Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Gluptasowe Pomysły #1... Nowa lista towarzyszy

pomysły gluptas31

  • Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 14 wrzesień 2018 - 18:30

gluptasowe-pomysly.jpg

 

Welcome

 
Jakże przyjemnie jest mi powitać Was w pierwszym numerze nowej serii na forum zatytułowanej Gluptasowe Pomysły. Z reguły wstępów nie będzie, jednak należy słów kilka powiedzieć o projekcie. Jak sama nazwa wskazuje tutaj będziemy przedstawiali pomysły zrodzone w naszych łepetynach, oraz je szczegółowo opisywali. Ale nie będą to zwykłe pomysły, zwróćcie uwagę na przymiotnik stojący na początku tytułu. Każdy kto mnie zna, wie, że Gluptas to odpowiednik profesjonalizmu z nutką humorku i takie właśnie te pomysły będą. Gluptasowe znaczy jednocześnie doszlifowane co do cala, oraz wywołujące uśmiech na twarzach czytelników.  Pierwszy numer stworzyłem od góry do dołu ja sam, aczkolwiek nie wykluczam współpracy w kolejnych edycjach.[/size]
Jeśli czujesz w sobie determinację do tworzenia historii tego forum zgłoś się do mnie. Numer kontaktowy na samym dole. Tymczasem mili ludzie, ja się żegnam i widzimy się w kolejnym punkcie. Zapraszam do lektury
 
 
Spis treści
Cześć witam ponownie, w tym miejscu będzie się znajdowało kilku zdaniowe streszczenie tego co przygotowaliśmy. Dzisiaj mam dla Was odświeżoną listę towarzyszy, kilka dodatkowych opcji i niespodziankę. Chodźmy dalej, za mną ;)
 
 
 
Pomysł
Najprościej opisać pomysł za pomocą obrazka, tak więc poszedłem na łatwiznę i proszę patrzeć, oto obrazek.
 
Beztytulu.png
 
Celowo umieściłem cyferki w kółkach, (tak wiem, że są krzywe), abym nie musiał pokazywać palcem, tylko elegancko opowiadał Wam jaka funkcja kryje się pod cyferką. Zaczynamy, numer :
1. Na pierwszy ogień mała, ale istotna zmiana. Zamiast słowa towarzysz, powinno być towarzysze, nieprawdaż?
2. Każdy kto posiada w domu kilka zwierzaków, jednego kocha bardziej od pozostałych. Hero Zero nie różni się zbyt wiele od życia. W grze również mamy całe stado zwierzów, a korzystamy z usług jedynie z kilku. Dlatego dla tych kilku stworzyłem specjalną zakładkę, ulubione, aby je tam włożyć i mieć do nich zawsze wygodny dostęp.
3. Co to za piękna zielona strzałeczka? Ta piękna zielona strzałeczka ma za zadanie sortować towarzyszy od najsłabszego do najsilniejszego (pod względem sumy statystyk). Klik i na samym dole masz fajtłapy, a na górze mistrzów.
4. Postanowiłem poszerzyć odrobinę listę, by zmieściła się druga kolumna z petami. Czym więcej ma się przed oczyma, tym prostsza nawigacja, co za tym idzie, łatwiej znaleźć to, czego się szuka.
5. Przechodzimy do fajnego bajeru, jakim jest szczegółowa informacja o każdym z pupilków.
 
 
zwierzaki2.jpg
 
Kolejno od góry do dołu znajduje się
- Imię
- data zdobycia
- miejsce znalezienia, skąd się zdobyło peta
- ilość czasu korzystania z peta, nalicza się zawsze gdy jest przy nodze, nawet w nocy
- ilość pojedynków z nim wygranych
- .... z nim przegranych
- na koniec ile ma się petów tego samego rodzaju, np jaszczurek mam 25, więc pokazuje się liczba 25
- Gluptasowe pomysły to format otwarty dla wszystkich, dlatego jeśli macie własne pomysły co jeszcze można by dodać do punktu piątego, piszcie w komentarzach, najlepsze będą nagradzane ;)
 
Reklama
W telewizorze reklamy, w internecie reklamy i nawet tutaj?! Wybaczcie moi drodzy, z czegoś trzeba żyć, a nie stać mnie było, by odrzucać taka okazję. Obiecuję będzie krótko.
Zapraszam do przeczytania najnowszej gazetki forumowej, najlepszej gazetki pod słońcem. Link do niej macie tutaj, albo tutaj.
Cennik reklam, jedna reklama 5 oponek, przy zakupie dwóch pozdrowienia gratis.
 
Bonus
Skoro znajdujemy się przy temacie towarzyszy, nie mogło się obyć bez pomysłu na nowego. Panie i Panowie, z wielką przyjemnością przedstawiam Wam żabę.
 
zaba.jpg
 
Czemu żaba zapytacie? W Hero Zero nie ma żab, dlatego żaba. Zgadnijcie jakie imię dla niej wybrałem, zgadza się. Gluptas! Uprzedzając pytania, nie ma to związku ze mną, ot tak, pierwsze co mi przyszło do głowy. A teraz czas na prezentację jej specjalnej umiejętności.
 
Prawdziwy przyjaciel
Za każdym razem gdy Twój bohater trafi krytycznie, leczysz się o 10% zadanych obrażeń. Była by to umiejętność na poziomie 20 towarzysza i już wyobrażam sobie jak każdy chce mieć Gluptasa w swoim ekwipunku za wszelką cenę.
 
Cytat dnia

 

Spoiler

 

 

Koniec

Nie ma nic gorszego od zakończenia. Bardzo przyjemnie spędziłem z Wami ten czas i będę tęsknił. Jednak nie myślcie, że to koniec naszych wspólnych przygód, Gluptasowe Pomysły wkrótce powrócą i znów będziemy się przy nich świetnie bawić. Do następnego razu  :papa: 

 


gluptas1.gif


#2 StopZakłamanymTelewizjom

StopZakłamanymTelewizjom

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Łódź Widzew 1910
Reputacja: 93

Napisano 14 wrzesień 2018 - 18:33

Bardzo fajny, humorystyczny tekst :D Fajny ten Głuptas ale postaraj się na drugi raz z obróbką zdjęć, bo to białe nie wygląda dobrze.


  • Gluptas31 lubi to

.


#3 Adick

Adick

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Miejscowość:Kraków
Reputacja: 11

Napisano 14 wrzesień 2018 - 18:55

Nie podoba mi sie to-Adiczek


Użytkownik Adick edytował ten post 14 wrzesień 2018 - 19:09

  • Gluptas31 lubi to

 

 


#4 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 14 wrzesień 2018 - 18:56

Chce takie Głuptasy w mojej kolekcji :haha: . Jak najbardziej na tak jestem ale kilka rzeczy dopracuj ;) . 


Użytkownik Krisss1235pl edytował ten post 14 wrzesień 2018 - 18:58

  • Gluptas31 lubi to

^^


#5 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 14 wrzesień 2018 - 18:58

Dużo tych gazetek ostatnio na forum  :haha:

Ale jest nawet nawet  :super:


  • Gluptas31 lubi to

#6 PiOOtEr pl19

PiOOtEr pl19

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:PiOOtEr
  • Drużyna:AP TOP54 BP
Reputacja: 1

Napisano 14 wrzesień 2018 - 21:01

Super ale z tym nowym petem to nawet dobry pomysł żabka by była fajna
  • Gluptas31 lubi to

#7 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 14 wrzesień 2018 - 21:22

Dla mnie też fajny pomysł.
  • Gluptas31 lubi to

#8 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 16 wrzesień 2018 - 11:34

Fajny ten Głuptas ale postaraj się na drugi raz z obróbką zdjęć, bo to białe nie wygląda dobrze.

 

Myślałem, że nikt nie zauważy, a tu już, pierwszy komentarz i sie czepiają :D

 

 Jak najbardziej na tak jestem ale kilka rzeczy dopracuj ;) . 

 

Dobrze, że mówisz jakie rzeczy trzeba dopracować, dzięki temu bede mógł w nastepnym numerze nanieść poprawki  :super:

 

Dużo tych gazetek ostatnio na forum  :haha:

Ale jest nawet nawet  :super:

 

Gluptasowe to nie gazetka, traktujcie to jako pomysły do gry ;)

Użytkownik Gluptas31 edytował ten post 16 wrzesień 2018 - 11:36

  • Jamajka, ewa47 i PiOOtEr pl19 lubią to

gluptas1.gif






Also tagged with one or more of these keywords: pomysły, gluptas31

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych