Skocz do zawartości


Zdjęcie
* - - - - 4 głosy

Oponki


  • Please log in to reply
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 SPAMER:)

SPAMER:)

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 26 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 5

Napisano 20 wrzesień 2017 - 17:18

Mam nowy pomysl :)
Chodzi w nim by zmienić kolor oponek
niechcem różowych oponek tylko brązowe
Lubie spamowac

#2 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 20 wrzesień 2017 - 17:22

Różowe oponki są spoko, nie trzeba zmieniać ich koloru. :(


:) (:


#3 Avux

Avux

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Postać:Mężczyzna
  • Drużyna:Jest Ważna
Reputacja: 0

Napisano 20 wrzesień 2017 - 17:26

Jak dla mnie zmiana koloru oponek jest poprostu bez sensu. Jak dla mnie oponki mają kolor jak najbardziej na +



#4 BędzieZabawa2

BędzieZabawa2

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 227 postów
  • Miejscowość:Małopolska
  • Serwer:PL1
Reputacja: 105

Napisano 20 wrzesień 2017 - 17:27

A ja chcę żebyś zmienił kolor skóry na czarny.

Na nie 


Myślę że pomogłem. Spodobało się? Zostaw lajka!


#5 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 20 wrzesień 2017 - 17:31

brązowy=kupa czy chcesz żeby oponki były koloru kupy ? jestem za nie tylko różowy


^^


#6 XenoZ

XenoZ

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 36

Napisano 20 wrzesień 2017 - 20:03

Nie ma sensu marnować ilość znaków wpisanych na ten post więc jestem na nie

#7 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1072

Napisano 20 wrzesień 2017 - 20:35

Nie ma sensu dyskutować, ten temat to tylko śmiecenie na forum.


  • BartekDrek221 lubi to

8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#8 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 20 wrzesień 2017 - 20:54

brązowy=kupa czy chcesz żeby oponki były koloru kupy ? jestem za nie tylko różowy

Ja myślę, że on chcę żeby były koloru pączków, a te rzeczywiście są brązowe. Z tym, że w tej grze mamy oponki (rodzaj pączków z dziurką), a nie typowe pączki, a te są raczej beżowe jak już coś (i w tej grze też oponki są beżowe jak się dokładnie przyjrzeć widać na spodzie trochę beżowego), no a kolor różowy bierze się stąd, że są one lukrowane.

P.S. Rozumiem Kris, że nie jesz pączków, bo są one koloru kupy co źle ci się kojarzy.

Twórca gry takie, a nie inne słodycze zaprojektował jako walutę premium i trzeba się z tym pogodzić, a nie marudzić, bo gdyby mieli robić według upodobań każdego musieliby nie wiem ile tych walut premium wprowadzać. Chcesz spamerze pączki, a nie oponki i to brązowe, a nie zabarwione na różowo lukrem to stwórz własną grę z pączkami, a Hero Zero jest grą z lukrowanymi oponkami i taką pozostanie.


Użytkownik Minerva edytował ten post 20 wrzesień 2017 - 23:11
na prośbę autora

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#9 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 20 wrzesień 2017 - 22:54

Ja myślę, że on chcę żeby były koloru pączków, a te rzeczywiście są brązowe. Z tym, że w tej grze mamy oponki (rodzaj pączków z dziurką), a nie typowe pączki, a te są raczej beżowe jak już coś (i w tej grze też oponki są beżowe jak się dokładnie przyjrzeć widać na spodzie trochę beżowego), no a kolor różowy bierze się stąd, że są one lukrowane.

P.S. Rozumiem Kris, że nie jesz pączków, bo są one koloru kupy co źle ci się kojarzy.

Twórca gry takie, a nie inne słodycze zaprojektował jako walutę premium i trzeba się z tym pogodzić, a nie marudzic, bo gdyby mieli robić według upodobań każdego musieliby nie wiem ile tych walut premium wprowadzać. Chcesz spamerze pączki, a nie oponki i to brązowe, a nie zabarwione na różowo lukrem to stwórz własną grę z pączkami, a Hero Zero jest grą z lukrowanymi oponkami i taką pozostanie.

Aj nie zrozumiałeś tego za bardzo z tą kupą mi chodziło po jak na styl graficzny hz to by wyglądało jak by kupa :P zjadam pączki dość często. (ja nie marudzę -_- teraz to ty narzekasz że ja nienawidzę pączków) 


^^


#10 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 20 wrzesień 2017 - 23:07

zjadam pączki dość często. (ja nie marudzę -_- teraz to ty narzekasz że ja nienawidzę pączków) 

Podejrzewałam, że je lubisz dlatego tak napisałam żeby ci pokazać jak bzdurny jest ten argument z kupą i idąc tym tokiem rozumowania powinieneś przestać jeść wszystko co jest brązowego koloru, bo wygląda jak kupa, las powinieneś uważać za odrażający, bo kora większości drzew jest koloru kupy itd. A co ty lubisz, a czego nienawidzisz mnie nie obchodzi, twoje gusta, nie moje. A marudzenie zarzuciłam naszemu samozwańczemu spamerowi, bo marudzi bezsensownie o nic niewnoszącą zmianę koloru.


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#11 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 20 wrzesień 2017 - 23:28

Podejrzewałam, że je lubisz dlatego tak napisałam żeby ci pokazać jak bzdurny jest ten argument z kupą i idąc tym tokiem rozumowania powinieneś przestać jeść wszystko co jest brązowego koloru, bo wygląda jak kupa, las powinieneś uważać za odrażający, bo kora większości drzew jest koloru kupy itd. A co ty lubisz, a czego nienawidzisz mnie nie obchodzi, twoje gusta, nie moje. A marudzenie zarzuciłam naszemu samozwańczemu spamerowi, bo marudzi bezsensownie o nic niewnoszącą zmianę koloru.

ja jemu to napisałem specjalnie. wiem że brązowy to nie jest tylko kupa :P ja tam brązowy lubię ale ja napisałem że jak chce mieć ten brązowy kolor to niech on :D i jeszcze to napisałem dla ironii i sarkazmu :) 


Użytkownik Krisss1235pl edytował ten post 20 wrzesień 2017 - 23:30

^^


#12 Destroyed

Destroyed

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Miejscowość:Yokio na șląsku
  • Postać:mati z PL4
  • Drużyna:Reborn team
Reputacja: 140

Napisano 09 październik 2017 - 19:38

Różowe są spoko wyróżniają się, gdzieś już widziałem pomysł na czekoladową oponke.

Nagrywam na YT kanał:
RChomik13





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych