Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Flash a HTML - dwa problemy w jednym


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 10 listopad 2019 - 19:28

Jak już przyszłam się poskarżyć na podejrzaną (przez programy) reklamę, to przy okazji napiszę o czymś bardzo irytującym. 

 

Przeglądarka Firefox JESZCZE akceptuje program Flasz Player, ale za każdym razem żąda potwierdzenia, czy jestem pewna, że chcę pozwolić na działanie tej wtyczki na stronie Hero.

 

Już dwa razy przechodziłam na HTML - i uciekałam po kilku minutach  "z krzykiem".  

Tego się nie da słuchać ani oglądać. 

 

Dźwięki gry robią się nagle głośne (to mogę regulować) ale też inne, ostre, drażniące, brzydkie.

 

Wygląd... czcionka tekstów fatalna, nieczytelna,  a co gorsza, niektóre teksty nie mieszczą się. 
W tym już na wstępie - słowo Logowanie jest obcięte. o dwie litery!

 

Czy naprawdę nie da się tego zrobić jak należy?

 

Gram w inne gry, w tym niemieckiej firmy PoRteR nie reklamuj firm - przejście na HTML miało tam miejsce na początku roku.
Odbyło się idealnie. 

Po zmianie nie zauważyłam w grze żadnych, najmniejszych różnic - a tam jest miasto z masą budynków, w rzucie izometrycznym,  budynków aktywnych, które "działają",  a ja mogę je dowolnie przestawiać. 

 

Tutaj grafiki prawie nie ma - i nie dało się zrobić tego tak samo idealnie jak tam?  :(



#2 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 11 listopad 2019 - 02:09

Jak już przyszłam się poskarżyć na podejrzaną (przez programy) reklamę, to przy okazji napiszę o czymś bardzo irytującym. 

 

Przeglądarka Firefox JESZCZE akceptuje program Flasz Player, ale za każdym razem żąda potwierdzenia, czy jestem pewna, że chcę pozwolić na działanie tej wtyczki na stronie Hero.

 

Już dwa razy przechodziłam na HTML - i uciekałam po kilku minutach  "z krzykiem".  

Tego się nie da słuchać ani oglądać. 

 

Dźwięki gry robią się nagle głośne (to mogę regulować) ale też inne, ostre, drażniące, brzydkie.

 

Wygląd... czcionka tekstów fatalna, nieczytelna,  a co gorsza, niektóre teksty nie mieszczą się. 
W tym już na wstępie - słowo Logowanie jest obcięte. o dwie litery!

 

Czy naprawdę nie da się tego zrobić jak należy?

 

Gram w inne gry, w tym niemieckiej firmy PoRteR nie reklamuj firm - przejście na HTML miało tam miejsce na początku roku.
Odbyło się idealnie. 

Po zmianie nie zauważyłam w grze żadnych, najmniejszych różnic - a tam jest miasto z masą budynków, w rzucie izometrycznym,  budynków aktywnych, które "działają",  a ja mogę je dowolnie przestawiać. 

 

Tutaj grafiki prawie nie ma - i nie dało się zrobić tego tak samo idealnie jak tam?  :(

Wiem, nie należy pisać posta pod postem - ale NIE MA JUŻ możliwości EDYCJI.

Stwierdzenie, że inny producent tego samego "produktu" - gier,  zrobił  (wymuszone okolicznościami) przejście na HTML lepiej, niż firma Playata GMBH  nie jest reklamą tylko faktem.

A ja nie jestem przedstawicielem handlowym tego producenta gier i nie mam żadnego powodu, aby go reklamować, za to mam powód, aby porównać jakość produktów, które otrzymuję od obu porównanych producentów. 

A moim celem nie jest reklama czegokolwiek - raczej reklamacja.


Użytkownik Azurah edytował ten post 11 listopad 2019 - 02:10


#3 PoRtEr

PoRtEr

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 23 postów
  • Miejscowość:Szczawno-Zdrój koło Wałbrzycha
Reputacja: 23

Napisano 11 listopad 2019 - 02:30

Jest dużo ofert w przeglądarkach internetowych, które już mają wbudowaną funkcje Flash Player ,proponuje zmienić takową przeglądarkę na ową która ją posiada . I problem zapewne będzie rozwiązany raz na zawsze 


Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych