Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy Przegląd #48 z Pablo Escobar

Garażowy Przegląd Pablo Escobar

  • Please log in to reply
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 m0ntanq

m0ntanq

    Były Moderator

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
Reputacja: 95

Napisano 02 czerwiec 2018 - 07:57

Witam wszystkich na moim pierwszym garażowym przeglądzie, z tej strony m0ntanq! Zapraszam do wywiadu!
 
1.Cześć, jak się masz?
Hej, witam Was serdecznie w tym wywiadzie. Jak się mam? Fantastycznie, piękna pogoda, ciepło, zaczynają się wakacyjne wypady w plener, gry na świeżym powietrzu. Jest po prostu C-U-D-O-W-N-I-E.
 
2.Przedstawisz się nam? Ile masz lat, gdzie mieszkasz?
Nazywam się Tomek, liczę sobie 21 lat. Mieszkam w Jędrzejowie jest to miasto w województwie Świętokrzyskim, około 40 km na południe od Kielc.
 
3.Możesz nam podać swój nick i serwery, na których grasz?
Mój nick to NAVY, aktualnie gram tylko na jednym serwerze, na którym gram od początku swojej „bohaterskiej kariery”
93d9a82fa9c8d.png
 
4.Dlaczego, akurat tą nazwę wybrałeś dla swojego bohatera?
Mój nick NAVY to nawiązanie do amerykańskiej marynarki wojennej – Navy SEALS. Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy tychże amerykańskich komandosów. Starałem się podglądać na YouTube filmiki ze szkoleń, aby jak najlepiej przygotować się pracy jaką chciałbym wykonywać po zakończeniu studiów.
 
5.Czy pamiętasz jak rozpocząłeś grać w HeroZero? Przez znajomych, reklama?
Oczywiście, że tak, lecz dokładnej daty nie przytoczę L . Wróciłem do domu, zajrzałem do siostry do pokoju i zauważyłem, że z zaciekawieniem gra w coś na komputerze. Gdy podszedłem bliżej ujrzałem Hero Zero i wtedy się to jakoś zaczęło i trwa do dnia dzisiejszego
 
6.Czy przypominają ci się pierwsze dni, kiedy byłeś noobem w Hero Zero?
O matko, to była jakaś masakra. Moja gra wtedy to była istna tragedia. Nie wykonywałem treningów, a wszystkie pieniądze jakie zdobyłem z misji, zamiast wydawać w punkty statystyk wydawałem w swoją jednoosobową drużynę, która rozpadła się po paru tygodniach gry …
 
7.Czy masz hobby, z którym chcesz się z nami podzielić?
Interesuję się wieloma rzeczami, jednak na prym wiedzie koszykówka jak i ćwiczenia fizyczne. To wszystko pomaga mi uporać się z trudami dnia codziennego jak i odreagować po dłuuugim dniu spędzonym na Uczelni.
 
8.Czy kiedykolwiek wygrałeś cotygodniowy turniej? W jakiej kategorii? Czy było to warte wysiłku?
Jak najbardziej, wiadomo, że każdy szanujący się bohater musi chociaż raz w swojej karierze wygrać TTD lub TTH. Mnie udało się ustrzelić dwa bądź trzy razy dublet, czyli wygrać jednocześnie TTD oraz TTH. Czy było to warte wysiłku? Pewnie, że tak dostać za darmo 150 oponek, czego chcieć więcej, poza tym ogrom wysiłku należy włożyć tylko w turniej doświadczenia, ponieważ wygranie TTH to bułka z masłem moim zdaniem.
 
9. Jakie są twoje wskazówki dla bohaterów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z grą? 
Wykonywać wszystkie treningi, które powodują, że nasz bohater staje się potężniejszy. Polecam również dołączyć do drużyny z rozwojem około 75%+. Na starszych serwerach nie stanowi to większego problemu, a doda nam wielkiego kopa do rozwoju. Oczywiście, do 250 polecam wykonywać misję na exp, później tylko i wyłącznie na monety, no i oczywiście jeśli nie inwestujecie realnych pieniążków w gre to nie marnujcie oponek w lumpeks, bo nigdy nic z tego dobrego nie wychodzi J
 
10. Czy istnieje gracz, który jest dla ciebie autorytetem? Jeśli tak, kto to jest i dlaczego?
Nie mam takiego gracza, nie wzoruje się na nikim, chociaż po cichu liczę, że jest jakiś gracz na serwerze, który jakimś cudem trafił na mój profil, spojrzał na poziom, na statystyki i stwierdził, że chce być taki jak ja  :D
 
11. Co najbardziej lubisz w grze?
Przez długi okres czasu lubiłem walkę w TTH, po jego likwidacji w grze był czas posuchy, kiedy kompletnie nic mi się nie chciało robić poza klikaniem treningów.. Po dodaniu HeroCon znowu pałam jeszcze większą miłością do gry, uwielbiam spojrzeć na ranking i zobaczyć jak moja drużyna po raz kolejny jest na pierwszym miejscu.
 
12. Jaki jest twój ulubiony set?
Set Irona, moim zdaniem idealnie pasuje do tej gry i podkreśla „prestiż” każdego bohatera który dostąpił zaszczytu skompletowania go całego w raz ze złotymi ramkami. Ale muszę dodać, że set Zorro też zdobył moje serce, niestety nie było mi dane, aby mieć go na koncie.
6d1b72eb2fbf0.png
 
13. Jaki jest twój ulubiony towarzysz?
Nie mam takiego, ale jeżeli już bym miał wybrać to będzie to Pumpkin, którego nazwałem ULANY. Dzięki dodaniu opcji „praniu” umiejętności towarzyszy wciąż próbuje uzyskać statystyki, które będą idealnie pasować do mojego bohatera
8a7d8aa29b5e3.png
 
14. Jaka jest według Ciebie najlepsza umiejętność dla towarzysza?
W tym momencie, gdzie wielu graczy robi statystyki typu toxic, ja grając standardowym rozkładem, do towarzysza polecam umiejętność Ostry Dziób, który możemy zdobyć kupując towarzysza Alfreda w Sklepie Spod Lady. Ta umka praktycznie niweluje toxica i daje znaczną przewagę w pojedynku z taką postacią. Wiadomo, że sam Ostry Dziób cudów nie zdziała, dlatego polecam dodać do niego umiejętność Lawina Śnieżna
 
15. Jaka była najwyższa pozycja w Lidze jaką osiągnąłeś?
Od pewnego czasu jestem stałym bywalcem najwyższej ligi HZ czyli Superbohater. Niestety w lidze tej znajdują się gracze lepsi jak i słabsi ode mnie, niestety więcej jest graczy typu 1, więc moja pozycja oscyluje koło miejsca 50 i moim zdaniem jest to dobry wynik.
 
16. Podaj nazwy maksymalnie trzech graczy
a) Najlepsi gracze (oparte wyłącznie na ich zdolności jako graczy, a nie ich osobowość itp.)
Niedoogarniecia ponieważ tydzień w tydzień wygrywa turniej tygodniowy doświadczenia
Cichy11 jak dla mnie gracz ścisłe top3 serwera, pełna profeska
Samael przez długi czas top1 w kryjówce, a nie jest to łatwe do osiągnięcia, a co dopiero do utrzymania przez pewien okres.
 
b) Przeciwnicy, których najbardziej szanujesz           
Nie przywiązuje do tego jakieś szczególnej wagi. Jeśli mój bohater wygra to wygra, jak przegra to przegra, nie mam takiego przeciwnika, którego jakoś szczególnie darzę szacunkiem.
                                      
c) Ulubieni członkowie forum (Jeśli należysz do forum)
MrBrownstone i Scottie, ale każdego z użytkownika forum, z którym „zamieniłem słowo” w pewnym sensie lubię, oczywiście są wyjątki, ale nie będę tu przytaczał nazw  ;)
 
17. Opisz HeroZero w 3 słowach.
OPC czyli Ogromny Pożeracz Czasu i nie znam osoby, która by zaprzeczyła tym słowom. Niestety ale taka jest prawda z dnia na dzień ta gra srogo uzależnia i zabiera każdej doby sporą część naszego czasu
 
18. Czy chcesz osiągnąć coś specjalnego w grze?
Dozbierać do jednego miliarda monet, resztę swoich bohaterskich celów już zrealizowałem z czego jestem przeogromnie dumny.
 
19. Jakie jest twoim zdaniem Twoje największe osiągnięcie w grze?
Należeć do drużyny, która w pewnym stopniu jest znienawidzona przez pseudo Top drużyny serwera, ponieważ potrafiła przerwać hegemonię jaka panowała na PL2. Nic tak nie cieszy jak nerwy i kombinowanie innych kiedy nie mogą nic poradzić na nasz zespół JWydać 100mln i wygrać TTD i TTH. To są dla mnie największe osiągnięcia.
 
20. Jaka jest Twoja pierwsza czynność, którą robisz po zalogowaniu się do gry?
Sprawdzam czat drużynowy, witam się z ekipą, wykonuję od strzała cała odwagę na pojedynki i pojedynki w lidze i zaczynam trenować. A potem jakoś to leci  :D
 
21. Grałeś przeciwko łotrowi? Jaka jest Twoja najlepsza pozycja podczas ataków?
Każdego łotra staram się przekalkulować czy warto marnować czas, żeby otrzymać informację, że ów złoczyńca uciekł. Jednak kiedy jestem pewny, że łotr zostanie pokonanym, przeważnie staram się zając miejsce w pierwszej dziesiątce. Najlepsza pozycją jaką osiągnąłem to oczywiście pierwsza J
 
22. Gdybyś mógł wybrać kolejną osobę do wywiadu na Forum to, kogo byś wybrał/polecił?
Oj na to pytanie nie potrafię odpowiedzieć, nie znam graczy na innych serwerach, nie wiem kogo warto zapytać o to. Tą kwestię muszę pozostawić Wam, moderatorom J
 
23. Często zaglądasz na forum? Jeśli tak to w jakim celu?
Kiedyś było to dzień w dzień, po kilkanaście godzin. Teraz niestety ze względu na ograniczenia czasowe związane z uczęszczaniem na studia dzienne, pojawiam się średnio raz na dwa góra trzy dni, jednak siedzę w ukryciu, staram się nie wychylać, czasem coś napiszę na SB :)
 
24. Czy na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić?
Dziękuję, że zostałem poproszony o udzielenie tego wywiadu. Jako jeden z krytyków pozostałych wywiadów, mam nadzieje, że sprostałem temu zadaniu i nie wylejecie na mnie wiadra pomyj. Pozdrawiam każdego użytkownika forum oraz swoją ekipę z PL2
Powodzenia i do zobaczenia w grze.
 
Tomek



#2 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 02 czerwiec 2018 - 08:54

Super wywiad z super osobą :cool:
  • Pablo Escobar i m0ntanq lubią to

:) (:


#3 Maj <3

Maj <3

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • Miejscowość:Lublin
  • Serwer:PL10
  • Postać:TheKrolik
  • Drużyna:Mroczny Psychiatryk
Reputacja: 13

Napisano 02 czerwiec 2018 - 09:28

Prestiżowy wywiad


  • m0ntanq lubi to

:super:


#4 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 02 czerwiec 2018 - 11:44

Dobry wywiad tylko szkoda że ktoś jego stat nie pokazał po ciekaw jestem :P

 

 

 

 

Ps.Kiedy wywiad z kimś na pl20 :haha:


Użytkownik Krisss1235pl edytował ten post 02 czerwiec 2018 - 11:50

  • m0ntanq lubi to

^^


#5 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 290

Napisano 02 czerwiec 2018 - 11:47

Dobry wywiad tylko szkoda że ktoś jego stat nie pokazał po ciekaw jestem:P

 

 

 

 

Ps.Kiedy wywiad z kimś na pl20 :haha:

9af6903bad048.png

 

trzymaj ;)


  • Zeejsky i m0ntanq lubią to

#6 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 02 czerwiec 2018 - 12:00

9af6903bad048.png

 

trzymaj ;)

 

Dzięki ;) I to jest niemal prestiż z takimi statami xD 


  • Pablo Escobar i m0ntanq lubią to

^^


#7 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 290

Napisano 02 czerwiec 2018 - 12:04

:cool: wiadomka mordo


  • Krisss1235pl i m0ntanq lubią to

#8 x Dexter

x Dexter

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:POPEK6077
  • Drużyna:obecnie nie posiadam żadnej drużyny
Reputacja: 16

Napisano 02 czerwiec 2018 - 12:21

Wywaid ciekawy miło się go czyta i naprawdę rewelacyjne statystyki jak na ten level :) 👍
  • Pablo Escobar i m0ntanq lubią to

#9 Zeejsky

Zeejsky

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 448 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Postać:Zeey
  • Drużyna:CrazyHouse






Reputacja: 374

Napisano 02 czerwiec 2018 - 15:07

Kiedy wywiad z graczem z pl21 ? :P


  • m0ntanq lubi to

Forumowy wyjadacz


1386337437_.png


#10 Micux

Micux

    Były Moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 472 postów
Reputacja: 773

Napisano 02 czerwiec 2018 - 18:02

Kiedy wywiad z graczem z pl21 ? :P

Jeśli chcesz zaproponować jakąś osobę lub nawet sam mieć wywiad należy się zgłosić do dowolnego moderatora, nawet do mnie, a taka prośba zostanie rozpatrzona, na pewno kolejny wywiad tj. lipcowy nie będzie z osobą z pl21 ;)


  • m0ntanq lubi to

fd8f0b2855294.png0ffb52675d7d4.png


#11 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 290

Napisano 02 czerwiec 2018 - 18:51

Wywaid ciekawy miło się go czyta i naprawdę rewelacyjne statystyki jak na ten level :)

 

 

Dziękuję ^^,


  • m0ntanq lubi to

#12 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 02 czerwiec 2018 - 19:09

Nie za dużo tych wywiadów z nieciekawymi osobami?
  • Pablo Escobar i m0ntanq lubią to

#13 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 290

Napisano 02 czerwiec 2018 - 19:18

Nie za dużo tych wywiadów z nieciekawymi osobami?

No cóż, wychodzi na to, że mimo wszystko jestem osobą bardziej ciekawą niż ty :cool:


  • Zeejsky i m0ntanq lubią to

#14 mania10xd

mania10xd

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 291 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:mania10xd
  • Drużyna:The Versager
Reputacja: 601

Napisano 02 czerwiec 2018 - 19:39

Kolejny super wywiad !  :smilue:


  • Micux i m0ntanq lubią to

:serce:★·.·´¯`·.·★Mania★·.·´¯`·.·★:serce:

The Versager :*


#15 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 02 czerwiec 2018 - 19:40

Bardziej to ja  :Laughing: no ale jest jedno ale xD 


  • m0ntanq lubi to

^^


#16 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 02 czerwiec 2018 - 19:41

No cóż, wychodzi na to, że mimo wszystko jestem osobą bardziej ciekawą niż ty :cool:


Oczywiście nikogo nie obrażam, chodzi mi o to że teraz dwa razy jest wywiad z osobą.
Jeden w Gazetce forumowej a drugi w Garażowym przeglądzie.
I nie jestem zazdrosny o wywiad.
  • m0ntanq lubi to

#17 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 290

Napisano 02 czerwiec 2018 - 20:00

Oczywiście nikogo nie obrażam, chodzi mi o to że teraz dwa razy jest wywiad z osobą.
Jeden w Gazetce forumowej a drugi w Garażowym przeglądzie.
I nie jestem zazdrosny o wywiad.

 

W gazetce forumowej nie ma wywiadu ze mną :|


  • m0ntanq lubi to

#18 KubaRolnik

KubaRolnik

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 244 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:KubaRolnik
  • Drużyna:Mad House
Reputacja: 80

Napisano 02 czerwiec 2018 - 20:03

Spoko wywiad :)

Odpowiedzi kilkuzdaniowe, co powoduje, że wywiad się miło czyta :)


  • Pablo Escobar, Micux i m0ntanq lubią to

#19 McFrytka

McFrytka

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 63 postów
  • Serwer:PL17
  • Postać:McFrytka
  • Drużyna:Poena Capitis






Reputacja: 54

Napisano 02 czerwiec 2018 - 20:36

Fajny wywiad ;)


  • Pablo Escobar, Micux i m0ntanq lubią to

#20 Matux

Matux

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 12 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:MalinowyElf
  • Drużyna:Bogowie Wojny
Reputacja: 18

Napisano 03 czerwiec 2018 - 18:52

Dobra robota, 1 wywiad tego moderatora - świetnie.


  • Pablo Escobar, Micux i m0ntanq lubią to





Also tagged with one or more of these keywords: Garażowy Przegląd, Pablo Escobar

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych