Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy przegląd #49 z Scottie


  • Please log in to reply
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Chimera

Chimera

    Coordinator

  • Coordinators
  • 265 postów
  • Miejscowość:Śląsk



Reputacja: 464

Napisano 06 sierpień 2018 - 14:50

Witajcie Kochani!
 
 
     Chciałam Was dziś zaprosić do pierwszego z serii wywiadów w naszym nowym cyklu:

                      „Wywiad z moderatorem”.

Mniej więcej raz na kwartał będziemy się starali przybliżyć Wam nieco sylwetki naszych forumowych opiekunów.
 
wywiadpng_awqwsxx.pngDo dzisiejszych zwierzeń udało mi się nakłonić naszą Supervisor Scottie.
                                                                                           Zapraszam serdecznie   :smilue: 
 
 
 
Hej Scottie! Cieszę się, że zgodziłaś się opowiedzieć nam swoją historię! Ale najpierw powiedz nam, co słychać?
- Cześć Łobuzie  ;)  Słychać, hmm.. niewiele lub zbyt wiele, by wszystko tu opowiedzieć :) 
Ogólnie rzecz biorąc, wszystko jest w jak najlepszym porządku  ;) 
 
 
Zdradzisz nam nieco ze swojego prywatnego życia? Czym się zajmujesz na co dzień? Praca? Szkoła? Rodzina?
- Starsi użytkownicy forum już troszeczkę powinni o mnie wiedzieć, dlatego nie będę się rozpisywała  ;) Niedawno wkroczyłam w dorosłość i skończyłam liceum. Aktualnie pracuję, ot sezonowa praca, a co potem... studia, ale nie ma co jeszcze opowiadać i zapeszać   ;) 
 
 
- Pamiętasz dzień w którym odkryłaś grę Hero Zero? Co sprawiło ze postanowiłaś stworzyć własnego bohatera?
- Oj, pamiętam jak przez mgłę. Było to na pewno w 2013 roku, założyłam konto na PL5 i osiągnęłam max. 150 poziom... Być może z początku byłam noobkiem, jednak już wtedy często korzystałam z forum w poszukiwaniu jakiś ekstra wskazówek, z pozytywnym skutkiem oczywiście. W skrócie, moje konto od samego początku powstawało na podstawie tego poradnika (hiperłącze). Do tej pory nieraz widzę, że ktoś ten temat przegląda :) 
 
- Co najbardziej spodobało Ci się w grze?
- Nie był to komiksowy charakter ani zabawne dialogi, jak odpowiada większość. Mnie urzekło to, że aby być "kimś" w tej grze, potrzebna jest cierpliwość, wytrwałość, determinacja. Oczywiście, kiedy pierwszy raz zetknęłam się z HZ, byłam tylko dzieckiem i nie było szans, żebym nie znudziła się grą po kilku tygodniach.
 
 
- Czy masz jakieś rady oraz wskazówki dla początkujących graczy?
- Tak jak wspomniałam - przede wszystkim zaglądać na forum, wynajdywać odpowiedzi na nurtujące pytania, a gdy takich nie znajdziesz - nie bać się tego pytania zadać  ;) Użytkownicy czy moderatorzy zawsze służą pomocną dłonią i doradzą, czy ulepszyć siłę czy inteligencję, założyć tego czy innego pecika  ;) Druga rzecz- znajdź odpowiednią dla siebie drużynę- serio, to połowa drogi do sukcesu. To Ci ludzie zatrzymają Cię przy grze i dzięki niej osiągniesz dużo więcej, niż w pojedynkę. Drużyna, ludzie w niej i drużynowy czat- nie wyobrażam sobie bez tego gry :) 
 
 
Jesteś członkiem zespołu moderującego forum. Co skłoniło Cię do podjęcia takiego wyzwania?
- Na tamtą chwilę zwyczajnie chciałam spróbować czegoś nowego i miałam niezwykłe parcie na to, żeby móc jakoś pomóc. Teraz, gdy w teamie leci mi 3 roczek mogę śmiało stwierdzić, że całkiem dobrym pomysłem było złożenie podanka :)
 
 
- Czy jest coś co denerwuje Cię w tym zajęciu a co najbardziej lubisz robić?
- Coś, co mnie denerwuje... zdecydowanie bezsilność w wielu przypadkach. Niektórzy użytkownicy przeceniają nasze możliwości i pomimo, że zawsze robię tyle, ile mogę w danej kwestii, wciąż czują niedosyt. To nie jest ich wina, ale również nie moja. Troszkę nerw mi ustaje, gdy pomyślę, że gdy byłam na ich miejscu, często myślałam podobnie   :smilue: Podoba natomiast to, że przez ten cały czas poznałam wielu ciekawych ludzi i bardzo mi miło, gdy starsi użytkownicy do Nas zaglądają.
 
 
- Jakie doświadczenia wyniesiesz z tej pracy, czy dzięki niej coś się zmieniło w Twoim życiu?
- Zmieniło się na pewno to, że częściej się spóźniam na spotkania ze znajomymi! Aaa... bo jeszcze tam muszę odpowiedzieć i tam coś zrobić, "no, no za chwilę wychodzę"... Ale tak serio, to dzięki tej "pracy" co dzień zaliczam darmowy kurs angielskiego- na moim "szczeblu" bardzo się on przydaje- jest właściwie niezbędny.
 
 
- Hero Zero sprzyja nawiązywaniu przyjaźni, czy podpisujesz się pod takim stwierdzeniem?
- Pewnie! Może nie o tyle przyjaźni, co na pewno ciekawych znajomości. Przyjaźń to zbyt duże słowo, chociaż nie wątpię, że znajdą się też tacy :)
 
 
- Gdybyś miała zachęcić znajomego do rozpoczęcia przygody w naszej grze, jakimi słowami byś ją opisała?
- Krótko - jeśli masz chwilę lub dwie wolnego czasu i chcesz ją poświęcić na relaks - zapraszamy do zmierzenia się ze złem w tej animowanej gierce  ;)
 
 
- Czy masz jakieś przesłanie do naszej społeczności, coś czym chciałbyś się z nami podzielić na bazie swoich wieloletnich doświadczeń nie tylko w grze?
- Tak, dosyć ważne: pamiętajcie, że to "tylko gra" czy "tylko forum", ale za każdym użytkownikiem czy graczem kryje się prawdziwy człowiek - dziecko czy dorosły, z uczuciami i własnymi poglądami, które należy szanować i nie robić komuś tego, czego sam byś nie chciał.
 
 
- Bardzo dziękuję za rozmowę, życzę Ci samych sukcesów zarówno w życiu prywatnym jak i w roli miłościwie nam panującej Supervisor  ;)


Ht4RSNT.png


#2 StopZakłamanymTelewizjom

StopZakłamanymTelewizjom

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Łódź Widzew 1910
Reputacja: 94

Napisano 06 sierpień 2018 - 14:56

Spoczko, jak zawsze ;)


.


#3 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 366

Napisano 06 sierpień 2018 - 16:15

Ło boże co taki krótki ten wywiad i trochę mnie wynudził :( ! . 

 

 

 

Jak dla mnie niestety słaby wywiad. 


Użytkownik Krisss1235pl edytował ten post 06 sierpień 2018 - 16:29

  • "Dubi" i ewa47 lubią to

^^


#4 DevilunioXD

DevilunioXD

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Devil
  • Drużyna:Antidotum
Reputacja: 116

Napisano 06 sierpień 2018 - 17:44

Wywiad czyta się słabo.

Tak naprawdę, to można zaliczyć do jednego tematu z serii "Naprostujmy graczy bo demoralizują się".

Moim zdaniem w ogóle bez sensu, jednak tu chcemy zobaczyć NAJLEPSZYCH GRACZY.

A nie administracje którą widzimy na codzień, jaki sens ma zamieszczenie garażowego przeglądu ze Scottie, skoro to ma być temat w którym zamieszczane są wywiady tak naprawdę z ludźmi którzy mają coś do powiedzenia nam o grze czy też coś osiągneli.

Nie powiem, że scottie nic nie osiągnęła, ale tak naprawdę jest jedynie SuperVisorem i tyle.

Brak związku z grą, brak przedstawienia bohatera itd.

Wywiad bardzo krótki, zaledwie kilka pytań.

 

To moja opinia, nikt z nią się nie musi zgadzać.

 

Pozdrawiam, Devil.


  • Krisss1235pl, Starlet i Adick lubią to

#5 m0ntanq

m0ntanq

    Były Moderator

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
Reputacja: 95

Napisano 06 sierpień 2018 - 18:04

Wywiad bardzo ładny i w końcu z kimś z administracji! :D

Odpowiedzi rozbudowane, pytania konkretne i bardzo dobrze dobrane do osoby!

Na końcu wywiadu Paulina napisała święte słowa :3

Super robota! Oby tak dalej!


  • Gacek lubi to

#6 malinovaPatrycja

malinovaPatrycja

    Member

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 459 postów
Reputacja: 433

Napisano 06 sierpień 2018 - 18:21

Wywiad fajny, miło się czyta i oczywiście jak najbardziej podoba mi się to, że nie jest on robiony tylko z graczami. Jak wiadomo większa ilość graczy z Top10 czy top20 nie są chętne udzielać odpowiedzi na pytania o swoim życiu, czy taktyce na grę. Jeśli będziemy później czytać komentarze typu "jakie to te wywiady są nudne i bez sensu, bo zrobiony został z kimś z TOP200 ???" To czasami nawet nie ma sensu. Uważam, że w ten sposób mamy możliwość poznania moderacji nie tylko jako osoby, które zwracają uwagi, "iksują", czy warnują :P bardziej przybliżane są rzeczy, o których większość użytkowników nie wie i akurat ma okazję się dowiedzieć :)
  • Gacek lubi to

IMG201612_anwxrrh.jpg


#7 Klekotowa

Klekotowa

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:ReportVampirellaPlease
  • Drużyna:Galaktyczni XD
Reputacja: 37

Napisano 06 sierpień 2018 - 20:54

Dziewczyny pewnie miały więcej konwersacji, ale nie mogło się zmieścić ze względu że naruszało nie które rzeczy. Jak dobrze pamiętam posiadam takie materiały do wywiada że to mogłoby pogrążyć garażowy przegląd
  • "Dubi" i -Shadow- lubią to

#8 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 366

Napisano 06 sierpień 2018 - 22:04

Dziewczyny pewnie miały więcej konwersacji, ale nie mogło się zmieścić ze względu że naruszało nie które rzeczy. Jak dobrze pamiętam posiadam takie materiały do wywiada że to mogłoby pogrążyć garażowy przegląd

 

ale głupoty piszesz :/ to i tak sensu by nie miało. 


^^


#9 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 07 sierpień 2018 - 08:07

Wywiad czyta się słabo.
Tak naprawdę, to można zaliczyć do jednego tematu z serii "Naprostujmy graczy bo demoralizują się".
Moim zdaniem w ogóle bez sensu, jednak tu chcemy zobaczyć NAJLEPSZYCH GRACZY.
A nie administracje którą widzimy na codzień, jaki sens ma zamieszczenie garażowego przeglądu ze Scottie, skoro to ma być temat w którym zamieszczane są wywiady tak naprawdę z ludźmi którzy mają coś do powiedzenia nam o grze czy też coś osiągneli.
Nie powiem, że scottie nic nie osiągnęła, ale tak naprawdę jest jedynie SuperVisorem i tyle.
Brak związku z grą, brak przedstawienia bohatera itd.
Wywiad bardzo krótki, zaledwie kilka pytań.
 
To moja opinia, nikt z nią się nie musi zgadzać.
 
Pozdrawiam, Devil.


Zgadzam się to twoja opinia i w całości się z nią nie zgadzam.
Świetny wywiad, krótko zwięźle i na temat.
Moja koleżanka z byłej już nie istniejącej drużyny osiągnęła dużo więcej niż nie jeden gracz. Jeżeli ty chcesz czytać graczy co są cwaniakami i przez oszustwa osiągały wielkie cele to ja Ci współczuję. Zapomniałeś że taki gracz sam może opisać o sobie w temacie Pokaż siebie. Zazdrość Cię zżera że nie z tobą ten wywiad jest.
Wszystkiego najlepszego Paulino w dalszych sukcesach w grze i dalej służ nam pomocą jak do tej pory, dobrze Ci to idzie.

#10 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 07 sierpień 2018 - 08:23

Wywiad taki sobie nie najlepszy ale i nie najgorszy :(
Pytanie tylko czy przez ten wywiad załoga nie chciała sobie ocieplić wizerunku po tym co się ostatnio działo.


c260e7928c6fe.png


#11 michael007

michael007

    Były moderator

  • Journalists
  • 855 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:SS






Reputacja: 1075

Napisano 07 sierpień 2018 - 11:29

Wywiad taki sobie nie najlepszy ale i nie najgorszy
Pytanie tylko czy przez ten wywiad załoga nie chciała sobie ocieplić wizerunku po tym co się ostatnio działo.

 

Mam dokładnie takie samo odczucie :D Miło, że nie jestem jedyny.

 

Ciężko nazwać to wywiadem. Chaotycznie zadane pytania, raz o jedno, raz o drugie. Nie rozumiem po co osoba zgadza się na wywiad, skoro wcale nie chce się odkryć i dać poznać ;) Zawsze myślałem, że własnie o to chodzi. 

 

"- Starsi użytkownicy forum już troszeczkę powinni o mnie wiedzieć, dlatego nie będę się rozpisywała   ;)"

 

Wygląda to tak, jak by nowi już nie mogli, tylko dlaczego? 

Plusem tego przeglądu było to, że szybko się skończył  :super:  


Użytkownik michael007 edytował ten post 07 sierpień 2018 - 11:29

REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#12 DevilunioXD

DevilunioXD

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Devil
  • Drużyna:Antidotum
Reputacja: 116

Napisano 07 sierpień 2018 - 23:08

Zgadzam się to twoja opinia i w całości się z nią nie zgadzam.
Świetny wywiad, krótko zwięźle i na temat.
Moja koleżanka z byłej już nie istniejącej drużyny osiągnęła dużo więcej niż nie jeden gracz. Jeżeli ty chcesz czytać graczy co są cwaniakami i przez oszustwa osiągały wielkie cele to ja Ci współczuję. Zapomniałeś że taki gracz sam może opisać o sobie w temacie Pokaż siebie. Zazdrość Cię zżera że nie z tobą ten wywiad jest.
Wszystkiego najlepszego Paulino w dalszych sukcesach w grze i dalej służ nam pomocą jak do tej pory, dobrze Ci to idzie.



Nie jestem o nic zazdrosny, nie mam o co.
Sam wystąpiłem w stalowym wywiadzie, A w grze osiągnąłem naprawdę sporo, aczkolwiek nie chwalę się tym na lewo i prawo.

#13 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 291

Napisano 12 sierpień 2018 - 04:04

Super Scottie, spoko wywiad

Gratuluję nowego stanowisko, życzę Ci dużo sukcesów ;)



#14 PaniK

PaniK

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Miejscowość:Pomorze albo nie pomoże
  • Serwer:PL25
  • Postać:HaVanya
  • Drużyna:Invictus






Reputacja: 344

Napisano 29 sierpień 2018 - 08:59

Bardzo ciekawy wywiad, miła odmiana od pytań typu: jaki jest twój ulubiony pet i jego umiejętność  :Laughing:  Trochę bardziej ludzki ten wywiad, podoba mi się! Odrobinę za krótki, można by było pogłębić niektóre tematy, ale nie jest źle. Pozdrowionka serdeczne ^^ 


Ciekawi mnie twoje zaciekawienie.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych