Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy przegląd #56 z Niedoogarniecia


  • Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sagittarius_A

Sagittarius_A

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
Reputacja: 16

Napisano 06 lipiec 2019 - 18:15

Dzisiaj moim i Waszym gościem będzie dość znana postać która można spotkać na pl2 czyli :


Niedoogarnięcia !   :D

 

iT32lmX.jpg

q81xBcS.jpg

U9epwmP.jpg

Na początek pytanie. Kiedy zacząłeś grać w Hero Zero ? I co było powodem, że zacząłeś grać, ktoś namówił Cię do gry czy za pomocą reklamy tutaj trafiłeś :)? 


Przez przypadek, mój syn poprosił mnie żebym mu poklikał a on wyjeżdżał na tydzień, no i tak klikam do dzisiaj tyle, że później już na swoim koncie.

 

Długo już grasz? Masz swoje konto na pl2, co Cię tak długo trzyma przy grze ? Na jakich serwerach również mogliśmy Cię zobaczyć, bo domyślam się, że nie tylko pl2? Jesteś znaną postacią.


Gram od 06/2013 roku, teraz już tylko na pl2, wcześniej grałem chyba na pl15, no i na speedzie gdzie udało mi się zdobyć top1. Co mnie trzyma, sam się nad tym zastanawiam, chyba ludzie, chociaż wiele fajnych osób które poznałem niestety skończyło grę, niektórzy na własne życzenie inni niestety nie.


W swojej opinii, jakie było Twoje największe osiągnięcie w HZ do tej pory?


Chyba wygranie speed servera.


Wymień trzech według Ciebie najlepszych graczy z którymi miałeś przyjemność grać   :smile: :

 

Annihilator,

JerryGola (Repect Team), 

PucioPanda (super dziewczyna).

Jesteś jednym z najlepszych graczy w Hero Zero. Jaka jest tajemnica sukcesu?  :smug: 

 
Tajemnica sukcesu... nie znam tajemnicy, niemniej niektórzy piszą ze gram na hakach i że dostaje kupony z energia z suppa, ja poszedłem grac np na pl15 żeby się że tak powiem dokształcać i zbierać informacje jak inni grają i później staram się to wszystko dopasować do moich wymagań, no i wychodzi tak jak widać.


Czy masz jakąś ciekawą anegdotę związana z grą, którą chcesz nam powiedzieć?


Anegdota. Hmm, dostaje co jakiś czas propozycje matrymonialne: "typu chce być twoim chłopakiem", "jesteś bardzo seksowna", no i jeszcze inne nie cenzuralne, niemniej przy okazji chciałbym rozwiać wątpliwości i oznajmiam, że jestem facetem.


Jak to jest być liderem jednego z najlepszych drużyn na całym serwerze? Jest to łatwe zadanie?


Staram się pomagać członkom naszej drużyny, nie mniej również jestem wymagający, na szczęście po tylu latach gry staram się nie stawiać innym wysokich poprzeczek.


Czy kiedykolwiek wygrałeś cotygodniowy turniej   :puchar: ? W jakiej kategorii? Czy było to warte wysiłku?

Jeżeli chodzi o TTD to wygrywam go nieprzerwanie od ostatnich 3 miesięcy, regularnie wygrywam ligę i czasami turniej HC, nie jest to dla mnie problemem bo generalnie robię swoje co dziennie.


Jaki jest Twój nick w grze? Dlaczego, akurat tą nazwę wybrałeś dla swojego bohatera?


Niedoogarniecia, chyba dlatego ze trudno mnie ogarnąć.


Jaka jest twoja rada dla początkujących bohaterów?


Grać regularnie i starać się rywalizować z najlepszymi.


Wróćmy do speed servera czy jak wyszedłby kolejny speed server zagrałbyś na nim ?


Myślę, że więcej już bym nie wziął udziału w speed serwerze, to 30 dni wyjęte z życia, przynajmniej gdy zamierzasz grać o top1.


Czy posiadasz dalej Rekina za wygranie speed servera ? Jak oceniasz specjalną umiejętność tego towarzysza ?


Posiadam te umiejętność i bardzo często jej używam, jedna z lepszych umiejętności do mojego ustawienia statystyk.


Czy gdyby nie fajni ludzie z którymi grasz w Hero Zero zrezygnowałbyś z gry ? Czy oni Cię trzymają przy grze czy jest coś innego jeszcze ?


Gdy Anihilator skończył grać ja też zrobiłem sobie przerwę, później jak Puciopanda odeszła kolejna przerwa. Niestety teraz gdy zrobisz przerwę to już są zbyt duże straty, gdy wrócisz np za 3 miesiące. Dlatego moja następna przerwa będzie raczej końcem gry.


Jaki jest Twój ulubiony towarzysz   :kot: ? I jakie masz ulubione umiejętności towarzysza które najczęściej używasz ?

 

Nie mam swojego ulubionego towarzysza, jeżeli chodzi o umki to zdecydowanie wszystkie zwiększające trafienia krytyczne.


Masz możliwość wprowadzenia jednej zmiany w grze co to by było ?


Usunąłbym HC- expienie towarzyszy.


Hero Zero tworzy przyjaźnie. Czy stworzyłeś jakąkolwiek przyjaźń z innym graczem? Kto to jest i w jaki sposób?


Przyjaźń to dużo słowo, lecz tak mam kilku znajomych których znam w "realu".


Dziękuje Ci za poświęcony czas może na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić ?


Pozdrowienia dla Puciopandy.


Dziękuje Ci za możliwość poznania Twojej osoby bliżej i życzę Ci dalszych ciekawych ekscytujących dni w grze i by Ci gra sprawiała samą radość   :smile:.



#2 Ola1411

Ola1411

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 7

Napisano 07 lipiec 2019 - 21:22

Moje odczucia są podobne jak osoby komentującej wyżej - nudno i bez zaciekawienia, a pytania podobne (a nie dopasowane do rozmówcy) i zero nawiązywania tematów do poprzednich wypowiedzi gościa.

Wiele osób czeka na zaproszenie i myślę, że wiele osób umiałoby poprowadzić te wywiady lepiej. Poczytajcie wywiady w Gazetce Forumowej - wiele z nich można brać jako przykłady REWELACYJNIE poprowadzonej rozmowy, a nie odklepania pytań.

Dodam jeszcze, że pytanie zaproszonej osoby o nick w połowie wywiadu... bez komentarza.



#3 PanXXX

PanXXX

    Nowicjusz

  • Banned
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 2

Napisano 08 lipiec 2019 - 10:07

Osoby wyżej pisza prawde pytania sa takie same co wywiad, a powinny być inne zeby nie czuć ze czytam to samo pare razy
  • michael007 i Gluptas31 lubią to

#4 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 08 lipiec 2019 - 23:55

Z wypowiedzią Oli1411 się jak najbardziej zgadzam. :)
A co ja o tym myślę, hm.. To tak, rutynowe pytania, krótkie i nudne odpowiedzi ze strony gracza, który miał wywiad. Szczerze, coraz mniej ludzi tu zagląda i tym samym jest coraz mniejsze zainteresowanie Garażwowymi Przeglądami. Powinniście zmienić te pytania na jakieś ciekawsze, a nie kopiujecie szablon pytań bo większość forumowiczów zna już te pytania na pamkę. Co do gracza, Niedka to kojarzę go z pl15. Widać, że nie okazuje żadnego zainteresowania wywiadem, chociaż mógł udawać że go to w ogóle obchodzi to. Krótkie i monotonne odpowiedzi. Aż przypomina się wywiad z James'em97, gdzie to zachowywał się podobnie na swoim wywiadzie. I go z tym wywiadem mogę porównać. ;) Dobrze Wam radzę, wymyślcie jakieś kreatywniejsze pytania, nie wiem, byle żeby się nie powielały pytania 1:1 w każdym kolejnych wywiadach, bo jak dalej będziecie to ciągnąć to niedługo nikt albo prawie nikt z forumowiczów nie będzie czytał tych "Garażowych Przeglądów" bo są nudne, większość to potwierdzi. Pozdro.

Użytkownik MatiProZiom edytował ten post 08 lipiec 2019 - 23:58

  • Gluptas31 i KubaRolnik lubią to

:) (:


#5 blue11137

blue11137

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 47 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz
  • Serwer:PL15
  • Postać:WHATEVER
  • Drużyna:Black Spiders






Reputacja: 21

Napisano 09 marzec 2022 - 15:20

PL15 to cię wykurzyliśmy a nie skończyłeś, już nie miałeś gdzie pójśc byczku...to gdzie lepiej skończyc gre na tle top1 konta? kasując je czy patrzec jak staty leca w dół:)))) 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych