Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Support


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Joygrad

Joygrad

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Serwer:PL29
Reputacja: 14

Napisano 04 luty 2020 - 13:43

Regulamin gry na Hero Zero, chyba jest tylko po to, żeby przestraszyć innych.

 

2.Przekleństwa, wulgarne lub obsceniczne, oświadczenia seksualnej treści, niezależnie od tego, w jaki sposób wyraźny lub dorozumiany to przekażesz. - Dużo takich przypadków zgłaszałem, później ci gracze których zgłosiłem śmiali się ze mnie, jeden napisał "przecież wiele razy tak robiłem i nic mi support nie zrobił, po prostu supporterów chyba nie ma na serwerach"

 

6. Żądanie haseł i danych osobowych innych użytkowników (np. nazwisko, adres, numer telefonu, data urodzenia, itp.) - coś co chyba było najczęstsze, jak dla mnie support pisze tylko "Dziękujemy za zgłoszenie, właśnie je analizujemy", i dalej nic nie robił gracz był aktywny i dalej wychwiewał od innych hasła, support najwyraźniej napisał to na odwal się.

 

Na samym końcu zostawiłem wisienkę na torcie, a mianowicie jak myślicie? Dlaczego kont z 30lvl jest najwięcej? A no bo gracze sobie zapraszają i nabijają oponki, konta zostają a support nic z tym nie zrobił, wystarczy zobaczyć w ranking 30lvl i zobaczycie pełno multikont. W dodatku system zgłoszeń jest jaki jest, wysłałem jedno zapytanie o coś, a oni zamiast odpowiedzieć odpisali: "Dziękuję za kontakt z nami". Naprawdę bez supporterów na Hero Zero jest straszny chaos, każdy robi sobie co chce, gra jest dobrym celem oszustów, którzy bez strachu oszukują innych...



#2 ewa47

ewa47

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 414 postów
  • Miejscowość:Ionia
  • Postać:Irelia Xan
  • Drużyna:Placidium Navori






Reputacja: 1702

Napisano 04 luty 2020 - 14:21

poprzednie osoby które krytykowaly support miały pokasowane postatnio albo bany.. nie poleca pisać takich rzeczy. support robi co może, ale wobec np zmiany IP jest bezradny.. a czasem jedno zgłoszenie nie wystarczy do bana
  • Scottie lubi to

           Irelia


#3 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 04 luty 2020 - 15:16

Jeśli chodzi o wulgarne zachowania czy próby wyłudzenia nigdy z suppem problemu nie miałam. Reakcja zawsze była szybka i dla mnie satysfakcjonująca. Natomiast jeśli chodzi o multi konta i inne naganne praktyki bywa różnie. Nie podejrzewam ich, że wynika to ze złej woli a bardziej z ograniczeń i braku odpowiednich uprawnień. Cwaniaków widać w grze gołym okiem ale bez niezbitych dowodów nic nie można zrobić. Przykre ale niestety prawdziwe.
  • Scottie lubi to

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#4 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 04 luty 2020 - 16:39

Powiem tak... Nie chce być jakiś złośliwy ale... Może sam dołącz do supp. I zobaczysz że to nie takie łatwe. Ciężko jest złapać osobę która zmienia ip lub używa anonimowych przeglądarek czy oprogramowań itp itp... To jest coś z czym ciężko jest walczyć. Bany za wulgaryzmy itp to tutaj nie ma problemu. A to że supp nie zbanuje raz czy jak za wulgaryzmy to zauważ że to też jest człowiek. I jak miałby banować lub blokować konta co każde jakieś słowo i zgłoszenie to by musiał co minute to robić. Jeżeli chodzi o wyłudzanie haseł oraz kont to działa to tak jak dawanie dorka w drużynie. Robisz to na własną odpowiedzialność. Jak jakiś bot Ci pisze o podanie. To najlepiej zgłosić i ignorować by nie przychodziły więcej owe wiadomości od danego gracza czy też bota. To nie jest gra ma bazie clienta. Trzeba brać pod uwagę to że to jest gra przeglądarkowa idzie to z tym że łatwiej jest w jakimś stopniu oszukiwać tkzw "system" Nie wiem czy jest sens bym wypowiadał się jeszcze bardziej na ten temat.

 

"odpowiedzi supporta na forum" Nie ma czegoś takiego jak odpowiedzi supp na forum. Forum jest to strona dla graczy gdzie można pisać o wszystkim i o niczym. Forum zajmują się oddzielna ekipa. Support jest to grupa osób która zajmuje się stricte problemami z grą. Pisanie na forum mało co tutaj da. Jak jest jakiś problem z supp pisz do nich. Nie wiem jak działa wgląd supp do zgłoszeń graczy. Sprawdz czy piszesz z Tą samą osobą z która zacząłeś dyskusję. I wytłumacz supp krok po kroku co jest nie tak. Ja tutaj już nie będę się wypowiadał na ten temat bo to jest już temat gdzie jednak nie mam wglądu ani za bardzo pojęcia do tego jak to działa od takiej strony. "Nie wiem czy dobrze to napisałem/rozpisałem. Jak zle to przepraszam :D "


Użytkownik Krisss edytował ten post 04 luty 2020 - 21:35

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#5 Micux_

Micux_

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 33 postów
Reputacja: 47

Napisano 04 luty 2020 - 17:22

Na samym początku polecam się zapoznać z realiami gry, supporterzy jak to ich nazwałeś, to nie kto inny jak modzi z większym stażem na forum. Nie ma obowiązku, że byli oni obsadzeni na każdym serwie, bo to niemożliwe jest. Jak wysyłasz zgłoszenie z hipotezami i domysłami, to nie oczekuj, że oni góry przeniosą, żeby to sprawdzić od poszewki. Jak dasz wystarczające screeny czegoś, to możesz być pewny, że ban będzie. Jeśli masz zastrzeżenie do tego, zawsze możesz zgłosić danego supportera wyżej i prawdopodobnie się tym zajmą... PRAWDOPODOBNIE. Co do kont, początkowe levele szybko się wbija, wystarczą 2-3 dni, aby wbić 30 level, przez ten czas najwięcej osób decyduje, czy wchodzi dalej, czy już nie będzie grało, nie usuwając konta przy tym. Nie można dużo robić kont pod oponki, bo jest blokada na IP. Co do haseł - jak ktoś jest głupi to poda hasło i maila sam, jeśli jest ogarnięty to nie poda i zgłosi takiego delikwenta. Wystarczy myśleć i się jest bezpiecznym, jeśli prowokujesz kogoś to musisz się liczyć z agresywnym "odbiciem piłeczki". Miałem sytuację w ex drużynie, że 2 osoby miały 1 urządzenie (czyt. laptop) i każdy myślał, że to mulciak, po wyjaśnieniu sprawy konta były przywrócone, a pogłoski o tym  mulciaku były dalej. 



#6 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 04 luty 2020 - 17:26

O dzięki że bardziej to rozwinąłeś  :hlehle: Zgadzam się. Aczkolwiek co do wbicia 30 lvl to nie 2-3 dni. Lecz zaledwie 1 dzień :D Ale tak po za tym to prawda.


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#7 Micux_

Micux_

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 33 postów
Reputacja: 47

Napisano 04 luty 2020 - 19:29

O dzięki że bardziej to rozwinąłeś  :hlehle: Zgadzam się. Aczkolwiek co do wbicia 30 lvl to nie 2-3 dni. Lecz zaledwie 1 dzień :D Ale tak po za tym to prawda.

Znaczy wiesz, jeśli osoba całkiem świeża zobaczy reklamę gierki i zacznie grać, to raczej nie ogarnie tak szybko jak ktoś, kto już grał prędzej, pamiętajmy też, że młodsze osoby mogą dłużej wbijać, wiadomo czemu xd



#8 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 04 luty 2020 - 20:05

No to racja w sumie. No.. Prawda.. Ja na starcie 23 dostawałem spam ze oszukuje itp bo jak to mozliwe ze w 24h wbijem ponad 50lv.. A ja zdziwiony "a to jakiś wyczyn wbić taki lv? " Haha :D

 


Tak btw. Temat chyba do zamknięcia. Chyba że ktoś jeszcze chce się wypowiedzieć.


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#9 -Rose-

-Rose-

    Była Moderatorka

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Serwer:PL19
  • Drużyna:The Versager



Reputacja: 372

Napisano 08 luty 2020 - 18:58

Witam :)

Z uwagi na to, iż temat został wyjaśniony, zostaje zamknięty. W razie potrzeby otwarcia, proszę użyć opcji "zgłoś".

Pozdrawiam
-Rose-
  • Adam131, Hasio i Krisss lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych