Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Roboty budowlane - wspolpraca

roboty budowlane kryjowka

  • Please log in to reply
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 stingear

stingear

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 32 postów
  • Miejscowość:Herne
  • Serwer:PL1
  • Postać:Stingear
  • Drużyna:Bogowie Wojny
Reputacja: 36

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:13

Witam,

z gory sorry za brak znakow PL, pisze na klawiaturze DE.

Pomysl moj jest nastepujacy.

Przydalaby sie mozliwosc uzycia 2 botow do jednej budowy w celu przyspieszenia prac/skrocenia czasu.

Czyli jesli wysylamy bota na budowe i trwa ona np. 10 dni, to mozna wyslac drugiego, zeby pomogl i czas budowy wtedy sie skroci. Teoretycznie czas budowy 2 pomieszczen bylby taki sam, ale praktycznie bylyby one szybciej dostepne, unikaloby sie sytuacji, ze jeden bot nic nie robi, bo np nie mamy zasobow no i szybciej dalo by sie kozystac z profitow danego pomieszczenia. Jest to zmiana idaca glownie dla osob z wysokimi lvlami i wysokim poziomem rozwoju kryjowki.


-------[Miejsce na Twoja reklamę]-------


#2 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 692

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:21

Bardzo dobry pomysł ślij do supportu i mam nadzieje że wprowadza :)


c260e7928c6fe.png


#3 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:36

Pomysł dobry ale zanim to wprowadzą skończę z rozbudową kryjówki  :haha:



#4 Hogwart

Hogwart

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Miejscowość:Toruń
  • Serwer:PL21
  • Postać:Xanoxo
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 62

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:59

Hmm... Zastanów się dlaczego takiej opcji nie dodali w chwili powstania kryjówki?

100% jest jak na razie dla nikogo nie osiągalne, choć kryjówka już z nami jest jakiś czas. Myślisz, że "skrając" sobie czas ulepszenia jednego budynku rozbudowa nie byłaby szybsza? Dalsze pola do odblokowania kopią się w okolicy miesiąca, dodając tam robota masz o ile dni skrócenie. Opcja byłaby fajna dla ludzi mało cierpliwych i tych, którzy nie lubią trudności w grach.

 

Moim zdaniem pomysł na NIE


     N8LUqof.png

#5 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 24 sierpień 2018 - 11:03

Hmm... Zastanów się dlaczego takiej opcji nie dodali w chwili powstania kryjówki?

100% jest jak na razie dla nikogo nie osiągalne, choć kryjówka już z nami jest jakiś czas. Myślisz, że "skrając" sobie czas ulepszenia jednego budynku rozbudowa nie byłaby szybsza? Dalsze pola do odblokowania kopią się w okolicy miesiąca, dodając tam robota masz o ile dni skrócenie. Opcja byłaby fajna dla ludzi mało cierpliwych i tych, którzy nie lubią trudności w grach.

 

Moim zdaniem pomysł na NIE

100% jest nie osiągalne? Znam ludzi którzy mają już ponad 90% więc jest to tylko kwestia kilku miesięcy aż to skończą  ;)



#6 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 692

Napisano 24 sierpień 2018 - 11:14

Dokładnie na moim serwerze maja już ponad 90% rozbudowy :) a pomieszczenia budują im się nie miesiąc tylko 14 max.Trzeba tylko z głowa robić rozbudowy a nie klikać na ciemno a potem miesiąc czekać


c260e7928c6fe.png


#7 Hogwart

Hogwart

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Miejscowość:Toruń
  • Serwer:PL21
  • Postać:Xanoxo
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 62

Napisano 24 sierpień 2018 - 11:28

100% jest nie osiągalne? Znam ludzi którzy mają już ponad 90% więc jest to tylko kwestia kilku miesięcy aż to skończą  ;)

 

Przeczytajmy moją wypowiedź jeszcze raz "100% jest jak NA RAZIE dla nikogo nie osiągalne"

 

 

Dokładnie na moim serwerze maja już ponad 90% rozbudowy :) a pomieszczenia budują im się nie miesiąc tylko 14 max.Trzeba tylko z głowa robić rozbudowy a nie klikać na ciemno a potem miesiąc czekać

 

Tutaj też poczytamy moją wypowiedź "Dalsze pola do odblokowania kopią się w okolicy miesiąca" Pola do odblokowania, jeśli nadal nie jest zrozumiałe moge podrzucić screena  :super: 

Moje pola mają już 14-15 dni rozbudowany, a do końca mi daleko, dlatego ostatni "pasek" pól to pewnie jest dramat czasowy.


     N8LUqof.png

#8 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 24 sierpień 2018 - 11:30

Przeczytajmy moją wypowiedź jeszcze raz "100% jest jak NA RAZIE dla nikogo nie osiągalne"

 

 

 

Tutaj też poczytamy moją wypowiedź "Dalsze pola do odblokowania kopią się w okolicy miesiąca" Pola do odblokowania, jeśli nadal nie jest zrozumiałe moge podrzucić screena  :super: 

Moje pola mają już 14-15 dni rozbudowany, a do końca mi daleko, dlatego ostatni "pasek" pól to pewnie jest dramat czasowy.

Jeśli masz rozbudowane jednostki przyspieszające to nawet ostatnie pola budowy nie robią się dłużej niż 14-15 dni  ;)


  • "Dubi" i Asven lubią to

#9 Hogwart

Hogwart

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Miejscowość:Toruń
  • Serwer:PL21
  • Postać:Xanoxo
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 62

Napisano 24 sierpień 2018 - 11:36

Jeśli masz rozbudowane jednostki przyspieszające to nawet ostatnie pola budowy nie robią się dłużej niż 14-15 dni  ;)

 

Ranking --> Kryjówka --> Według poziomu top 10 --> Pokaż bohatera --> Wyślij wiadomość --> Tutaj możesz zapytać ile takiemu graczowi zajmuje wykopanie wolnego pola, ponieważ mając ulepszone 20/20 pomieszczenie odpowiadające za skrócenie czasu budowy NADAL przekroczy okres 2 tygodni  ;)


     N8LUqof.png

#10 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 24 sierpień 2018 - 11:39

Ranking --> Kryjówka --> Według poziomu top 10 --> Pokaż bohatera --> Wyślij wiadomość --> Tutaj możesz zapytać ile takiemu graczowi zajmuje wykopanie wolnego pola, ponieważ mając ulepszone 20/20 pomieszczenie odpowiadające za skrócenie czasu budowy NADAL przekroczy okres 2 tygodni  ;)

Na pl14 mam już 90% rozwoju kryjówki i do odblokowania został mi jeden plac budowy  :P Budowa w żadnym przypadku nie trwa dłużej niż 15 dni


Użytkownik Assuano edytował ten post 24 sierpień 2018 - 11:51


#11 Hogwart

Hogwart

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Miejscowość:Toruń
  • Serwer:PL21
  • Postać:Xanoxo
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 62

Napisano 24 sierpień 2018 - 11:50

Gościu jakbyś nie wiedział to ja na pl14 mam już 90% rozwoju kryjówki i do odblokowania został mi jeden plac budowy  :P Budowa w żadnym przypadku nie trwa dłużej niż 15 dni

"Gościu"   :cicho:

"jakbyś nie wiedział" Uuuu to chyba każdy grajek HZ musi wiedzieć o Tobie? Przepraszam, pierwszy raz widuje Twój nick  -_-

Skoro masz odblokowane prawie wszystkie place budowy to powinieneś wiedzieć, że z każdym kolejnym czas budowy rośnie. 


     N8LUqof.png

#12 stingear

stingear

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 32 postów
  • Miejscowość:Herne
  • Serwer:PL1
  • Postać:Stingear
  • Drużyna:Bogowie Wojny
Reputacja: 36

Napisano 24 sierpień 2018 - 12:01

Ja mam odblokowane wszystkie place budowy - 2 wolne czekaja na nowe pomieszczenie, a kopanie u mnie trwalo max 14 dni. rzeczy kolo 20lvla buduja sie w ok. 8 dni. Wiec nie wiem skad bierze Ci sie miesiac czasu? Tak samo mozesz skrytykowac czesci zamienne i elementy wyposazenia. Od dawna mam wszystko wykupione i duzo czesci w zapasie. Jeszczce niedawno bylem na 11 miejscu w topce w rozbudowie kryjowki, teraz spadlem bo malo gram i irytuje mnie wlasnie tak dlugi czas oczekiwania. 


  • "Dubi" lubi to

-------[Miejsce na Twoja reklamę]-------


#13 Hogwart

Hogwart

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Miejscowość:Toruń
  • Serwer:PL21
  • Postać:Xanoxo
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 62

Napisano 24 sierpień 2018 - 12:16

Ja mam odblokowane wszystkie place budowy - 2 wolne czekaja na nowe pomieszczenie, a kopanie u mnie trwalo max 14 dni. rzeczy kolo 20lvla buduja sie w ok. 8 dni. Wiec nie wiem skad bierze Ci sie miesiac czasu? Tak samo mozesz skrytykowac czesci zamienne i elementy wyposazenia. Od dawna mam wszystko wykupione i duzo czesci w zapasie. Jeszczce niedawno bylem na 11 miejscu w topce w rozbudowie kryjowki, teraz spadlem bo malo gram i irytuje mnie wlasnie tak dlugi czas oczekiwania. 

"Teraz mało gram" dlatego gra ma iść w strone ludzi, którzy mało grają? To tak samo jak poszło by w p2w

Ten kto ma więcej czasu ten jest lepszy, to jest HZ :D


     N8LUqof.png

#14 Nawrócony

Nawrócony

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
  • Serwer:PL17
Reputacja: 48

Napisano 24 sierpień 2018 - 12:39

"Teraz mało gram" dlatego gra ma iść w strone ludzi, którzy mało grają? To tak samo jak poszło by w p2w

Ten kto ma więcej czasu ten jest lepszy, to jest HZ :D

 

TA GRA JUŻ JEST P2W ;)


Cześć jeśli Moja odpowiedź podoba Ci się to daj łapkę w górę. Pozdrawiam i dziękuję!   :super:  :papa:                                                       


#15 Cleos

Cleos

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Miejscowość:3-City
  • Serwer:PL8
  • Postać:Cleos
  • Drużyna:RED FIGHTERS (wcześniej ReBorn)
Reputacja: 42

Napisano 24 sierpień 2018 - 12:44

Dla mnie pomysł rewelacja. Jestem na TAK.



#16 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 24 sierpień 2018 - 14:54

Pomysł już był na tym forum, wtedy byłem na nie i nie zmieniłem zdania.
  • Hogwart lubi to

#17 melonikc

melonikc

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:melonikc
  • Drużyna:NEXUS
Reputacja: 20

Napisano 25 sierpień 2018 - 19:47

Świetny pomysł :super:

Za drugiego robota trzeba zapłacić a przy zaawansowanej kryjówce często jest on bezrobotny :haha:



#18 stingear

stingear

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 32 postów
  • Miejscowość:Herne
  • Serwer:PL1
  • Postać:Stingear
  • Drużyna:Bogowie Wojny
Reputacja: 36

Napisano 27 sierpień 2018 - 11:42

Świetny pomysł :super:

Za drugiego robota trzeba zapłacić a przy zaawansowanej kryjówce często jest on bezrobotny :haha:

To tak jak zatrudnic kuzyna. Placic trzeba, a nic nie robi:P A mysle, ze bylby to dodatkowy atut w kierunku zakupu drugiego bota.


-------[Miejsce na Twoja reklamę]-------


#19 Krecha128

Krecha128

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:Krecha128
  • Drużyna:KrechaTeam
Reputacja: 6

Napisano 25 czerwiec 2020 - 09:41

przydało by się



#20 Singlung

Singlung

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 98

Napisano 23 lipiec 2020 - 01:41

Ja na tak.

 

Generalnie zle sie dzieje w kryjowce, ze od jej powstania szybko zaprzestano dawania nam opcji, pomieszczen przyspieszajacych produkcje, skracajacych czas, czyli nagradzanie nas za to, ze te kryjowke rozbudowujemy jednak.

Pojscie w strone dawania syrowcow jak zrobili w ostatniej aktualce jest bledem.

Odbywa sie to bez mozliwosci wyboru co potrzebujemy i kosztem obciecia nagrod w postaci punktow rozwoju, oponek, sezonowych. Tak jak wczesniej treningi i inne paski interesowaly mnie pod katem punktow umiejetnosci, to teraz zamiast nich dostaje male ilosci surowcow, a w treningu nadmiar przedmiotow zamiast tego do czego ten trening sluzy...







Also tagged with one or more of these keywords: roboty budowlane, kryjowka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych