Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Gazetka Forumowa #20 z... Kefir Zaglady.


  • Please log in to reply
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 michael007

michael007

    Były moderator

  • Journalists
  • 855 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:SS






Reputacja: 1075

Napisano 25 styczeń 2018 - 07:40

gazetka.png

 

Witajcie ponownie! Po krótkiej przerwie wracamy pełni sił i chęci do pracy. Wiele zmian nastało, dzięki czemu mamy nadzieję, że świeże pomysły zagoszczą w gazetce. Jak zawsze pojawi się wiele ciekawych informacji ze świata Hero Zero, wywiad z jednym z graczy oraz zagadki i suchary. Miłej lektury!

 

 

 

Newsy

 

 

 

Gazetka:

 

Pięć osób w dalszym ciągu ciężko pracuje nad kolejnymi wydaniami. Cotus opuścił Gazetkę, miejsce zajął michael007.

 

 

 

Gra i Forum:

 

* Pawel106 został moderatorem miesiąca grudzień, na jego profilu pojawiła się zasłużona gwiazdka. Redakcja składa gratulacje i życzy dalszych sukcesów!

 

* Tradycyjnie, jak co roku, Team Hero Zero obdarował każdego gracza kodami noworocznymi, jak i życzeniami od załogi.

 

* Dnia 16 stycznia zostały wprowadzone zmiany w grze. Nie spotkało się to z pozytywnym odbiorem przez forumowiczów.

 

Jednym zauważalnym plusem było dodanie nowego pomieszczenia w Bohaterskiej Kryjówce:

 

Prywatny klub walki

 

 

klub.png

 

 

- Dzięki prywatnemu klubowi walki zwiększa się odwaga i adrenalina.

 

- Maksymalna odwaga zostaje podwyższona o 5.

 

- Maksymalna adrenalina zostaje podwyższona o 2.

 

- 10 to maksymalny poziom tego pomieszczenia, wtedy otrzymujesz dodatkowo 50 jednostek odwagi oraz 20 adrenaliny.

 

 

 

Przy wprowadzaniu zmian gracze napotkali dwa znaczące minusy utrudniające grę:

 

- brak informacji na profilu innego gracza o punktach różnicy

 

- brak powiadomienia o otrzymanej wiadomości

 

W przeciągu tygodnia zostało to naprawione. Nie wiadomo czy się cieszyć, że naprawione, czy płakać, że takie błędy się pojawiają...

 

* Nothing Day od 13.01 do 16.01 - w tych dniach można było odświeżyć dwa razy oferte lumpeksu, jak i zakupić dwie specjalne rzeczy.

 

* Speed Server został zamknięty 16.01.2018. Całe podliczenie miesięcznego grania i walczenia o jak najwyższe pozycje i cele można znaleźć na forum.

 

* 20 .01 - 21.01 weekend podwójnego zarobku!

 

 

 

 

Ściąga

 

 

 

Krótka informacja dla każdego gracza, który szuka rozwiązań swoich problemów na Forum. Nie znajdziecie tu pomocy czysto technicznej typu misja nie chce się skończyć, nie mogę się zalogować, czy atak na bandę się nie odbył, a miał 2 godziny temu... Tym wszystkim zajmuje się Support. Tworząc tematy o podobnej tematyce spotkacie się dokładnie z takim samym odzewem, a po co marnować czas, jak można działać od razu!

 

Na forum możecie dzielić się swoimi pomysłami, przemyśleniami. Są też działy, w których można się wykazać ponad program. Nie wstydźcie się, ani bójcie powiedzieć co myślicie, jesteśmy jedną wielką rodziną HZ.

 

 

 

Plotki

 

 

 

Coraz częściej spotykamy się z przeciętnym entuzjazmem na temat przeprowadzanych przez Moderatorów wywiadów. Czy nie czas pomyśleć nad zmianą? Więcej nie zawsze znaczy lepiej... Może by tak bardziej się zaangażować i zrobić spersonalizowane pytania do każdej osoby, każdego wywiadu? Odgrzewanie cały czas tego samego nie ma większego sensu, zwłaszcza, że wywiady w większości są zrobione, bo trzeba coś puścić. Sugestia życzeniowa.

 

 

 

Wywiad

 

 

 

Gwiazdą kolejnego wydania Forumowej Gazetki jest… Kefir Zagłady z PL 20! Zapraszamy na bazę niespodziewanych pytań i masę zaskakujących odpowiedzi. Szczypta humoru, dwie garści zabawy i nuta dowcipu! Powitajmy Go serdecznie!

 

 

 

1.Cześć, jak się masz?

 

- Cześć. Objedzony po świątecznym kolędowaniu i zapychaniu się ciasteczkami od randomowo wybranych staruszek.

 

 

 

2. Czym się zajmujesz, kiedy nie pracujesz jako bohater?

 

- Co tu dużo mówić, odprawiam msze, jeżdżę po ulicach pożyczonym Maybach-em. Standard jak każdy w naszej Parafii.

 

 

 

3. Jak zaczęła się Twoja przygoda z Hero Zero?

 

- A był to piękny dżdżysto deszczowy dzień, wstałem skoro świt o 12:00 rano bo jak zwykle przyjaciel wparował mi na chatę, budząc mnie przy tym. Stwierdziliśmy, że chyba rusza PL20 i czas zacząć moje pierwsze spotkanie z HZ.

 

 

 

4. Czy spodziewałeś się, że zostaniesz poproszony o udzielenie wywiadu?

 

- A to chyba zapukałem nie pod ten adres. To wywiad? Czekaj pójdę poszukać tego, co miał z Tobą rozmawiać.

 

 

 

5. Czy masz konkretne cele do osiągnięcia w grze?

 

- Tak, wspólnie kolędować z biednymi i bogatymi, zbierając przy tym sowitą tacę.

 

 

 

6. Jakie jest Twoje największe osiągnięcie w HZ?

 

- To chyba było wbicie 2lvl. Tak jestem pewien, że wbicie 2lvl było największym osiągnięciem.

 

 

 

7. Hero Zero tworzy przyjaźnie. Czy stworzyłeś jakąkolwiek przyjaźń z innym graczem?

 

- Tak był taki gracz. Nazywał się Błyskawiczny ale go zbanowali.

 

 

 

8. Kto jest twoim ulubionym bohaterem? Dlaczego?

 

- Sobieski. Ze względu na swoją ponadczasowość. Kto czyta, niech zrozumie.

 

 

 

9. Jakie są Twoje wskazówki dla początkujących?

 

- Nie kombinujcie z oponkami, nie ufajcie linkom od innych graczy, ani dziwnym fanatykom z drużyny Brązowa Parafia.

 

 

 

10. Opisz HZ w 3 słowach.

 

- Oponki, Oponki, Oponki  :oponka:  :oponka:  :oponka: 

 

 

11. Czy istnieje gracz, którego podziwiasz?

 

- Tak, jest to, wspomniany wcześniej błyskawiczny. Dlatego, że swoim banem zmotywował mnie do założenia własnej drużyny.

 

 

 

12. Czy jest jakiś szczególny moment w Twojej karierze bohatera, którym chciałbyś się z nami podzielić?

 

- Tak. Jak koledze się telefon zawiesił i przypadkiem wpłacił 400 oponek, na drużynę.

 

 

 

13. Czy chciałbyś, wysłać wiadomość do wspólnoty Hero Zero?

 

- Pamiętajcie, oponki to nie wszystko.

 

 

 

14. Czy masz hobby, z którym chcesz się z nami podzielić?

 

- Naciąganie randomowych staruszków na oponki.

 

 

 

15. Skąd pomysł na tak oryginalną nazwę bohatera?

 

- Podczas studiów kolega przepił się kefirem. Później to co z niego wychodziło to była istna zagłada.

 

 

 

16. Jaki jest twój ulubiony towarzysz?

 

- Kościotrupek.

 

kostek.png

 

 

17. Jaki są twoje ulubione przedmioty?

 

- Ewidentnie, broń rzucana.

 

 

 

18. Jaka jest Twoja ulubiona umiejętności towarzysza?

 

- Łamacz kości, pięknie stakuje się z inteligencją.

 

lamacz.png

opis.png

 

 

 

19. Jaka jest Twoja pierwsza czynność, którą robisz po zalogowaniu się do gry?

 

- Sprawdzam co gracz Trikx odwalił w mojej drużynie nowego.

 

 

 

20. Czy lubisz brać udział w Lidze Hero Zero?

 

- Ależ owszem, czemu nie.

 

 

 

21. Jaka jest najlepsza rzecz, według Twojej opinii, w Lidze Hero Zero?

 

- Przedmioty

 

 

 

22. Czy masz jakiekolwiek sugestie do podzielenia się z nami, jak osiągnąć Ligę Superbohatera?

 

- Podstawowo, broń rzucana, wspomagacze i codzienna aktywność.

 

 

 

Serdecznie dziękujemy za poświęcenie nam tych paru chwil. Życzmy dalszych sukcesów zarówno w grze Hero Zero jak i życiu prywatnym!

 

 

 

Suchary

 

 

 

1. Jaki jest ulubiony owoc Żołnierza?

 

Spoiler

 

 

 

2. Po co ubezpieczyciel przyszedł do lasu?

 

Spoiler

 

 

 

3. Co ma wspólnego łyżka z jesienią?

 

Spoiler

 

 

 

 

Warto zobaczyć

 

 

 

Ranking Szybkiego Serwera

 

 

 

Notatki Konserwacyjne

 

 

 

Kryjówka Bohatera - FAQ

 

 

 

Poprzednie wydanie Gazetki Forumowej

 

 

 

Krzyżówka z wiedzy o Bohaterskiej Kryjówce

 

6.png

1. Które pomieszczenie redukuje cenę w monetach?

 

2. Wyprodukujesz tam modyfikacje.

 

3. Które pomieszczenie dodaje odwagę i poziom adrenaliny?

 

4. Główna baza kryjówki, to?

 

5. Czego potrzebujesz do atakowania kryjówki przeciwnika?

 

6. Podnosi wydajność zbiorczą.

 

7. Pomieszczenie do produkcji zeronitu.

 

8. Pomieszczenie, które można rozwinąć nawet o dodatkowe 1 000%.

 

 

 

Dziękujemy serdecznie wszystkim czytelnikom za poświęcenie swojego czasu. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście i pozostawicie po sobie ślad. Zachęcamy również do rozwiązania krótkiej krzyżówki, gdzie do zdobycia niemało punktów ;)


Użytkownik Scottie edytował ten post 14 kwiecień 2018 - 16:10

REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#2 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 380

Napisano 25 styczeń 2018 - 08:26

Gazetka jak najbardziej fajna, zwłaszcza w wydaniu michael'a 007. ;) A co do odpowiedzi w tej krzyżówce są one następujące:
1.Centrum Spekulacyjne
2.Warsztat
3.Prywatny Klub Walki
4.Centrala Kryjówki
5.Atakobotów
6.Generatorownia
7.Kopalnia
8. Magazyn robotów
Hasło: Kryjówka

Użytkownik MatiProZiom edytował ten post 25 styczeń 2018 - 08:29

  • michael007 lubi to

:) (:


#3 Micux

Micux

    Były Moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 472 postów
Reputacja: 773

Napisano 25 styczeń 2018 - 12:00

Dobra robota, podoba mi się to wydanie, oby tak dalej ;)


fd8f0b2855294.png0ffb52675d7d4.png


#4 Buldun

Buldun

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL6
  • Postać:Buldun
  • Drużyna:Hooligans
Reputacja: 46

Napisano 25 styczeń 2018 - 12:24

Prawie cała gazetka super. I kurcze nawet się to czytało jak wiadomości po prostu. Mega robota. Jedyne zastrzeżenie jakie mam to do wywiadu. Zarzucono moderatorom, że te przeprowadzane przez nich są słabe, a ten w mojej subiektywnej opinii był niestety jeszcze słabszy. Ciężko mi tylko określić czy z winy redakcji czy z winy "bohatera" wywiadu, który  w zasadzie poza śmieszkowaniem nie miał nic ciekawego do powiedzenia.

 

W każdym razie gratulacje i czekam na kolejne wydanie gazetki :)


  • "Dubi" i taka jedna lubią to

#5 pan_ps4

pan_ps4

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów
  • Serwer:PL28
  • Postać:Holdelle
  • Drużyna:Sycyjjjla



Reputacja: 80

Napisano 25 styczeń 2018 - 12:43

Prawie cała gazetka super. I kurcze nawet się to czytało jak wiadomości po prostu. Mega robota. Jedyne zastrzeżenie jakie mam to do wywiadu. Zarzucono moderatorom, że te przeprowadzane przez nich są słabe, a ten w mojej subiektywnej opinii był niestety jeszcze słabszy. Ciężko mi tylko określić czy z winy redakcji czy z winy "bohatera" wywiadu, który  w zasadzie poza śmieszkowaniem nie miał nic ciekawego do powiedzenia.

 

W każdym razie gratulacje i czekam na kolejne wydanie gazetki :)

Spodziewaj się 25 lutego!


Nie polecam biolchema bo z polaka będzie Ci ciężko


#6 michael007

michael007

    Były moderator

  • Journalists
  • 855 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:SS






Reputacja: 1075

Napisano 25 styczeń 2018 - 16:32

Prawie cała gazetka super. I kurcze nawet się to czytało jak wiadomości po prostu. Mega robota. Jedyne zastrzeżenie jakie mam to do wywiadu. Zarzucono moderatorom, że te przeprowadzane przez nich są słabe, a ten w mojej subiektywnej opinii był niestety jeszcze słabszy. Ciężko mi tylko określić czy z winy redakcji czy z winy "bohatera" wywiadu, który  w zasadzie poza śmieszkowaniem nie miał nic ciekawego do powiedzenia.

 

W każdym razie gratulacje i czekam na kolejne wydanie gazetki :)

 

Każdy człowiek jest inny, ma coś innego do powiedzenia i w gazetkach będziemy starać się to pokazać. Różnorodność, punkt widzenia ze strony udzielającej wywiadu. Nie bez powodu opisaliśmy we wstępie tak, a nie inaczej postać, z która przeprowadzaliśmy wywiad, byście wiedzieli, czego się spodziewać. Liczyliśmy na miłą odskocznie i coś zaskakującego. Teraz wiemy, że musimy się starać jeszcze bardziej i z pewnością liczymy się z każdą Waszą opinią, która prowadzi, do ulepszania GF pod każdym względem! :super: 


REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#7 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 25 styczeń 2018 - 17:44

Gazetka ogólnie niezła ale wywiad tragiczny.Czasami zamiast robić te wywiady to przestać to robić bo osoby które ostatnio odpowiadają na nie robią to z łaski i jakby odechcenia :(


  • taka jedna lubi to

c260e7928c6fe.png


#8 Target

Target

    Moderatorka

  • Moderators
  • 458 postów



Reputacja: 806

Napisano 25 styczeń 2018 - 20:28

"Coraz częściej spotykamy się z przeciętnym entuzjazmem na temat przeprowadzanych przez Moderatorów wywiadów. Czy nie czas pomyśleć nad zmianą? Więcej nie zawsze znaczy lepiej... Może by tak bardziej się zaangażować i zrobić spersonalizowane pytania do każdej osoby, każdego wywiadu? Odgrzewanie cały czas tego samego nie ma większego sensu, zwłaszcza, że wywiady w większości są zrobione, bo trzeba coś puścić. Sugestia życzeniowa."

 

yyyyyy...a jak to się ma do wywiadu przez Was przeprowadzonego ;)?


  • taka jedna i Micux lubią to

#9 michael007

michael007

    Były moderator

  • Journalists
  • 855 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:SS






Reputacja: 1075

Napisano 25 styczeń 2018 - 20:39

"Coraz częściej spotykamy się z przeciętnym entuzjazmem na temat przeprowadzanych przez Moderatorów wywiadów. Czy nie czas pomyśleć nad zmianą? Więcej nie zawsze znaczy lepiej... Może by tak bardziej się zaangażować i zrobić spersonalizowane pytania do każdej osoby, każdego wywiadu? Odgrzewanie cały czas tego samego nie ma większego sensu, zwłaszcza, że wywiady w większości są zrobione, bo trzeba coś puścić. Sugestia życzeniowa."

 

yyyyyy...a jak to się ma do wywiadu przez Was przeprowadzonego ;)?

 

Najprościej mówiąc nie ma tu powtórzeń, osłuchanych przez 30 wcześniejszych wywiadów. Odpowiedzi są adekwatne do pytań, nie jest on nudny, a raczej z jajem...no i w przyszłym wydaniu będą kompletnie inne pytania. Jeśli potrzebujecie przewodnika, z miłą chęcią pokaże Wam jak się robi wywiady ;) Moderatorzy zadawalają się gotowcami i chodzeniem na łatwizne, my się w to bawić nie będziemy.

 

Najprostrzym przykładem jest wywiad przeprowadzony przez Katike ze mną, gdzie Wasze pytania były jedynie bazą, a otrzymał on jedną z największych ilości pozytywnych reakcji  :super: 


Użytkownik michael007 edytował ten post 25 styczeń 2018 - 20:47

  • Katika lubi to

REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#10 Target

Target

    Moderatorka

  • Moderators
  • 458 postów



Reputacja: 806

Napisano 25 styczeń 2018 - 20:49

Michael piszesz dla nas wskazówki tymczasem pytania z Twojego wywiadu są żywcem ściągnięte od nas. 

A co do odpowiedzi na pytania w wywiadzie to przeprowadzający wywiad nie ma wpływu na odpowiedzi a wręcz nie powinien w nie ingerować. 


  • "Dubi", taka jedna i Micux lubią to

#11 michael007

michael007

    Były moderator

  • Journalists
  • 855 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:SS






Reputacja: 1075

Napisano 25 styczeń 2018 - 21:01

Michael piszesz dla nas wskazówki tymczasem pytania z Twojego wywiadu są żywcem ściągnięte od nas. 

A co do odpowiedzi na pytania w wywiadzie to przeprowadzający wywiad nie ma wpływu na odpowiedzi a wręcz nie powinien w nie ingerować. 

 

To, że gazetka została dodana przeze mnie nie znaczy, ze wywiad przeprowadziłem ja sam. Piszę to dlatego, gdyż przyszły będzie wykonany przeze mnie ;)

Oczywiście, że nie powinien... chodzi o to, aby redukować ilość pytań do takich, których odpowiedzi są bardziej rozbudowane. Pozostawienie w wywiadzie marnych "tak", "nie" mija się z celem. 

 

Poza tym, plotka jedynie miała zasygnalizować Wam owy problem, aby umilić Nam czytanie Waszej pracy ;)

Nie ma co się irytować, więcej nie znaczy lepiej...


Użytkownik michael007 edytował ten post 25 styczeń 2018 - 21:09

REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych