Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Hero Zero Koszt / Ilość oponek

oponki hero zero oponkarz darmowa drużyna 100% rozwoju za free

  • Please log in to reply
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 DubStep

DubStep

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • Miejscowość:DubStep
  • Serwer:PL28
  • Postać:DubStep
  • Drużyna:DubStep
Reputacja: 1

Napisano 23 grudzień 2018 - 12:28

Witam, chciałbym was się zapytać, dlaczego hero zero daje w Polsce tak drogie ceny, tak małej ilości oponek ? Moim zdaniem jest to bez sensu, ponieważ w tym kraju większość osób mało zarabia. A na przykład na takim tureckim serwerze jesteś w stanie wyłapać 500 oponek za 50 zł. Oraz pakiet startowy, za 20 zł, który jest 2x większy niż w polsce.



#2 xCrazyWolf

xCrazyWolf

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL21
  • Postać:DarmeY
  • Drużyna:Sectumsempra
Reputacja: 50

Napisano 23 grudzień 2018 - 12:32

Taką zrobili u nas ekonomie i nie mogą tego już zmienić. Oponki dają dużą przewagę w grze i od tak nie mogą wprowadzić niższych cen, skoro wiele osób wcześniej za nie zapłaciło sporo więcej. Poza tym jest sporo różnic między np. naszymi serwerami a tureckimi, wytworzyła się już pewnego rodzaju właśnie ekonomia. 

 

Ewentualnie jeżeli miałoby już dojść do jakichkolwiek zmian z cenami oponek, to tylko na nowych serwerach. 


Użytkownik xCrazyWolf edytował ten post 23 grudzień 2018 - 12:35

  • ktos22 i FuriaN lubią to

#3 Trawka17q

Trawka17q

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Trawka17
Reputacja: 1

Napisano 23 grudzień 2018 - 14:12

Nie kupujcie oponek to zmniejszy im sie budzet to wprowadza zmiany



#4 KiiZher

KiiZher

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • Serwer:PL21
  • Postać:KiiZher
  • Drużyna:Dragon Blade
Reputacja: 1

Napisano 23 grudzień 2018 - 14:24

Nie kupujcie oponek to zmniejszy im sie budzet to wprowadza zmiany


To tak nie działa :P

Użytkownik KiiZher edytował ten post 23 grudzień 2018 - 14:25


#5 CDO

CDO

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Serwer:PL5
Reputacja: 135

Napisano 23 grudzień 2018 - 15:31

Taką zrobili u nas ekonomie i nie mogą tego już zmienić. Oponki dają dużą przewagę w grze i od tak nie mogą wprowadzić niższych cen, skoro wiele osób wcześniej za nie zapłaciło sporo więcej. Poza tym jest sporo różnic między np. naszymi serwerami a tureckimi, wytworzyła się już pewnego rodzaju właśnie ekonomia. 

 

Ewentualnie jeżeli miałoby już dojść do jakichkolwiek zmian z cenami oponek, to tylko na nowych serwerach. 

A mi się wydaje, że w ogóle nie powinno być promocji, bo ktoś wcześniej więcej zapłacił.

 

To tak nie działa :P

Z biegiem czasu pewnie i zadziała. Ale kto to widział, żeby zrobić taki masowy bunt.



#6 xCrazyWolf

xCrazyWolf

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL21
  • Postać:DarmeY
  • Drużyna:Sectumsempra
Reputacja: 50

Napisano 23 grudzień 2018 - 18:09

A mi się wydaje, że w ogóle nie powinno być promocji, bo ktoś wcześniej więcej zapłacił.

 

Z biegiem czasu pewnie i zadziała. Ale kto to widział, żeby zrobić taki masowy bunt.

Zacznijmy od tego w ogóle, dlaczego mieliby zmniejszyć cenę oponek? Poczynając od tego, że jest to zagranie nie fair i wtedy każdy mógłby się zbuntować. Oni mogą co najwięcej ograniczyć te metody paytowin, bo ostatnio coraz więcej aktualizacji pod oponki. Poza tym, nie oszukujmy się, ceny nie są wysokie. A gdy będą jeszcze niższe to będzie za łatwo ;) Powstały już 22 serwery. Jest za późno na takie zmiany, które są w stanie zmienić ekonomię gry. 



#7 CDO

CDO

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Serwer:PL5
Reputacja: 135

Napisano 23 grudzień 2018 - 19:24

Zacznijmy od tego w ogóle, dlaczego mieliby zmniejszyć cenę oponek? Poczynając od tego, że jest to zagranie nie fair i wtedy każdy mógłby się zbuntować. Oni mogą co najwięcej ograniczyć te metody paytowin, bo ostatnio coraz więcej aktualizacji pod oponki. Poza tym, nie oszukujmy się, ceny nie są wysokie. A gdy będą jeszcze niższe to będzie za łatwo ;) Powstały już 22 serwery. Jest za późno na takie zmiany, które są w stanie zmienić ekonomię gry. 

Nie napisałem niczego o obniżeniu oponek, ani nie opowiedziałem się za żadną ze stron, więc czemu mnie o to pytasz? 

Fajne jest też pisanie czego mogą, a czego nie mogą. Z tego co widzę jesteś jedynie szarym użytkownikiem forum i nie masz zapewne (tak samo jak ja) bladego pojęcia na tym co się dzieje wewnątrz firmy, a także nie jesteś jej właścicielem. Dlatego nie mów co mogą, a czego nie mogą.

 

 

Witam, chciałbym was się zapytać, dlaczego hero zero daje w Polsce tak drogie ceny, tak małej ilości oponek ? Moim zdaniem jest to bez sensu, ponieważ w tym kraju większość osób mało zarabia. A na przykład na takim tureckim serwerze jesteś w stanie wyłapać 500 oponek za 50 zł. Oraz pakiet startowy, za 20 zł, który jest 2x większy niż w polsce.

Z tego co napisał kolega szalony wilk jestem za obniżeniem cen, ale tak do końca nie jest. 

Zarobki w Turcji może i są b. podobne do Polskich, ale tam niestety są inne koszty utrzymania. Przykładowo za mieszkanie zapłacisz mniej, ale transport (litr 95 to jakieś 7 zł), jedzenie, a także internet (taka ciekawostka 2x droższy) wpływa na to co z pensji zostanie :).

I popatrz na polskie serwerki. Na tureckich masz ich 6. Z czego na tym szóstym (mają tam po 480 lv więc już troszkę stoi) jest tylko 6 drużyn na 100%. TYLKO 6!! Na pl22 masz ich z 18! Przy takiej ilości kupowanych oponek idiotyzmem byłoby obniżenie cen, skoro można trzepać kasę.

Reasumując, jeżeli zależy deweloperom na zarobkach (a raczej zależy) nie ma praktycznie szans, że to obniżą na stałe. 


Użytkownik CDO edytował ten post 23 grudzień 2018 - 19:28


#8 xCrazyWolf

xCrazyWolf

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL21
  • Postać:DarmeY
  • Drużyna:Sectumsempra
Reputacja: 50

Napisano 23 grudzień 2018 - 21:07

Fajne jest też pisanie czego mogą, a czego nie mogą. Z tego co widzę jesteś jedynie szarym użytkownikiem forum i nie masz zapewne (tak samo jak ja) bladego pojęcia na tym co się dzieje wewnątrz firmy, a także nie jesteś jej właścicielem. Dlatego nie mów co mogą, a czego nie mogą.

Raczej wyrażam się ogólnikowo ;) Tak samo jak zaznaczyłeś, że na obniżenie ceny oponek "nie ma praktycznie szans", tak ja napisałem wprost po prostu, że tego nie zrobią/nie mogą tego zrobić, bo im się to najzwyczajniej nie opłaca.



#9 Karlos1m

Karlos1m

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Serwer:PL26
  • Postać:karlos1m
  • Drużyna:ZosiaSamosia






Reputacja: 18

Napisano 24 grudzień 2018 - 19:20

Przecież nie jest tak drogo jak np sfgame jak dla mnie oczywiście ceny są porządku :)



#10 Ventojek444

Ventojek444

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 0

Napisano 25 grudzień 2018 - 08:37

Raczej wyrażam się ogólnikowo ;) Tak samo jak zaznaczyłeś, że na obniżenie ceny oponek "nie ma praktycznie szans", tak ja napisałem wprost po prostu, że tego nie zrobią/nie mogą tego zrobić, bo im się to najzwyczajniej nie opłaca.

Ale ty takiego problemu nie masz z tego co widze Ciebie stac na oponki na grupach Hero Zero na Fb jestes sławny sprzedajesz konto hajs bierzesz  a konta ludzie nie dostaja :))) 



#11 ziuta6

ziuta6

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL11
  • Postać:głupek
  • Drużyna:Bad Intentions
Reputacja: 3

Napisano 01 styczeń 2019 - 17:04

polskich serwerów jest 22 to tyle co wszystkich innych razem wziętych 







Also tagged with one or more of these keywords: oponki, hero, zero, oponkarz, darmowa, drużyna, 100%, rozwoju, za, free

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych