Skocz do zawartości


* * * * * 1 głosy

Turnieje tygodniowe

turniej tygodniony sugestia hero zero hot

  • Please log in to reply
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_3meraldK_*

Guest_3meraldK_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 03 styczeń 2019 - 20:00

Witam. Zaprezentuje pomysł, chyba który jest dość ważny dla naszej społeczności. Napiszcie co o tym myślicie!

Otóż na początku krótka historia. Otóż gracze z niskimi poziomami, lub nowicjusze, w ogóle nie mają szans na zdobycie oponek bądź punktów umiejętności. Mają za niski poziom, aby zdobyć np. wiele doświadczenia lub punktów Solo HeroCon. Więc, zawsze na topce są oczywiście gracze z poziomami większymi niż dwusetny, bądź nawet trzy-. Teraz zaproponowałbym coś, co by to zrewolucjonizowało. Nie wiem, czy sam pomysł jest dobry, aczkolwiek to zależy od was.

 

Pomysł jest banalnie prosty: należy utworzyć parę podkategorii turnieju ligowego na doświadczenie i Solo HeroCon, na poziomy. Tutaj będzie istniały 5-6 takich podkategorii dla graczy z poziomami:

 

• 1 - 50 poziom

• 51 - 100 poziom

• 101 - 200 poziom

• 201 - 300 poziom

• 301 - 500 poziom

• 500+ poziom

 

Jest tutaj 6 podkategorii dla graczy z takimi poziomami. To by na pewno pomogło, a jest proste do wykonania. Jak mówiłem, ci najsłabsi nie mają w ogóle szansy z poziomami 500+. 

 

Więc to na tyle! Jest to moja pierwsza propozycja, w każdym bądź razie, w razie mojej poprawki coś zedytuję. Prosiłbym o krytykę mojego pomysłu, i napisanie, czy chcecie coś takiego. Także proszę o uzasadnienie mojego pomysłu, bo takie typu "bez sensu" nie mają nawet same sensu. Dzięki za czytanie :)

 



#2 Seba705

Seba705

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów
Reputacja: 243

Napisano 03 styczeń 2019 - 20:05

Ciekawe z expem wspomnienie 2 lvl i 250+ ma tyle samo expa z misji w teamie 100% oraz w hc np z enką na niższym lvlu jest jej więcej z czynów co w solo hc daje przewagę jakoś grając testowo byłem top 1-3 więc wiesz moim zdaniem pomysł na nie

#3 ewa47

ewa47

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 414 postów
  • Miejscowość:Ionia
  • Postać:Irelia Xan
  • Drużyna:Placidium Navori






Reputacja: 1702

Napisano 03 styczeń 2019 - 20:06

Słaby pomysł. Jak nie masz szansy w ttd i brakuje oponek to przyjdź na starszy serwer. Np na pl3 nawet bez codziennego logowania można mieć top100. Także top10 bez większego wysiłku


           Irelia


#4 Guest_3meraldK_*

Guest_3meraldK_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 03 styczeń 2019 - 20:09

Słaby pomysł. Jak nie masz szansy w ttd i brakuje oponek to przyjdź na starszy serwer. Np na pl3 nawet bez codziennego logowania można mieć top100. Także top10 bez większego wysiłku

 

Jak mówiłem, osoby z wysokimi poziomami mają misję, które dają sporo sporo więcej doświadczenia niż ci co mają niskie poziomi, więc oni nie mają szans nawet na te top 100.



#5 ewa47

ewa47

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 414 postów
  • Miejscowość:Ionia
  • Postać:Irelia Xan
  • Drużyna:Placidium Navori






Reputacja: 1702

Napisano 03 styczeń 2019 - 20:12

Jak mówiłem, osoby z wysokimi poziomami mają misję, które dają sporo sporo więcej doświadczenia niż ci co mają niskie poziomi, więc oni nie mają szans nawet na te top 100.

Po jakimś 10 lvl wszystkie misje mają tyle samo xp. Tylko monety zmieniają się z levelem. Niższe poziomy nawet mają przewagę, ponieważ im częściej odnawiają się misje


  • Gluptas31 i FuriaN lubią to

           Irelia


#6 CDO

CDO

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Serwer:PL5
Reputacja: 135

Napisano 03 styczeń 2019 - 21:15

Dokładnie. Na niskim poziomie < 249 wbijanie expa jest łatwiejsze niżeli na wysokim. Jeżeli masz problemy z top10 ttd to powinieneś się dowiedzieć jakie misje robić i załatwić sobie normalną drużynę z rozwiniętą popularnością ;p. Za samo wyrabianie całej enki siedziałem w top10 przez długi czas. Nie wiem co ty wypisujesz. Exp nie rośnie wraz z poziomem, za to monety już tak. Swoją drogą ile ci zajmie wbijanie 100 poziomu? Tydzień? Wydaje mi się, że pomysł wynikł z twojej niewiedzy i teraz rozumiesz, że jest totalnie bez sensu.


Użytkownik CDO edytował ten post 03 styczeń 2019 - 21:23


#7 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 448 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 04 styczeń 2019 - 01:51

Jak mówiłem, osoby z wysokimi poziomami mają misję, które dają sporo sporo więcej doświadczenia niż ci co mają niskie poziomi, więc oni nie mają szans nawet na te top 100.

Błędne myślenie masz z tymi punktami doświadczenia bo to od poziomu nie zależy tylko od rozwinięcia drużyny i jaki ma bonus o ostatnim hc a co do tego turnieju ligowego na doświadczenie to czysty bezsens bo w lidze się dostaje punkty a nie doświadczenie. Pomysł z segregacją względem poziomów jest żałosny [polecam stare serwery jeśli masz ból pewnej części ciała z powodu że nie możesz być w top10/100]. 



#8 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 448 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 04 styczeń 2019 - 01:54

Dokładnie. Na niskim poziomie < 249 wbijanie expa jest łatwiejsze niżeli na wysokim. Jeżeli masz problemy z top10 ttd to powinieneś się dowiedzieć jakie misje robić i załatwić sobie normalną drużynę z rozwiniętą popularnością ;p. Za samo wyrabianie całej enki siedziałem w top10 przez długi czas. Nie wiem co ty wypisujesz. Exp nie rośnie wraz z poziomem, za to monety już tak. Swoją drogą ile ci zajmie wbijanie 100 poziomu? Tydzień? Wydaje mi się, że pomysł wynikł z twojej niewiedzy i teraz rozumiesz, że jest totalnie bez sensu.

Nie wbijanie expa jest łatwiejsze na niższych poziomach [czy na 34 czy na 508 poziomie jest tyle samo expa bo to zależy od rozwoju drużyny] tylko łatwiejsze jest wbijanie poziomów bo mniej expa na następny poziom potrzeba.



#9 Hjuston

Hjuston

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Hjuston
  • Drużyna:Spadkobiercy/Burning in Fire (PL15)
Reputacja: 37

Napisano 04 styczeń 2019 - 17:34

Slaby pomysł są HC w którym mały lv moze zrobic tyle samo co duzy dobrym dowodem jestem ja gdzie na setnym lv byłem w swojej druzynie (top10) drugi  w całym hc 



#10 CDO

CDO

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Serwer:PL5
Reputacja: 135

Napisano 04 styczeń 2019 - 18:06

Nie wbijanie expa jest łatwiejsze na niższych poziomach [czy na 34 czy na 508 poziomie jest tyle samo expa bo to zależy od rozwoju drużyny] tylko łatwiejsze jest wbijanie poziomów bo mniej expa na następny poziom potrzeba.

Przy osiągnięciu kolejnego poziomu dostajesz odświeżenie wszystkich stref. Na 500 poziomie wbicie jednego poziomu to pewnie ponad tydzień. Tydzień potencjalnie średnich misji. Na 20 poziomie to pewnie 30 odświeżeń na dzień. Wystarczy popatrzeć na ttd w okresie tych eventów, które odświeżają misje. Ilość expa wbita przez ogarnięte osoby jest większa. Ile razy widziałem niskie levelki w top drużynie, które w ttd siedziały w top3.



#11 Syrekaz

Syrekaz

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejscowość:Śląskie
  • Serwer:PL20
  • Postać:Syrekaz
  • Drużyna:Angels Of Death
Reputacja: 0

Napisano 05 styczeń 2019 - 13:49

Niskim poziomom jest łatwiej być w topce TTD niż wysokim, ze względu na czyny.



#12 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 448 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 05 styczeń 2019 - 14:00

Przy osiągnięciu kolejnego poziomu dostajesz odświeżenie wszystkich stref. Na 500 poziomie wbicie jednego poziomu to pewnie ponad tydzień. Tydzień potencjalnie średnich misji. Na 20 poziomie to pewnie 30 odświeżeń na dzień. Wystarczy popatrzeć na ttd w okresie tych eventów, które odświeżają misje. Ilość expa wbita przez ogarnięte osoby jest większa. Ile razy widziałem niskie levelki w top drużynie, które w ttd siedziały w top3.

Odświeżanie stref niskie lvl mają częściej ale i masa czynów z energią wpada na początku a jak ma się wysoki lvl i cięższe czyny to rzadko można trafić czyn z energią. A wbicie jednego poziomu z tydzień trwa jeśli się na expa misje robi [przy 550lvl to już nawet ponad 2,5 miliona expa na następny lvl trzeba]. Ogólnie wystarczy być w dobrze rozwiniętej drużynie i być ogarniętym a na niskim lvl nawet top1 łatwe jest [dużo czynów  :Laughing: ].


  • CDO lubi to

#13 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 05 styczeń 2019 - 17:30

Niskim poziomem nie da się być w nieskończoność  :P Trochę można poszaleć ale w końcu wszystko się wyrówna  :smug: No i zdecydowany minus niskich poziomów jest taki że expo z eventu dostaje się o wiele niższe.



#14 Krecha128

Krecha128

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:Krecha128
  • Drużyna:KrechaTeam
Reputacja: 6

Napisano 24 czerwiec 2020 - 21:08

Jak mówiłem, osoby z wysokimi poziomami mają misję, które dają sporo sporo więcej doświadczenia niż ci co mają niskie poziomi, więc oni nie mają szans nawet na te top 1

ilość doświadczenia na misjach nie zależy od poziomu tylko od 

-wspomagaczy

-druzyny

-1 pomieszczenia w kryjówce







Also tagged with one or more of these keywords: turniej, tygodniony, sugestia, hero zero, hot

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych