Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Gluptasowe Pomysły #7

gluptas31 ewa47 pomysły gazetka

  • Please log in to reply
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 353 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1695

Napisano 05 kwiecień 2019 - 14:31

c51bee869a7fa.jpg

 

Witam na forum wszystkich forumowiczów obecnych na forum. Stoi przed państwem pierwszy, historyczny zdobywca prestiżowej odznaki, odzwierciedlającą moją błyskotliwość ( hehe dali mi w końcu mózg). Dziękuję wszystkim za oddanie na mnie głosu, tym samym docenienie mojego wkładu w rozwój forum. Dziękuję również moderacji za niesfałszowanie wyników głosowań  :D No to już się pochwaliłem, lecz powodem dla którego się tu spotkaliśmy jestem nie ja i mój nowy mózg, lecz pomysły wyprodukowane w tym mózgu. Zaczynamy  :D

Pomysł

Na wstępie mam dla Was niespodziankę. Tym razem Gluptasowe Pomysły nie przychodzą do Was z pomysłem, a to za sprawą twórców gry, którzy tworząc aktualizacje nie posiłkują się pomysłami z forum. Dlatego też, uznałem, że pozbawione sensu jest tworzenie nowych, gdyż zostaną one zakopane w lawinie spamu. 

 

Zamiast tego, przychodzę do Was z trzema ogłoszeniami, równie ważnymi jak promocje na oponki.

Uznałem, że całe forum powinno zaznajomić się z sukcesem Naszej wspaniałej królowej ( a mojej żonki  :*)ewa47, która zdobyła 1 miejsce w elitarnym turnieju w Scrabble, zostając przy tym najlepszym scrabblowym graczem w Radomiu Radomsku. W komentarzach pod GP możecie składać jej hołd.

de83dd4e995b2.jpg

 

A jeśli o komentarzach mowa, czas na drugie ogłoszenie. Zorganizowałem mały konkursik, gdzie do wygrania 2 bilety do kina na film pt. "Przygody Oponki". Żartowałem, na aż takie drogie nagrody nie stać mnie, by fundować (nie jestem Sebą). Ale mogę zaoferować coś innego. Ten kto wygra zostanie nominowany w dziale odznaki do fajnej odznaki. Zasady są bardzo łatwe, wystarczy w komentarzu dokończyć zdanie. Gluptas31 jest... Najoryginalniejsza odpowiedź wygrywa i bardzo proszę bez wazeliny. To mają być szczere opinie 

 

I ostatnie ogłoszenie.. nie wiem czy każdy widział co parę dni temu napisałem na SB. Ci co widzieli, wiedzą, ci co nie zaraz się dowiedzą. Przyszedł taki dzień, w którym postanowiłem udać się na urlop. Urlop od Gazetki Forumowej ma się rozumieć, niestety bezpłatny. Ci dusigrosze z GF nie chcą zasponsorować mojego wyjazdu na Hawaje. Tak, to prawda co przeczytaliście w poprzednim zdaniu, zero farmazonu, zero kitu, czysta prawda. Zapytacie pewnie w komentarzach o powód mojego urlopu. Czy nie mam czasu, muszę się uczyć, rodzice wyłączyli mi internet? Zaraz Wam powiem, a raczej nie powiem, niech to będzie tajemnica, nie musicie przecież wszystkiego wiedzieć o mnie  :P Reasumując, mnie już w gazetce nie ma, czy wrócę? Jeśli Katika i Michael będą milsi to tak, jeśli nie, to też tak. A kiedy, nie wiem, może jutro, pojutrze, za rok, albo nigdy. Nigdy nie mów nigdy, więc bądźcie cierpliwi, oczekujcie mojego powrotu ciau.

 

A żeby rozstać się z nimi w pokojowych stosunkach ukradłem im wywiad  :diabel: Co prawda niedokończony, ale zawsze coś. Zapraszam do przeczytania. Aha, nie muszę Wam przedstawiać bohatera tego wywiadu ;)

 

 

                                        xxx/Ch

 

 

Tak jak mówiłem wywiad jest niedokończony i niestety tylko tyle udało mi się ukraść  :( Jednak mam nadzieję, że udało Nam się poznać Lorda Sebixa bliżej. Pamiętajcie o konkursie i ja się żegnam, paa   :papa:


Użytkownik Chimera edytował ten post 06 kwiecień 2019 - 01:11
wykorzystanie fragmentów wywiadu bez zgody autora

gluptas1.gif


#2 ewa47

ewa47

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 414 postów
  • Miejscowość:Ionia
  • Postać:Irelia Xan
  • Drużyna:Placidium Navori






Reputacja: 1702

Napisano 05 kwiecień 2019 - 14:44

oj Seba się nie popisał....

           Irelia


#3 Seba705

Seba705

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów
Reputacja: 243

Napisano 05 kwiecień 2019 - 14:48

oj Seba się nie popisał....

No to pretensje do gluptasa proszę składać bo nie chciałem wywiadu ani nie brałem w nim udziału 



#4 ewa47

ewa47

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 414 postów
  • Miejscowość:Ionia
  • Postać:Irelia Xan
  • Drużyna:Placidium Navori






Reputacja: 1702

Napisano 05 kwiecień 2019 - 14:50

No to pretensje do gluptasa proszę składać bo nie chciałem wywiadu ani nie brałem w nim udziału

jak to nie? odpowiedziałeś na pytania i to wystarczy aby można było sądzić iż zgadzasz się na wywiad
  • Gluptas31 i jaxd lubią to

           Irelia


#5 Seba705

Seba705

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów
Reputacja: 243

Napisano 05 kwiecień 2019 - 14:52

No to ciekawe że oni mi żadnego z tych pytań nie zadał ani nie pytał się o ten wywiad oraz nie wyraziłem zgody na niego .


  • FuriaN lubi to

#6 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 353 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1695

Napisano 05 kwiecień 2019 - 14:58

No to ciekawe że oni mi żadnego z tych pytań nie zadał ani nie pytał się o ten wywiad oraz nie wyraziłem zgody na niego .

Wywiad był przeprowadzany przez gazetkę forumową, nie przeze mnie, ja tylko wrzucam,a samo wzięcie udziału w wywiadzie równoznaczne jest z wyrażeniem zgody


gluptas1.gif


#7 Seba705

Seba705

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów
Reputacja: 243

Napisano 05 kwiecień 2019 - 15:00

Wywiad był przeprowadzany przez gazetkę forumową, nie przeze mnie, ja tylko wrzucam,a samo wzięcie udziału w wywiadzie równoznaczne jest z wyrażeniem zgody

Kasuj ten wywiad ...



#8 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 353 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1695

Napisano 05 kwiecień 2019 - 15:09

Chciałbym wyjaśnić, bo pewne zamieszanie się zrobiło, bohaterem wywiadu nie jest Seba705


gluptas1.gif


#9 Seba705

Seba705

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów
Reputacja: 243

Napisano 05 kwiecień 2019 - 15:14

Chciałbym wyjaśnić, bo pewne zamieszanie się zrobiło, bohaterem wywiadu nie jest Seba705

Ta to ciekawe co to niby za Lord Sebix kiedy ja nim jestem więc mi tu nie kłam



#10 CrazyWoman

CrazyWoman

    Były Moderator

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Miejscowość:Gdzieś na końcu świata
  • Serwer:PL24
Reputacja: 198

Napisano 05 kwiecień 2019 - 16:07

Nie podoba mi się ten wywiad... Seba się nie popisał a do tego jest on nie dokończony.. Gluptas weź to skasuj weź nie żartuj :huhu:  :haha:  :haha:  :haha:


Użytkownik CrazyWoman edytował ten post 05 kwiecień 2019 - 16:08


#11 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 366

Napisano 05 kwiecień 2019 - 16:32

Dziwnie się czuje jakoś bo zobaczeniu tego wywiadu :P 


^^


#12 Seba705

Seba705

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów
Reputacja: 243

Napisano 05 kwiecień 2019 - 16:39

Dziwnie się czuje jakoś bo zobaczeniu tego wywiadu :P

No bo nawet nie miało go być

Nie podoba mi się ten wywiad... Seba się nie popisał a do tego jest on nie dokończony.. Gluptas weź to skasuj weź nie żartuj :huhu:  :haha:  :haha:  :haha:

Mi też i wbrew mojej woli on jest



#13 Seba705

Seba705

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów
Reputacja: 243

Napisano 05 kwiecień 2019 - 17:17

Gluptas31 jest lekko pijany bym powiedział



#14 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 353 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1695

Napisano 05 kwiecień 2019 - 17:58

Gluptas31 jest lekko pijany bym powiedział

Gratuluję,wygrał Pan nominacje do odznaki

gluptas1.gif






Also tagged with one or more of these keywords: gluptas31, ewa47, pomysły, gazetka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych