Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[Dyskusje ogólne] Notatki konserwacyjne z dnia 12-06-2018


  • Please log in to reply
39 odpowiedzi w tym temacie

#1 malinovaPatrycja

malinovaPatrycja

    Member

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 459 postów
Reputacja: 433

Napisano 12 czerwiec 2018 - 07:04

Tutaj możecie wyrazić swoją opinię na temat dzisiejszej aktualizacji :)
https://forum.pl.her...12/#entry249149
  • Scottie, Micux i m0ntanq lubią to

IMG201612_anwxrrh.jpg


#2 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 12 czerwiec 2018 - 07:10

Aktualizacja nie jest powalająca, moim zdaniem to nic ciekawego nie dała.

#3 Klekotowa

Klekotowa

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:ReportVampirellaPlease
  • Drużyna:Galaktyczni XD
Reputacja: 37

Napisano 12 czerwiec 2018 - 07:52

Fajna aktualka która powinna usprawniać czat na telefonach

#4 Micux

Micux

    Były Moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 472 postów
Reputacja: 773

Napisano 12 czerwiec 2018 - 08:12

Fajna aktualka, wszystko na plus, nic co zostało dodane nie zaburza sensu samej gry, podoba mi się opcja z czatem - brzmi ciekawie, tak samo z depozytem. Wiele osób o to prosiło i to zostało dodane, również nowa opcja z czynem jest ciekawa. Jednym słowem dobra aktualizacja.


fd8f0b2855294.png0ffb52675d7d4.png


#5 TheShady

TheShady

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 35 postów
  • Serwer:PL18
  • Postać:TheShady
  • Drużyna:New Legends
Reputacja: 5

Napisano 12 czerwiec 2018 - 08:17

Świetna aktualizacja i pomysł z tym czatem :) i super że naprawili te wyświetlanie poziomów w kryjówce

#6 ElRyk

ElRyk

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Serwer:PL21
Reputacja: 4

Napisano 12 czerwiec 2018 - 09:09

Notki troche niescisle. Punkt:

• Teraz można śledzić postępy jednego bohaterskiego czynu. Postęp będzie wyświetlany pod przyciskiem heroicznego czynu.

lekko oszukuje - tam powinno byc "musisz" zamiast "mozna". Pierwsza rzecz jakiej szukalem, to jak to ukryc, bo nic nie daje a przeszkadza. Na 8- nawet 10-calowym ekranie dotykowym utrudnia korzystanie z czesciej uzywanych funkcji.

 

Dostepnosc czatu - bardzo na plus, choc tu przydaloby sie niewielkie przemeblowanie z przyciskami. Po powiekszeniu czesci z czatem przyciski z liga, treningami czy misjami - czyli te, ktore pokazuka rowniez uzyteczne informcje,  zostaja ukryte pod tekstem podczas gdy te, ktore nie informuja o niczym ozostaja dobrze widoczne.

 

Postep w bohaterskim czynie - jak juz wspomnialem, brak mozliwosci rezygnacji ze sledzenia. Oprocz tego przekazuje raczej malo wazne informacje. Sledzenie postepu zadan eventowych, heroizmu czy nawet lotra byloby znaczniej bardziej przydatne.

 

Blokada i sprzedaz przedmitoow jednym przyciskiem - bardzo mila opcja, ktorej brakowalo i niestety wciaz brakuje. Masowe czyszczenie depozytu robi sie wlasciwie glownie w czasie HC na sprzedaz przedmiotow. Na codzien depozyt sluzy raczej gromadzeniu tego, co sie moze przydac albo zlomu do nastepnego HC ;). To by bylo o wiele bardziej uzyteczne gdyby dzialalo w inwentarzu. Mam nadzieje, ze skoro mechanizm juz jest, to zdecyduja sie to dodac i tam.

 

Ogolnie aktualizacja na plus, tylko tak jakby "troche obok".



#7 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 692

Napisano 12 czerwiec 2018 - 09:10

Fajna aktualizacja podoba mi się :)


c260e7928c6fe.png


#8 IGUSIA00

IGUSIA00

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:IGUSIA00
  • Drużyna:Święci z Bostonu
Reputacja: 44

Napisano 12 czerwiec 2018 - 09:16

Notki troche niescisle. Punkt:

• Teraz można śledzić postępy jednego bohaterskiego czynu. Postęp będzie wyświetlany pod przyciskiem heroicznego czynu.

lekko oszukuje - tam powinno byc "musisz" zamiast "mozna". Pierwsza rzecz jakiej szukalem, to jak to ukryc, bo nic nie daje a przeszkadza. Na 8- nawet 10-calowym ekranie dotykowym utrudnia korzystanie z czesciej uzywanych funkcji.

 

Postep w bohaterskim czynie - jak juz wspomnialem, brak mozliwosci rezygnacji ze sledzenia. Oprocz tego przekazuje raczej malo wazne informacje. Sledzenie postepu zadan eventowych, heroizmu czy nawet lotra byloby znaczniej bardziej przydatne.

 

 

Oczywiście że jest możliwość ukrycia śledzenia postępu, coś kiepsko szukasz :P Zobacz w Opcjach gry 


Prawdziwi bohaterowie tej gry będący z nią od początku z każdym kolejnym dniem odchodzą...


#9 samebrednie2

samebrednie2

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
Reputacja: 33

Napisano 12 czerwiec 2018 - 09:24

Irytuje przełączanie między listą znajomych a czatem, zwłaszcza że ciągle rozwija się okno "ustawień".

Również dostępność czatu jest teraz słaba. żeby moc poczytać muszę przewijać okno gry, a później znów sobie przewinąc jak chcę zrobić coś w grze, a ilość linijek jest niewielka. Słabo się czyta taką konwersację i nie jest to tylko kwestia przyzwyczajeń - więcej linijek po prostu lepiej się czyta. Czemu nie zostawili czatu w drużynie? chyba nie był by to taki problem żeby był i na pasku i w drużynie ...


  • Azurah, Gacek i Shoun lubią to

#10 IGUSIA00

IGUSIA00

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:IGUSIA00
  • Drużyna:Święci z Bostonu
Reputacja: 44

Napisano 12 czerwiec 2018 - 09:33

Czemu nie zostawili czatu w drużynie? chyba nie był by to taki problem żeby był i na pasku i w drużynie ...

Myślę, że masz racje, powinni byli zrobić możliwość wyboru. Jak ktoś chce mieć czat na dole to niech ma a jeśli woli w drużynie (po staremu) powinien mieć taką możliwość.


  • Azurah i Gluptas31 lubią to

Prawdziwi bohaterowie tej gry będący z nią od początku z każdym kolejnym dniem odchodzą...


#11 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 692

Napisano 12 czerwiec 2018 - 09:39

Szkoda że gry nie przesunęli w lewą stronę a po prawej nie dali tego czatu było by bardziej czytelne niż jest teraz 


c260e7928c6fe.png


#12 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 290

Napisano 12 czerwiec 2018 - 09:51

Ten czat drużynowy to jakaś porażka



#13 x Dexter

x Dexter

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:POPEK6077
  • Drużyna:obecnie nie posiadam żadnej drużyny
Reputacja: 16

Napisano 12 czerwiec 2018 - 10:54

Według mnie aktualizacja naprawdę ciekawa na telefonie w końcu dobrze czyny działają i mam wrażenie ,że gra jest jakaś sprawniejsza .

#14 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 447 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 12 czerwiec 2018 - 10:57

Czat to jedno ale druga rzecz która może być irytująca to ta ikonka z postępem śledzonego czynu. Gdyby była umiejscowiona pod ikonką wiadomości by mniej przeszkadzała a tak trochę przeszkadza ale głównie jak się przełączy na kryjówkę [ikonka historii walk kryjówkowych zasłania możliwość odebrania zasobów albo botów]. Niby nie jest to szczególnie upierdliwe ale nie wiadomo ile już się w kopalni albo fabryce zasobów nazbierało  :haha:


  • Pablo Escobar lubi to

#15 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 12 czerwiec 2018 - 11:09

Czy tylko mi się wydaje, że gra na telefonie lepiej smiga? ;d Bo coś zauważyłem, że gra już się tak nie tnie jak wcześniej, co do czatu nad kółkiem zębatym to spoko sprawa, można się w końcu komunikować z drużyną i jednocześnie robić treny/enę w tym samym czasie. xD Ale jak gram na tel i skaczę na inny serwer to zlewa się czat z poprzednim serwem z serwer na który skoczyłem teraz, czyli mam złączony czat drużynowy z pl15 i pl17 itp. Nie wiem czy to tylko tak ja mam. A co do reszty to tak średnio bym powiedział, tak średnio. ^^
  • x Dexter lubi to

:) (:


#16 ShadowGirl

ShadowGirl

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 60 postów
  • Miejscowość:Yollywood
  • Serwer:PL1
  • Postać:ShadowGirl
  • Drużyna:Odwaga
Reputacja: 68

Napisano 12 czerwiec 2018 - 11:35

Czat drużynowy dla mnie na nie, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia.

Wszystkie zmiany dotyczące depozytu świetne.

Postęp bohaterskiego czynu ? Jak dla mnie zbędny dodatek, ale może komuś się przyda :)

 

Nie porywa ta aktualizacja. 


  • Azurah lubi to

#17 Because :)

Because :)

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 postów
  • Miejscowość:Gdynia
  • Serwer:PL15
  • Postać:Because
  • Drużyna:All Stars
Reputacja: 285

Napisano 12 czerwiec 2018 - 12:14

Aktualizacja nie powalająca. Ten czat strasznie teraz przeszkadza w grze na urządzeniu mobilnym :(


  • Azurah lubi to

Jeśli ci pomogłam lub zgadzasz się z moim zdaniem to daj lajka :)


#18 x Dexter

x Dexter

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:POPEK6077
  • Drużyna:obecnie nie posiadam żadnej drużyny
Reputacja: 16

Napisano 12 czerwiec 2018 - 12:23

Czy tylko mi się wydaje, że gra na telefonie lepiej smiga? ;d Bo coś zauważyłem, że gra już się tak nie tnie jak wcześniej, co do czatu nad kółkiem zębatym to spoko sprawa, można się w końcu komunikować z drużyną i jednocześnie robić treny/enę w tym samym czasie. xD Ale jak gram na tel i skaczę na inny serwer to zlewa się czat z poprzednim serwem z serwer na który skoczyłem teraz, czyli mam złączony czat drużynowy z pl15 i pl17 itp. Nie wiem czy to tylko tak ja mam. A co do reszty to tak średnio bym powiedział, tak średnio. ^^

Też mam takie wrażenie ,że gra na aplikacji mobilnej działa płynniej

#19 DUREX

DUREX

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 0

Napisano 12 czerwiec 2018 - 12:27

ogólnie aktualka nie jest zła, oprócz czatu, po co popsute coś co się sprawdzało i dobrze funkcjonowało ?, przewijanie strony ,żeby pisać na czacie nie fajne, nie podoba mi się ,proszę o starą wersję czatu



#20 Singlung

Singlung

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 98

Napisano 12 czerwiec 2018 - 12:31

Najpierw pomyslalam, ze fajne usprawnienia pomagajace w obsludze gry, a nie graniu. Niestety po zobaczeniu wykonania moge powiedziec, ze spora beznadzieja, rzeczy przeszkadzajace, a nie pomagajace.

 

Po pierwsze to info o osiagnieciach. W sumie po co to? Dobrze, ze mozna wylaczyc, szkoda, ze nie ma o tym info w ogloszeniu.

Lepiej jakby usprawnili podglad nagrod w zakladce z wykonanymi zadaniami i to bez koniecznosci przewijania w dol zakonczonych misji. Mam iles tam nieodebranych, bo czekam na wlasciwy moment i musze przejrzec te 5-6 na stronce co sie wyswietla w ten sposb, ze ogladam jedna, cof przyciskiem do wykonania i laduje znow na pierwszej stronie z wykonanymi rzeczami, zamiast na drugiej, gdzie sprawdzalam.

Taki pipek dodatkowy pod karkta od misji jest KOMPLETNIE niepotrzebny i ejszcze tylko mozna w niego przypadkowo klikac.

Tak samo czat.

Ok, dobrze, moze ktos chce miec do niego wglad nie tylko poprzez gildie, spoko. Ale patrze, zostal on tym samym WYKASOWANY ze strony klanu, co mnie zupelnie nie urzadza. Ja korzystam po staremu jak tam wchodze i tak chce miec tez oprocz tego, ze moge sobie wlaczyc w innym oknie NA LISCIE PRZYJACIOL.

 

Ponadto ja mam takie ustawienia ekranu, ze liste przyjaciol mam przewaznie niewidoczna i nie przesuwam tam sobie widokokow, nie chce tez w zwiazku z tym przesuwac sobie paskami okna, gdyby ktos gadal na czacie. Normalnie mialabym te liste w ogole wylaczona, ale wtedy znika opcja zapraszania do przyjaciol z czyjegos profilu oraz gra i tak ma w odwloku zaznaczanie opcji schowania listy, niejednokrotnie dalej sie wyswietla, mimo zanaczenia, ze ma nie.

 

No i oczywiscie umiejscowienie tego glupiego przycisku.

W kryjowce przeszkadza przy uzywaniu strzalek przesuwania widoku pomieszczen kryjowki, na innej planszy mozna wcisnac cos nad nim albo automatycznie odpala sie kolko zebate.

Kompletnie nieprzemyslane, wsadzone przez ludzi, ktorzy widac, ze w gre nie graja, wiec wsadzili tak na oko, ze jest miejsce i ladnie wyglada, a nie ze jest faktycznie funkcjonalne.

Przy czym nie wiem jak to wyglada na komorkach, ale niezaleznie od tego wersja na przegladarke wg mnie jest zla tych nowosci.

 

Jedyna dobra rzecz to blokowanie tych itemow w depo. Sprzedawanie hurtowe... no ok, ale ono ma sens jakby jeszcze mozna bylo posegregowac te itemy w jedna zakladke kliknieciem, miec taka sama opcje bloku i sprzedazy w torbie zwyklej, segregowania waznoscia jakoscia itemow, mozliwosc porownywania kilku i z tymi co w depo, co na postaci, co w torbie, mozliwosc przenisienia itemu podmiankowego z jednego slotu na inny z itemem bez zwalniania slotu.


  • Gluptas31 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych