Skocz do zawartości


Utrudnienia ze strony administracji w sprawie usunięcia konta na forum

konto support moderacja administracja propozycja pomysł usuwanie kont forum skandal

  • Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Ankieta (19 użytkowników oddało głos)

Dobry pomysł?

  1. Głosowano Tak (16 głosów [84.21%])

    Procent z głosów: 84.21%

  2. Nie (3 głosów [15.79%])

    Procent z głosów: 15.79%

  3. Nie mam zdania (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Guest_Niedźwiedź_*

Guest_Niedźwiedź_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 28 styczeń 2019 - 20:26

Chcę zaproponować, aby zostało przywrócone usuwanie kont na forum na prośbę użytkownika (wraz ze wszystkimi powiązanymi danymi). Kiedyś była taka możliwość, nie rozumiem, dlaczego teraz nie ma. Owszem, można się powołać na rodo i zażądać usunięcia swoich danych, ale jak twierdzi support - wraz z kontami na forum trzeba usunąć wszystkie konta z gier.

Forum nie jest powiązane z grą, więc nie rozumiem, czemu administracja tak utrudnia życie użytkownikom. Mając konto w grze nie trzeba mieć konta na forum. I odwrotnie. Jeżeli ktoś będzie miał ważny powód dla którego chce usunąć konto, a nadal chce grać, to co wtedy? Takie przypadki też się zdarzają. Uważam, że powinna być zapewniona taka możliwość, administracja powinna trochę uszanować użytkowników i pozwolić na usunięcie konta (oraz powiązanych z nim postów) bez podania przyczyny. Co o tym sądzicie?



#2 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 28 styczeń 2019 - 20:50

Nie wiem jaki powód można mieć, by mieć fantazję na usunięcie konta, ale jeśli chce się, to administracja nie powinna tego utrudniać i być przychylna użytkownikom.
  • ewa47 lubi to

gluptas1.gif


#3 Seba705

Seba705

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów
Reputacja: 243

Napisano 28 styczeń 2019 - 20:59

Zgadzam się z osobą powyżej



#4 bearbeer7788d

bearbeer7788d

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
  • Miejscowość:Grudziądz
  • Serwer:PL3
  • Postać:bearbeer
  • Drużyna:Erotomani
Reputacja: 24

Napisano 28 styczeń 2019 - 22:20

Hmmm ... no ja też się zgadzam niby , apropo usowania kont ... zalega mi tu ich kilka ,same bearbeery i tak by ktoś może machnął różdżka bez podawania starego emaila , nie ma opcji co ? Bo tylko śmietnik się robi ... A beerbear tylko jeden może byc

#5 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 29 styczeń 2019 - 12:56

sii mi pasuje poprosze dodac taka opcje.



#6 AjaTheQueen

AjaTheQueen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Serwer:PL22
Reputacja: 35

Napisano 29 styczeń 2019 - 13:32

Wiele for ma zablokowaną opcję kasacji konta nie bez powodu. Jest tak z powodu opublikowanych treści. Wraz z usunięciem konta usuwane są posty, wpisy i wszelka inna działalność użytkownika.

Często zdarza się, że osoba, która chce usunąć konto, publikowała przydatne informacje, ciekawe wpisy i rozwojowe posty. Dlatego też sporo for broni się przed utratą wartościowych wpisów poprzez blokadę usunięcia konta.

Forum Hero Zero jest powiązane z grą. Nawet w linku wyraźnie widać nazwę gry. Dlatego też nie widzę problemu.

 

Podsumowując - jestem na "nie".


Użytkownik AjaTheQueen edytował ten post 29 styczeń 2019 - 13:33

5KAU56R.pngI am a dragon and I will drag you.


#7 -Main-

-Main-

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 33 postów
Reputacja: 61

Napisano 06 luty 2019 - 18:14

Popieram



#8 OzzFanKa

OzzFanKa

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL21
  • Postać:X
  • Drużyna:X
Reputacja: 1

Napisano 02 marzec 2019 - 20:03

Wiele for ma zablokowaną opcję kasacji konta nie bez powodu. Jest tak z powodu opublikowanych treści. Wraz z usunięciem konta usuwane są posty, wpisy i wszelka inna działalność użytkownika.

Często zdarza się, że osoba, która chce usunąć konto, publikowała przydatne informacje, ciekawe wpisy i rozwojowe posty. Dlatego też sporo for broni się przed utratą wartościowych wpisów poprzez blokadę usunięcia konta.

Forum Hero Zero jest powiązane z grą. Nawet w linku wyraźnie widać nazwę gry. Dlatego też nie widzę problemu.

 

Podsumowując - jestem na "nie".

 

Administrator usuwając konto użytkownika może wybrać, czy zostawić jego posty/wątki na forum, czy zostawić nazwę użytkownika. 



#9 Kaliber

Kaliber

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
Reputacja: 6

Napisano 04 marzec 2019 - 08:44

Wiele for ma zablokowaną opcję kasacji konta nie bez powodu. Jest tak z powodu opublikowanych treści. Wraz z usunięciem konta usuwane są posty, wpisy i wszelka inna działalność użytkownika.

Często zdarza się, że osoba, która chce usunąć konto, publikowała przydatne informacje, ciekawe wpisy i rozwojowe posty. Dlatego też sporo for broni się przed utratą wartościowych wpisów poprzez blokadę usunięcia konta.

Forum Hero Zero jest powiązane z grą. Nawet w linku wyraźnie widać nazwę gry. Dlatego też nie widzę problemu.

 

Podsumowując - jestem na "nie".

 

Forum nie jest w żaden sposób związane z grą, jedyne, co mają wspólne, to domenę. Żeby forum było związane z grą musiałoby być coś w stylu rejestracji przez te same dane co w grze, lub podobny system. Aktualnie można mieć konto na forum nie mając konta w grze i na odwrót.


  • OzzFanKa lubi to

#10 Guest_OnePunch_*

Guest_OnePunch_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 15 maj 2019 - 14:37

Nie ma tutaj co się zgadzać czy też nie. Przywilej usunięcia konta jest zagwarantowany prawnie.







Also tagged with one or more of these keywords: konto, support, moderacja, administracja, propozycja, pomysł, usuwanie kont, forum, skandal

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych