Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 2 głosy

Turniej doświadczenia

ttd turniej doświadczenie

  • Please log in to reply
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 01 październik 2018 - 14:54

Siemankonstantynopolitańczykowianeczko,

 

Poniżej odpowiem na kolejne zakręcone jak woda odpływająca z wanny pytanie...

 

Jak wygrać w turnieju doświadczenia, a przynajmniej dostać się do top 3...???

 

Po pierwsze, zapamiętajcie sobie, że oficjalnie turniej doświadczenia zaczyna się w niedzielę po 21.00, ale nieoficjalnie ...przygotowania do niego możecie rozpocząć o wiele wcześniej...

 

...na przykład róbcie czyny, za które dostaniecie dodatkową enę, a nagrody odbierzcie dopiero podczas trwania turnieju...

 

...poza tym bijcie łotra w sobotę i nie odbierajcie nagrody w postaci dodatkowej energii zanim zacznie się turniej...(można ją magazynować chyba przez 2 dni)...

 

...poza tym, jeśli macie tę opcję wykupioną to możecie zmagazynować 100 jednostek energii i odebrać ją dopiero w trakcie trwania turnieju ttd,

 

...a także możecie poczekać ze zrobieniem nadzwyczajek do niedzieli, tak żeby w ciągu turnieju udało się wam je zrobić 2 razy...

 

...uff...zobaczcie jak dużo rzeczy można zrobić jeszcze przed rozpoczęciem turnieju...ojej a zapomniałam jeszcze o telefonach alarmowych...szczególnie telefony całotygodniowe mogą mieć nagrody takie jak darmowa energia czy expo i możecie je odbierać dopiero po rozpoczęciu turnieju...

 

poza tym...w sobotę...w każdej strefie zostawcie sobie długą misję czasową dającą dużo expa...tak żeby w niedzielę po 21.00, za baterie i jak macie to za oponki móc szybko wyrobić enę...i dostać duż expa....

 

Po drugie, w czasie trwania turnieju, dobrze jest gdy jesteśmy w drużynie z trofeami na enkę...

 

...no i obowiązkowo co dzień...lejemy łotra...oprócz wtorku...bo we wtorki łotra nie ma..., żeby zgarnąć dodatkową enę...

 

...jeśli stać nas na odświeżanie misji i robienie tylko trudnych misji walki, które dają dużo expa...no to po rywalach nie będzie co zbierać...

 

...oczywiście niezbędna jest wpomka na misje 50% i przydatny jest wspomagacz drużynowy kupiony za oponki, a także dobrze rozwinięte pomieszczenie na expo w kryjówce...jeśli o czymś zapomniałam...napiszcie post...

 

 

Powodzenia w ttd...

 

Wasza forever...

 

Majka Jamajka


Użytkownik Jamajka edytował ten post 01 październik 2018 - 15:19

  • Gacek, Assuano i YinYanglloo lubią to

Kociaki.jpg


#2 esperaldo

esperaldo

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Miejscowość:woj.Warmińsko-Mazurskie
  • Serwer:PL22
  • Postać:Me
Reputacja: 70

Napisano 01 październik 2018 - 15:13

Dobrze że mi to mówisz  :smile:


  • Jamajka lubi to

Esperaldo  :Ninja: 


#3 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 01 październik 2018 - 16:31

Trzeba chodzić na bandy bo bez tego podium jest nierealne  -_-


  • Jamajka i FuriaN lubią to

#4 CrazyWoman

CrazyWoman

    Były Moderator

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Miejscowość:Gdzieś na końcu świata
  • Serwer:PL24
Reputacja: 198

Napisano 01 październik 2018 - 20:11

To może ja przypomnę, że tworzenie oraz granie na tzw. "multikontach" oraz atakowanie band nimi są zabronione..   :P 


  • Assuano lubi to

#5 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 01 październik 2018 - 20:13

Przypominam,że tworzenie oraz granie na tzw. "multikontach" oraz atakowanie band nimi są zabronione..  

Apropos czego to przypominasz?


Kociaki.jpg


#6 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 01 październik 2018 - 20:26

To może ja przypomnę, że tworzenie oraz granie na tzw. "multikontach" oraz atakowanie band nimi są zabronione..    :P 

Mam tego świadomość ale czy ja mówie że tak robie  :P To jest proceder stosowany nagminnie przez mase osób i jakoś nikt im nic nie robi  :zakrecony:  -_-


Użytkownik Assuano edytował ten post 01 październik 2018 - 20:27


#7 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 01 październik 2018 - 20:27

Mam tego świadomość ale czy ja mówie że tak robie  :P To jest proceder stosowany nagminnie przez mase osób i jakoś nikt im nic nie robi  :zakrecony:  -_-

a ja myśłałam, że oni skaczą po dodatkowe pudełka...


Kociaki.jpg


#8 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 01 październik 2018 - 20:30

a ja myśłałam, że oni skaczą po dodatkowe pudełka...

Dodatkowe treny i enka, niektórzy robią sobie po 2 bandy dziennie więc łatwo policzyć że daje to dużą przewagę. Zamiast ostatecznie zabronić band to oni tylko utrudniają ich wylosowanie  :haha:



#9 CrazyWoman

CrazyWoman

    Były Moderator

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Miejscowość:Gdzieś na końcu świata
  • Serwer:PL24
Reputacja: 198

Napisano 01 październik 2018 - 20:58

Assuano nie kierowałam tego do Ciebie tylko do ogółu :) Jeśli podejrzewasz kogos o zakładanie multikont zgłoś to do supportu :)

#10 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 448 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 01 październik 2018 - 21:04

Dodatkowe treny i enka, niektórzy robią sobie po 2 bandy dziennie więc łatwo policzyć że daje to dużą przewagę. Zamiast ostatecznie zabronić band to oni tylko utrudniają ich wylosowanie  :haha:

Zamiast utrudnić wylosowanie powinni dać do każdej bandy zależnie od trudności odpowiednią ilość eny i trenów np. łatwa 40 eny i 8 trenów  :haha: . No i oczywiście zrobić tak żeby zblokować na jedną bandę dziennie. I wtedy wszyscy byliby happy [chyba]  :haha:. No jeszcze trofea[na ene i treny zwłaszcza] zastąpić pomieszczeniami w kryjówce żeby była większa sprawiedliwość i walka w ttd  :haha:



#11 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 01 październik 2018 - 21:04

Assuano nie kierowałam tego do Ciebie tylko do ogółu :) Jeśli podejrzewasz kogos o zakładanie multikont zgłoś to do supportu :)

Crazy podejrzenia to jedno ale trzeba mieć na nich niezbite dowody  :smug: A czy jest sens sie bawić jak i tak mogą bez problemu założyć kolejne  :confused:

 

Zamiast utrudnić wylosowanie powinni dać do każdej bandy zależnie od trudności odpowiednią ilość eny i trenów np. łatwa 40 eny i 8 trenów   :haha: . No i oczywiście zrobić tak żeby zblokować na jedną bandę dziennie. I wtedy wszyscy byliby happy [chyba]   :haha:. No jeszcze trofea[na ene i treny zwłaszcza] zastąpić pomieszczeniami w kryjówce żeby była większa sprawiedliwość i walka w ttd   :haha:

Gra już jest tylko i wyłącznie p2w, to co ta aktualizacja zrobiła z łotrem to jest śmiech na sali. Jak ktoś nie jest oponkowiczem to już sobie może na dłużej zapomnieć o secie irona   :P Jeszcze trochę a trzeba będzie im płacić za możliwość logowania sie   :wrrr:   :P


Użytkownik CrazyWoman edytował ten post 04 październik 2018 - 08:18
połączenie postów

  • Azurah lubi to

#12 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 448 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 01 październik 2018 - 21:15

Gra już jest tylko i wyłącznie p2w, to co ta aktualizacja zrobiła z łotrem to jest śmiech na sali. Jak ktoś nie jest oponkowiczem to już sobie może na dłużej zapomnieć o secie irona  :P Jeszcze trochę a trzeba będzie im płacić za możliwość logowania sie  :wrrr:  :P

No niestety. Chociaż te potrójne ataki na łotra akurat mimo że trzeba dać oponkę się lekko przy hc na łotry opłacają [o ile się skróci za baterie  :haha: ].



#13 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 291

Napisano 01 październik 2018 - 23:51

xd dzieki za rady



#14 Mefistos

Mefistos

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Mefistos
Reputacja: 1

Napisano 04 październik 2018 - 13:06

No i niezapominajmy tez o czynach z punktów doświadczenia, które w niektórych nagrodach naprawdę nam pomogą osiągnąć cel :)

#15 Darkmoon

Darkmoon

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Darkmoon
  • Drużyna:Magic Poland
Reputacja: 0

Napisano 04 październik 2018 - 14:35

Dobry pomysł

#16 matzar24

matzar24

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 21 postów
  • Miejscowość:Śląsk
  • Serwer:PL2
Reputacja: 5

Napisano 26 grudzień 2018 - 05:04

Trzeba chodzić na bandy bo bez tego podium jest nierealne  -_-

Ja nigdy nie chodziłem na bandy i co tydzień przez pół roku miałem jakieś miejsce w top3, moim zdaniem jak ktoś daje wszystko z siebie to top1 nie jest trudne

 

 

 

Gra już jest tylko i wyłącznie p2w, to co ta aktualizacja zrobiła z łotrem to jest śmiech na sali. Jak ktoś nie jest oponkowiczem to już sobie może na dłużej zapomnieć o secie irona    :P Jeszcze trochę a trzeba będzie im płacić za możliwość logowania sie    :wrrr:    :P

Heh, na swoje konto nie wydałem nawet 100 zł, więc nie trzeba być oponkowiczem, a pozatym oponki lecą z wszystkiego i można uzbierać w tydzień 40 oponek, a jak ktoś gra więcej to średnio 70 oponek na tydzień


Użytkownik Minerva edytował ten post 26 grudzień 2018 - 12:33
połączenie postów


#17 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 26 grudzień 2018 - 05:46

Ja nigdy nie chodziłem na bandy i co tydzień przez pół roku miałem jakieś miejsce w top3, moim zdaniem jak ktoś daje wszystko z siebie to top1 nie jest trudne

Grając na pustym serwerze i w drużynie z enką nie jest to pewnie trudne  :P A skoro jesteś często w top3 to masz dużo oponek na tydzień - to przecież logiczne  :smug:






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych