Jump to content


Photo
* * - - - 2 votes

Trochę więcej darmowych opon, ludzie.


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 drek21

drek21

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 136 posts
  • Serwer:PL19
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Mass Efect
Reputacja: 25

Posted 18 July 2017 - 20:12

Kupuję co prawda oponki, ale gdy wszystkie wydam to ciężko ugrać. Może zrobilibyście coś takiego w HeroCon, że 3 osoby z największą ilością pkt z drużyny dostaje oponki. Pierwsze miejsce dostaje 10 oponek, 2 miejsce- 5 oponek, 3 miejsce- 1 oponka. Mobilizowałoby to ludzi do nabijania punktów Con. Lub tak jak mówiłem, zastosować to całe koło fortuny(patrz post z 16/07/2017) bo to jest paranoja, a ja co tydzień oponek nie kupuję. To już w xxx/M Oj Playata, Playata...


Edited by Minerva, 18 July 2017 - 20:19.
nazwa innej gry

------------------------------------  HERO ZERO ---------------


#2 sarkazm

sarkazm

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 91 posts
  • Serwer:PL1
Reputacja: 117

Posted 18 July 2017 - 20:14

Co za dużo postów nie zdrowo.

Wymyśl coś lepszego, a nie taką żenadą zaśmiecasz forum !!!



#3 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 posts
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 381

Posted 18 July 2017 - 20:19

Darmowe opony możesz zdobyć na wiele różnych sposobów : robiąc misje, bohaterskie czyny, z zadanek nadzwyczajnych, a czasem nawet z pojedynków.. wystarczy top100 zdobyć w ttd i tth i już jesteś 10 opon do przodu i to za free, możliwości jest naprawdę wiele i nie trzeba przepłacać dużej ilości pieniędzy, żeby mieć sporo oponek, samo zarobienie oponek za free jest niezłą sadysfakcją, więc nie wiem na co ty narzekasz :)


Edited by MatiProZiom, 18 July 2017 - 20:19.

:) (:


#4 Because :)

Because :)

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 posts
  • Miejscowość:Gdynia
  • Serwer:PL15
  • Postać:Because
  • Drużyna:All Stars
Reputacja: 285

Posted 18 July 2017 - 20:43

Darmowe opony możesz zdobyć na wiele różnych sposobów : robiąc misje, bohaterskie czyny, z zadanek nadzwyczajnych, a czasem nawet z pojedynków.. wystarczy top100 zdobyć w ttd i tth i już jesteś 10 opon do przodu i to za free, możliwości jest naprawdę wiele i nie trzeba przepłacać dużej ilości pieniędzy, żeby mieć sporo oponek, samo zarobienie oponek za free jest niezłą sadysfakcją, więc nie wiem na co ty narzekasz :)

Mateusz ma racje, że jest bardzo dużo sposobów na zdobycie opon. Największą satysfakcje ci sprawi, jak sam osiągniesz jakieś wysokie miejsca w turnieju tygodniowym. Nie wymyślajmy już kolejnych sposobów zdobywania opon za free, bo gra musi też się utrzymać i potrzebuje graczy, co będą regularnie oponki kupowali, aby twórcy mieli zyski. Takimi pomysłami tylko zaśmiecasz forum


  • MatiProZiom and żniwiarz23 like this

Jeśli ci pomogłam lub zgadzasz się z moim zdaniem to daj lajka :)


#5 drek21

drek21

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 136 posts
  • Serwer:PL19
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Mass Efect
Reputacja: 25

Posted 18 July 2017 - 21:22

Darmowe opony możesz zdobyć na wiele różnych sposobów : robiąc misje, bohaterskie czyny, z zadanek nadzwyczajnych, a czasem nawet z pojedynków.. wystarczy top100 zdobyć w ttd i tth i już jesteś 10 opon do przodu i to za free, możliwości jest naprawdę wiele i nie trzeba przepłacać dużej ilości pieniędzy, żeby mieć sporo oponek, samo zarobienie oponek za free jest niezłą sadysfakcją, więc nie wiem na co ty narzekasz :)

 

 

Mateusz ma racje, że jest bardzo dużo sposobów na zdobycie opon. Największą satysfakcje ci sprawi, jak sam osiągniesz jakieś wysokie miejsca w turnieju tygodniowym. Nie wymyślajmy już kolejnych sposobów zdobywania opon za free, bo gra musi też się utrzymać i potrzebuje graczy, co będą regularnie oponki kupowali, aby twórcy mieli zyski. Takimi pomysłami tylko zaśmiecasz forum

No tak, ale oponki za HCon można dać


Edited by Minerva, 18 July 2017 - 21:43.
cytat usunięty

------------------------------------  HERO ZERO ---------------


#6 Daveson

Daveson

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 25 posts
  • Serwer:PL19
  • Postać:Daveson2
  • Drużyna:Children Of Chaos
Reputacja: 11

Posted 18 July 2017 - 21:25

Czyli jeżeli pomysł mi sie podoba, mam to napisać, a jeżeli nie, to sie nie odzywać. Dziecko, zastanów sie co piszesz, każdy ma prawo do komentowania postów na forum, a to że komuś sie twój pomysł nie podoba, nie znaczy że masz od razu robić xxx/M

 

 

Co do pomysłu, wysil mózg i graj aktywnie, a oponki same przyjdą. Fakt, że nie możesz kupić oponek, nie oznacza że stwórcy gry muszą dodawać kolejne sposoby na pozyskiwanie darmowych oponek, których już jest masa, na wspomagacze wystarczy, a jak musisz iść spać o 20 i nie wyrobisz całej eny, no cóż, trudno...


Edited by Minerva, 18 July 2017 - 21:42.
cytat usunięty

  • JestemBuk, Bubbl3gum and KapitanPiracki like this

#7 drek21

drek21

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 136 posts
  • Serwer:PL19
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Mass Efect
Reputacja: 25

Posted 19 July 2017 - 11:03

Akurat w HZ gram do 23


  • Ceealek likes this

------------------------------------  HERO ZERO ---------------


#8 Bubbl3gum

Bubbl3gum

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 80 posts
  • Miejscowość:Ho no lulu
  • Serwer:PL7
  • Postać:mariankoksu
  • Drużyna:Silence Of The Lambs
Reputacja: 15

Posted 20 July 2017 - 16:49

Bardzo dobry pomysł, ale do dopracowania.

Moim zdaniem zasada ta powinna się tyczyć tylko najlepszych "heroconowców" z najlepszych pięciu drużyn w turnieju herocon, którzy w nagrodę powinni dostać po 3-5 oponek i tyle.


Edited by Bubbl3gum, 20 July 2017 - 16:52.

         100.gif


#9 łebmysteria

łebmysteria

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 posts
  • Miejscowość:5 km o Ciebie
  • Serwer:PL15
  • Postać:łebmysteria
  • Drużyna:Monarchia-Na zawsze i jeszcze dłużej!
Reputacja: 69

Posted 21 July 2017 - 18:10

Neutral




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users