Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy przegląd #52 z Seeki

wywiad garażowy #52

  • Please log in to reply
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Minerva

Minerva

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Miejscowość:Za górami, za lasami :)
Reputacja: 513

Napisano 03 listopad 2018 - 16:25

Cześć i czołem   :smug: 
Kolejny Garażowy Przegląd czas zacząć.
Minerva się kłania. Dziś to ja będę Waszą reporterką.
 
Sowa-wywi_qwhhehr.jpg
 
Zajmijcie wygodne miejsca.
Wprowadzę Was w świat jednego z najbardziej niespodziewanych Bohaterów w naszym kraju.
Wywiadu udzielił nam Seeki.
 
Seeki1jpg_qwhherh.jpg
 
Cześć. Jak minął dzień? Spotkało Cię coś miłego?
 
Witam Państwa! Dziękuję, dzień minął spokojnie, bez żadnych większych niespodzianek. 
Zawsze  wraz z nadejściem jesieni spotykają mnie same dobre rzeczy i wyśmienity humor mnie nie opuszcza, pomimo tych wszystkich stereotypów dotyczących tej pory roku.
 
Fantastycznie. Czyżby jesień była Twoją ulubioną porą roku?
 
Jak najbardziej jesień to moja ulubiona pora roku. Jest w niej coś magicznego, coś co, sprawia, że ciągle dokucza mi wyśmienity nastrój.
Nawet pomimo deszczu, wiatru, chłodu, właśnie na przekór wszystkim.
 
Czy możesz przybliżyć nam sylwetkę swojego bohatera, podając nick i serwer? 
 
Oczywiście, że tak. Pilnuje porządku tylko i wyłącznie na serwerze dziewiątym, a mój bohater skrywa się pod nickiem: Seeki.
 
No to zacznijmy od początku. Kiedy zacząłeś grać Hero Zero i co Cię do tego skłoniło?
 
Obawiam się, że tego to nawet najstarsi górale nie pamiętają, ale było to jakoś w 2013 roku na serwerze 4.
Pewnego deszczowego dnia, nie mając nic do roboty, buszowałem w sieci i przypadkiem natrafiłem na reklamę tej gry i z ciekawości zajrzałem i tak to się zaczęło.
 
Ach to buszowanie po sieci  :Laughing: Skąd w takim razie pomysł na nick? 
Z tym nie wiąże się żadna historia rodem z wenezuelskiej telenoweli, czysty przypadek. 
Pierwsze to, co przyszło mi do głowy. Sam nawet nie wiem, czemu jest on taki, a nie inny.
 
Człowiek uczy się na błędach. Jakie wpadki zdarzyły Ci się w Twojej dotychczasowej karierze bohatera?
 
Aby móc odpowiedzieć na to pytanie, musimy się cofnąć do samego początku. 
Byłem wtedy totalnym sierotą, nie dokupowałem wcale energii, wszystkie punkty umiejętności ładowałem jedynie w siłę i co było chyba największą głupotą. W ogóle przez pewien czas nie atakowałem łotra. Totalny bezmózg ze mnie.
 
Haha bez przesady  :huhu: Każdy ma za sobą trudny start. Jakie są w takim razie Twoje wskazówki dla początkujących?
 
Kluczem do sukcesu jest bez wątpienia cierpliwość, wszystko przyjdzie z czasem, a nie od razu. Nie poddawać się, jeżeli na początku nie wychodzi. Sukcesywnie robić swoje, nie zniechęcać się porażkami. Powoli idź do przodu, małymi kroczkami, a sukces nadejdzie.
 
Potrafisz oderwać się od gry? Jaka była Twoja najdłuższa przerwa w logowaniu?
 
Owszem tak, czemu nie, bohaterowi też się należy. Miałem w swojej karierze sporo przerw, jedne krótsze, drugie dłuższe. 
A najdłuższa bodajże trwała aż pół roku.
 
Gdybyś mógł zmienić coś w grze usunąć lub dodać, co by to było?
 
Hmm... Trudne pytanie. Gdybym miał taką możliwość to pewnie zrobiłbym kilka rzeczy. 
Po pierwsze: zniósłbym limit honoru potrzebny do atakowania innych drużyn, ustawiłbym minimum oraz maksimum honoru za walkę. 
Kolejnym krokiem byłoby dodanie limitu (1 raz dziennie), na bandę na konto lub również wprowadził barierę (24 godziny) na walkę od wstąpienia do drużyny. 
Jak wiadomo, mamy coraz to mniej darmowych oponek i można by wprowadzić kolejny turniej tygodniowy np. sławy w kryjówce lub też zmodyfikować nagrody za turnieje HeroConu o oponki: zarówno drużynowe, jak i indywidualne, oczywiście niewielkie ilości.
 
Ten rok przyniósł nam nowe urozmaicenia w grze. Heroizm, outfit, event zbieractwa np. piłkowy. 
Co najbardziej przypadło Ci do gustu?
 
Wszystkie te nowe funkcje są dobre pod kilkoma względami. 
Eventy zbieractwa to w końcu jakieś urozmaicenie od tego, co było dawniej, jedno i to samo, ale uważam, że są one za łatwe, bo każdy bohater ma ukryty element w tym samym miejscu. 
Heroizm też na plus, zawsze to trochę więcej zadanek do wykonania dodatkowy exp, przedmiot i skrzyneczki. 
Outfit również, bo nie trzeba się cały czas przebierać, ale jeden tylko minus, że jest to funkcja za oponki.
 
W Hero Zero mamy parę fajnych stref. Biorąc je pod uwagę, jakie miejsce poleciłbyś nam do odwiedzenia?
 
Zdecydowanie byłaby to Australia. 
To malowniczy kontynent otoczony wieloma wyspami, z niezwykłymi ludźmi, z cudownymi krajobrazami, nie można również pominąć tamtejszej fauny i flory, która jest bez zwątpienia przysłowiową  wisienką na torcie.
 
Jesteś częścią silnej drużyny z 2 miejsca. Co Ci się najbardziej podoba w tym zespole?
 
Chyba to, że w pewnym sensie jako team tworzymy „rodzinę”, która w chwilach zniechęcenia, zwątpienia wspiera się i motywuje do dalszej pracy. Wszakże w jedności jest siła.
 
Tak powinno być  :super: HeroCon cementuje Wasz team? Może jest odwrotnie?
Zdecydowanie tak.
Praca, wysiłek, wzajemna pomoc i motywacja jednoczy drużynę, co powoduje, że osiąga ona więcej wspólnie aniżeli indywidualnie. 
Wysiłek ten zostaje w pewien sposób sowicie nagrodzony po zakończeniu HeroConu. Zdarzają się również i tacy, dla których gra indywidualna jest ważniejsza od zespołu, liczą jedynie na profity, sami niewiele dając.
 
Jako superbohater niejednokrotnie stawiałeś czoła okrutnym złoczyńcom. Jaka była Twoja najwyższa pozycja podczas tych morderczych potyczek?
 
Zawsze staram się walczyć ze złem, ze względu na swoją profesję. 
Raz gorzej, raz lepiej mi to wychodzi, Nie raz zdobywając pierwsze miejsce i niejednokrotnie zdarzyło mi się zadać mu finalny cios.
 
Jakie uczucie jest dla Ciebie przyjemniejsze. Dążenie do celu czy może osiągnięcie go?
 
Zdecydowanie to pierwsze, o wiele bardziej stawiać sobie poprzeczkę coraz wyżej niż spocząć na laurach. 
To tak jakbym w pewnym momencie zatrzymał się w miejscu. 
 
W grze, ale też w życiu jesteś typem przywódcy czy wolisz podążać za innymi?
 
Na co dzień, pozostaje w cieniu innych, niekiedy nawet aż do przesady jestem nieustępliwy w walce o swoje, nawet jak nie raz nie mam racji, jestem także w wielu kwestiach ugodowy i skłonny do kompromisu, ale nie we wszystkich.
 
Gra to nie tylko zadania do wykonania. Za każdym bohaterem kryje się człowiek. Co sądzisz o wirtualnych znajomościach?
 
Uważam, iż nawiązywanie nowych kontaktów, znajomości ma więcej plusów niż minusów, nawet w grze można spotkać interesującą osobę. 
Oczywiście, że trzeba zachować zdrowy rozsądek i mieć się na baczności, bo ludzie są różni i nigdy nie wiadomo, na kogo akurat się trafi, ale pomimo wszystko jednak uważam, że warto. 
A z czasem może ta fikcyjna znajomość przeobrazić się w realną przyjaźń, czasem bliższą, a czasem dalszą.
 
Czy spodziewałeś się kiedykolwiek, że pewnego dnia jako jeden z najlepszych graczy w grze, zostaniesz poproszony o wywiad?
 
Ja. Jeden z najlepszych? Dobry żart, bo spadnę z krzesła zaraz. Szczerze to nigdy, prędzej już bym się spodziewał, że pan komornik zapuka do mych drzwi. 
Ba nawet nie uznaje się za jednego z najlepszych.
 
Cieszę się, że dołożyłam cegiełkę do poprawy humoru  :huhu: Jestem ciekawa, jakie czynności sprawiają, że tracisz poczucie czasu?
 
Na ogół nie tracę poczucia czasu, a jeżeli już to naprawdę bardzo rzadko. 
Staram się wszystko planować i przewidywać w życiu, jak i w grze, ale nie zawsze jest to możliwe, bo nie da się wszystkiego zaplanować, przewidzieć, ale często się to udaje i na całe szczęście dla mnie bardzo dobrze sprawdza.
 
Wiem, że jesteś bywalcem forum. Co sprawia, że je odwiedzasz?
 
Nie grzeszę zbytnio aktywnością na tym polu, zaglądam codziennie, sprawdzam to i owo, aby być na bieżąco. 
Czasem zdarza mi się coś napisać, ale to jest raczej rzadkością.
 
Porozmawiajmy teraz o Twoim życiu, jeśli nie masz nic przeciwko :dziewczyna: 
Czym się zajmujesz poza grą? Masz jakieś hobby, zwierzęta?
 
Bycie superbohaterem wypełnia mój czas w zupełności, zarówno w grze, jak i w życiu. Studia, praca, pupil. 
Staram się w natłoku tego wszystkiego wygospodarowywać również czas na swoje przyjemności, no ale czasem doby nie starcza na wszystko.
Tak, mam i chętnie się nimi podzielę. Pierwszym moim hobby jest gotowanie, a zamiłowanie to wzięło się ze szkoły gastronomicznej, do której z początku podchodziłem bardzo sceptycznie, ale z czasem stała się ona moją pasją. 
Drugą moją wielką miłością są zwierzęta, które kocham od zawsze, od dzieciństwa, przez co nie zawsze bylem rozumiany przez innych. 
Sam mam, przeuroczą suczkę Maje, której staram się poświęcać każdą  wolną chwilę.
 
Jaki jest Twój ulubiony cytat i co dla Ciebie znaczy?
 
Cytat ten pochodzi z „Małego Księcia”, „Dobrze widzi się tylko sercem, to co najważniejsze jest niewidzialne dla oczu”. 
Staram się patrzeć na świat i ludzi nie przez pryzmat oka, a serca, dzięki czemu można dostrzec wiele wspaniałych, pięknych i prawdziwych rzeczy, które są ukryte i dla oka nieosiągalne do zauważenia.
 
Podobno każdy nosi w sobie materiał na książkę, o czym byłaby Twoja?
 
Moja, z pewnością byłaby smutną opowieścią z domieszką: bólu, łez i cierpienia, o codziennych losach osoby niepełnosprawnej, o niezrozumieniu przez świat i wyizolowaniu,  niestety bez happy endu.
 
Wszystko, co dobre szybko się kończy.
Dziękuję, że pozwoliłeś poznać się bliżej.
Życzę powodzenia w dalszej karierze bohatera, ale przede wszystkim życiu prywatnym.
No i najważniejsze głowa do góry!  :smug: 
 
 


#2 ewa47

ewa47

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 414 postów
  • Miejscowość:Ionia
  • Postać:Irelia Xan
  • Drużyna:Placidium Navori






Reputacja: 1702

Napisano 03 listopad 2018 - 16:34

Coś mnie myli czy nowe pytania są? Świetny wywiad :super:


  • leex, Minerva i ShadowGirl lubią to

           Irelia


#3 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 03 listopad 2018 - 16:49

Hmmm dobry ten wywiad jest, ale ciągle czekam z kimś na pl20 :P


  • leex, Minerva i ShadowGirl lubią to

^^


#4 Because :)

Because :)

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 postów
  • Miejscowość:Gdynia
  • Serwer:PL15
  • Postać:Because
  • Drużyna:All Stars
Reputacja: 285

Napisano 03 listopad 2018 - 17:42

Wywiad bombowy, bo redaktor najlepszy :serce: Wreszcie coś nowego w przeglądach garażowych. Gratuluje i życzę dalszych sukcesów :*
  • leex i Minerva lubią to

Jeśli ci pomogłam lub zgadzasz się z moim zdaniem to daj lajka :)


#5 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 03 listopad 2018 - 19:59

No proszę proszę  :haha: Czyli jednak da się coś zmienić  :smug: Ogólnie świetna robota i w końcu nowe pytania  :super:


  • leex, Minerva i Victoria19 lubią to

#6 PaniK

PaniK

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Miejscowość:Pomorze albo nie pomoże
  • Serwer:PL25
  • Postać:HaVanya
  • Drużyna:Invictus






Reputacja: 344

Napisano 03 listopad 2018 - 21:41

O kolega z drużyny. :O

Atakować łotra, a nie wywiady udzielać..! 

 

Nie no żartuje, dobry człowiek do wywiadu i pytania dobre. To się czyta z wielką przyjemnością. Szacuneczek ^^


  • leex i Minerva lubią to

Ciekawi mnie twoje zaciekawienie.


#7 Scottie

Scottie

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 451 postów






Reputacja: 895

Napisano 03 listopad 2018 - 22:40

Wielki szacuneczek dla Minervy!  :serce:  :serce: Takie wywiady jak najbardziej warto tworzyć.

 

Dziękujemy również dla gwiazdy, bez Seeki oczywiście to nie miałoby większego sensu. Samych sukcesów   :puchar:


  • leex i Minerva lubią to

#8 leex

leex

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
Reputacja: 75

Napisano 03 listopad 2018 - 23:28

Witam!

Pragnę w imieniu swoim oraz pani redaktor serdecznie podziękować, za tak miłe przyjęcie tego wywiadu.

Sukces zawdzięcza on jedynie pani Minervie.


  • Scottie i Minerva lubią to

#9 McFrytka

McFrytka

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 63 postów
  • Serwer:PL17
  • Postać:McFrytka
  • Drużyna:Poena Capitis






Reputacja: 54

Napisano 04 listopad 2018 - 11:06

No wywiad pierwsza klasa :D Ale wciąż czekam na wywiad z kimś z pl17 :P


  • leex i Minerva lubią to

#10 ShadowGirl

ShadowGirl

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 60 postów
  • Miejscowość:Yollywood
  • Serwer:PL1
  • Postać:ShadowGirl
  • Drużyna:Odwaga
Reputacja: 68

Napisano 04 listopad 2018 - 18:03

Jeden z lepszych wywiadów  :super:


  • leex i Minerva lubią to

#11 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 05 listopad 2018 - 16:01

Bardzo ciekawy wywiad, osoba udzielająca wywiadu również jest ciekawa. Dobra robota, Minervo. :super:
  • leex i Minerva lubią to

:) (:


#12 Klekotowa

Klekotowa

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:ReportVampirellaPlease
  • Drużyna:Galaktyczni XD
Reputacja: 37

Napisano 06 listopad 2018 - 16:56

Nie ma kogo brać już do wywiadów, że bo wolą jakiegoś noobka wziąść z Pl9. Wywiad na -

#13 Minerva

Minerva

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Miejscowość:Za górami, za lasami :)
Reputacja: 513

Napisano 07 listopad 2018 - 22:52

Nie ma kogo brać już do wywiadów, że bo wolą jakiegoś noobka wziąść z Pl9. Wywiad na -

 

Ja Ciebie chętnie przygarnę pod skrzydełko, jeśli uważasz, że masz siłę przebicia, swoje osobiste osiągnięcia i coś ciekawego do powiedzenia  :*  Dziękuję za opinię póki co  :smug:

Całej reszcie komentujących wielkie dzięki za każde napisane słowo, ale też polubienia :huhu: Buziole łobuzy moje forumowe  :*  :super:


  • leex i Scottie lubią to





Also tagged with one or more of these keywords: wywiad, garażowy, #52

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych