Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * - - 2 głosy

Gluptasowe Pomysły #3... Sposoby na bandy

pomysły gluptas31

  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 14 październik 2018 - 19:36

gluptasowe-pomysly-66.jpg

 

Bonjour

 

Wstępów zazwyczaj miało nie być, lecz mam do przekazania pewną informacje. Mój partner Klaun zostaje zwolniony z ekipy Gluptasowych. Jaki powód zapytacie. Sami zobaczcie co ten błazen nawypisywał.

 

gluptaslamusek.jpg

 

Zdjęcie pochodzi z poprzedniego numeru Gluptasowych. Jak wiadomo Klaun dostał wolną rękę przy tworzeniu, ale nie spodziewałem się, że będzie zdolny do takich zagrywek. Wychodzi na to, że znów zostałem sam. Może jestem sam, ale pokażę światu Hero Zero, że Gluptas31 to nie jakiś głuptas. Zapraszam do tego co przygotowałem.

 

 

Spis treści

 

Haha tyle dziś mamy w planach, że nie wiem czy zmieszczę się w limicie literek. Dzisiaj czeka na Was, pomysł, poradnik, co nie co o sporcie i wywiad. Takiego wywiadu na tym forum jeszcze nie było. Takiego gościa do wywiadu zaprosiłem, że gdy zobaczycie kto to jest powiecie, ojeju. Zaczynamy w takim razie

 

 

Pomysł

 

W ostatniej aktualizacji twórcy postanowili wziąć się za wychodzenie na bandy. Lekko mówiąc nie wyszło im to. Jednak jak to dobrze, że gluptasowe pomysły są i śpieszą z pomysłami jak zaradzić na ten problem

1. Każdy gracz ma limit stworzenia tylko 3 drużyn dziennie.

2. Bandę można wyzwać dopiero po 48 godzinach od założenia drużyny

3. Każdy gracz może brać udział tylko w jednej bandzie jednego dnia

4. Gdy wychodzi się z drużyny podczas hc, o nagrodach można zapomnieć, nie dostaje się ich

5. Dobre nagrody za bandę dopiero po tym jak się pokona 3 bandy lub 3 dni po utworzeniu drużyny

6. Aby udział w bandzie brać, należy w tej drużynie siedzieć 24h

Jak widzimy możliwości jest wiele, lecz żadna do tej pory nie została dodana do gry. Jeśli macie swoje własne pomysły jak ukrócić wypadki na bandki napiszcie, zbierzemy wszystkie pomysły w kupę i wyślemy im pocztą do siedziby Hz.

 

Poradnik

 

W dzisiejszym gluptasowym poradniku przedstawię sposób na całkowicie legalną i nie naruszającą regulaminu bandę. A więc tak, w środę wybieramy jednego kolegę z drużyny, takiego jelenia wiecie, by poszedł szukać dobrej bandy. Gdy już znajdzie atakuje ją na godzine do godziny 12 w czwartek. Ten jeleń siedzi tam i po 12 kto chce może przyjść do tej drużyny i gdy wszyscy chętni są na stanowisku jeleń atakuje drugi raz bandę np na 18. Potem wszyscy wracają do właściwej drużyny i są zadowoleni :)

 

Reklama

 

Sporo użytkowników zgłosiło się do mnie w sprawie zareklamowania swojego tematu/tematów.

 

Zacznijmy od Gazetki Forumowej. Najlepszą gazetkę na internetach możecie znaleźć o tutaj

 

Telewizjomzakłamanymstop poprosił również o umieszczenie jego tematu odnośnie siatkówki. Nie mówię, że jest to dobre, ale może komuś się spodoba, o tutaj proszę bardzo

 

Jamajka wykupiła dwie reklamy, a to bogate dziewczę. Przypominam, że przy wykupie dwóch reklam pozdrowienia gratis. Pozdrawiam Jamajkę w takim razie. A jej tematy znajdziecie tu i tu. Tak między nami, nie polecam tam zaglądać :D

 

Na zakończenie mam prośbę, głosować na tak moi drodzy w tej ankiecie. Może i Garażowe nie są najlepsze, lecz jak to mawiał J.Kochanowski dopiero gdy czegoś zabraknie odczuwamy tęsknotę

 

Koniec reklamy

 

 

Sportowo Gluptasowo

 

Doszły mnie słuchy, iż zostałem za zadanie napisać co nie co o piłce nożnej. Konkretnie o lidze mistrzów. Wiadomo, kto mnie w takie bagno wpakował, gazetka forumowa, a kto by inny.

ja-nie-robie.jpg

Każdy wie, że ze sportów to tylko wrestling lubię. Ale gluptas sie nie wycofuje się kurczę i nawet jak czegoś nie lubi to i tak to robi by fanów nie zawieść.

 

grupki.jpg

 

Za nami już 2 kolejki, raczej obyło się bez niespodzianek, no może poza małą wtopą Realu, który przegrał na wyjeździe z CSKA Moskwa 0-1, no ale w sumie na terytorium Waldemara nie takie rzeczy się już działy. Nikt się nie spodziewał również porażki Manchesteru City z Olympique Lyonem 1 do 2, tacy niby Anglicy faworyci a nie potrafią wygrać z Francuskim Lyonem. Bayern Munchen taka słaba grupa a już po drodze zgubili punkty remisując z Ajaxem Amsterdam 1-1. Przydało by się małe odświeżenie kadry mistrza Niemiec, obecni grajkowie to większość dziadki.

Po 2 kolejkach kwalifikacja strzelecka ma się następująco Leoś Messi 5 bramki, szacun dla pchły, Paulo Dybala, taki zawodnik z Juventusu 3 bramki, również 3 bramki ma Neymar na swoim koncie i Edin Dżeko z Romy.

 

Aj miałem jeszcze najlepszych zawodników wypisać, nie chcę mi się szczerze, przekazuję więc to zadanie Jamajce, aby w kultowej już serii Fryzjerów i stylistów zrobiła to za mnie. Z góry dzięki Madzio :)

 

 

Wywiad

 

Jak to się mawia najlepsze na koniec. Tak jest i tym razem. Opłacało się przejść przez stek bzdur, który napisałem. Na końcu tęczy zawsze czeka garnek złota, w tym przypadku jest nim wywiad z.. Samym Prezesem Hero Zero, założycielem tej jakże seksownej gry. Macie czasem uczucie, że w jednej chwili czujecie maksymalne podniecenie przeplatającą się z ogromnym stresem? Ja właśnie w tej chwili przez to przechodzę. Jednak to nie na mnie światła reflektorów mają teraz padać, lecz na prezesa, zaczynamy

 

Gluptas31 - Witam Panie Prezesie Hero Zero. Skąd pomysł na tą grę, czy zadowolony jest Pan z obecnego stanu gry? Jakie zmiany planuje Pan w przyszłości wprowadzać do gry, czy doczekamy się serwera międzynarodowego?

 

PrezesHeroZero - Es tut mir leid, ich verstehe es nicht

 

Gluptas31 - co Pan mówi?

 

PrzezesHeroZero - Wat??

 

Gluptas31 - wyraźniej niech Pan mówi

 

Materdej, zapomniałem o jednej jakże ważnej rzeczy. Prezes nie mówi po polsku.

Jakże nic mi w życiu nie wychodzi. Najpierw mój partner Klaun wyzywa od lamusów mnie, potem wpisują mnie do robienie jakiejś piłki nożnej, o której nie mam bladego pojęcia, a teraz jeszcze to.. Chciałem zwojować tą serią całe forum, lecz widzę, że nie pisane jest mi to, pora kończyć działalność swą, trzymajcie się ciepło, Wasz kolega Gluptas31, pa

 

Koniec


Użytkownik Gluptas31 edytował ten post 14 październik 2018 - 19:54

gluptas1.gif


#2 Szymisz

Szymisz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 16 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:CoziCosack
  • Drużyna:Puna Dona
Reputacja: 0

Napisano 14 październik 2018 - 19:43

I tak nic nie zrobia z bandami, w sumie dobrze bo korzystam ha ha

#3 ewa47

ewa47

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 414 postów
  • Miejscowość:Ionia
  • Postać:Irelia Xan
  • Drużyna:Placidium Navori






Reputacja: 1702

Napisano 14 październik 2018 - 19:44

Pomysł neutralnie, bo nie gram na serwerze z piwnicami -_-

Poradnik za to bardzo fajny :P

Wywiad może być:P

 

ile kosztuje reklama u Cb?


  • Gluptas31 lubi to

           Irelia


#4 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 14 październik 2018 - 19:48

 

ile kosztuje reklama u Cb?

 

cennik tutaj masz kochana, 5 oponek jedna reklama, przy zakupie dwóch pozdrowienia gratis :)


  • Piteros321, Jamajka i ewa47 lubią to

gluptas1.gif


#5 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 14 październik 2018 - 20:34

A ja tam byłam w czasie tego wywiadu i Gluptas oczywiście mówił do Pana Prezesa nomalnie po niemiecku...cytuję...

 

Glumptas31 - Hallo, Herr Präsident, Hero Zero..Wo bist du auf die Idee für dieses Spiel gekommen, bist du mit dem aktuellen Stand des Spiels zufrieden? Welche Änderungen planen Sie in Zukunft in das Spiel einzuführen? Warten wir auf einen internationalen Server? Was machst du mit diesen Banden,Leute skoken machen...sie spammen und trollen...was ist den los?..das ist eine kranke Aktualisierung...
 

...a ten Prezes ani be.. ani me...ani mu...ani łiiii łiiii....ani hau hau...ani miau...ani patataj 

 

...a tak poza tym, ...mimo, że szata graficzna jest przyzwoita, to treści są pisane jakby na kolanie...na szybko...jakby autor nie miał czasu...ten brak czasu się wyczuwa...może ważniejszy jest dla autora mecz w telewizji niż jego czytelnik...ale jeśli tak jest...to może lepiej odłożyć ten tekst do szuflady...dopracować go i dopiero opublikować...

 

...oczywiście dementuję że wykupowałam jakąkolwiek reklamę...nie ma takiej potrzeby...wszyscy już mnie znają...i to raczej Gluptas mógłby się na moich stronach reklamować...

 

...także życzymy autorowi wszystkiego dobrego...i życzliwie podpowiadamy...więcej mądrych treści a mniej grafiki pod publikę...


Kociaki.jpg


#6 StopZakłamanymTelewizjom

StopZakłamanymTelewizjom

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Łódź Widzew 1910
Reputacja: 93

Napisano 15 październik 2018 - 15:51

Powtarzam: NIE WYKUPIŁEM ŻADNEJ REKLAMY. Dlatego proszę o zedytowanie treści postu.


.






Also tagged with one or more of these keywords: pomysły, gluptas31

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych