Skocz do zawarto艣ci


Zdj臋cie
- - - - -

Po co regulamin rozgrywki ? Dla ozdoby?

#艣miesznie

Najlepsza odpowied藕 Chimera , 12 grudzie艅 2018 - 11:40

 

Po co jest pisanie "Wszelkie zg艂oszenia s膮 dla nas bardzo wa偶ne, poniewa偶 prowadz膮 do zapewnienia uczciwej rozgrywki, w zgodzie z zasadami fair play."

Jak tego ju偶 nie ma od d艂u偶szego czasu :D

 Je偶eli gracz uwa偶a 偶e zasady gry s膮 艂amane jedynie support mo偶e to zrewidowa膰.  Zg艂aszanie wszelkich nieprawid艂owo艣ci jest bardzo wa偶ne, bo tylko w ten spos贸b mo偶na powstrzyma膰 takie dzia艂ania.

 

 

 

Mk, bandy, blokady trofek itd. - jak to i tak jest i na to zezwalacie to po co w tym 艣miesznym regulaminie macie napisane, 偶e takie osoby s膮 banowane?

 

Niedozwolone jest tworzenie multikont i wykorzystywanie ich do tego typu proceder贸w. Je艣li posiadasz dowody na tego typu nieuczciwo艣膰 zawsze mo偶esz to zg艂osi膰 i na pewno nigdy nie zostanie to zignorowane.

 

 

 

Ale w dalszym ci膮gu nie rozumiem czemu cz臋艣膰 os贸b jest oszukiwana, 偶e czego艣 nie mo偶na jak wy na to zezwalacie wszystkim :D

Nieuczciwe praktyki istnia艂y, istniej膮 i b臋d膮 istnie膰, nie tylko w grach ale we wszystkich dziedzinach 偶ycia ;) 

 

Wszystkie zg艂oszenia nadsy艂ane przez graczy oraz sugestie, kt贸re pojawiaj膮 si臋 na forum, pozwalaj膮 ogranicza膰 takie post臋powanie. 

Niema艂o jest przyk艂ad贸w na zmiany w grze, kt贸re ukr贸ci艂y pewne procedery i to g艂贸wnie dzi臋ki interwencji graczy.  

 

Korzystaj膮c z okazji 偶e powsta艂 taki temat, gor膮co zach臋cam do tego aby艣my wsp贸lnie starali si臋 zwalcza膰 nieuczciwo艣膰, korzystaj膮c zar贸wno z forum jaki i pomocy supportu  :smug:

Przejd藕 do postu


  • Zamkni臋ty Temat jest zamkni臋ty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 CoZaBzduryTutaj

CoZaBzduryTutaj

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 post贸w
  • Serwer:PL1
  • Posta膰:xxx
  • Dru偶yna:xxx
Reputacja: 2

Napisano 11 grudzie艅 2018 - 22:13

Po co jest pisanie "Wszelkie zg艂oszenia s膮 dla nas bardzo wa偶ne, poniewa偶 prowadz膮 do zapewnienia uczciwej rozgrywki, w zgodzie z zasadami fair play."

Jak tego ju偶 nie ma od d艂u偶szego czasu :D

Jest regulamin, ale i tak pozwalacie na 艂amanie go :D

Nie lepiej od razu oficjalnie usun膮膰 pewne podpunkty ?

Mk, bandy, blokady trofek itd. - jak to i tak jest i na to zezwalacie to po co w tym 艣miesznym regulaminie macie napisane, 偶e takie osoby s膮 banowane?

Je艣li s膮 banowane i tak dostan膮 UB a czemu? bo hero zero by ca艂kiem upad艂o :D

3/4 graczy by zaraz polecia艂o z banem a serwery sta艂y by si臋 puste ;)

Ale w dalszym ci膮gu nie rozumiem czemu cz臋艣膰 os贸b jest oszukiwana, 偶e czego艣 nie mo偶na jak wy na to zezwalacie wszystkim :D

 

 

// Prawda...ajaja

 


  • CDO i FuriaN lubi膮 to

#2 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 353 post贸w
  • Serwer:PL7
  • Posta膰:Gluptas31
  • Dru偶yna:Gluptasolandia






Reputacja: 1695

Napisano 12 grudzie艅 2018 - 00:23

Regulamin jest dla samego siebie. Pozwala Ci dokona膰 rachunku sumienia. Je艣li go przestrzegasz to mo偶esz si臋 uwa偶a膰 za osob臋 uczciw膮, natomiast je艣li 艂amiesz go to niestety nie mo偶esz si臋 uwa偶a膰 za uczciwego, co za tym idzie spada Ci samoocena i prowadzi to do pogorszenia funkcjonowania w realnym 偶yciu. Ci膮g艂e niezadowolenie, kiepski humor, wszystko wok贸艂 wydaje si臋 by膰 irytuj膮ce, a to tylko dlatego, 偶e nie mo偶na dostosowa膰 si臋 do prostego regulaminu w grze przegl膮darkowej. Dlatego polecam przestrzega膰 go, nawet nie dla innych, lecz dla samego siebie :)

gluptas1.gif


#3 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 post贸w
  • Miejscowo艣膰:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Dru偶yna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 12 grudzie艅 2018 - 00:41

A Ty do kt贸rej grupy graczy nale偶ysz?  :smug: 艁ami膮cych regulamin czy tych uczciwych?  :P



#4 JGTiger

JGTiger

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 post贸w
Reputacja: 1

Napisano 12 grudzie艅 2018 - 03:33

Ohho chyba wypowiedzieli si臋 gracze, kt贸rzy najwi臋cej u偶ywali w艂a艣nie program贸w oraz multi kont. Na zagranicznym hero zero nie ma mowy o takim czym艣. Dlaczego musz膮 cierpie膰 gracze, kt贸rzy chc膮 by膰 "dobzi", legalnie ? Bez program贸w ? Dlaczego ? Odpowiedzcie sobie sami i przemy艣lcie co napisali艣cie wielce znawcy. 



#5 Chimera

Chimera

    Coordinator

  • Coordinators
  • 265 post贸w
  • Miejscowo艣膰:艢l膮sk



Reputacja: 464

Napisano 12 grudzie艅 2018 - 11:40   Najlepsza odpowied藕

 

Po co jest pisanie "Wszelkie zg艂oszenia s膮 dla nas bardzo wa偶ne, poniewa偶 prowadz膮 do zapewnienia uczciwej rozgrywki, w zgodzie z zasadami fair play."

Jak tego ju偶 nie ma od d艂u偶szego czasu :D

 Je偶eli gracz uwa偶a 偶e zasady gry s膮 艂amane jedynie support mo偶e to zrewidowa膰.  Zg艂aszanie wszelkich nieprawid艂owo艣ci jest bardzo wa偶ne, bo tylko w ten spos贸b mo偶na powstrzyma膰 takie dzia艂ania.

 

 

 

Mk, bandy, blokady trofek itd. - jak to i tak jest i na to zezwalacie to po co w tym 艣miesznym regulaminie macie napisane, 偶e takie osoby s膮 banowane?

 

Niedozwolone jest tworzenie multikont i wykorzystywanie ich do tego typu proceder贸w. Je艣li posiadasz dowody na tego typu nieuczciwo艣膰 zawsze mo偶esz to zg艂osi膰 i na pewno nigdy nie zostanie to zignorowane.

 

 

 

Ale w dalszym ci膮gu nie rozumiem czemu cz臋艣膰 os贸b jest oszukiwana, 偶e czego艣 nie mo偶na jak wy na to zezwalacie wszystkim :D

Nieuczciwe praktyki istnia艂y, istniej膮 i b臋d膮 istnie膰, nie tylko w grach ale we wszystkich dziedzinach 偶ycia ;) 

 

Wszystkie zg艂oszenia nadsy艂ane przez graczy oraz sugestie, kt贸re pojawiaj膮 si臋 na forum, pozwalaj膮 ogranicza膰 takie post臋powanie. 

Niema艂o jest przyk艂ad贸w na zmiany w grze, kt贸re ukr贸ci艂y pewne procedery i to g艂贸wnie dzi臋ki interwencji graczy.  

 

Korzystaj膮c z okazji 偶e powsta艂 taki temat, gor膮co zach臋cam do tego aby艣my wsp贸lnie starali si臋 zwalcza膰 nieuczciwo艣膰, korzystaj膮c zar贸wno z forum jaki i pomocy supportu  :smug:


  • CrazyWoman i Mankan lubi膮 to

Ht4RSNT.png


#6 CDO

CDO

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 312 post贸w
  • Serwer:PL5
Reputacja: 135

Napisano 12 grudzie艅 2018 - 17:03

Regulamin jest dla samego siebie. Pozwala Ci dokona膰 rachunku sumienia. Je艣li go przestrzegasz to mo偶esz si臋 uwa偶a膰 za osob臋 uczciw膮, natomiast je艣li 艂amiesz go to niestety nie mo偶esz si臋 uwa偶a膰 za uczciwego, co za tym idzie spada Ci samoocena i prowadzi to do pogorszenia funkcjonowania w realnym 偶yciu. Ci膮g艂e niezadowolenie, kiepski humor, wszystko wok贸艂 wydaje si臋 by膰 irytuj膮ce, a to tylko dlatego, 偶e nie mo偶na dostosowa膰 si臋 do prostego regulaminu w grze przegl膮darkowej. Dlatego polecam przestrzega膰 go, nawet nie dla innych, lecz dla samego siebie :)

Co ja teraz przeczyta艂em? Wywody psychologiczne dzieciaczka z internetu? Kim ty jeste艣, 偶eby stwierdzi膰, 偶e spadnie mi samoocena po poblokowaniu trofek dru偶ynce? Jedyne co si臋 mo偶e sta膰 to u艣mieszek na mojej facjacie widz膮c jak niszcz臋 komu艣 gierk臋. 

Regulamin pozwala mi dokona膰 rachunku sumienia. xdddddddddddd. Rachunku sumienia pomo偶e ci zrobi膰 jedynie ten bo偶ek jahwe i jego dekalog, kt贸ry mo偶esz potraktowa膰 jako regulamin 偶ycia. Na pewno mi go nie pozwala. Ja mam nadziej臋, 偶e 艂api臋 si臋 na jakiego艣 soczystego bejcika, bo to co widz臋 to przerasta jakiekolwiek rozumowanie. 

I uprzedzaj膮c wasze twierdzenie - nie blokuje trofek, nie gram na tych nowych serwerach i si臋 tego brzydz臋 :) 

Nick adekwatny do osoby. 

Elko 

ps. je偶eli to by艂 bejcik a ja si臋 na niego z艂apa艂em jest mi w kij g艂upio wi臋c sora.


U偶ytkownik CDO edytowa艂 ten post 12 grudzie艅 2018 - 17:05

  • sarkazm lubi to

#7 -Main-

-Main-

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 33 post贸w
Reputacja: 62

Napisano 12 grudzie艅 2018 - 17:08

Co ja teraz przeczyta艂em? Wywody psychologiczne dzieciaczka z internetu? Kim ty jeste艣, 偶eby stwierdzi膰, 偶e spadnie mi samoocena po poblokowaniu trofek dru偶ynce? Jedyne co si臋 mo偶e sta膰 to u艣mieszek na mojej facjacie widz膮c jak niszcz臋 komu艣 gierk臋. 

Regulamin pozwala mi dokona膰 rachunku sumienia. xdddddddddddd. Rachunku sumienia pomo偶e ci zrobi膰 jedynie ten bo偶ek jahwe i jego dekalog, kt贸ry mo偶esz potraktowa膰 jako regulamin 偶ycia. Na pewno mi go nie pozwala. Ja mam nadziej臋, 偶e 艂api臋 si臋 na jakiego艣 soczystego bejcika, bo to co widz臋 to przerasta jakiekolwiek rozumowanie. 

I uprzedzaj膮c wasze twierdzenie - nie blokuje trofek, nie gram na tych nowych serwerach i si臋 tego brzydz臋 :) 

Nick adekwatny do osoby. 

Elko 

ps. je偶eli to by艂 bejcik a ja si臋 na niego z艂apa艂em jest mi w kij g艂upio wi臋c sora.

Tak jak patrz臋 na Twoj膮 wypowied藕 to jestem w szoku, 偶e kto艣 taki potrafi takie g艂upoty napisa膰. Od tego jest regulamin, 偶eby go przestrzega膰. Do sklepu idziesz, bo kradniesz ? Do ko艣cio艂a chodzisz i przeklinasz ? W膮tpi臋, wsz臋dzie jest regulamin i si臋 go przestrzega, 艣wiadczy o tym Nasza kultura i wychowanie, grasz z kim艣, nie sam. Nie psuje si臋 go, 偶eby komu艣 przeszkodzi膰, Tobie by艂oby mi艂o, jakby Tobie kto艣 tak robi艂 ? Nie pozdrawiam.


  • Gluptas31 lubi to

#8 CDO

CDO

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 312 post贸w
  • Serwer:PL5
Reputacja: 135

Napisano 12 grudzie艅 2018 - 17:25

Tak jak patrz臋 na Twoj膮 wypowied藕 to jestem w szoku, 偶e kto艣 taki potrafi takie g艂upoty napisa膰. Od tego jest regulamin, 偶eby go przestrzega膰. Do sklepu idziesz, bo kradniesz ? Do ko艣cio艂a chodzisz i przeklinasz ? W膮tpi臋, wsz臋dzie jest regulamin i si臋 go przestrzega, 艣wiadczy o tym Nasza kultura i wychowanie, grasz z kim艣, nie sam. Nie psuje si臋 go, 偶eby komu艣 przeszkodzi膰, Tobie by艂oby mi艂o, jakby Tobie kto艣 tak robi艂 ? Nie pozdrawiam.

Wydaje mi si臋, 偶e ka偶dy ma sw贸j kr臋gos艂up moralny. Nie, nie kradn臋, do ko艣cio艂a nie chodz臋, jednak jakby wydarzy艂o si臋 co艣 takiego, w 偶yciu bym nie kl膮艂, tak jak w ka偶dym miejscu publicznym. Ale nie mieszajmy do tego rzeczy nie zwi膮zanych z hz. 

Regulamin przeczyta艂em i si臋 do niego stosuj臋, jednak je偶eli nie s膮 wyci膮gane jakiekolwiek konsekwencje za jego 艂amanie, to po co jest? Przecie偶 to oczywiste, 偶e blokowanie trofek jest na mk xd. Ile razy wysy艂a艂em supportowi ss z tak膮 sytuacj膮 i nic nie by艂o robione. "Przyjrzymy si臋 tej sprawie" czy inna utarta formu艂ka. Regulamin jest traktowany tak jak kolega @CoZaBzduryTutaj napisa艂, dla ozdoby, 偶eby w razie czego zareagowa膰 : ) Czy by艂oby mi mi艂o? Szczerze m贸wi膮c mia艂bym to gdzie艣, to tylko gierka, w kt贸r膮 gram dla przyjemno艣ci. Nie chce blokowania trofek to gram na starych serwerach - chc臋 si臋 u偶era膰 z band膮 zidiocia艂ych przeciwnik贸w to gram na nowych i tyle. 

Pozdrawiam bo jednak szcz膮tki kultury i wychowania zosta艂y : ) 


U偶ytkownik CDO edytowa艂 ten post 12 grudzie艅 2018 - 17:29


#9 -Main-

-Main-

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 33 post贸w
Reputacja: 62

Napisano 12 grudzie艅 2018 - 17:30

Regulamin jest wyznacznikiem tego, co mo偶na a co nie mo偶na robi膰. S膮 pewne formalno艣ci i czynno艣ci, kt贸re 艂amanie regulaminu zostan膮 wdro偶one w dzia艂anie. Racja, czasem jest to czasoch艂onne, ale trzeba spraw臋 zbada膰, bo nikt nie chcia艂by zosta膰 ukarany nie fair. Wszystko jest pewnie analizowane i nic nie jest wrzucane "do kosza". Jawniejsze wykroczenia s膮 od razu 艂apane i karane, a czynno艣ci bardziej z艂o偶one wymagaj膮 wi臋kszego nak艂adu czasu i czynno艣ci, kt贸re nie usun膮 skutk贸w tego, tylko 藕r贸d艂o zagro偶enia.



#10 CDO

CDO

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 312 post贸w
  • Serwer:PL5
Reputacja: 135

Napisano 12 grudzie艅 2018 - 17:39

Oj膰 to chyba mija ju偶 grubo ponad rok, a gracz kt贸rego zg艂asza艂em ma si臋 coraz lepiej. 

Sk膮d ty mo偶esz wiedzie膰 o tym co jest wykonywane, a co nie jest? Mo偶esz co najwy偶ej gdyba膰. Chyba, 偶e jeste艣 tajnym agentem supportu.

Ci co blokuj膮 trofki wydaj膮 spore pieni膮偶ki na gierk臋. Chyba nie ma sensu wi臋cej pisa膰. 

Niezmiennie pozdrawiam, taki to ze mnie dzikus bez wychowania : ) 



#11 -Main-

-Main-

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 33 post贸w
Reputacja: 62

Napisano 12 grudzie艅 2018 - 17:42

Akurat tak si臋 miewa, 偶e zwolennikiem supportu, jak i samej w艂adzy nie jestem, to zg艂o艣 jeszcze raz, daj dowody, a nie go艂e s艂owa, im wi臋kszy dow贸d i bardziej klarowny tym lepiej dla Ciebie, uwierz, 偶e wyda艂em sporo pieni臋dzy na gr臋 przez kilka lat, a i tak te偶 zosta艂em potraktowany jak zosta艂em, s艂usznie czy nie, to by艂em p艂atnikiem, a kar臋 dosta艂em.



#12 CDO

CDO

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 312 post贸w
  • Serwer:PL5
Reputacja: 135

Napisano 12 grudzie艅 2018 - 17:51

Akurat tak si臋 miewa, 偶e zwolennikiem supportu, jak i samej w艂adzy nie jestem, to zg艂o艣 jeszcze raz, daj dowody, a nie go艂e s艂owa, im wi臋kszy dow贸d i bardziej klarowny tym lepiej dla Ciebie, uwierz, 偶e wyda艂em sporo pieni臋dzy na gr臋 przez kilka lat, a i tak te偶 zosta艂em potraktowany jak zosta艂em, s艂usznie czy nie, to by艂em p艂atnikiem, a kar臋 dosta艂em.

Ooo a jednak 艂amiesz regulamin. I kto tutaj jest teraz niewychowanym i niekulturalnym cz艂onkiem forum? Przecie偶 tak uparcie twierdzi艂e艣, 偶e regulaminu nie ma prawa si臋 z艂ama膰 . 

A co do ca艂ej sprawy, nie przejmowa艂em si臋 ni膮 na tyle, 偶eby robi膰 co艣 z tym dalej. Tylko marne poczucie braku sprawiedliwo艣ci. 



#13 -Main-

-Main-

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 33 post贸w
Reputacja: 62

Napisano 12 grudzie艅 2018 - 17:53

Samego forum nie z艂ama艂em, by艂em moderatorem i powiedzia艂em s艂owo za du偶o i wtedy zosta艂em ukarany, 偶adnego regulaminu z forum lub gry nie z艂ama艂em



#14 CDO

CDO

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 312 post贸w
  • Serwer:PL5
Reputacja: 135

Napisano 12 grudzie艅 2018 - 17:55

Samego forum nie z艂ama艂em, by艂em moderatorem i powiedzia艂em s艂owo za du偶o i wtedy zosta艂em ukarany, 偶adnego regulaminu z forum lub gry nie z艂ama艂em

W takim razie wycofuj臋 to co napisa艂em post wy偶ej. Troszk臋 si臋 zap臋dzi艂em. 



#15 CoZaBzduryTutaj

CoZaBzduryTutaj

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 post贸w
  • Serwer:PL1
  • Posta膰:xxx
  • Dru偶yna:xxx
Reputacja: 2

Napisano 13 grudzie艅 2018 - 18:48

Dalszy ci膮g k艂amstw widz臋...

Ja w takim przypadku "rz膮dam UB" i nic mnie nie obchodzi :D

Co niekt贸rzy wiedz膮 troszk臋 wi臋cej :)

Support sam siedzia艂 z graczem 艂ami膮cym regulamin, kt贸ry mia艂 program do blokowanie trofek ;)

艢miesz膮 mnie wypowiedzi co niekt贸rych os贸b, kt贸re dalej my艣l膮, 偶e za nobki do band s膮 bany :D

 

@@edit

I prosi艂bym o nie wypowiadanie si臋 w dyskusji os贸b, kt贸re  nie wiedz膮 tak naprawd臋 co si臋 dzieje w grze :D

 

 Je偶eli gracz uwa偶a 偶e zasady gry s膮 艂amane jedynie support mo偶e to zrewidowa膰.  Zg艂aszanie wszelkich nieprawid艂owo艣ci jest bardzo wa偶ne, bo tylko w ten spos贸b mo偶na powstrzyma膰 takie dzia艂ania.

 

 

Niedozwolone jest tworzenie multikont i wykorzystywanie ich do tego typu proceder贸w. Je艣li posiadasz dowody na tego typu nieuczciwo艣膰 zawsze mo偶esz to zg艂osi膰 i na pewno nigdy nie zostanie to zignorowane.

 

 

Nieuczciwe praktyki istnia艂y, istniej膮 i b臋d膮 istnie膰, nie tylko w grach ale we wszystkich dziedzinach 偶ycia ;) 

 

Wszystkie zg艂oszenia nadsy艂ane przez graczy oraz sugestie, kt贸re pojawiaj膮 si臋 na forum, pozwalaj膮 ogranicza膰 takie post臋powanie. 

Niema艂o jest przyk艂ad贸w na zmiany w grze, kt贸re ukr贸ci艂y pewne procedery i to g艂贸wnie dzi臋ki interwencji graczy.  

 

Korzystaj膮c z okazji 偶e powsta艂 taki temat, gor膮co zach臋cam do tego aby艣my wsp贸lnie starali si臋 zwalcza膰 nieuczciwo艣膰, korzystaj膮c zar贸wno z forum jaki i pomocy supportu   :smug:

Ty to chyba nic tak naprawd臋 nie wiesz a wierzysz w to co ci pisz膮  :D

Support zezwala na to wszystko bo nie by艂oby graczy na serwerach  :D

A to co ty wypisa艂e艣 mo偶e kiedy艣 by艂o z pare lat temu  :D


U偶ytkownik Mankan edytowa艂 ten post 13 grudzie艅 2018 - 20:06
Po艂膮czenie post贸w


#16 CDO

CDO

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 312 post贸w
  • Serwer:PL5
Reputacja: 135

Napisano 13 grudzie艅 2018 - 20:06

Nieuczciwe praktyki istnia艂y, istniej膮 i b臋d膮 istnie膰, nie tylko w grach ale we wszystkich dziedzinach 偶ycia ;) 

To czemu by tego nie utrudni膰? Zrobi膰 lepszej weryfikacji konta? Wprowadzi膰 limit honoru pozwalaj膮cy zdobycie trofe贸w? Przecie偶 ja teraz mog臋 wej艣膰 na jakikolwiek serwer i stworzy膰 10 multikont w mniej ni偶 minut臋. Ten ironiczny 艣mieszek po co jest? Ma go zdenerwowa膰? Sprawi膰, 偶eby si臋 u艣miechn膮艂?  Czy pr贸bujesz powiedzie膰, skoro wsz臋dzie tak jest to w hz i te偶 mo偶e? 

 

Wszystkie zg艂oszenia nadsy艂ane przez graczy oraz sugestie, kt贸re pojawiaj膮 si臋 na forum, pozwalaj膮 ogranicza膰 takie post臋powanie. 

Niema艂o jest przyk艂ad贸w na zmiany w grze, kt贸re ukr贸ci艂y pewne procedery i to g艂贸wnie dzi臋ki interwencji graczy.  

Mo偶e i nie ma艂o, ale temat blokowania trofek ci膮gnie si臋 co najmniej od roku (po wpisaniu blokowanie w wyszukiwarce mam ju偶 kilka wynik贸w z wakacji 2017, pewnie wi臋cej tego jest) i co? Masa sugestii, pomys艂贸w, opracowanych sposob贸w rozwi膮zania tego problemu. I nic. Jedyne co si臋 sta艂o to skasowali tth. Pewnie te偶 interwencja graczy, nie? 


U偶ytkownik CDO edytowa艂 ten post 13 grudzie艅 2018 - 20:07


#17 Zeejsky

Zeejsky

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 448 post贸w
  • Miejscowo艣膰:Pozna艅
  • Posta膰:Zeey
  • Dru偶yna:CrazyHouse






Reputacja: 374

Napisano 14 grudzie艅 2018 - 15:16

 Je偶eli gracz uwa偶a 偶e zasady gry s膮 艂amane jedynie support mo偶e to zrewidowa膰.  Zg艂aszanie wszelkich nieprawid艂owo艣ci jest bardzo wa偶ne, bo tylko w ten spos贸b mo偶na powstrzyma膰 takie dzia艂ania.

 

Tylko, ze sprawa wyglada tak, ze support ma to w du... :)


Forumowy wyjadacz


1386337437_.png





U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych