Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy przegląd #55 z FireSerpent


  • Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Target

Target

    Moderatorka

  • Moderators
  • 455 postów



Reputacja: 805

Napisano 04 maj 2019 - 10:56

Bohaterem kolejnego garażowego przeglądu będzie specyficzny jegomość. Przez jednych podziwiany przez drugich no właśnie jak to jest...osądźcie sami... Jedno jest pewne - nie można przejść obok niego obojętnie  :smug:!
 

 

76NA9R0.png

 

 

Nazywam się Target i zapraszam do przeczytania wywiadu!

 

 

 

Czołem bohaterze! Na początku usiądź wygodnie i powiedz kilka słów o sobie.

 

Hej jestem Maciek mam 29 lat i jestem z Trójmiasta. Na co dzień interesuję się sportem, muzyką, modą i astronomią. W wolnych chwilach gram w gry takie jak Hero Zero.

 

O Astronomią   :smile: ?

 

Tak   :smile: 

 

To możemy się umówić na sierpień na perseidy   :smug:?!

 

No ja co roku oglądam... kocyk winko/piwko plaża   :Laughing: 

 

A wracając do wywiadu   :huhu:...

Ta   :Laughing: 

 

Mówiłeś, że interesujesz się sportem...piłka nożna, skoki narciarskie a może coś innego?

 

Siatkówka. Trenuję siatkówkę i gram w lidze na Pomorzu a co do interesowania oglądam wiele sportów od lekkiej atletyki do kolarstwa.

 

Siatkówka to gra zespołowa...bez zgranej drużyny niewiele zdziałasz...tak jak w Hero Zero...?Co o tym sądzisz?

 

Oczywiście, drużyna jest bardzo ważna w Hero Zero niestety nie wszyscy to doceniają i bardziej skupiają się na sobie.

 

Co w sporcie Cię najbardziej kręci a co w Hero Zero?

 

W sumie tu i tu kręci mnie rywalizacja ZDROWA rywalizacja,  bo jeżeli ktoś przekracza pewną granice i w sporcie i w grze przestaje to być fajne. Mówiąc o granicach w sporcie myślę o dopingu i różnych wspomagaczach niestety to się też tyczy gry lecz mam nadzieje, że to się zmieni.

 

Jak trafiłeś do Hero Zero? Czy był to przypadek czy ktoś Ci polecił grę? Co sprawiło, że gra Cię wciągnęła? (mniemam, że tak jest skoro zostałeś zaproszony do udzielenia wywiadu  :P)?

 

Szczerze nie pamiętam zbytnio jak trafiłem do Hero Zero. Na pewno nie przez znajomego ponieważ dopiero w grze poznałem nowych znajomych. Zapewne rozpocząłem grę z czystej ciekawości i tego, że bardzo lubię gry przeglądarkowe. Główny powód, że zostałem przy grze to nowe znajomości zawarte na moim pierwszym serwerze, w którym grałem na "poważnie".

 

Pod jakim nickiem można Cię spotkać?

 

Spotkać mnie można pod nickiem FireSerpent. Tylko pod tym nickiem grałem do tej pory. 

 

Skąd taki pomysł na nazwę bohatera? Pewnie niejedna osoba poleciała na google sprawdzić co oznacza Twój nick i ja również to zrobiłam.  Czy to ostrzeżenie  :confused:?

 

Pomysł na nick zrodził się zupełnie przypadkowo. Po prostu musiałem jakiś mieć a mój chwilowy brak kreatywności sprawił, że mój nick oznaczał nazwę skórki do broni w jednej z bardzo znanych gier komputerowych ... ale co ostrzeżenie  :haha:?

 

Najbardziej skuteczna broń? Konkurencja trzęsie portkami na sam dźwięk nazwy Twojego Bohatera :laugh: ?

 

Czy się trzęsie nie wiem ale wiele osób na pewno kojarzy moją osobę grającą pod tym nickiem. Część ma pozytywne wrażenia po poznaniu mnie a część negatywna czyli normalnie jak w życiu nie wszystkich da się lubić, nie ze wszystkimi się dobrze będziemy dogadywać.

 

Myślisz, że nazwa bohatera jest "ważna" i nie powinna być kopiowana?

 

Nie rozumiem ostatniej mody na kopiowanie różnych znanych nicków z innych serwerów i podszywanie się pod różnych znanych graczy. Oczywiście każdy ma wolny wybór bo jednak jest rezerwacja nicku przed powstaniem nowych serwerów ale jedno to gra z takim nickiem a drugie to podszywanie się pod osobę która grała pod tym nickiem parę serwerów. Ale to kwestia osobista jeżeli ktoś czuje się dobrze jak ludzie biorą go za kogoś innego to jego sprawa trudno  :Laughing:.

 

Czy możemy obecnie spotkać Cię na jakimś serwerze?

 

Tak można mnie spotkać na serwerze PL23. Wróciłem po przerwie gdyż na PL22 nie grałem,  lecz akurat na PL23 nie gram pod swoim nickiem lecz gram "po cichu" incognito".

 

Co sprawiło, że nie grasz już na starszych serwerach a jeśli zrezygnowałeś z grania tam to jaki jest powód Twojego powrotu? Czyżby tęsknota za przygodą a może niewyrównane porachunki z konkurencją?

 

Co sprawiło, że nie gram na innych serwerach : Jest wiele powodów, praktycznie co serwer to jakiś inny powód. Bywało, że niezbyt lubiłem się z ludźmi z którymi grałem w drużynie, czasami sprawy prywatne nie pozwalały na kontynuowanie gry  a czasami sposób w który były prowadzony drużyny mi zbytnio nie odpowiadały bo gra zwyczajnie robiła się nudna. Większość zapewne wie o co chodzi  :smile: . Są dwa powody powrotu. Jedna to to, że bywa że w pracy siedzę 8 h przed komputerem oglądając seriale więc wyszedłem z założenia po co oglądać seriale jak treny same się nie zrobią  :Laughing:?A drugi powód to bardzo dobra znajoma, którą namówiłem na granie i wspólnie Sobie gramy i spędzamy czas na serwerze póki co jest bardzo pozytywnie.

 

O jakich sytuacjach mówisz? Co takiego jest dla Ciebie nie do przyjęcia?

 

Sytuacje nie do przyjęcia - jest ich bardzo dużo i można by wymieniać: prowadzenie drużyny w taki sposób gdzie jedyna taktyka to by jak najdłużej "kisić" 5 trenów w drużynie. Byłem w drużynach na innych serwerach gdzie do 250 poziomu były może ze 2-3 walki z przeciwną drużyną to jest strasznie nudna gra bo jednak jak codziennie są walki drużynowe o trofki coś się dzieje czas szybciej leci. Również czasami zdarzały się drużyny gdzie byli "równi i równiejsi" było sporo rzeczy niezbyt fajnych ale oczywiście były drużyny, w których było bardzo fajnie .Nie ma tak że wszystko jest złe. 

 

Dlaczego na nowym serwerze grasz incognito i co to konkretnie oznacza?

 

Ingocnito oznacza bycie nierozpoznawalnym po prostu cel jest taki by nikt nie odkrył kim na prawdę jesteś  :smile:...a powód jest zupełnie prosty jak już pisałem w tym wywiadzie jestem szczerą osobą i mówię co myślę nawet na temat gry jak i prowadzenia drużyny wielu osobom się to nie podoba i "porobiłem sobie wrogów",  którzy albo nie chcą ze mną grać albo boją się grać z ludźmi którzy mają własne zdanie... a gram pod innymi nickiem ponieważ osoby, które niezbyt za mną przepadają na pewno do drużyny mnie by nie dodały a tak mam tzw. "czystą kartę" i w spokoju sobie gram jestem w jednej drużynie i jest mi tu dobrze.

 

W takim razie może Cię zaskoczę ponieważ pewien gracz w jednym z poprzednich wywiadów uznał Ciebie za jednego z najlepszych graczy, których podziwia ze względu na to, że potrafisz zrobić "COŚ" z niczego. Jaka jest tajemnica Twojego sukcesu? Czy masz jakiś konkretny sposób prowadzenia konta? Czy każdą postać prowadzisz tak samo? Czy lubisz eksperymentować w grze czy raczej trzymasz się schematu?

 

Tak widziałem ten wywiad, dziękuje Tatsu, że tak sądzisz ale teraz warto zadać pytanie jak ocenić gracza który jest dobry? Taki który wyda bardzo dużo oponek i ma mocne konto? Czy taki, który wydaje ich właśnie mało a mimo to ma konto całkiem niezłe? Jeżeli druga opcja to mi do niej bliżej. Nigdy nie wydawałem na konto zbyt wielu opon a zdarzało mi się że miałem całkiem przyzwoitą postać. Tajemnicy sukcesu raczej nie mam po prostu gram tak jak zawsze i staram się wszystko wyrabiać i klikać najlepsze misje. Gra ostatnimi czasy tak szybko się zmienia, że trzeba dużo czasu na nią poświęcić by mieć TOP konto a czasami tego czasu niestety brakuje.

 

Chyba jednak próbujesz coś ukryć przed resztą głodnych informacji graczy jak za niewielkie pieniądze mieć konto na wypasie    :rolleyes: ..uważasz, że samo robienie wszystkiego wystarczy? Czy masz jakąś konkretniejszą taktykę gry? Co robisz najpierw, czego nie robisz? Do czego się bardziej przykładasz ?

 

Właśnie sam nie wiem jaki jest sekret tego by za nie duże pieniądze mieć całkiem dobre konto. Na pewno 1 dnia odznaczam sobie czyny z enką(ruszam je dopiero jak jest okazja typu 2x exp , event , lub jak drużyna jest rozwinięta w 100%),treny klikam na bieżąco jak tylko jest czas  :smile:. 

 

Jak sam powiedziałeś gra się zmienia...czy jest coś Twoim zdaniem warte uwagi co wpływa znacząco na grę i jej komfort? Coś co Ci się bardzo spodobało?

 

Na pewno fajną zmianą jest brak TTH oraz wprowadzenie HC. Hc jest fajną dodatkową rywalizacją drużynową do tego część drużyn trzyma w drużynie, lecz niestety dalej są drużyny chodzące na bandy i niestety widać skutek i różnice w kontach osób które chodzą na bandy i mają z nich profity jak i tych co cały czas grają w drużynie no ale jak się ma czas chodzić na bandy i wszystko wyrabiać to podziwiam  :Laughing: ale ja mam życie prywatne  :Laughing:.

 

Może sam masz jakiś pomysł, który Twoim zdaniem powinien zostać wprowadzony?

 

Konkretnych propozycji nie mam a jak już mam to takie które na pewno nie zostaną wprowadzone. Według mnie twórcy powinni dążyć do tego by zamiast wychodzić z drużyny graczom bardziej by się opłacało w niej zostać bo teraz nie oszukujmy się jak ktoś ma czas i chodzi na bandy to w ciągu miesiąca konto jest bardzo mocne  :smug:.Co do pomysłu na pewno każdy będzie dobry, który będzie eliminował chodzenie na bandy czy trzymanie 5 trofek w drużynie przez cały czas.

 

A gdybyś sam miał możliwość wprowadzenia jakiejś zmiany to co by to było?

 

Hmm musiałbym się zastanowić , ale np. wprowadziłbym 24 godzinny blok powrotu do tej samej drużyny po jej wyjściu. Może to by uspokoiło trochę modę na chodzenie na bandy.

 

Towarzysz to nieodzowny pomocnik każdego super bohatera jednakże wiele osób ma problemy z dopasowaniem statystyk swoich do statystyk towarzysza i jego umiejętności...czy Ty masz jakieś ulubione rozkłady statystyk i umiejętności? Czy masz innego towarzysza do walk drużynowych, innego do misji itd.?

 

Co do towarzysza to wiadomo, że im mniej siły tym łatwiej się go expi  ale ogółem to nie przywiązuje wagi do rozkładu statystyk po prostu patrzę bardziej na umiejętności. Mam swoje ulubione co do walk drużynowych i walk z innymi graczami. Wiadomo na drużynowe obowiązkowa umiejętność to rozpieszczanie.

 

A masz jakiś uniwersalny zestaw umiejętności towarzysza, do których dążysz np. poprzez podmianę umiejętności?

 

Do walk drużynowych najlepiej Ostry Dziób/Rozpieszczanie/Kęs Wieloryba lub Łamacz kości  :Laughing:do walk z bohaterami to Ostry dziób/twarda skorupa/Kęs wieloryba lub Łamacz kości.

 

Kęs wieloryba powiadasz ...? To mi przywodzi na myśl jedno...Speed Server! Rozumiem, że na nim grałeś skoro wspominasz tę wyjątkowo rzadko spotykaną umiejętność?

 

Tak grałem a Rekina wygrałem zajmując 1 miejsce w lidze bohaterów. Bardzo miło wspominam ten serwer z wielu względów. Po pierwsze drużynę miałem super. Super ludzie wszyscy bardzo sympatycznie do tego żadna drużyna nie bawiła się w "kiszenie" trofek i chodzenie na bandy chyba tutaj dobrze spisał się support. Nie wiem czy dobrze pamiętam ale na bandach chyba nie było możliwości zdobycia energii. Tak czy siak mam prośbę do twórców ja jak i zapewne wiele osób bardzo chętnie by zagrało na speed serverze  :smile: CZEKAMY !

 

Czyli Twoim zdaniem Speed serwer to...?

 

Moim zdaniem speed serwer to coś co nie powinno się skończyć na jednym serwerze  :smile: co jakiś czas powinien wychodzić nowy. Oczywiście nie tak często ale na pewno wielu graczy nie grało na serwerze i nie znają uczucia 8 doładowań energii misji 20 sekundowych i posiadania 120 lvl w pierwszym dniu  :Laughing:.

Co najmniej raz w miesiącu wprowadzane są innowacje w grze. Czy jakaś innowacja wydaje Ci się wyjątkowo trafiona?

 

Mogę powiedzieć, że niezbyt często czytam nowości ale ostatnio podobała mi się aktualizacja wprowadzająca możliwość bicia łotra i robienie misji! Bardzo przydatne jak i informacja przy itemach, który lepszy  :smile:.

 

Pamiętasz swoje początki w HZ? Jakieś śmieszne anegdoty z początków swojej gry? Ja np. nie wiedziałam, że się odnawia energię  :Laughing: 

 

Początki to serwer pl15 i to był pierwszy serwer w którym grałem w TOP drużynie i uczyłem się gry. Anegdot jest sporo ale większość nie nadaję się publikacji. Pamiętam jak lekko "po różnych dobrych płynach" dzwoniłem do kolegi chyba DBX o 4:00 rano, że jest łotr  ( nie odebrał)  :huhu:...

 

 

Ok to może na koniec zabawmy się w taki mały quiz szybkich pytań!

 

 

 

Zgrana drużyna czy „dobre” trofki? 

 

Zgrana drużyna

 

HC czy TTD?

 

Hc

 

Najważniejszy czyn do wykonania?

 

Czyn za wydanie 100kk

 

Doświadczenie czy monety?

 

Doświadczenie

 

Misje walki czy czasowe?  

 

Walki

 

Najlepszy gracz w HZ to..? 

 

Ciężkie pytanie. Teoretycznie to osoba z najwyższym LVL z pośród wszystkich serwerów czyli ktoś z pl1 to wtedy Xena ale jeśli miałbym patrzeć na graczy, z którymi miałem styczność jeśli chodzi o prowadzenie postaci jak i drużyny to Plujka.

 

Najgorszy gracz w HZ? 

 

Każdy który oszukuje.

 

Ulubiony towarzysz?

 

Bones

 

Najważniejsza wskazówka dla nowych graczy? 

 

Słuchajcie rad doświadczonych graczy.

 

Rosół czy pomidorowa  :D?

 

#teamrosół

 

Czy chcesz kogoś pozdrowić?

 

Tak pozdrawiam Tatsu, który według mnie niesłusznie uważa mnie za dobrego gracza HZ  :Laughing:, do tego Doomocculta, DBX i Plujkę, Niedoogarnięcia i całą ekipę ze speed serwera!

 

 

 

Dziękuję, że znalazłeś czas i chęci na udzielenie wywiadu. Życzę sukcesów w sporcie i w HZ!

 

Spoko! Wywiad trwał tydzień ale znalazłem tyle czasu  :haha:!



#2 xCrazyWolf

xCrazyWolf

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL21
  • Postać:DarmeY
  • Drużyna:Sectumsempra
Reputacja: 50

Napisano 04 maj 2019 - 13:07

Ciekawy wywiad, przyjemnie się czytało :super:



#3 Zeejsky

Zeejsky

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 448 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Postać:Zeey
  • Drużyna:CrazyHouse






Reputacja: 374

Napisano 04 maj 2019 - 16:34

O Fire :) Fajny wywiad


Forumowy wyjadacz


1386337437_.png


#4 νσℓтєя

νσℓтєя

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:POPEK6077
  • Drużyna:Deja Vu
Reputacja: 0

Napisano 01 czerwiec 2019 - 07:36

ciekawy wywiadzik miło się czyta 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych