Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Gazetka Forumowa 9/2019

mania10xdmichael007 Katika GazetkaForumowa newsy wakacje speedserver

 • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 michael007

michael007

  Były moderator

 • Journalists
 • 855 postów
 • Miejscowość:Olsztyn
 • Serwer:PL7
 • Drużyna:SS


Reputacja: 1075

Napisano 29 lipiec 2019 - 21:14

9c1034de520f5.jpg

 

 

 

Witajcie wakacjowicze! Jak mijają Wam kolejne dni wolności? A może wakacje dobiegły już końca? W każdym jednak wypadku zapraszamy na świeży i lekki powiew wiadomości, które napełnią Was optymizmem i samą pozytywną energią. Dzięki Naszym super umiejętnościom udało Nam się upchnąć jeden miesiąc w jednym poście!!! Chodźcie chodźcie, mamy wywiad z moderatorem  :cicho:

 

 

 

NEWSY

Forum

 

5 lipiec - ukazał się kolejny wywiad przeprowadzony przez moderatora w Garażowym Przeglądzie. To już 56 wydanie!

 

15 lipiec - forum zyskało nowego moderatora Mr Overlok ! Demonka, wróciła do swojej poprzedniej roli, a brylował w czerwcu Sagittarius_A. Gratulujemy i życzymy samych sukcesów.

 

29 lipiec:

 • 152854 Napisanych postów
 • 78343 Wszystkich użytkowników
 • cyki8 Najnowszy użytkownik
 • 1642 Najwięcej aktywnych

 

 

 

Gra

 

3 lipiec - między 3, a 7 lipca świętowaliśmy zacieśnianie stosunków między krajami - co później przyniosło nam speeda, ale to niżej niżej :D

 

96568dd7a9fec.png

 

8 lipiec - między 8, a 14 dniem lipca główną postać grały gry video! LAN party, czyli łotry, eventy, oferty specjalne.

 

636944aee0593.png

 

06ccf4e45a1e7.png

 

8d21d95e5610b.png

 

3ab70f13421d8.png

 

 

15 lipiec - niby jedna noc, a w herko trwała od 15 aż do 21 lipca. Tak, noc Świętojańska ma moc :D Przedmioty, oferty, towarzysze, do wyboru do koloru.

 

63defa5e1771a.png

 

 

22 lipiec - KATASTROFA!  Okradli projektanta z jego projektów!!! Jak dobrze, że czuwacie i zawsze pomożecie :D

 

decb275110f61.png

 

d059a90f3e688.png

 

444a307ea06f1.png

 

6982bc35bcfaf.png

 

01000ff3fd514.png

 

23 lipiec - nareszcie wyczekiwany Speed Server pojawił się! Wystartował dzisiaj i będzie pędził, aż do 26 sierpnia. Przedstawimy Wam jak się prezentuje na godzinę 20:00.

 

b2badb46dae05.png

 

d583a278b13f3.png

 

1f4646b1b0c33.png

 

f6fa0e8c20bf1.png

 

 

23 lipiec - do gry zostały wprowadzone następujące zmiany

 

Nowe funkcje

Ogólne

• Nowa Heroiczna Przygoda jest już dostępna!
• Udaj się na Złotą Pustynię i podążaj śladami tajemniczego potwora ...
• Między innymi, ostatnia część zestawu narzędzi Sonic Tool Tine Traveler czeka na Ciebie jako nagroda.
• Czas odnowienia dla reklam wideo został skrócony do 15 minut. Korzystanie z telewizora w celu przedłużenia sesji treningowych jest ograniczone do jednego dziennie.

 

Bohaterska Kryjówka

• Nowe pomieszczenie jest teraz dostępne w Kryjówce: Pomieszczenie Trofeów!
• Nowe pomieszczenie zostanie odblokowane, gdy tylko centrala Kryjówki osiągnie 12 poziom.
• Do budowy pomieszczenia wymagany jest jeden plac budowy, pomieszczenie to można rozbudować do poziomu 25.
• Z pomieszczeniem trofeów nagrody za pojedynki i pojedynki ligowe wzrastają o 1% za każdy poziom ulepszenia.

 

Speedserver

• W dniu 29 lipca 2019 r. O godzinie 00:00:01 (UTC) rozpocznie się międzynarodowy Speed serwer!
• Rywalizuj z bohaterami z całego świata przez cztery tygodnie, aż do 26 sierpnia 2019 r., godz. 23:59:59 (UTC) i dotrzyj do najlepszych miejsc na listach rankingowych graczy i drużyn, aby zapewnić ekskluzywne nagrody dla swoich bohaterów na serwerze na żywo!
• Na tym serwerze obowiązują nieznacznie zmodyfikowane reguły. Wkrótce więcej informacji.
• Przed rozpoczęciem będziesz miał możliwość wstępnej rejestracji na Speedserver z nazwą swojej postaci.

 

Konserwacja

Ogólne

• Zdarzało się, że czat zespołu nie był przewijany do dolnej linii po przełączeniu przez menu. Ten problem został rozwiązany.
• Zdarzało się, że po zamknięciu okna dialogowego outfitu przedmioty nie były już wyświetlane na postaci. Ten problem został rozwiązany.
• Kolejność towarzyszy w oknie dialogowym outfitu odpowiada teraz kolejności w przeglądzie towarzyszy.
• Podczas sprawdzania list rankingów Kryjówek innych serwerów, flagi krajów nie były wyświetlane poprawnie. Ten problem został rozwiązany.
• Opis specjalnej umiejętności pomocników Jushi z akcji specjalnych gier wideo nieprawidłowo pokazywał 400 rund. Zostało to poprawione.
• Naprawiono kilka mniejszych błędów.

 

Dyskusja odnośnie zmian znajduje się tutaj o.

 

25 lipiec - Dzień Administratora Systemu to dzień święty, więc każdy święcił.

 

2270a2ae7cc92.png

 

29 lipiec - KASYNOOOOO!!! I wszystko jasne :D Od dnia dzisiejszego do 4 sierpnia mamy w kasynie wszystko oprócz kasy i dosia. Podwójna energia na misje i dużo dużo więcej. 

 

67d0c3d78ab30.png

 

61be148b5f5ed.png

 

 

 

FORUMOWA PRZYPOMINAJKA

 

j) Tematy nie związane z dyskusją bądź posty nie wnoszące żadnych nowych treści (tzn. spam; w całości zacytowane komentarze innych użytkowników, nie zawierające dodatkowych treści; „pierwsze” posty; "bumps" tzn. komentarze, których jedynym celem jest tzw. podbijanie tematu.

 

Sytuacja, która na forum zdarza się bardzo sporadycznie, dlatego rozwodzić się na ten temat za bardzo nie będę. Jak niektóre punkty są zawiłe i potrzebują rozłożenia części pierwsze, tak tu nie ma takiej potrzeby. Aby nie mieć kopsala w pupala należy zachowywać się ładnie :D Jeśli temat ma żyć własnym życiem to potrzebni są inni ludzie, a aby ich przyciągnąć, należy napisać taki, koło którego nie przejdą obojętni, jak np. Nasza Gazetka Forumowa, wszyscy czytają!

 

 

 

    EMOTIKONY MAJĄ PROBLEM  :zakrecony: 
         PATRZCIE NA TO
   :O 

 

dedb02377a8d0b2e.gif

 

Jak zauważyliście niektóre z emotikonów zmieniają się w inne. Czemu tak się dzieje?  :confused:  Znamy odpowiedź na to pytanie!  :super: Emotikony mają takie same kody! Sami zobaczcie!

 

4c41d9718976e905gen.png

 

63b835fa515b2e0agen.png

 

70014874f0395812gen.png

 

Ta emotikona jednak różni się od wcześniejszych, gdyż na jedną emotikone są dwa kody. Ale po co aż 2?   :confused:

 

96943ffef78c5ff1gen.png

 

Problem występuje zarówno na shoutboxie, w prywatnych wiadomościach oraz w postach.
Mamy nadzieję, że  problem zostanie szybko rozwiązany i znów będziemy mogli się cieszyć prawidłowo działającymi emotkami!

 

 

 

WYWIAD

 

Jako, że lubimy Was zaskakiwać, nigdy nie zatrzymujemy się jeśli chodzi o wybieranie osobistości do wywiadów i tak było tym razem. Nie szukaliśmy daleko, bo z Naszego forum, jak i nie mamy jakiegoś starego wyge - za przeproszeniem - tylko świeżaka z fioletowej armii ocalenia Naszego forum przed bandytami i rabusiami. Proszę Państwa to jeden z bohaterów, który codziennie czuwa nad Waszym bezpieczeństwem ... JAKUB! Inaczej mówiąc Mr Overlok.

 

michael007: Gazetka Forumowa wita Cię bardzo serdecznie i dziękuję za przyjęcie zaproszenia. Uchyl rąbka tajemnicy i zdradź kto kryje się pod tym nickiem  :D

 

Mr Overlok: Witam wszystkich czytających gazetkę. Nazywam się Jakub, powróciłem do gry ponad rok temu po kilkuletniej przerwie. Miło jest powspominać dziecięce czasy, kiedy to w Hero Zero można było porozmawiać z kolegami ze szkoły, wspólnie rozwijać drużynę.

 

michael007: Rok to sporo czasu, co takiego wydarzyło się w Twoim życiu, że postanowiłeś powrócić do gry, jak i przy okazji dołączyć do grupy moderującej forum?

 

Mr Overlok: Rzuciła  mi się w oczy reklama i założyłem konto. Zainteresowały mnie nowe funkcje, jakie zostały dodane na przestrzeni paru lat, chciałem je przetestować. Nie spędzałem wiele czasu na forum, konto założyłem dopiero po wystartowaniu kalendarza adwentowego. Zostając moderatorem zamierzałem pozyskać nowe doświadczenia, czegoś się nauczyć oraz miałem nadzieję poznać nowych, ciekawych ludzi - i takich poznałem.

 

michael007: Funkcje, które pojawiły się dla urozmaicenia sprawiły, że zostałeś na dłużej. Która z nich była Twoim zdaniem strzałem w dziesiątkę? 

 

Mr Overlok: Bohaterska kryjówka wprowadziła wiele. Produkcja modyfikacji, ataki w kryjówce, siłownia. Dzięki temu można oderwać się od klikania misji i treningów. Strzałem w dziesiątkę był zdecydowanie multitasking, pozwalający zmniejszyć czas jaki spędzamy w grze nie tracąc na rozwoju postaci.

michael007: Czy pozycja, którą zajmujesz obecnie jest Twoim zdaniem rozwojowa?

 

Mr Overlok: Zdecydowanie tak, poznałem forum z zupełnie innej strony, dzięki temu będzie łatwiej pracować w przyszłości w nowym zespole np. w pracy

 

michael007: Strzelając, póki co jesteś uczniem? Wciąż są wakacje i na pewno daje się pogodzić "pracę" z wypoczynkiem. Myślisz, że od września również Ci się to uda?

 

Mr Overlok: Na pewno ciężko będzie wszystko pogodzić i mniej czasu będę poświęcał na forum, ale mam nadzieję, że jest to zrozumiałe.

michael007: Znając rzeczy, które Cię wkręciły na dobre w HZ chcielibyśmy poznać również te, które nie do końca przekonały Cię do siebie.

 

Mr Overlok: Nie przekonują konkursy HeroCon z atakowaniem łotra, gdzie wygrywa się oponkami oraz blokowanie trofeów drużynowych

 

michael007: Jakie jest Twoje zdanie na temat samego forum. Trzymasz teraz nad nim piecze, więc poznałeś je dobrze z każdej strony.

 

Mr Overlok: Fajne jest to, że na forum można porozmawiać z osobami z innych serwerów, wymienić swoje opinie, organizować przeróżne konkursy, poprosić o pomoc oraz pogadać o wszystkim i o niczym na Shoutbox'ie

 

michael007:  Masz jakieś pomysły co można zrobić, aby ściągnąć do Nas więcej użytkowników, zwiększyć aktywność i rozkręcić Nasze forum?

 

Mr Overlok: Coś co zwiększy aktywność użytkowników np. wprowadzenie zadań polegających na pisaniu odpowiedzi, za które otrzymywalibyśmy kupony w grze. Warto też przemyśleć odświeżenie samego wyglądu forum.

 

michael007:  Czy byłeś kiedykolwiek moderatorem na jakimś innym forum?

 

Mr Overlok: Nie, jest to pierwsze forum, na którym pełnię tę funkcję

 

michael007: Czy masz ambicje na to, aby piąć się po szczebelkach kariery w teamie hero zero, a może za wcześnie aby o tym mówić?

 

Mr Overlok: Kolejne funkcje to jeszcze więcej praktyki, jeśli tylko będę miał taką możliwość i wolny czas to jak najbardziej.

 

michael007: Możesz pochwalić się jakimiś wyjątkowymi osiągnięciami w grze?

 

Mr Overlok: Wygrana  HeroCon solo, kiedy kilkadziesiąt osób z serwera wydawało pierwsze 300 milionów oraz zwycięstwo HeroCon z zadaniami nadzwyczajnymi. Ogólnie te konkursy do świetna zabawa tylko brakuje paru kategorii.

michael007: Mamy chwilkę wolną i to odpowiedni czas aby kogoś pozdrowić!

 

Mr Overlok: Chciałbym pozdrowić Olę i  Patryka, z którymi wspólnie graliśmy najdłużej  oraz całą ekipę Moderacji.

 

michael007: Wracając... zdążą Ci się odwiedzać zagraniczne fora, porównując je z Naszym?

 

Mr Overlok: Tak, może się wydawać, że każde forum wygląda tak samo, ale coś nowego zawsze się znajdzie. Jest to świetna okazja na ulepszenie naszego forum.

 

michael007: Jakie masz zdanie o naszych forumowiczach i ich pomysłami? Posiadasz jakiś ulubiony temat?

 

Mr Overlok: Sama gra nie wymaga obecności na forum, jednak to aktywność forumowiczów i ich pomysły są naprawdę  ciekawe. Ostatnio nie pojawiło się wiele propozycji godnych uwagi, lecz dwie z czerwca są interesujące. Mam na myśli rozbudowę kwatery do 35 członków oraz dodanie nowych specjalnych  przedmiotów.

 

michael007: Czy jesteś osobą o wielu pasjach? Masz jakieś zainteresowania poza hero zero? 

 

Mr Overlok: Oprócz Hero Zero gram w parę gier, lubię oglądać horrory i filmy akcji, grać w piłkę. Kilka razy byłem na rejsie jachtem na Mazurach.

 

michael007: Wybierz pasujące do Ciebie:

 

Optymistą/pesymista
Humanista/umysł ścisły
Stonowany/wybuchowy
Radosny/Pochmurny

 

Mr Overlok: Optymista, umysł ścisły, stonowany (zazwyczaj :)) i radosny

 

michael007: Jak byś przekonał graczy, którzy planują w niedługim czasie zakończyć karierę superbohaterów, aby pozostali w grze?

 

Mr Overlok: Niech takie osoby zaproponują znajomym wspólną grę, fajnie jest razem rozwijać drużynę, ścigać się w lidze, honorze itp.

 

michael007: Co myślisz o powstających nowych światach w bardzo szybkim tempie? Uważasz, że działa to na korzyść, czy moje niekorzyść gry.

 

Mr Overlok: Nie znam oficjalnych statystyk, ale według mnie ma zbyt wielu zupełnie nowych graczy, którzy mogliby zagrać na nowych serwerach, a jeśli ktoś już ma postać na starszym serwerze to woli kontynuować grę właśnie na nim. Przez to nie ma kilku większych serwerów z lepszą rywalizacją tylko dużo mniej atrakcyjnych.

 

michael007:  A teraz najważniejsze pytanie Twój nikt należy traktować dosadnie? Skąd się wziął pomysł na niego?  :D

 

Mr Overlok: Nie, to jest zupełny przypadek. Po prostu nie miałem pomysłu na nowy nick, a było to słowo, które gdzieś usłyszałem i zostało mi w pamięci

 

michael007: Na sam koniec zostały Nam 2 minuty antenowe! Wykorzystaj je mądrze. Powiedz parę słów do mikrofonu prosto z serducha.

 

Mr Overlok: Winszuję wszystkim, którzy dotrwali do końca, chciałbym Wam życzyć samych sukcesów w życiu i w grze. Uważajcie na siebie podczas wakacji, urlopu, ładujcie bateryjki i do zobaczenia na forum. 

Pozdrawiam!

 

 

Dziękujemy serdecznie za poświęcony Nam czas i możliwość poznania Cię z każdej strony po trochu.

 

 

 

MARZENIE KAŻDEGO!

 

Wyobraźcie sobie, że życie superbohatera jest piękniejsze niż do tej pory. Macie kryjówkę, a w tej kryjówce niestworzone rzeczy - jeszcze. Pomysł jest taki - jakże genialny - aby w sytuacji, w której kopie Nam się jeden dół przy wolnym pracowniku można było kopać od razu kolejny. 

 

0c255c9e53441.png

Czyż to nie cudowna inicjatywa? Mi osobiście bardzo by pasowało :D A Wam?

 

 

SUCHARY

 

Co mówi Japończyk, gdy widzi okno?

Spoiler

 

Jak się nazywa Meksykanin, któremu ukradli auto?

Spoiler

 

Jak się nazywa księżyc z cyny?

Spoiler

 

Jak się nazywa twarz matematyka?

Spoiler

 

 

 

WARTO ZOBACZYĆ

 

Gazetka Forumowa nr 8/19

 

Co sądzisz o użytkowniku wyżej?

 

OSZUSTWO

 

Pomieszczenie trofeów

 

Odznaki VII

 

Speed - wszystkie najważniejsze informacje

 

 

 

ZAKOŃCZENIE

 

Mówiliśmy, że będzie fajnie? Nooo. Tak więc dziękujemy za kolejny numer, w którym Nam towarzyszycie. Odpoczywajcie, opalajcie się i bawcie, póki możecie! Pamiętajcie wszystkie grzyby są jadalne, ale niektóre tylko raz! Baj  :papa:


Użytkownik michael007 edytował ten post 29 lipiec 2019 - 21:26

REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#2 Gluptas31

Gluptas31

  Ekspert

 • Journalists
 • 353 postów
 • Serwer:PL7
 • Postać:Gluptas31
 • Drużyna:Gluptasolandia


Reputacja: 1696

Napisano 31 lipiec 2019 - 10:23

Problem z emotkami został odkryty już dość dawno, do tej pory nie zostało to naprawione i dobrze, że gazetka rzuciła na tę sprawę trochę światła. Miejmy nadzieje, że administratorzy zajmą się tym jak najszybciej. 
Cały czas się zastanawiam jaka to przepaść dzieli garażowe przeglądy z wywiadami z gazetki. 9 moderatorów siedzi i żaden z nich nie może raz na 3 miesiące przeprowadzić porządnego wywiadu (oczywiście są wyjątki), gdzie w gazetce trójka redaktorów co miesiąc publikuje fantastyczne wywiady, które aż chce się czytać nawet kilka razy dziennie :D Ktoś jest mi to wstanie wytłumaczyć, czy mam żyć w niewiedzy :D
Gazetka numer 9/2019 trzyma poziom, jednak zabrakło mi w niej jednej rzeczy. Chyba zapomnieliście o zgadnij kto to, ale nie martwcie się, śpieszę z pomocą i dodam zagadkę od siebie. Kto to jest, miły, pomocny, radosny, słodki, jednym słowem, najlepszy użytkownik tego forum? Podpowiedź, jego nick jest taki sam jak mój :D 

 • ewa47, mania10xd i kiwii2712 lubią to

gluptas1.gif


#3 mania10xd

mania10xd

  Ekspert

 • Members
 • PipPipPipPipPip
 • 291 postów
 • Serwer:PL19
 • Postać:mania10xd
 • Drużyna:The Versager
Reputacja: 601

Napisano 31 lipiec 2019 - 13:59

Problem z emotkami został odkryty już dość dawno, do tej pory nie zostało to naprawione i dobrze, że gazetka rzuciła na tę sprawę trochę światła. Miejmy nadzieje, że administratorzy zajmą się tym jak najszybciej. 
Cały czas się zastanawiam jaka to przepaść dzieli garażowe przeglądy z wywiadami z gazetki. 9 moderatorów siedzi i żaden z nich nie może raz na 3 miesiące przeprowadzić porządnego wywiadu (oczywiście są wyjątki), gdzie w gazetce trójka redaktorów co miesiąc publikuje fantastyczne wywiady, które aż chce się czytać nawet kilka razy dziennie :D Ktoś jest mi to wstanie wytłumaczyć, czy mam żyć w niewiedzy :D
Gazetka numer 9/2019 trzyma poziom, jednak zabrakło mi w niej jednej rzeczy. Chyba zapomnieliście o zgadnij kto to, ale nie martwcie się, śpieszę z pomocą i dodam zagadkę od siebie. Kto to jest, miły, pomocny, radosny, słodki, jednym słowem, najlepszy użytkownik tego forum? Podpowiedź, jego nick jest taki sam jak mój :DPostaramy się żeby to było w następnej gazetce i dziękujemy za opinie! :D
 • Gluptas31 lubi to

:serce:★·.·´¯`·.·★Mania★·.·´¯`·.·★:serce:

The Versager :*


Also tagged with one or more of these keywords: mania10xdmichael007, Katika, GazetkaForumowa, newsy, wakacje, speedserver

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych