Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy przegląd #37 z.... REK


  • Please log in to reply
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Target

Target

    Moderatorka

  • Moderators
  • 455 postów



Reputacja: 805

Napisano 30 czerwiec 2017 - 23:29

Witam serdecznie !

 

Zapraszam na kolejny wywiad w naszym Garażowym Przeglądzie.Tu poznamy kilku z najbardziej niespodziewanych Bohaterów w naszym kraju.
 
Nazywam się Target i będę Waszą reporterką.

 

 

tiBJ4p.png

 

 

Dziś wywiadu udzielił nam REK

 

 

lsbgoT.png

 
 
 
1. Cześć, jak się masz? Możesz podać nam swój Nick i serwery na których grasz?
 
    Cześć :) z tej strony rek, gram tylko i wyłącznie na pl2 i zostanę tu do ostatnich moich dni  :P mam sie jak zwykle wspaniale xD
2. Czy chcesz porozmawiać trochę o sobie, o życiu, kiedy nie pracujesz jako bohater? Opowiedz nam ciut o sobie co robisz poza graniem w HZ :)?
 
   Wolałbym żeby nie wszyscy wiedzieli o moim życiu prywatnym, tylko ludzie z mojej drużyny wiedza o mnie dużo... może nawet za dużo. Ale ogólnie poza graniem to rodzina,dom,praca i znajomi :)
 
3. Kiedy zacząłeś grać Hero Zero?   Czy pamiętasz ten dzień?
 
    Według bohaterskich czynów minęło już 1840 dni a aktywny jestem codziennie. Całkiem niedawno było 5cio lecie istnienia mojego bohatera xD ale dzień w którym odpaliłem tą grę pamiętam bardzo dobrze :)
 
4. Jak zacząłeś grać w Hero Zero? Przez znajomych, reklama?
 
   To była reklama w necie, nikt z moich znajomych nie gra w tą grę.
 
5. Czy przypominają Ci się pierwsze dni, kiedy byłeś noobem w Hero Zero?
 
   Moje pierwsze dni pamiętam doskonale. Noobem byłem na pewno xD nie robiłem treningów bo człowiek nie zdawał sobie sprawy jak w przyszłości będzie to ważne, ale z drugiej strony kto to wiedział, że na tyle tutaj zapuszczę korzenie :)
 
6. Czy spodziewałeś się kiedykolwiek, że pewnego dnia jako jeden z najlepszych graczy w grze, zostaniesz poproszony o wywiad?
 
   Szczerze to nie spodziewałem się... nawet do głowy mi to nie przyszło :) nie udzielam sieę na forum gram tylko na pl2 mało kto wie o moim istnieniu.
 
7. Co lubisz najbardziej w tej grze?
 
   Bez dwóch zdań Świętych z Bostonu zaprawdę powiadam Wam szurnięci ludzie xD
8. Czy masz konkretne cele do osiągnięcia w grze?
 
   Zrobić wszystkie bohaterskie czyny (co jest mało realne xD) ale realny cel to rozbudować swoją kryjówkę na 100%
 
9. W swojej opinii, jakie było twoje największe osiągnięcie w HZ do tej pory?
 
   Nie poddawanie się nawet w chwilach kryzysu gdzie gra trochę się nudziła... i inne mniej przyjemne sytuacje a przez 5 lat było ich parę :)
 
10. Hero Zero tworzy przyjaźnie. Czy stworzyłeś jakąkolwiek przyjaźń z innym graczem? Kto to jest i w jaki sposób?
 
    Nigdy na żywo nie spotkałem się z żadnym graczem, ale to pewnie przez to ze każdy ma swoje życie i brak czasu na takie rzeczy. Ale w drużynie stara gwardia zna się jak łyse konie xD
 
11. Dlaczego akurat taką nazwę wybrałeś dla swojego bohatera?
 
    Kiedyś wieki temu jak chodziłem do szkoły na informatyce bodajże miałem podać login/nick nie miałem pomysłu kolega mówi weź 3 ostatnie litery z imienia i tak powstał rek xD, a że nie lubię zmian jest do dziś  :P
 
12. Jakie są Twoje wskazówki dla nowych graczy?
 
    Każdy ma prawo rozwijania postaci wedle swojego upodobania. Jedni lubią lvl inni staty ja należę do tych drugich. Jedna wskazówka jest pewna trzeba zarezerwować sobie czasu żeby wszystko wyrabiać :)
 
13. Opisz HZ w 3 słowach.
 
    Nałóg, zabawa, rywalizacja.
 
14. Czy istnieje gracz, którego podziwiasz? Jeśli tak, kto to jest i dlaczego?
 
      Podziwiałem paru graczy ale już nie grają, a o nieobecnych się nie rozmawia :)
15. Podaj nazwę maksymalnie trzech graczy:
 
 
 a) Najlepsi gracze (w oparciu wyłącznie o ich  zdolności jako graczy, a nie ich osobowość itp.) 
 
    Niestety musiałbym tu podać całą swoją drużynę i żeby nie czuli się urażeni podam oczywiscie gracza który depcze mi po piętach: Nico007
 
b) Przeciwnicy, których najbardziej szanujesz   
 
    batman60, TwojStaryMaCieNaOku to są ludzie na poziomie :)
 
c) Ulubieni członkowie forum (Jeśli należysz do forum)
 
    Konto założone ale nie zaglądam tam od dłuższego czasu więc nie podam nikogo :) 
 
16. Czy jest jakiś szczególny moment w swojej karierze bohatera, którym chciałbyś się z nami podzielić?
 
    Jest trochę tego bo zawsze staram się robić wszystko :) ale taki szczególny moment to taki, że zapełniłem staty do fulla wszystkie xD kolor paska od wszystkich statów nie chce się już zmienić  :P
 
17. Jesteś jednym z najlepszych graczy na Hero Zero. Jaka jest tajemnica Twojego sukcesu? 
 
       Wytrwałość i trochę szczęścia nic więcej nie jest potrzebne w tej grze  :P
 
18. Czy chciałbyś wysłać wiadomość do wspólnoty Hero Zero?
 
      Oj tak najlepiej to bym się z nimi spotkał  :D tyle się gra że można by gadać cały dzień  :P ale na bank kazałbym im zmienić nagrody za bohaterskie czyny za 5 lat gry dostałem item na niezłym minusie ... no ludzie :) i oczywiście pogratulować, ze raz na jakiś czas dodadzą coś nowego!
 
19. Czy masz jakąś ciekawą anegdotę związana z grą, którą chcesz nam powiedzieć?
 
   Pewnie, że mam jest ich mnóstwo ale powiem tylko taką o sobie :) na samym początku gry jak pojawił mi się pierwszy łotr myślałem, że muszę go sam pokonać i wywaliłem wszystkie zdobyte oponki xD
 
20. Czy kiedykolwiek wygrałeś cotygodniowy turniej? W jakiej kategorii? Czy było to warte wysiłku?
 
    Ogólnie nie walczę w turniejach bo nie gram na lvl raz udało się top1 ale to chyba było po odbiorze nagród z bohaterskich czynów za wydane monety :) a w turnieju z honorem nie zbijam bo gram starym systemem gdzie każdy walczył o honor :)
 
21. Czy uważasz, że drużyna jest potrzebna bohaterowi?
 
    Jak najbardziej bez drużyny jestem w 100% przekonany, że dawno bym nie grał.
 
22. Jesteś dowódcą topowej drużyny...czy to ciężkie zadanie?
 
    Nie uważam żeby to było jakoś specjalnie ciężkie... nie jestem z tym sam :) przecież w drużynie jest 30 osób każdy coś podpowie doradzi :)
 
23. Czy masz jakiś ulubiony sprawdzony rozkład statystyk?
 
    Było trochę tego pamiętam na początku było mniej siły a cała reszta po równo później toxic... ogólnie teraz trenuję tak że rozkładam podstawowe staty po równo a z itemów jak się ułoży tak się ułoży :) 
 
24. Kto jest Twoim ulubionym bohaterem? Dlaczego? (Np. Batman, Super-Man)
 
      Batman bo mój syn go uwielbia! :)
 
25. Jaki jest twój ulubiony towarzysz?
 
      Nie mam takiego towarzysza to szata graficzna tutaj liczą się skille i umki... no i ostatnio spodobała mi się umka z kaczki !:)
 
26. Jaka jest najbardziej dziwna, śmieszna lub Twoim zdaniem najlepsza nazwa do nazwania zwierzaka (i dlaczego?)?
 
    Nie pamiętam tych nazw uważam, że standardowe nazwy są spoko :) a gdy wchodziły zwierzaki to większość ludzi się wyzywała nazwami i tam było pare koników:) ale cytować nie będę :)
 
27. Jaka jest Twoja ulubiona zdolność/umiejętność towarzysza i dlaczego?
 
    To już odpowiedziałem w powyższym pytaniu :) z kaczki umka ostry dziób! w tym jest moc przy krytyku widziałem, że potrafię zabrać jednym strzałem 150k hp :)
 
28. Czy masz jakiś sprawdzony zestaw umiejętności towarzysza, którym chciałbyś się podzielić?
 
    Dla dobra nas trzeba mieć trofki więc kropla,rozpieszczenie i lawina lub rękawice to zestaw na którego każdego chyba stać :)
 
29. Jaka jest Twoja rada dla początkujących?
 
    Od samego początku do końca róbcie treny :) mój styl to misje na kasę bo jeden skill aktualnie kosztuje mnie 1 180 272 :) a lvl jakoś tam się wbija powoli  :P
30. Jaki są Twoje ulubione przedmioty? Zbierasz jakieś?
 
    Nie zbieram mam set irona :) poza tym teraz zbiera się epiki żeby je opylić na herocon
 
31. Czy lubisz brać udział w Lidze Hero Zero?
 
    Robię wszystko na max więc i ligę parę groszy skapnie  :P
32. Czy jest coś fajnego według Twojej opinii w Lidze Hero Zero?
 
    Tak dodatkowy bonus do stat :) chyba nic tak gracza nie cieszy jak szybki przyrost stat!
 
33. Czy ciężko było Ci zdobyć tytuł Championa w Lidze?
 
    Oj nie :) to był moment xD
 
34. Grasz od dawna i widzisz, jak Hero Zero się zmienia. Która aktualizacja spodobała Ci się najbardziej lub, która jest Twoim zdaniem najważniejsza?
 
    Jest tego trochę ale myślę, że najważniejsze to pupile, multitasking kryjówka no i herocon!
 
35. Czy wybudowałeś już kryjówkę?
 
    Się wie :)
 
36. Czy uważasz, że każdy bohater powinien mieć kryjówkę?
 
    Pewnie! Jeżeli chcesz być bohaterem musisz się rozwijać :) a jest tam parę rzeczy które pomagają w rozwoju naszej postaci: monety, expo, warsztat
 
37. Czy jest jakaś funkcja kryjówki szczególnie warta polecenia?
 
    Stawiałbym na warsztat :) przy 20lvl i bonusie drużyny staty pójdą ładnie w górę oczywiście nie zrobimy tego bez centrali na 20lvl co już mam za sobą :)
 
38. Co sądzisz o HeroCon?
 
    Wspaniała sprawa ożywiło to grę :) jest to nowa i ciekawa rywalizacja miedzy drużynami :) wiem, że nowości trochę już jest ale będę czekał na więcej takich pomysłów
 
39. Czy lubisz eventy? Jeśli tak to co w nich lubisz najbardziej?
 
    Eventy chyba każdy lubi i każdy na nie czeka :) co lubię najbardziej? dodatkowe expo :) bo raczej nagrodami się nie nacieszę jak od samego początku wszystko na minusie  :P
 
40. Często zaglądasz na forum?Jeśli tak to w jakim celu?
 
    Zaglądam raz na 3 tyg :) dowiedzieć się co będzie nowego w dniu aktualizacji xD
 
41. Jakie byłoby Twoje życie bez Hero Zero?
 
     Moje życie znacząco by się nie zmieniło gram tylko na telefonie a telefon jest też moim narzędziem pracy :)   
 
42. Czy chcesz kogoś pozdrowić?
 
     Przede wszystkim Ciebie Target! Mój cały serwer a najbardziej moją drużynę :) no i oczywiście ludzi czytających ten wywiad!!!!:)
 
Dzięki za wywiad! Życzę powodzenia w dalszej karierze superbohatera  ;)!


#2 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 692

Napisano 30 czerwiec 2017 - 23:35

ciekawy jestem czy nie raz nie robi się z tymi samymi  tylko że na innych serwerach i innym nicku ?


c260e7928c6fe.png


#3 PanMroczny

PanMroczny

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Miejscowość:Anglia/Łódź
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:Toxic Team
Reputacja: 169

Napisano 30 czerwiec 2017 - 23:37

Dobra robota, Target :D

ciekawy jestem czy nie raz nie robi się z tymi samymi  tylko że na innych serwerach i innym nicku ?

 
a NWM, ja na pl2 nie zagladam :D to go nawet nie znam xD

Użytkownik Scottie edytował ten post 30 czerwiec 2017 - 23:43
połączenie postów

NZ0x3my.jpg


#4 Owsik

Owsik

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 297 postów
  • Postać:Piękna, boska, idealna. Istne uosobienie mnie.
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 206

Napisano 01 lipiec 2017 - 03:48

te wywiady stają się nudne, wszystko idzie jednym schematem... eh

#5 KubaRolnik

KubaRolnik

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 244 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:KubaRolnik
  • Drużyna:Mad House
Reputacja: 80

Napisano 01 lipiec 2017 - 06:07

Spoko wywiad  :super:



#6 XxX ANONIM XxX

XxX ANONIM XxX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 347 postów
  • Miejscowość:Poznań
Reputacja: 122

Napisano 01 lipiec 2017 - 08:31

Wywiad ogółem spoko, ale przydałyby się nowe pytania :)


  • Ania1312 lubi to

Spoiler

Spoiler

#7 sarkazm

sarkazm

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 117

Napisano 01 lipiec 2017 - 08:48

wywiad bardzo dobry, jeden z lepszych jakie czytałem

wywiad szczegółowy, obszerny z większą ilością pytań, które bezpośrednio nawiązują do wskazówek z gry

oby przyszłe wywiady miały równie dużą pulę pytań, jak ten :)



#8 PanMroczny

PanMroczny

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Miejscowość:Anglia/Łódź
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:Toxic Team
Reputacja: 169

Napisano 01 lipiec 2017 - 09:27

te wywiady stają się nudne, wszystko idzie jednym schematem... eh

 

dal bym ci lajka ale za obrazanie w necie nie xd


NZ0x3my.jpg


#9 IGUSIA00

IGUSIA00

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:IGUSIA00
  • Drużyna:Święci z Bostonu
Reputacja: 44

Napisano 01 lipiec 2017 - 12:26

AVE rek !

 

AVE ŚWIĘCI Z BOSTONU !

 

Wreszcie ktoś zwrócił uwagę na stare pl2 hehe


Prawdziwi bohaterowie tej gry będący z nią od początku z każdym kolejnym dniem odchodzą...


#10 Kelly Bundy

Kelly Bundy

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 32 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:DT
Reputacja: 30

Napisano 03 lipiec 2017 - 08:27

Jak na osobę dorosłą, bardzo dużo minek typu XD co nie wygląda zbyt estetycznie.

Każdy wywiad wygląda tak samo, może czas na jakieś zmiany? :mysli: :mysli:



#11 PanMroczny

PanMroczny

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Miejscowość:Anglia/Łódź
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:Toxic Team
Reputacja: 169

Napisano 03 lipiec 2017 - 09:41

Jak na osobę dorosłą, bardzo dużo minek typu XD co nie wygląda zbyt estetycznie.

Każdy wywiad wygląda tak samo, może czas na jakieś zmiany? :mysli: :mysli:

 

Ze mna to by bylo tyle komow xD mnie kazdy kocha na forum :D


NZ0x3my.jpg


#12 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 09 lipiec 2017 - 23:39

Super wywiad :) Rek jest najlepszym graczem w polskim HZ jeśli chodzi o łączną ilość statystyk, podziwiam jego wytrwałość i jego chęci do dalszej gry po ponad 5 latach grania. :)

:) (:


#13 Kelly Bundy

Kelly Bundy

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 32 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:DT
Reputacja: 30

Napisano 10 lipiec 2017 - 10:25

Super wywiad :) Rek jest najlepszym graczem w polskim HZ jeśli chodzi o łączną ilość statystyk, podziwiam jego wytrwałość i jego chęci do dalszej gry po ponad 5 latach grania. :)

Jak to mówią "po trupach do celu"

Ale trzeba przyznać, że wytrwałość ma :)



#14 KwiatekPlayGames

KwiatekPlayGames

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 16 postów
  • Miejscowość:State Capitol
  • Serwer:PL2
  • Postać:KwiatekPlayGames
  • Drużyna:Respect Team
Reputacja: 4

Napisano 18 lipiec 2018 - 17:48

Pozdrawiam Świętych z Bostonu i El Dorado.


Użytkownik KwiatekPlayGames edytował ten post 18 lipiec 2018 - 17:49





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych