Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mati szuka dobrze rozwiniętej drużyny na PL5 na start.


  • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 07 sierpień 2017 - 21:30

Witam. :papa: 

Tak jak pisze w moim temacie, szukam dobrze rozwiniętej drużyny na PL5, najlepiej ze 100% rozwinięciem drużyny. Dlaczego nagle zacząłem tam grać? Ponieważ to jest mój pierwszy serw na jakim zacząłem grać w HZ i po kilku latach postanowiłem zrobić come back na ten serw i uderzyć mocną pompą na tym serwie. 

 

Coś o mnie :

Mój nick to Mateusz99, mam 2lv postaci (dzisiaj założyłem konto więć bez hejtu proszę  :haha:  :super: ), wyrabiam całą energię i wszystkie treningi każdego dnia, jestem aktywnym graczem,  loguję się codziennie do Hero Zero, w ciągu ttd zdobywam średnio 1,350mln ( milion trzysta pięćdziesiąt tysięcy expa ), biorę aktywny udział w HeroCon, udzielam się też na czacie drużynowym ( nie jestem mrukiem, nie to co niektórzy ^^), zgłaszam się do walk, obron i band. Jeszcze raz to powtórzę, szukam drużyny, ze 100% rozwinięciem. Jestem kulturalnym graczem, piszę poprawną polszczyzną. :D No i chyba byłoby na tyle.  :smilue:

 

Pozdro.  :smilue:


  • Ceealek i KacperekPan lubią to

:) (:


#2 qorder

qorder

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:qorder
  • Drużyna:Angels Of Death
Reputacja: 0

Napisano 12 listopad 2017 - 22:48

Zapraszam do ParaDise,51% rozwinięcia,ale dopiero sie reaktywujemy :) Jeśli chcesz dołączyć to zapraszam !






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych