Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[Dyskusje Ogólne] Notatki konserwacyjne 2019-05-28


  • Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Eter

Eter

    Moderator

  • Members
  • PipPip
  • 21 postów
  • Miejscowość:Śląsk
Reputacja: 36

Napisano 28 maj 2019 - 07:17

Co sądzicie o dzisiejszej aktualizacji? ;)

 

https://forum.pl.her...jne-2019-05-28/


Użytkownik mientusek edytował ten post 13 listopad 2019 - 02:31

  • TheDerpciakPL lubi to

#2 Buldun

Buldun

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL6
  • Postać:Buldun
  • Drużyna:Hooligans
Reputacja: 46

Napisano 28 maj 2019 - 08:02

W sumie to na uwagę zasługuje tylko naprawa błędów... także oceniam pozytywnie aktualizację


  • Azurah lubi to

#3 Amidamaru

Amidamaru

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 24 postów
  • Serwer:PL32
  • Postać:Amidamaru
  • Drużyna:Nowy Porządek
Reputacja: 1

Napisano 28 maj 2019 - 09:44

Troche zle bo zostalo mi 4/14 jednostek motywacji i nowy wybór bedzie dostepny za 13 godzin ostatnio tego nie bylo.Troche zle zrobili



#4 Singlung

Singlung

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 98

Napisano 28 maj 2019 - 11:29

Sesje treningowe
• Treningi będą generowane tylko wtedy, gdy dostępna jest co najmniej jedna Jednostka Motywacyjna.

 

 

 

 

Klamstwo.

 

https://prnt.sc/nuci18

 

I na co taka zmiana? Komu w tych beznadziejnych nowych treningach tak naprawde przeszkadzalo akurat to, to znaczy generowanie sie misji nawet jak nie mialo sie kuleczek?

 

Zawsze mozna je zdobyc w ciagu dnia zupelnie przypadkowo.

Nawet w starych treningach nie bylo, ze musze czekac na jakies odnowienie sie czegos, mialam energie to trenowalam. Zostaja tez kulki gdzies zachomikowane.

Niechze to naprawia, a najlepiej wylacza po prostu to ograniczenie.

 

Widze, ze mi przepadna te dwie energie dzisiaj, ciekawe czy beda osoby, ktore straca ich duzo wiecej z powodu glupoty tego czegos.

 

Zmiana na pojawianie sie misji na ilosc energii jaka sie posiada tez nie jest dopracowana. To jest potrzebne pod koniec paska, jak brakuje nam malo do 100 procent i mielismy np. misje za 7-9 energii, a czasu na odnowienie sie np. 5 minut.

Przez to teraz pojawiaja mi sie misje w polowie treningu za 1 energie ze smiesznym postepem, ktorych wcale nie chce, bo wolalabym miec jakas za 9, dajaca 112 postepu, konczaca mi np. w tym momencie trening.

Ten mechanizm moze bardziej szkodzic niz pomagac, powinien wlaczac sie tylko w takiej sytuacji jak opisalam wyzej, a watpie, ze programisci potrafia ogarnac takie zmienne w tym.


  • Azurah lubi to

#5 Katarinna

Katarinna

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Serwer:PL21
  • Postać:Katarinna
  • Drużyna:TheRedWolf
Reputacja: 0

Napisano 28 maj 2019 - 12:46

Mi rowniez zostaly 4 jednostki motywacyjne, a kolejne treningi dopiero jutro :/ Co z kuponami? Przepadnie to wszystko teraz?

#6 IGUSIA00

IGUSIA00

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:IGUSIA00
  • Drużyna:Święci z Bostonu
Reputacja: 44

Napisano 28 maj 2019 - 13:24

Mnie zostalo az 8 trenów... nic się nie da z nimi zrobić, dramat :/

https://screenshot.net/pl/k89rkav?pl

Użytkownik IGUSIA00 edytował ten post 28 maj 2019 - 13:28

  • Azurah lubi to

Prawdziwi bohaterowie tej gry będący z nią od początku z każdym kolejnym dniem odchodzą...


#7 Amidamaru

Amidamaru

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 24 postów
  • Serwer:PL32
  • Postać:Amidamaru
  • Drużyna:Nowy Porządek
Reputacja: 1

Napisano 28 maj 2019 - 14:49

Ale jak sie zdobedzie jednostki np z misji to ten czas sie skraca przed chwila mialem 0/14 i musialem czekac 13 godzin teraz dostalem 3 jednostki i czas sie cofnał 



#8 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 29 maj 2019 - 00:43

Rzadko zaglądam do równoległej gry - BBE.  Dziś zajrzałam i zobaczyłam, że już tam jest to filtrowanie w kolekcjach i gdzieś tam jeszcze... Po co dwie gry, jeśli robią się identyczne??

 

Ale chodzi o "treningi" - czyli odbicie funkcjonalności kręcenia filmów w BBE.

To, co tam działa bardzo dobrze i logicznie, tutaj zostało skopane całkiem...  :(  

Zdumiewająca sytuacja!!! 

 

Dotychczas, Gracze z HZ grający w BBE wciąż narzekali, że HZ jest o wiele lepiej zrobione, że tu wszystko dobrze działa, a tam nie.  A teraz to się odwraca!
Tam, kiedy robię zadanie 'sprawnościowe" przed wyborem "ćwiczenia" widzę dokładnie, ile danej umiejętności potrzebuję do jego wykonania,  a ile mam.

Tak to wygląda:

Załączony plik  BBE_zadanie_umek.jpg   183,52 KB   6 Ilość pobrań

 

Żadnych prób i błędów - widzę ile mi brakuje, szukam w inwentarzu czegoś odpowiedniego, albo zaglądam do sklepu. 
I wynik ćwiczenia jest gwarantowany, bez żadnych "nie udanych" ćwiczeń.

 

Jeśli już koniecznie treningi mają być ćwiczeniami z filmów w BBE, to niech to już będzie dokładnie tak samo jak tam, bo tym  razem, to tam jest dobrze, a tutaj źle!

 

Kurczę, nie rozumiem,  co się tutaj dzieje!

Przez tyle lat to była tak fajna i dobrze robiona gra - odszedł ktoś z pracy, ktoś nie do zastąpienia?
Czy o co chodzi????


  • CDO, Krisss1235pl i Klekotowa lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych