Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Ciekawe moim zdaniem pomysły do realizacji


  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kropek122

Kropek122

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 0

Napisano 19 styczeń 2020 - 19:08

Pierwszy pomysł:Zmiana dźwięków w grze

Chodzi mi w tym o to, żeby dźwięk przychodzenia pojedynku, baterii, wiadomości był zmieniony tzn. żeby każda z tego typu rzeczy miała własny dźwięk, bo czasami jak ktoś coś robi to nie idzie się połapać czy ten dźwięk dotyczy pojedynku, wiadomości czy baterii, a często ktoś może się spodziewać wiadomości od kogoś, kiedy w danym momencie napisał. Co do dźwięków, można byłoby też lekko bardziej podgłośnić, kiedy przychodzi wiadomość na czacie drużynowym, bo powiadomienie przychodzące o nowej wiadomości na czacie jest strasznie ciche, i czasem można je jedynie usłyszeć kiedy dźwięk w Hero Zero jest na 100%, a nie chcą niektórzy przecież, żeby hałas był słyszany na cały dom.

 

Drugi pomysł: Dodanie lektora w opcjach gry

Dobry pomysł, dla graczy którzy mają problem z wzrokiem, czcionka w grze jest dość mała, a nie ukrywajmy, sporo osób ma problemy z wzrokiem. Lektor byłby dostępny w ustawieniach gry, ja wiem, że są od tego okulary, ale nie każdy ma je pod ręką gdy ich potrzeba.

 

Trzeci pomysł: Dodanie zmiany języków gry

Nie wiem, czy takie coś już jest (nie znalazłem tego). Ale wiem, że inny język jest wtedy, kiedy gra się na innym serwerze np. serwer niemiecki = tylko dostępny język niemiecki. Można byłoby to wprowadzić. Dzięki zmianie języka w grze (polskich), zmieniając na angielski, można byłoby uczyć się języka przez grę, rozgrywka rozgrywką, a przy okazji większa wiedza :).


Użytkownik Kropek122 edytował ten post 19 styczeń 2020 - 19:10


#2 Micux_

Micux_

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 33 postów
Reputacja: 47

Napisano 19 styczeń 2020 - 19:32

Z tego co zauważyłem to większość osób gra z wyłączonym dźwiękiem, więc zmienianie ich na inny byłoby bez sensu...

Lektor nie przejdzie, to nie jest film, że musi Nam ktoś czytać... czcionka w grze nie jest taka mała, żeby nie widzieć, a jak nawet to są specjalne programy, które zwiększają literki

To już chyba najbardziej sensowny, co nie znaczy, że jest dobry. Dużo osób gra na serwach zagranicznych, bo są pustki, albo po to, aby się dowiedzieć o czymś prędzej. 



#3 eden1987

eden1987

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 34 postów
Reputacja: 2

Napisano 05 marzec 2020 - 10:34

lektor ciekawa opcja ale z wyborem damskim i meskim nie wiem czy bym chcal by facet mi czytal :)

 

kwestia jesykow byla juz poruszana slusznie mogla by byc 

 

co do dzwieku  sam mam wyl nawet nie pamietam jak on brzmi 

 

nawet mam wyl animacje na co mi patrzenie jak podskakuja 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych