są twoje ulubione przedmioty?

Każdy który jest dla mojego bohatera na +.

32. Jaka jest Twoja ulubiona zdolność/umiejętności towarzysza?

Rąbiąca płetwa ze względu na to, że pasuje do moich statystyk.

33. Jaka jest Twoja pierwsza czynność, którą robisz po zalogowaniu się do gry? Dlaczego?

Witam się na czacie a następnie walczę w lidze, jeśli chodzi o czat to zawsze mam nadzieje, że żadna impreza mnie nie ominęła :D.

34. Czy lubisz brać udział w Lidze Hero Zero?

Uwielbiam..rywalizacja jest zawsze ciekawa i nigdy nie wiesz czego się spodziewać.

35. Jaka była najwyższa pozycja w Lidze jaką osiągnąłeś/osiągnęłaś do te pory?

Było to t2, ponieważ oddałem koledze pierwsze miejsce, ponieważ on bardziej na to zasłużył.

36. Jaka jest najlepsza rzecz , według Twojej opinii, w Lidze Hero Zero?

Zacięta rywalizacja do samego końca..czasem, różnica jest bardzo mała a to tylko podgrzewa emocje przed następną ligą.

37. Czy masz jakiekolwiek sugestie do podzielenia się z nami, jak osiągnąć Ligę Czempion?

Aby osiągnąć najwyższą ligę, należy aktywnie i sumiennie prowadzić swoją postać po czasie każdy gracz może wejść do tego elitarnego grona.

38. Jaki jest Twój ulubiony łotr? Dlaczego?

Zdecydowanie ten podczas Bożego Narodzenia :D, można wygrać świetnego towarzysza Frosty z super umiejętnością.

39. Jaka jest twoja ulubiona strefa? Dlaczego?

Złota Pustynia ponieważ symbolizuje, że gracz spędził fajny okres czasu przy grze.

40. W grze jest wiele zabawnych misji. Którą lubisz i dlaczego?


Osobiście nie mam takiej misji, ponieważ każda jest świetna.

41. Jakie jest Twoje ulubione pomieszczenie w kryjówce?

Cybernetyczne laboratorium badawcze, ponieważ podnosi nasze statystyki co jest ważne dla gracza, który aspiruje na bycie topowym.

42. Co sądzisz o długości czasu jej rozbudowy?

W mojej opinii czas rozbudowy powinien zostać skrócony, ponieważ zabiera to teraz bardzo dużo czasu,...nie jest to fajne i mam nadzieje, że w następnej aktualizacji zostanie to zmienione.

43. Co jest dla Ciebie priorytetem w grze (Kryjówka, Misje, Pojedynki)?

Priorytetem w grze jest drużyna i jej dobro :smug: obiecałem sobie, że zawsze będę ich bronił przed złem.


Dziękuję za wywiad! Czy chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić?


Pozdrowić chcę szczególnie drużynę Ghost Land :D.
Karolina, Janek, Krzychu, Patryk, Bartek, Doktor. Bez was nie byłoby tej świetnej drużyny :D.
Chciałbym pozdrowić jeszcze drużynę Szach Mat z pl19, oraz Poena Capitis z pl17 :D.

Pozdrowienia również dla James97 i Vultur, nie można o nich zapomnieć, :P dwie perły z Ghost Land :D,
oraz ciebie Paweł :P świetnie się bawiłem.


Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#2 Baltus20

Baltus20

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
Reputacja: 143

Napisano 12 luty 2020 - 19:55

Jak coś to ja tam jestem ale nikt tego nie wie :D pozdrawiam :D


  • Yuuki lubi to

#3 Yuuki

Yuuki

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
  • Postać:сrybaby
Reputacja: 32

Napisano 13 luty 2020 - 00:16

Podoba mi się. 


  • Baltus20 lubi to

#4 Baltus20

Baltus20

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
Reputacja: 143

Napisano 13 luty 2020 - 00:20

wiadomo Kasia to kozak :D Anti też :P


  • Adam131 i Yuuki lubią to

#5 .MrocznyKacper.

.MrocznyKacper.

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 14 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:CHILLWAGON
Reputacja: 13

Napisano 13 luty 2020 - 01:58

Wywiad jak na bohatera przystało - 5/10



#6 Baltus20

Baltus20

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
Reputacja: 143

Napisano 13 luty 2020 - 11:28

Kacper daj chociaż 8 :( 



#7 .MrocznyKacper.

.MrocznyKacper.

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 14 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:CHILLWAGON
Reputacja: 13

Napisano 13 luty 2020 - 23:37

Kacper daj chociaż 8 :(

za ironka masz dyszke :D 


  • Baltus20 lubi to

#8 Volterek

Volterek

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL24
  • Postać:Volter
  • Drużyna:Crazy House
Reputacja: 1

Napisano 15 luty 2020 - 16:18

gut


  • Baltus20 lubi to

#9 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 17 luty 2020 - 00:01

Fajnie się czytało.  :hlehle:  Super i Pozdrawiam  :slina:


  • Baltus20 lubi to

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#10 etownik

etownik

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Miejscowość:Szczawno-Zdrój
  • Serwer:PL21
  • Postać:etownik
  • Drużyna:o¤o„¸ °o¤o„¸¸„o¤o°¸„o¤o°¨ ¨°o¤>> Stranger Things<<¤o°¨ ¸„o¤o° „o¤o°¨ ¨°o¤o„ °o¤o„






Reputacja: 105

Napisano 17 luty 2020 - 15:04

Fajny wywiadzik, pozdrawiam. :super:


  • Baltus20 lubi to

                        HIsbbYz.gif 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych