Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

(Dyskusje Ogólne) Notatki konserwacyjne 2019-02-05


  • Please log in to reply
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 bearbeer7788d

bearbeer7788d

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
  • Miejscowość:Grudziądz
  • Serwer:PL3
  • Postać:bearbeer
  • Drużyna:Erotomani
Reputacja: 24

Napisano 05 luty 2019 - 10:39

Co sądzicie o dzisiejszej aktualizacji ?. Moim zdaniem sprawnie się spisali twórcy , mamy gdzie sobie wypić jeśli chodzi o kryjowke jak i nagrody kolejne dodane więc z mojej strony ogromny +

Użytkownik bearbeer7788d edytował ten post 05 luty 2019 - 10:40


#2 AjaTheQueen

AjaTheQueen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Serwer:PL22
Reputacja: 35

Napisano 05 luty 2019 - 11:06

Mi się nie podoba rozkład bonusów za pojedynki. 1 punkt to pół minuty oczekiwania. Na jeden atak potrzeba 20 punktów. To nam daje 10 minut. Czyli 1 atak - 10 minut czekania. Ataków trzeba wykonać 50. 50 x 10 minut = 500 minut. 500 minut / 60 minut = ponad 8 godzin. Tyle czasu trzeba by siedzieć przed ekranem, aby nabić sobie te całe 50 ataków i zgarnąć nagrodę. Trochę dużo jak dla mnie.

Zdecydowanie bym zmniejszył ten podział.


5KAU56R.pngI am a dragon and I will drag you.


#3 Sewcio

Sewcio

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 85

Napisano 05 luty 2019 - 11:58

Budynek do kryjówki na duży +, natomiast jeżeli chodzi o pojedynki to jakiś dramat- proponuje zmianę na odpowiednio 5/15/30 zamiast 10/20/50


Użytkownik Sewcio edytował ten post 05 luty 2019 - 12:06

  • ZwinnePalceTomka lubi to

#4 bearbeer7788d

bearbeer7788d

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
  • Miejscowość:Grudziądz
  • Serwer:PL3
  • Postać:bearbeer
  • Drużyna:Erotomani
Reputacja: 24

Napisano 05 luty 2019 - 13:17

xxx  jeśli chodzi o mnie zaowazylem , przy wygranym 18 ataku na innego gracza mimo wygranej mojej nadal mam 18 . Kolejny atak już na + a nie bylo to przeoczenie . Taka skarga to nie skarga ... tylko nadmieniam taki fakt mały .


Użytkownik Assuano edytował ten post 05 luty 2019 - 13:37
Niestosowne treści


#5 LBJ

LBJ

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 42 postów
  • Serwer:PL14
  • Postać:LBJ
  • Drużyna:FREAKS
Reputacja: 19

Napisano 05 luty 2019 - 13:30

I jak to jest z tymi pojedynkami w lidze ? W notatkach konserwacyjnych jest napisane cyt: "Ogólne

• Otrzymujesz codziennie nagrody premiowe jeśli zaatakujesz i pokonasz 5/10/15 graczy w pojedynkach ligowych"

Z kolei w grze nagrody są za 5/10/20 ataków w lidze. 



#6 Cleos

Cleos

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Miejscowość:3-City
  • Serwer:PL8
  • Postać:Cleos
  • Drużyna:RED FIGHTERS (wcześniej ReBorn)
Reputacja: 42

Napisano 05 luty 2019 - 13:31

W opisie aktu jest: "Otrzymujesz codziennie nagrody premiowe jeśli zaatakujesz i pokonasz 5/10/15 graczy w pojedynkach ligowych"

 

Niestety ale nagroda nie jest po 15 a po 20 atakach ligowych.

 

I fakt te 50 pojedynków to spora przesada. Jestem za tym co pisali poprzednicy: 5/15/30 pojedynków na dzień.

 

No i czas budowy tego nowego pomieszczenia: 1 poziom - 4 godz 48 min, 2 poziom - 9 godz. 36 min. To 25 poziom ile czasu będzie się robił????



#7 AjaTheQueen

AjaTheQueen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Serwer:PL22
Reputacja: 35

Napisano 05 luty 2019 - 13:35

Co do różnicy gry i opisu - 5/10/15 - tu zapewne pojawił się błąd. Spokojnie, jesteśmy tylko ludźmi ;) Każdemu może się zdarzyć pomyłka.


5KAU56R.pngI am a dragon and I will drag you.


#8 Cleos

Cleos

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Miejscowość:3-City
  • Serwer:PL8
  • Postać:Cleos
  • Drużyna:RED FIGHTERS (wcześniej ReBorn)
Reputacja: 42

Napisano 05 luty 2019 - 13:57

Ok. Tylko przez to, że jest 20 pojedynków niektórzy dziś nie dostaną za to nagrody. Wystarczy, że ktoś przed 8 zrobił jakieś ataki ligowe i teraz już 20 dziś nie zrobi bo zostało mu np. 16 ataków na dziś.


  • FuriaN lubi to

#9 Klekotowa

Klekotowa

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:ReportVampirellaPlease
  • Drużyna:Galaktyczni XD
Reputacja: 37

Napisano 05 luty 2019 - 14:23

Powinno zaliczać wszystkie ataki ligowe nawet przed aktualizacją

#10 AjaTheQueen

AjaTheQueen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Serwer:PL22
Reputacja: 35

Napisano 05 luty 2019 - 14:28

W zasadzie to nie ma czegoś takiego, że "powinno" zaliczyć. Wcześniej tego systemu nagród nie było, więc na dobrą sprawę - kto robił ataki przed aktualizacją ten sam jest sobie winien.


5KAU56R.pngI am a dragon and I will drag you.


#11 bearbeer7788d

bearbeer7788d

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
  • Miejscowość:Grudziądz
  • Serwer:PL3
  • Postać:bearbeer
  • Drużyna:Erotomani
Reputacja: 24

Napisano 05 luty 2019 - 15:32

Dobra , dobra ... Już nie ma co szukać tu winnego , dla mnie na + wszystko , teraz cisiecie TT , dodatkowa ena i wgl , pewne jest to że nie będzie to trybie tak jak w powinno to nastąpią zmiany w przyszłym miesiącu . A co to czasu oczekiwania na ogół w barze jakoś mi to nie przeszkadza . Nie chcesz czekać , to idź se walnij piwko ... Czas jakoś zleci .

Użytkownik bearbeer7788d edytował ten post 05 luty 2019 - 15:34


#12 Buldun

Buldun

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL6
  • Postać:Buldun
  • Drużyna:Hooligans
Reputacja: 46

Napisano 05 luty 2019 - 15:34

Kryjówka na duży plus, nawet jeżeli długo sie buduje, ale ataki to według mnie jakieś nieporozumienie.

 

Ligę proponowałbym 4/8/12

 

Ataki 5/15/30

 

Obecnie praktycznie nie do wyrobienia i jeszcze w lidze trzeba wszystko wygrać. Ewentualnie jeżeli chodzi o ligę to proponowałbym wykonane ataki (niezależnie czy wygrane czy przegrane) bo taki system premiuje tylko najsilniejszych. A tam nie mamy możliwości jak w zwykłych atakach bez końca przebierać w przeciwnikach


  • kiwii2712 lubi to

#13 xCrazyWolf

xCrazyWolf

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL21
  • Postać:DarmeY
  • Drużyna:Sectumsempra
Reputacja: 50

Napisano 05 luty 2019 - 16:10

No pomysły z nagrodami z ataki są ok ale za duże wymagania postawione. Co do kryjówki według mnie tak pół na pół, przyda się ale doświadczenia i tak już jest dosyć dużo z wszystkiego. 



#14 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 05 luty 2019 - 17:47

Oj coś to forum się psuje nam, ostatnio dyskusje o notatkach konserwacyjnych dawał nam moderator.
Aktualizacja jest na plus i 50 pojedynków wygranych jednego dnia się zrobić.

#15 Singlung

Singlung

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 98

Napisano 05 luty 2019 - 19:40

Kolejna bezsensowna zmiana.

Wy naprawde nie widzicie, ze zostajecie pozbawieni wyboru co do tworzenia postaci, tego co chcecie robic i osiagac w grze?

 

Mam np. telefon alarmowy, za ktory dostane kase, ok w porzadku, telefon alarmowy dotyczy 10 pojedynkow, robiac go, WBREW mojej woli zdobede tez 10k expa, ktorego nie chce. 

Mam do wyboru zyskac kase i niechciany exp, nie robic nic, nie zyskac expa, ale nie zyskac kasy.

Pojedynki byly do tej pory jedyna dosc sensowna opcja na zdobycie kasy bez expa.

Wprowadzenie tych wszystkichpaskow postepu z bonusami zaburzylo tez balans.

Teraz trzeba z pol dnia czekac i tasowac przeciwnikow, zeby wylapac jakiegos do pokonania. 

Jak przed tym moglam w ciagu dnia wykonac np. 10 wygranych pojedynkow kryjowkowych do zadania, to teraz juz nie moge, a bedzie jeszcze gorzej. Moze byc tak, ze caly dzien nie znajde zielonego lub tylko troche czerwonego pojedynku.

Zlikwidowano dawno temu dzialanie przyspieszacza do budowy botow, ale teraz wprowadzono przymus tych walk i nie przyspieszono czasu budowy. Nie da sie normalna gra zgarnac juz niejednokrotnie bonusu za 20, a co dopiero za wiecej. I przewaznie konczy sie z zerowa iloscia botow, a tu nowy dzien, nowy bonus, np. oponka i figa z makiem, bo nie wyprodukujesz tylu botow, zeby pokonac teraz tych koksow z powodu zachwiania balansu co ci ich losuje...

 

Ci, ktorzy tu sie cieszyli na oponki glupio.

Teraz zamiast gwarantowanych 5 za xp masz watpliwe 1 lub 2, do ktorych czesto nie dotrzesz, a sie niepotrzebnie przeexpisz.

 

Powinna byc opcja ODMOWIENIA i skasowania wygranego bonusu oraz tasowanie nagrod jak jest w przypadku telefonow alarmowych.

Nie kreca mnie walki, ale nie chce byc albo byc zmuszana do ich robienia albo zmuszana do ich nie robienia jak potrzebuje. A takze zmuszana do zaniechania innych czynnosci w grze, bo robiac cokolwiek moge gdzies wlaczyc nadprogramowo, losowo jakich niechciany bonus. Juz bym wolala, zeby po prostu przepadal jak minie termin na poczcie.

 

Zamiast nagrod w postaci punktow do statystyk, kasy, przedmiotow pasujacych wreszcie do poziomu i wymagan postaci, to oni wylewaja kublami fioletowe ikonki...

Pomieszczenie sportowe. Nie, dziekuje, nawet nie zbuduje, nie po to wybieram misje z mala iloscia xpa, zeby mi nim i tak sypnelo z jakiegos biernego bonusu.

W Loterii to samo, jest blad od lat i maja to gdzies - nawet jezeli loteria wylosuje ci np. hantle, pieska i zloto, i tak dostaniesz EXP. Nigdy nie widzialam, zeby preferowalo cos innego z trzech roznych nagrod, a hantle oznaczaja punkty umiejetnosci, wiec jak ich nawet nie ma wsrod nagrod, to niech zmienia ten symbol.

 

A najlepsze jest to, ze teraz nie szans, zeby ktos zalapal sie do turnieju tygodniowego poza wciaz tymi samymi osobami, ktore beda leciec w te wszystkie bonusy expowe. Dla mnie to nie jest warte wpuscic w postac te tysiace xp i kilka lvl, zeby moze, moze zalapac sie do nagrody w turnieju, a potem zostac ze slabiakiem, ktorego 20 lvl nizej pobije bez amunicji...


Użytkownik Singlung edytował ten post 05 luty 2019 - 19:47


#16 BędzieZabawa2

BędzieZabawa2

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 227 postów
  • Miejscowość:Małopolska
  • Serwer:PL1
Reputacja: 105

Napisano 05 luty 2019 - 19:53

Fajna aktualizacja, ale mogli dodać troche więcej

Myślę że pomogłem. Spodobało się? Zostaw lajka!


#17 ktos22

ktos22

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:ktos22
  • Drużyna:Twardoletni
Reputacja: 104

Napisano 05 luty 2019 - 20:04

Aktualizacja ta jak i ostatnie które wprowadzają te całe "nagrody" za każdy możliwy ruch w grze są na OGROMNY minus... co krok dostajemy w nagrodę setki treningów, energii (xp, przedmioty i oponki to żaden problem bo nie dają aż tak wielkiej przewagi) ale kiedy to wyrobić? trzeba grać  non stop albo zapomnieć o dobrym miejscu w jakimkolwiek rankingu, kiedyś gra była znacznie prostsza i szybsza a teraz twórcy próbują nas na siłę trzymać przy komputerze a przynajmniej tak to odbieram... liczę na usunięcie w najbliższym czasie nagród za pojedynki i walki ligowe i z tego co widzę nie jestem sam... pozdrawiam



#18 Singlung

Singlung

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 98

Napisano 05 luty 2019 - 20:05

I jeszcze jedna rzecz na minus.

 

Te zmiany wymuszaja agresywna gre,

Wczesniej mialam moze jeden, dwa ataki na dzien na kryjowke, a niekiedy na wiecej dni. Teraz mam po 6 na dzien.

Powiewa mi to, bo i tak wiekszosc pewnie przetrwam, ale pamietam jak pisano tutaj, ze zmiany wplywu generatora na produkcje botow sa dobre, bo zapobiegaja nadmiernemu farmieniu graczy przez innych.

A teraz co?

Jak taki swiezak ma sie obronic, cokolwiek zebrac, zbudowac? 

W innych grach jest okres ochronny po ataku na kryjowke ponadto istnieja budowle, ktore chronia czesc traconych, nie zebranych zasobow.

Jak najbardziej rozumiem tez to, ze ktos moze nie moc logowac sie do gry co pare godzin i odbierac surowcow, to jest jak najbardziej normlane i zdrowe podejscie do takich zjadaczy czasu.

A potem wchodzi po 10 godzinach i ma info, ze ma 1/3 zasobow, bo poukradane...

Ja to bym jak miala startowac teraz tutaj z takim czyms, to bym sobie w ogole glowy nie zawracala graniem i budowaniem.

Wygranymi okaza sie przegrywy zyciowe, ktore maja te gre wlaczona na czymkolwiek caly dzien i pilnuja albo uzytkownicy botow, ktore beda za nich tego pilnowac.

Pozostali moga sobie darowac, bo i tak ich spacyfikuja - znany rozwoj we wszelkich pseudograch strategicznych online, gdzie nie mozna sie rozwinac, bo cie najezdzaja i pala.

 

O wlasnie i jak kolega wyzej napisal. Bonusy, bonusy, ale nie ma kiedy ich wykorzystac. Jak dostane XP, to wpada, ale jak dostane jednostki treningowe czy energie, nie dam rady zuzyc, to przepada. Ostatnio mialam taka sytuacje, ze nagle z tych bonusow mialam 50 jednostek treningowych na dwie godziny chyba przed resetem gry.

No powaznie?

Dwiescie minut jednym ciagiem? A ja nie jednym to ile, 5 godzin zagladania do tej gry, zamiast zrobienia co sie ma do zrobienia w przeznaczonym czasie sobie na gre dziennie i wyjscie?

I czy oni uwazaja, ze to sprawi, ze bede placic wiecej na gre?


Użytkownik Singlung edytował ten post 05 luty 2019 - 20:11


#19 FuriaN

FuriaN

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
  • Miejscowość:Moje Humphreydale
Reputacja: 78

Napisano 05 luty 2019 - 23:09

Może i nie jestem aktywny tutaj, ale też chcę się wypowiedzieć, cytując kolegę który ma bardzo dużo racji w swojej odpowiedzi.

Jeszcze przed aktualizacją przeglądałem fora zagranicznych serwerów tej gry i już można było spotkać się z opinią, że za dużo treningów i energii się dostaje i trzeba wybierać pomiędzy grą i trzymaniem się w topce, a życiem realnym. Rozumiałem wtedy trochę ludzi, ale nie było aż tak tego dużo, jak dzisiaj dowalili. Nie spojrzeli na nic innego, jak na pieniądze podczas tej aktualizacji. 50/50 to jest bardzo dużo i trzeba długo grać, puszczać na noc klikery lub jak większość na nowych serwerach grać P2W. Nie spojrzeli także na to, że dużo ludzi zaczyna grę na starszych serwerach i ciężko będzie w lepszej lidze zrobić 20/20 wygranych lub chociaż te 10/20.

Ja do tej pory cieszyłem się aktualizacjami, pomimo one nic prawie nie wnosiły, niestety dzisiaj zakończyłem grę i musiałem opuścić ekipę fajnych ludzi, których jeszcze raz przepraszam. Wolę wyjść ze znajomymi, niż siedzieć w grze ponad 10 godzin, aby coś osiągnąć.  Wiem, że możecie mnie uznać za kogoś, kto się poddaje i histeryzuje, ale nie długo będzie trzeba cały dzień siedzieć, aby być w topce. Musiałem wreszcie to napisać, więc dziękuję tym, którzy przeczytali to chociaż połowicznie :papa:

 

Mi się nie podoba rozkład bonusów za pojedynki. 1 punkt to pół minuty oczekiwania. Na jeden atak potrzeba 20 punktów. To nam daje 10 minut. Czyli 1 atak - 10 minut czekania. Ataków trzeba wykonać 50. 50 x 10 minut = 500 minut. 500 minut / 60 minut = ponad 8 godzin. Tyle czasu trzeba by siedzieć przed ekranem, aby nabić sobie te całe 50 ataków i zgarnąć nagrodę. Trochę dużo jak dla mnie.

Zdecydowanie bym zmniejszył ten podział.


cde036d7f241e.png


#20 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 447 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 06 luty 2019 - 00:36

Aktualizacja ta jak i ostatnie które wprowadzają te całe "nagrody" za każdy możliwy ruch w grze są na OGROMNY minus... co krok dostajemy w nagrodę setki treningów, energii (xp, przedmioty i oponki to żaden problem bo nie dają aż tak wielkiej przewagi) ale kiedy to wyrobić? trzeba grać  non stop albo zapomnieć o dobrym miejscu w jakimkolwiek rankingu, kiedyś gra była znacznie prostsza i szybsza a teraz twórcy próbują nas na siłę trzymać przy komputerze a przynajmniej tak to odbieram... liczę na usunięcie w najbliższym czasie nagród za pojedynki i walki ligowe i z tego co widzę nie jestem sam... pozdrawiam

Żadnego usuwania nagród z pojedynków i ligi nie trzeba  :haha:. Te nagrody zachęcają do robienia tych walk a wcześniej za pojedynki tylko honor i monety a od czasu do czasu jakiś przedmiot lub oponka a za ligę jeszcze gorzej bo same punkty i czasem przedmiot. A co do tego że twórcy próbują trzymać na siłę to się w minimalnym stopniu tylko zgodzę ponieważ robienie tych rzeczy za które są dodatkowe nagrody nie jest przecież obowiązkowe  :haha:. Ogólnie to lepiej jak dodają takie dodatkowe nagrody niż kolejne skrytki i inne rzeczy wymagające dużej ilości oponek. Ja jestem zdania chcesz to rób nie to nie rób a że trochę wydłużają grę tymi nagrodami no cóż tak jak wspominałem że przecież nie zawsze trzeba wszystko robić  :Ninja: .


  • Buldun lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych