Skocz do zawartości


Zdjęcie

Drek odkopuje stare tematy #1 Nowe rangi


  • Please log in to reply
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 StopZakłamanymTelewizjom

StopZakłamanymTelewizjom

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Łódź Widzew 1910
Reputacja: 93

Napisano 08 październik 2018 - 14:39

Na pierwszy ogień propozycja z lutego 2017, porzucona.

 

Witam forumowiczów. Wyskakuję z pomysłem dot. rang na forum. Widziałem tu rangi np. znawca, amator i widzę że od 250 lajków jest ten sam tytuł czyli Ekspert. Proponuję aby dodać od 500 polubieni rangę Weteran, od 1000 Profesor a od 2000 Zasłużony dla forum. 

A małą głupotką byłoby dodanie z okazji 333, 666 i 999 postów rangi " Szczęściarz"

Rangi byłyby takie:

0-25 postów Początkujący

26-99 postów Amator

100-199 postów Znawca

200-299 postów Miłośnik Forum

300-332 i 334-499 postów Ekspert

500-665 i 667-998 postów Weteran

1000-2000 postów Profesor

2000+- Zasłużony dla forum

333 666 999 post- Szczęściarz ( rangę dostaje co 10-ta osoba która napisze taki post np. napisało 9 osób i nie dostało Ty napiszesz jako 10 333 post i dostajesz)

 


  • Starlet lubi to

.


#2 ewa47

ewa47

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 414 postów
  • Miejscowość:Ionia
  • Postać:Irelia Xan
  • Drużyna:Placidium Navori






Reputacja: 1702

Napisano 08 październik 2018 - 14:56

A Ty dostaniesz rangę "spamer" :)


           Irelia


#3 Szymisz

Szymisz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 16 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:CoziCosack
  • Drużyna:Puna Dona
Reputacja: 0

Napisano 08 październik 2018 - 15:07

Ciekawe czemu zostala odrzucona, masz chyba z 2iq, ze to odkpojuesz. XD

#4 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 08 październik 2018 - 15:40

Nie no w sumie to nowe rangi by sie przydały  :haha:


  • ewa47 lubi to

#5 StopZakłamanymTelewizjom

StopZakłamanymTelewizjom

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Łódź Widzew 1910
Reputacja: 93

Napisano 08 październik 2018 - 16:05

Ciekawe czemu zostala odrzucona, masz chyba z 2iq, ze to odkpojuesz. XD

 

Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem że porzuciłem ten projekt. Jeżeli ktoś nie odróżnia tych wyrazów to naprawdę jest dzieckiem neo.


.


#6 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 08 październik 2018 - 18:55

Zapomniałeś o randze hejter ... parę osób by się znalazło...pasujących do tej rangi...patrz temat Wojny hejterów...więcej hejtów swoich nie pamiętam...za wszystkie hejty bardzo żałuję...

 

Nie podoba mi się to, że jest w cholerę stylistów, którzy zbudowali swoją reputację na hejtowaniu...i naprawdę nie zasługują na inną rangę niż mol hejtowy...lajki za hejt się nie powinny liczyć... lajki powinno się dostawać wyłącznie za temat...

 

sam zobacz...piszesz temat....wkładasz w to serce...a taka ewa47 pisze ci hejt...że będziesz spamerem ...i ty nie dostajesz lajków, a ona ma cztery... to jaka jest ta jej reputacja...lipna ...ot co


Użytkownik Jamajka edytował ten post 08 październik 2018 - 19:00

Kociaki.jpg


#7 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 08 październik 2018 - 20:49

Zapomniałeś o randze hejter ... parę osób by się znalazło...pasujących do tej rangi...patrz temat Wojny hejterów...więcej hejtów swoich nie pamiętam...za wszystkie hejty bardzo żałuję...
 
Nie podoba mi się to, że jest w cholerę stylistów, którzy zbudowali swoją reputację na hejtowaniu...i naprawdę nie zasługują na inną rangę niż mol hejtowy...lajki za hejt się nie powinny liczyć... lajki powinno się dostawać wyłącznie za temat...
 
sam zobacz...piszesz temat....wkładasz w to serce...a taka ewa47 pisze ci hejt...że będziesz spamerem ...i ty nie dostajesz lajków, a ona ma cztery... to jaka jest ta jej reputacja...lipna ...ot co

akurat Ewa nie hejtowała nikogo, tylko w zabawny sposób stwierdziła fakt :)
Co do pomysłu, więcej rang tak, rangi dla "szczęśliwców" nie.
  • Jamajka i ewa47 lubią to

gluptas1.gif


#8 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 08 październik 2018 - 21:26

akurat Ewa nie hejtowała nikogo, tylko w zabawny sposób stwierdziła fakt :

 

 

Spamer to osoba, która wysyła bezsensowne posty na forum, więc nie wiem czy StopTelewizjom akurat akceptuje fakt, że ktoś nazywa jego posty bezsensownymi...dla mnie to już hejt...może delikatny, ale jednak...bo zawiera negatywny ładunek emocjonalny...


Kociaki.jpg


#9 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 08 październik 2018 - 21:42

Spamer to osoba, która wysyła bezsensowne posty na forum, więc nie wiem czy StopTelewizjom akurat akceptuje fakt, że ktoś nazywa jego posty bezsensownymi...dla mnie to już hejt...może delikatny, ale jednak...bo zawiera negatywny ładunek emocjonalny...

Widocznie mamy inne definicje hejtu, dla mnie przejawia się on agresywnym i pozbawionym argumentów ustosunkowaniem się do autora i jego tematów. ewa47 nie była agresywna do autora, ani nie wyssała swojej wypowiedzi z palca, gdyż każdy wie, że stopzakłamanym to spamer, nawet on o tym wie. Uznałbym to za hejt gdyby napisała przykładowo "idź spamerze na drzewo, słaby ten pomysł tak jak Ty".
Wybierając się na wojnie z hejterami powinnaś odróźniać te dwa typy. Jak na razie, to każdego co nie pisze tego co Ty uznajesz za stosowne kwalifikujesz do jednego worka z napisem hejter.

gluptas1.gif


#10 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 08 październik 2018 - 21:45

Widocznie mamy inne definicje hejtu, dla mnie przejawia się on agresywnym i pozbawionym argumentów ustosunkowaniem się do autora i jego tematów. ewa47 nie była agresywna do autora, ani nie wyssała swojej wypowiedzi z palca, gdyż każdy wie, że stopzakłamanym to spamer, nawet on o tym wie. Uznałbym to za hejt gdyby napisała przykładowo "idź spamerze na drzewo, słaby ten pomysł tak jak Ty".
Wybierając się na wojnie z hejterami powinnaś odróźniać te dwa typy. Jak na razie, to każdego co nie pisze tego co Ty uznajesz za stosowne kwalifikujesz do jednego worka z napisem hejter.

no to tak jak ty mnie wrzuciłeś do worka z napisem spamiarka...niezależnie od tego co piszę...a StopTelewizjom też taką łatkę przyklejono i cokolwiek nie napisze to spam...to jest właśnie hejt...a ewa w sumie żadnych argumentów nie podała...tylko wałkuje dalej to ciasto...z którego nic dobrego raczej upiec się nie da...


Użytkownik Jamajka edytował ten post 08 październik 2018 - 21:47

  • taka jedna lubi to

Kociaki.jpg


#11 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 08 październik 2018 - 21:55

no to tak jak ty mnie wrzuciłeś do worka z napisem spamiarka...niezależnie od tego co piszę...a StopTelewizjom też taką łatkę przyklejono i cokolwiek nie napisze to spam...to jest właśnie hejt...a ewa w sumie żadnych argumentów nie podała...tylko wałkuje dalej to ciasto...z którego nic dobrego raczej upiec się nie da...

ja właśnie nikogo do worka nie wrzucam i nie przylepiam łatek ;) jeden dobry temat nie sprawi że spamer który napisał 100 słabych tematów przestanie nim być. Myślę dlatego że taka ranga dla Pana Telewizora jak najbardziej zasłużona :)
  • Jamajka i ewa47 lubią to

gluptas1.gif


#12 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 08 październik 2018 - 22:01

ja właśnie nikogo do worka nie wrzucam i nie przylepiam łatek ;) jeden dobry temat nie sprawi że spamer który napisał 100 słabych tematów przestanie nim być. Myślę dlatego że taka ranga dla Pana Telewizora jak najbardziej zasłużona :)

hahahahaha...Gluptasku jak ty mnie rozbrajasz....jak saper bombę za pomocą scyzoryka...trochę szacunku dla Pana Telewizora...może on sobie nie życzy być nazywanym spamerem...może lepiej byłoby nazywać konkretny temat spamem...może tak byłoby subtelniej i bardziej elegancko...


  • taka jedna lubi to

Kociaki.jpg


#13 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 08 październik 2018 - 22:07

hahahahaha...Gluptasku jak ty mnie rozbrajasz....jak saper bombę za pomocą scyzoryka...trochę szacunku dla Pana Telewizora...może on sobie nie życzy być nazywanym spamerem...może lepiej byłoby nazywać konkretny temat spamem...może tak byłoby subtelniej i bardziej elegancko...

przecież napisałem Pana, to chyba odnoszę się do niego z szacunkiem :D jakby sprawiało mu to przykrość to zmieniłby swoją ze tak powiem politykę pisania nowych tematów, na taką aby już nikt nie skazał go na bycie spamerem. Jestem przekonany, że jakby napisał kilka dobrych, przemyślanych pomysłów to łatka by znikła ;)
  • Piteros321, Jamajka i ewa47 lubią to

gluptas1.gif


#14 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 08 październik 2018 - 22:13

przecież napisałem Pana, to chyba odnoszę się do niego z szacunkiem :D jakby sprawiało mu to przykrość to zmieniłby swoją ze tak powiem politykę pisania nowych tematów, na taką aby już nikt nie skazał go na bycie spamerem. Jestem przekonany, że jakby napisał kilka dobrych, przemyślanych pomysłów to łatka by znikła ;)

no to teraz nie pozostaje nam nic innego tylko czekać aż Pan Telewizor się wypowie...czy nie ma nic przeciwko byciu nazywanym spamerem ... czy wolałby, żeby nazywać spamem jego posty...a jego tytułować zgodnie z rangą, którą posiada...Znawca...


Użytkownik Jamajka edytował ten post 08 październik 2018 - 22:13

  • Gluptas31 lubi to

Kociaki.jpg


#15 StopZakłamanymTelewizjom

StopZakłamanymTelewizjom

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Łódź Widzew 1910
Reputacja: 93

Napisano 09 październik 2018 - 08:01

Pal gume

 

Polecam temat: https://forum.pl.her...e-1#entry264706


.


#16 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 09 październik 2018 - 08:04

 

Odpowiedz raczej na pytanie z mojego postu...czy nie masz nic przeciwko byciu nazywanym spamerem???? ... czy wolałbyś, żeby nazywać spamem twoje posty, które na to zasługują...a ciebie tytułować  zgodnie z rangą, którą posiadasz...Znawca...????


Kociaki.jpg


#17 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 09 październik 2018 - 15:43

Temat był i nie przeszło, więc po co to samo odnawiać i myśleć że coś z tego będzie.
Zacznij nowe tematy pisać, a nie spamujesz stare i może lajka mam jeszcze dać!
Jamajka przestań hejtować innych graczy, każdy ma swoje zdanie.
  • XNenoX lubi to

#18 XNenoX

XNenoX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów
  • Miejscowość:Deutschland
  • Serwer:PL1
Reputacja: 127

Napisano 09 październik 2018 - 16:33

hahahahaha...Gluptasku jak ty mnie rozbrajasz....jak saper bombę za pomocą scyzoryka...trochę szacunku dla Pana Telewizora...może on sobie nie życzy być nazywanym spamerem...może lepiej byłoby nazywać konkretny temat spamem...może tak byłoby subtelniej i bardziej elegancko...

''może on sobie nie życzy być nazywanym spamerem'' kto to pisze? Ta osoba co wszystkich nazywa ''stylistami fryzur''? Jeżeli nazwiesz temat spamem,to twórca tego tematu jest spamerem. Bo spamer to osoba która tworzy co godzinę nowy bezsensowny temat. Nie umiesz pogodzić się z tym,że każdy ma swoje zdanie i nie każdemu musi się to podobać. Przestań w końcu nazywać każdy post ''na nie'' hejtem.


Użytkownik XNenoX edytował ten post 09 październik 2018 - 16:40

  • Gluptas31 i kiwii2712 lubią to

Powrót


#19 Zeejsky

Zeejsky

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 448 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Postać:Zeey
  • Drużyna:CrazyHouse






Reputacja: 374

Napisano 09 październik 2018 - 16:36

Odpowiedz raczej na pytanie z mojego postu...czy nie masz nic przeciwko byciu nazywanym spamerem???? ... czy wolałbyś, żeby nazywać spamem twoje posty, które na to zasługują...a ciebie tytułować  zgodnie z rangą, którą posiadasz...Znawca...????

jamajka, ale to Ty jestes najbardziej nie lubiana osoba na forum i najwieksza spamerką...


  • Katika lubi to

Forumowy wyjadacz


1386337437_.png


#20 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 09 październik 2018 - 17:05

Najbardziej nie lubiana?  :haha: Nie widziałem żadnej ankiety na ten temat więc nie mów czegoś co nie jest potwierdzone  :smug:

Równie dobrze to Ty możesz być najbardziej nie lubiany  :P


  • taka jedna lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych