Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Nowy gracz?


  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Oxox

Oxox

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 26 maj 2019 - 09:16

Witam,

 

Krotko i na temat. Zakończyłem grę w xxx/Mine , ponieważ monotonia mnie zabiła. Gralem ponad 10 lat z przerwami i szukam czegoś "nowego". Jak to wygląda w Hero Zero?
P2W większe/mniejsze niż w xxx/Mine?

Warto zaczynać na starych serwerach czy czekać na nowy s24, aby powalczyć o topkę?

 

Tam były grzybki, a tutaj oponki. 200/250 zł miesięcznie wydawałem na grzybki i zapewne więcej, bym nie wydawał w tej grze, czy za taką kwotę można się tutaj pobawić?

 

Dzięki za odpowiedzi:)


Użytkownik Minerva edytował ten post 26 maj 2019 - 20:29
nazwa innej gry


#2 FuriaN

FuriaN

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
  • Miejscowość:Moje Humphreydale
Reputacja: 78

Napisano 26 maj 2019 - 09:21

Za 200/250 zł to się tutaj nieźle pobawisz :D Jeżeli chcesz jeszcze bardziej się pobawić to zagraj sobie na Tureckim serwerze. Tam masz za tą samą cenę o wiele więcej oponek


cde036d7f241e.png


#3 Arek1234

Arek1234

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL13
Reputacja: 7

Napisano 26 maj 2019 - 09:43

xxx/Mine zdecydowanie bardziej P2W, w HeroZero jest dużo darmowych oponek tylko trzeba aktywnie grać, można grać bez kupowania oponek tym bardziej na starszych serwerach, gdzie masz bardzo dużą szanse na top10 w turnieju tygodniowym doświadczenia, bo po prostu gra tam mniej graczy niż na nowych serwerach a za te top10 masz 20 oponek co tydzień+różne bonusy np. oponki za pojedynki,misje,walki w kryjówce i jeszcze kilka rzeczy.. W tydzień można zebrać około 40 oponek, także możesz grać nawet bez wydawania kasy na grę :) 


Użytkownik Minerva edytował ten post 26 maj 2019 - 20:29
nazwa innej gry

  • MatiProZiom, ιм тнє вєѕт i Sebaaa lubią to

#4 ιм тнє вєѕт

ιм тнє вєѕт

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Miejscowość:Gdzieś Daleko i Bardzo Wysoko
  • Serwer:PL32
  • Postać:Kurier
  • Drużyna:Yakuza






Reputacja: 108

Napisano 27 maj 2019 - 17:50

Zapraszam na PL15 Poena Capitis & Burning In Fire

 

xxx/Mine zdecydowanie bardziej P2W, w HeroZero jest dużo darmowych oponek tylko trzeba aktywnie grać, można grać bez kupowania oponek tym bardziej na starszych serwerach, gdzie masz bardzo dużą szanse na top10 w turnieju tygodniowym doświadczenia, bo po prostu gra tam mniej graczy niż na nowych serwerach a za te top10 masz 20 oponek co tydzień+różne bonusy np. oponki za pojedynki,misje,walki w kryjówce i jeszcze kilka rzeczy.. W tydzień można zebrać około 40 oponek, także możesz grać nawet bez wydawania kasy na gre 


  • XenoZ lubi to

Jeśli ci pomogłem lub zgadzasz się z moim zdaniem to daj lajka :)


#5 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 28 maj 2019 - 09:43

Za 200/250 oponek możesz tu dużo rzeczy zrobić tylko trzeba mądrze grać.
Wiadomo że HZ jest grą P2W.

#6 LEJT_OFFICIAL

LEJT_OFFICIAL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 43 postów
  • Miejscowość:Podkarpackie, Rzeszów
  • Serwer:PL20
  • Postać:LEJT
  • Drużyna:Trzydziesciplus
Reputacja: 12

Napisano 05 październik 2019 - 11:45

Za oponki możesz zrobić praktycznie wszystko za 200 zł masz 850 oponek Paypal'em kartą też , przelewy 24 no i tyle polecam kupic ci oponki np kupiłem kiedyś oponki i mam teraz pilot który umożliwia 8x robienie szybciej misji a zwykły gracz który nie kupił oponek ma tylko 4x.


                                                      golFG1B.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych