Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Głosowanie na przywódcę


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 b1ackmamba

b1ackmamba

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 23 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:b1ackmamba
  • Drużyna:Ruff Ryders
Reputacja: 8

Napisano 08 grudzień 2017 - 14:29

Witam, w związku z przykrym doświadczeniem, które dopadło ostatnio nasza drużynę wpadłam na taki pomysł.

Mianowicie chciałabym udoskonalić głosowanie na przywódcę tj. w momencie gdy przywódca jest niedostępny i rozpoczyna się głosowanie na przywódcę powinna zostać zablokowana możliwość wyrzucania członków z drużyny. Zapobiegloby to nieuczciwej konkurencji, wyrownywaloby szansę każdego na zdobycie przywódcy w sprawiedliwy sposób.
Podam tu przykład z naszej drużyny - mianowicie doradca drużyny wiedząc, że przegra wybory wyrzucił wszystkich członków - także tych, którzy mieli szansę na zwycięstwo i tym sposobem jako jedyny ( głosujący na siebie) został przywódca.

Proszę o rozważenie propozycji dzięki której będziemy w stanie uniknąć wielu nieporozumień.
  • Starlet i Xenona lubią to

#2 Destroyed

Destroyed

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Miejscowość:Yokio na șląsku
  • Postać:mati z PL4
  • Drużyna:Reborn team
Reputacja: 140

Napisano 08 grudzień 2017 - 17:37

Ciekawy pomysł, myślę że pomogło by to wielu osobom. Pisz do supportu  ;) 


Nagrywam na YT kanał:
RChomik13


#3 b1ackmamba

b1ackmamba

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 23 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:b1ackmamba
  • Drużyna:Ruff Ryders
Reputacja: 8

Napisano 08 grudzień 2017 - 22:39

Oczywiście, że pisałam no ale jak to zwykle bywa support przekierowal mnie na forum.

#4 I'm wizard

I'm wizard

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 35 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 67

Napisano 09 grudzień 2017 - 00:57

Eee... skoro jest doradcą to chyba przywódca w pierwszej kolejności życzyłby sobie by to on został przywódca. A nie jakieś pionki co podochodziły do drużyny, są w niej może kilka dni i są łasi na drużynę za darmo.

Prawo hierarchii.
  • kevin9 lubi to

#5 Chimera

Chimera

    Coordinator

  • Coordinators
  • 265 postów
  • Miejscowość:Śląsk



Reputacja: 464

Napisano 09 grudzień 2017 - 03:02

Oczywiście, że pisałam no ale jak to zwykle bywa support przekierowal mnie na forum.

 

Zostałaś przekierowana we właściwe miejsce.

To tutaj Wasze pomysły są poddawane pod opinie innych użytkowników. 

Stąd właśnie są  wysyłane te najciekawsze oraz te, które Wam się najbardziej podobają ;)


  • Scottie i ortsul6 lubią to

Ht4RSNT.png


#6 b1ackmamba

b1ackmamba

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 23 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:b1ackmamba
  • Drużyna:Ruff Ryders
Reputacja: 8

Napisano 25 grudzień 2017 - 00:16

Eee... skoro jest doradcą to chyba przywódca w pierwszej kolejności życzyłby sobie by to on został przywódca. A nie jakieś pionki co podochodziły do drużyny, są w niej może kilka dni i są łasi na drużynę za darmo.

Prawo hierarchii.

Tak się składa, że nie doradca decyduje o tym, kto zostanie szefem drużyny, tylko członkowie drużyny, bo jak wiadomo nie tylko przywódca i doradca tworzą team - bez pozostałych nie stanowiliby nic. Piszesz "prawo hierarchi" a czy doradcą nie może być osoba z łapanki, która jest w teamie od 3 dni a Ty od momentu jej powstania? Chyba chodzi tutaj o zasady FAIR PLAY, które są przez nasz kochany support tak promowane?:) żeby każdemu było "równo i sprawiedliwie" mój drogi!:) 

Pozdrowienia BM. 



#7 pan_ps4

pan_ps4

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów
  • Serwer:PL28
  • Postać:Holdelle
  • Drużyna:Sycyjjjla



Reputacja: 80

Napisano 25 grudzień 2017 - 19:24

jest już taka rzecz, kiedy jest nie aktywny po 21 dniach jest głosowanie na nowego przywódcę


Nie polecam biolchema bo z polaka będzie Ci ciężko





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych