Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[Dyskusje Ogólne] Notatki konserwacyjne 17/09/2019


  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 kotka38

kotka38

    Senior Moderatorka

  • Coordinators
  • 508 postów






Reputacja: 866

Napisano 17 wrzesień 2019 - 07:26

Obroże dla towarzysza? Tarczuś w obroży  :O  Co Wy na to?

 

https://forum.pl.her...jne-2019-09-17/


Użytkownik mientusek edytował ten post 13 listopad 2019 - 02:18


#2 Jack-2

Jack-2

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Serwer:PL18
Reputacja: 140

Napisano 17 wrzesień 2019 - 07:59

19 oponek obroża, na dodatek jednorazowego użytku
19 oponek za rzadką modyfikację
49 oponek za epicką modyfikację
Dziękuję nie skorzystam.

Użytkownik Jack-2 edytował ten post 17 wrzesień 2019 - 08:05


#3 Singlung

Singlung

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 98

Napisano 17 wrzesień 2019 - 12:50

Mlotka jak tu gram, czyli 7 lat na oczy nie widzialam, czyli tej obrozy jak ona ma taka sama czestotliwosc, to pewnie tez nie. 

 

Czyli co, wszystko za opony i to w kwotach bezsensownych?

 

Taka modyfikacja powinna byc dostepna takze z poziomu wyprodukowania w kryjowce, jako nagrody przedmiotowe za misje, eventy i zadania dzienne, z paska dziennych, ostatecznie trening. Poki tego nie bedzie, nie ma co w ogole o tym pamietac, bo jak mlotek, dla normalnego gracza po prostu nie istnieje.

Moze cos poprawia, bo sam pomysl poprawiania towarzyszy jest ok, ale tak samo jak ten istniejacy z przekazywaniem perkow ten z obrozami jest bez sensu i dla burzujow tak wiec nikt z tego nie korzysta.



#4 Cleos

Cleos

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Miejscowość:3-City
  • Serwer:PL8
  • Postać:Cleos
  • Drużyna:RED FIGHTERS (wcześniej ReBorn)
Reputacja: 42

Napisano 17 wrzesień 2019 - 12:51

Dla mnie to żenada. Mam nadzieję, że to zmienią i będzie można te przedmioty zdobyć choćby z zdanek lub jako nagrody z telefonów czy innych, a mody powinni dać możliwość zrobienia w kryjówce. Jest przecież pomieszczenie do robienia modyfikacji.

 

No ale widocznie bilans otrzymywanych oponek w stosunku do wydawanych przez graczy jest słaby więc trzeba było wymyślić coś żeby trochę tych oponek od graczy wyciągnąć :D


  • Azurah i Adam131 lubią to

#5 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 17 wrzesień 2019 - 18:16

Dla mnie aktualizacja na Nie... Znowu pod oponki. I znowu będzie jeszcze większy przeskok od osób co grają z oponami do osób co nie kupują ich...


  • Azurah lubi to

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#6 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 17 wrzesień 2019 - 21:26

Najśmieszniejsze jest to, że ja jestem w grupie kupujących oponki... ale nie na takie rzeczy!!
W swoją drużynę władowałam blisko 800 oponek, co prawda w ciągu 6 lat. ;) 
Ale kupuję, lubię mieć "przy sobie" zawsze min. 30 oponek na "drobne wydatki". 

Ale nie na takie coś... bo to jest...  brak słów.     Jak zobaczyłam notatkę, ucieszyłam się - jaki fajny pomysł! A jak przeczytałam, że za oponki...  :(

 

Mam przykre wrażenie od jakiego czasu, że gra się bardzo zmieniła na niekorzyść. 

To była naprawdę fajna gra, robiona dla Graczy. 

Były oponki i różne rzeczy za nie, w tym rozwój drużyny - ale przecież wiadomo, że nie ma "darmowych" gier.
Samo utrzymanie serwerów (prąd, chłodzenie, itp) to duże koszty, a pracownicy, a podatki, itd. itp.

Ale żeby Gracze chcieli płacić firmie za grę, oferta musi być sensowna. 

 

Ja bardzo rzadko kupuję coś "jednorazowego" - szkoda kasy. Chętnie kupuję coś, co będzie mi długo "służyło" -  długo, czyli cały czas, dokąd gram.

Dlatego nie żałuję tych 800 oponek wydanych na Drużynę - codziennie sama korzystam z tego, że Drużyna jest rozwinięta. Średnio, ale i to pomaga. ;)

Ale żeby płacić żywą gotówką za ulepszenia, które powinny być do zrobienia w Warsztacie??   Prędzej zobaczą ucho od śledzia niż moje pieniądze na to!


  • gosia19, Gluptas31 i Adam131 lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych