Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy przegląd #57 z FireStone


  • Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Eter

Eter

    Moderator

  • Members
  • PipPip
  • 21 postów
  • Miejscowość:Śląsk
Reputacja: 36

Napisano 07 wrzesień 2019 - 18:15

Witam wszystkich w kolejnym wydaniu Garażowego Przeglądu.

 

W tym wydaniu miałam przyjemność przeprowadzić wywiad  z FireStone.

 

Serdecznie zapraszam,

Eter

 

 

LHWgTWv.jpg

 

post-140545-0-63969400-1566725980.png

 

Na początek przybliż nam swoją osobę.   :smile: 

 

Nazywam się Jakub, mam 17 lat i chodzę obecnie do technikum o profilu technik informatyk. Jak przystało na przyszłego informatyka, siedzę troszkę w branży IT, ale nie jest to jedyna dziedzina, która należy do mojego hobby, gdyż w wolnych chwilach gram w piłkę i interesuję się wydarzeniami z tego sportu i swego czasu nawet grałem w kilku klubach, lecz kariery nie zrobiłem, mówiąc delikatnie.   :P

 

Widać że prowadzisz aktywny tryb życia.   :smile: Jak znajdujesz czas na grę na Hero Zero, pomiędzy swoimi obowiązkami?

 

Staram się, sport to zdrowie.

Generalnie zazwyczaj potrafię dzielić obowiązki z grą i jeśli jest taka możliwość, to wykonuję te czynności równocześnie. Nastawiam dłuższe misje i idę zrobić to, co mam do zrobienia. Przy okazji mija czas na wykonanie misji co też jest fajne i bardzo mi się podoba w tej grze.

 

Podzielność uwagi i organizowanie sobie czasu to przydatna umiejętność.   :smug: 

Na jakim serwerze grywasz i pod jakim nickiem możemy cię spotkać?   :smile: 

 

Grywam na wielu serwerach pod nickiem Firestone - pl14, pl19, pl20 oraz wcześniej na uk2, ale tam niestety zapomniałem danych do konta i ono gdzieś przepadło. Aktualnie mam chwilową przerwę w grze, ale niedługo wrócę do ratowania świata.

 

Rozumiem, obyś do nas wrócił jak najszybciej.   :smile: 

Jakie jest twoje największe dotychczasowe osiągnięcie na Hero Zero? 

 

Postaram się jak najszybciej.

Zdecydowanie dołączenie do najlepszej drużyny na pl19, czyli The Versager, w której jestem już od ponad 2 lat i razem z przywódcą rozwijaliśmy ją przez ten okres. Momentami było dość ciężko, gdy drużyna nam się rozpadła, ale po długim czasie udało się nam osiągnąć aktualne rezultaty, które są bardzo satysfakcjonujące i pokazują, że ciężka praca popłaca. Z takich indywidualnych, których nie mam za wiele to wymieniłbym dostanie się do top 35 serwera, drugie miejsce w turnieju tygodniowym i zebranie całego setu ironicznego z łotra.

 

Skoro zaczepiliśmy o wątek drużyny, to podziel się z nami jaka twoim zdaniem powinna być drużyna żeby stała się najlepsza i co najbardziej było denerwujące podczas drogi na szczyt?   :smile: 

 

Przede wszystkim zgrana, aby każdy siebie wspierał nawzajem i czuł się dobrze w ekipie. Aktywna, gdyż pozwala to osiągać wysokie pozycje w turnieju Hero Con, który zapewnia przydatne nagrody. Mimo wszystko rozwinięta, najlepiej w 100%, bo dzięki temu otrzymujemy najlepsze bonusy od drużyny. Trofea również mają tu duży udział, zwłaszcza na treningi, gdyż możemy znacznie szybciej rozwijać nasze postacie. Zdecydowanie moment, w którym te lepsze drużyny podkradały nam graczy, to było dość uciążliwe, ale potrafiliśmy znaleźć kogoś w puste miejsca.

 

Nie da się ukryć że podkradanie członków drużyny jest irytujące. Jaki jest według ciebie najlepszy sposób na rozwijanie swojej postaci?

 

Raczej nie będzie to nic odkrywczego, jeśli wymienię tu aktywne granie i w miarę możliwości wyrabianie całej energii i treningów. Dodałbym jeszcze znalezienie drużyny, która zapewnia dobry rozwój, więc należy tu celować w czołówkę rankingu.

 

 

Wiele osób twierdzi że towarzysz też robi dużo swojego, jakie jest twoje zdanie na ten temat? Który według ciebie towarzysz jest najlepszy i dlaczego akurat jego nominujesz.

 

Tak, zapomniałem.  :Laughing:  Zdecydowanie towarzysze mają ogromny wpływ na naszego bohatera, zwłaszcza gdy odpowiednio dopasujemy statystyki pod jego umiejętności. Osobiście uważam, że Alfred ze swoją umiejętnością "Ostry dziób" jest najlepszym towarzyszem, gdyż dzięki niej nasze trafienia krytyczne zadają więcej obrażeń. Ja używam do tego jeszcze umiejętności "Cybernetyczny super-mózg" oraz "Łamacz kości", które bardzo dobrze mi służą przy moich statystykach i serdecznie polecam takie ułożenie.   :smile:

 

Przydatna rada.   :P Co według ciebie jest najlepsze w Hero Zero (oprócz tego, że można nastawić misje i zająć się swoimi sprawami) oraz co jest już mniej trafione?   :smug: 

 

Mi osobiście podoba się ciągła rywalizacja. O miejsce w rankingu, w lidze, turnieju tygodniowym doświadczenia, Hero Con drużynowym jak i solo. Bardzo mnie to motywuje do stałego rozwoju w grze. To co uważam za niewypał to nadal nowy system treningowy, który powoduje, że trzeba cały czas pilnować energii. Wiele razy mi się zapomniało o tym, że nastawiłem trening i jednostki motywacji niestety przepadły.

 

Jaką swoją osobistą anegdotką podzielisz się z nami na temat Hero Zero? 

 

Jest to jedna z ciekawszych gier w jakie mam okazję pogrywać. Wyróżnia się na tle innych, w które grałem głównie tym, że nie da się jej "przejść" i nie ma tak naprawdę końca, jeśli ktoś sobie nie narzucił wcześniej ustalonych celów i to jest świetne, bo można ciągle rozwijać swojego bohatera w nieskończoność. Do tego wizualnie wygląda świetnie. Mimo licznych głosów, można w nią grać bez wydawania pieniędzy i cieszyć się niezłymi wynikami. Mi osobiście podoba się także społeczność samej gry, gdyż można spotkać w niej wiele wspaniałych ludzi i ja właśnie takich spotkałem.

 

Skoro jak sam mówisz, że można spotkać wiele fajnych ludzi, to czy nawiązałeś z kimś bliższą znajomość?   :smile: 

 

Tak, nawiązałem znajomość z przywódcą drużyny oraz znajomym z sojuszniczej ekipy i jestem z tego powodu bardzo zadowolony, bo zawsze można sobie z tymi osobami porozmawiać   :smile:

 

Na koniec, zagrajmy w szybkie pytanka.  :D

 

Początki gry czy gra od 100lvl wzwyż? 

Początki gry, wszystko dzieje się szybko na samym początku.   :P

 

Speed serwer czy klasyczna gra?

Speed serwer, bo zawsze jest to jakaś nowość i odskocznia od powolnego robienia misji.

 

Drużyna ze znajomymi czy z obcymi ludźmi?

Drużyna ze znajomymi, lepiej czuję się wśród "swoich".   :P

 

Dodatkowy exp czy dodatkowe monety?

Dodatkowy exp.

 

Dodatkowa energia na misje czy pojedynki?

Dodatkowa energia na pojedynki.  :smile:

 

Walki drużynowe czy atak na bandy?  :smile: 

Walki drużynowe, są o wiele ciekawsze.

 

Drużyna w top10 czy postać w top10?

Zdecydowanie drużyna.   :smile:

 

Granie "po trochę" ale systematycznie czy granie na max'a i robienie sobie później dłuższej przerwy? :)

Granie po trochę, ale systematycznie.

 

Robienie treningów czy telefonów alarmowych?  :D

Mimo wszystko robienie treningów.   :P

 

Hero Zero czy Big Bang Empire?  :D

Hero Zero  :D

 

 

To by było na tyle  :D

 

Czy jest coś jeszcze czym chciał byś się z nami podzielić?   :smile: 

Albo kogo chciał byś pozdrowić.

 

Chciałbym pozdrowić wszystkich członków mojej ukochanej drużyny The Versager, w szczególności Mania10xd i doradców oraz graczy z zaprzyjaźnionej drużyny Vultur Edition, szczególnie Baltus20.

 

 

Dziękuję ci za poświęcony czas i życzę dalszych sukcesów, jak w grze taki i w życiu prywatnym (kariera w sporcie może jeszcze nie stracona i wszystko przed tobą)  :D

 

Pozdrawiam   :smile: 

 

 

Ja również za możliwość udzielenia wywiadu, dziękuję i wzajemnie  :D Oj raczej już zaprzepaściłem szansę, ale trudno  :P

Pozdrawiam  :D



#2 mania10xd

mania10xd

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 291 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:mania10xd
  • Drużyna:The Versager
Reputacja: 601

Napisano 07 wrzesień 2019 - 20:35

Super wywiad  :smug:  :gwiazda:


Użytkownik mania10xd edytował ten post 07 wrzesień 2019 - 20:36

:serce:★·.·´¯`·.·★Mania★·.·´¯`·.·★:serce:

The Versager :*


#3 Baltus20

Baltus20

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
Reputacja: 143

Napisano 07 wrzesień 2019 - 20:37

O masa nawet ja dostałem pozdrowienia :D co tu dużo mówić mój Kubuś spisał się na medal :D pozdro noobie :D



#4 BędzieZabawa2

BędzieZabawa2

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 227 postów
  • Miejscowość:Małopolska
  • Serwer:PL1
Reputacja: 105

Napisano 10 wrzesień 2019 - 13:25

Na poziomie hero zero

Myślę że pomogłem. Spodobało się? Zostaw lajka!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych