Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy Przegląd #36 z... ToMójNick!


  • Please log in to reply
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Scottie

Scottie

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 451 postów






Reputacja: 895

Napisano 03 czerwiec 2017 - 06:35

Hej, dzień doberek. Nadszedł czas na nowy Garażowy Przegląd, który mam zaszczyt Wam przedstawić. W tym miesiącu mamy przyjemność poznać bliżej niepowtarzalnego bohatera i zasłużonego członka forum. Zapraszamy do lekturki!

 

Wywiadu udzielił nam ToMójNick.

 

Cześć, jak się masz? Możesz podać nam swój Nick i serwery na których grasz?

Witam Państwa. Nazywam się ToMójNick i... mam konta na każdym serwerze. Tego chyba jeszcze nie było  :D

Na serio gram na PL5 (lewel 501, aktualnie siódmy lewel w Polsce) i troszkę niechcący z rozpędu klikam również na PL9 (lekko ponad lewel 400).

 

Czy chcesz porozmawiać trochę o sobie, o życiu, kiedy nie pracujesz jako bohater?

Nie, pełna anonimowość. Maska z nieistniejącego Setu Zorro założona na twarz i opatulony Peleryną Nie-Witka.

 

Kiedy zacząłeś grać Hero Zero?

Dawno, dawno temu. W czasach, gdy nie było jeszcze ewentów oraz TT nie kończyły się w niedziele o godz. 21.

Tak. Były takie czasy. Kto jeszcze pamięta? 

 

Grasz więc od bardzo dawna i doskonale widzisz, jak Hero Zero się zmienia. Która aktualizacja spodobała Ci się najbardziej lub która zapadła Ci w pamięć?

Każda aktualizacja to zmiana zasad w grze.

Te, które miały największy wpływ na grę to: wprowadzenie wielozadaniowości, wspomagaczy drużynowych, zwiększenie ilości i rodzajów trofek, kryjówki, zadań nadzwyczajnych, ligi, darmowe odświeżanie stref, sporo tego można by jeszcze wymieniać.

 

Jak zacząłeś grać w Hero Zero? Przez znajomych, reklama?

Graliśmy z kolegą w inną grę przez Twarzoksiążkę i ją usunęli. On zaczął w Hirałkę, ja zacząłem sporo czasu po nim.

 

Czy przypominają ci się pierwsze dni, kiedy byłeś niobem w Hero Zero?

Hm... w sumie nie byłem nim. Przeczytałem w ciągu pierwszego tygodnia gry każdy temat na forum HZ. Teraz większość z nich jest ukryta, więc nawet nie widać, ile tego było. Dzięki temu popełniłem w grze mało błędów taktycznych. No i mamy teraz dostępny FAQ zarówno o grze, jak i o forum.

 

Czy spodziewałeś się kiedykolwiek, że pewnego dnia jako jeden z najlepszych graczy w grze, zostaniesz poproszony o wywiad?

Tak. Choć potem już myślałem, że o mnie zapomniano i się zdziwiłem, jak zaatakowali mnie paparazzi.  :D

 

Co lubisz najbardziej w tej grze?

Klimat w drużynie.

Proces budowania statystyk.

No i w końcu lubię klikać te misje.  :D

 

Czy masz konkretne cele do osiągnięcia w grze?

W sumie parcie na TOPkę już minęło, jak już w niej się jest.  Sporo czynów zrobionych jako pierwszy na serwerze.

 

W swojej opinii, jakie było twoje największe osiągnięcie w HZ do tej pory?

Zacząć grę 2 miesiące po starcie serwera, przez miesiąc potem grać w słabych drużynach bez 100% rozwoju (oj, daleko im do tego było), a po około roku mieć najlepsze staty na serwerze.

 

Kto jest twoim ulubionym bohaterem? Dlaczego?

Chyba większość z nas będąc dzieckiem wyobrażała sobie, że posiada jakąś nadprzyrodzoną moc. :)

Konkretnej jednej nie mam, to mieszanka wielu z nich, by osiągnąć ideał. Wśród nich latanie.

 

Jakie są Twoje wskazówki dla początkujących?

Każda misja na XP. Szczególnie poniżej 249 lewela, gdzie da się tak wbijać XP, że tylko pod koniec nie da się wbijać minimum 1 lewela na dobę.

Robienie misji "pod monety" jest złą taktyką.

 

Opisz HZ w 3 słowach.

Okrutny pochłaniacz czasu!  :D

 

Czy jest jakiś szczególny moment w swojej karierze bohatera, którym chciałbyś się z nami podzielić?

Było kilka takich momentów.

- Osiągnięcie najlepszych statów na serwerze pomimo dużej straty ze względu na późny start. Niektórzy mieli ponad 200-ny lewel jak zakładałem konto. Teraz jak patrzę na rywalizacje na nowych serwerach, to aż to wydaje się być niemożliwym do zrobienia.

- Zdobycie jednocześnie podwójnego TOP1 w Turnieju Tygodniowym - 23.11.2014,

- Wygranie TOP1 w Turnieju Tygodniowym na Doświadczenie 2x pod rząd - 03 i 10.07.2016,

- Zostanie przywódcą topowej drużyny na serwerze ("Marysia była lekko w szoku..."),

- wielokrotne zdobycie jako pierwszy na serwerze czynów, chociażby na honor: 1,1 M, 1 M, oraz 950 k, 900 k, 800 k, 750 k, 700 k, 650 k, 600 k, 550 k, 500 k, 400 k, 350 k,

to samo na umki: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 k,

3 i 4 k punktów w lidze,

treningi: 40 k,

100 towarzyszy na 30 lvl,

7000 oponek z gry,

3 k rozdanych baterii.

 

i jeszcze parę innych jak:

15 k walk ligowych,

80 k wygranych pojedynków,

100 k stoczonych pojedynków,

20 k razy atak na łotra,

12,5 k wygranych walk ligowych,

100 k misji,

15 k godzin pracy,

1,2 k telefonów alarmowych...

 

 

Jesteś jednym z najlepszych graczy na Hero Zero. Jaka jest tajemnica sukcesu?

Drużyna z dużą ilością treningów, każda misja na XP i dużo klikania...

 

Czy chciałbyś, wysłać wiadomość do wspólnoty Hero Zero?

Tak, ze wzrostem lewela nie wzrasta XP uzyskiwany z misji, więc przestańcie to pisać po forum, wzrasta za to ilość monet.

No i odstępy (spacje) piszemy po znakach interpunkcyjnych, a nie przed lub tu i tu.

 

Czy masz jakąś ciekawą anegdotę związana z grą, którą chcesz nam powiedzieć?

Hehe, sporo tego, np. jak ktoś dostaje czasem list od kogoś, kto ma nick prawie taki sam jak adresat.

Sporo osób nazywało swoich pomocników moim nickiem, np. ToMójZwierz, ToGoNick, Ten Jego Nick, itp.

 

Ze względu na Twoją wysoką pozycję w rankingu na pewno nie raz dostałeś jakąś śmieszną wiadomość od nieznajomego. Jesteś w stanie jakąś przytoczyć?

Propozycje kupna konta na porządku dziennym.

Ostatnio nawet ktoś mi proponował, że kupi mi miliard XP!  :D

 

Jak to jest być liderem jednego z najlepszych zespołów w całym serwerze? Jest to łatwe zadanie?

Oj, niełatwe to całe szefowanie.

Nie pchajcie się na te stołki, to nic fajnego. :)

 

Jaka jest najbardziej dziwna, śmieszna lub Twoim zdaniem najlepsza nazwa dla zwierzaka?

Oj nie zapisywałem, a sporo tego widziałem u innych graczy, np. Bruce Lee, Mini spec od TTD...

 

Czy kiedykolwiek wygrałeś cotygodniowy turniej? W jakiej kategorii? Czy było to warte wysiłku?

Tak, pamiętam wygrane pierwsze TOP10 w TTD jak i TTH, oj były emocje.  ;)

Do dziś pamiętam wygrane podwójne jednocześnie TOP1 i 150 opon nagrody.

I teraz ciekawostka: co tydzień udaje mi się od niepamiętnych czasów być zawsze w TOP10 TTD. Tak, zawsze w ścisłym TOP10 w expieniu, gonię tych co mi uciekają z lewelkami. Nie ma możliwości podglądu tego w jakimś rankingu i historii, może kiedyś zostanie ta opcja wprowadzona, ale trwa to od około 2,5 roku. Sam z ciekawością wtedy to sprawdzę. :)

 

Czy masz hobby, z którym chcesz się z nami podzielić?

Robię zdjęcia samochodom z rejestracjami indywidualnymi. Potem są przesyłane na stronkę www, w bazie teraz jest tam już 39 000 tablic.

 

Jaki jest Twój nick w grze? Dlaczego, akurat tą nazwę wybrałeś dla swojego bohatera?

ToMójNick.

Nick ważna rzecz, wyborów typu sdsgfdgs lub aaaa123123 jest pełno. A ja chciałem coś takiego innego, rozpoznawalnego, zapadającego w pamięć od razu. Do tego z wielkich liter, żeby móc używać skrótu TMN.

 

Grałeś przeciwko łotrowi? Jaka jest twoja najlepsza pozycja podczas ataków?

Trafiło się "kilka" razy łoterka za baterie lub za oponki, natomiast najprzyjemniejsze są chyba te "niespodzianki", gdy kończy się atak 2-minutowy (dawniej 3-min.) na łotra i okazuje się, że go ustrzeliłeś  :D

Z marnowania opon na łotra kiedyś zostałem wyleczony, trafił się ktoś na serwerze, kto akurat zakupił ich sporą ilość. I robił np. po 100 i więcej ataków. Zmarnowałem raz koło 60 opon i to był ostatni mój pomysł na TOP1.

Potem wielokrotnie trafiałem łotra lub byłem TOP1 za same baterie, więc ubranka wymieniam często.

 

Jaka jest twoja rada dla początkujących?

Każda misja na XP, oponki przeznaczyć na wspomagacz misji 50%, a potem na  wielozadaniowość.

Nie zaczynajcie zbierać 100 000 000 monet poniżej 250 lewela.

 

Jaki jest twój ulubiony towarzysz?

Ustrzeliłem podczas ewentu piłkarskiego z okazji Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Brazylii w 2014 tukana nazywanego Piko, zmieniłem mu nazwę na AToMójPtak i on jest moim ulubionym.

 

Jakie są twoje ulubione przedmioty?

Każda rzecz w grze ma swoją ciekawą, specyficzną nazwę. Lubię, gdy są wprowadzane nowe do gry.

Lubię zbierać całe sety. Niestety, pojemność skrzynek depozytowych na zatrzymanie wszystkiego jest o 2 razy za mała.

 

Niektórzy gracze kolekcjonują różne przedmioty. Należysz do takich? Możesz pochwalić się setkami towarzyszy lub np. przedmiotem, którego trzymasz od 1lvl?

Tak, ponieważ nie mam siły 10 lub mało, tylko 5k w podstawie, to zadania też musze robić swoim sposobem. Do tego przydają się przedmioty z 368-508 punktów. Dla porównania najnowsze wpadające mają powyżej 1530.

Kolekcjonowałem zestawy z zadań, ale nawet po powiększeniu Inwentarza o Skrzynkę depozytową (o 90 miejsc) i tak nie starczyło na nie miejsca i niestety trzeba było je sprzedać. Wcześniej zrobiłem sobie screena na pamiątkę. :)

 

Jaka jest Twoja ulubiona zdolność/umiejętności towarzysza?

Połączenie unikalnych umek, Gołoledź i Lawina śnieżna "robią robotę". Do tego środkowa umiejętność obniżająca o 6% szansę na unik lub krytyka u przeciwnika, to mój przepis na pomocnika bohatera.

 

Czy masz jakiś sprawdzony zestaw umiejętności, którym chciałbyś się podzielić?

Ostry dziób u Alfreda jest silny, szkoda tylko, że sam Alfred za kaskę, więc go nie przetestuję, gdyż nie kupuję oponek w grze ani nie wydaję na dodatkowe opcje.

Gołoledź w połączeniu z Lawiną śnieżną potrafią zadać 5 ataków pod rząd przeciwnikowi, także to lubię najbardziej. A pośrodku coś obniżającego rywalowi szansę na unik lub krytyczne uderzenie o 6%.

 

Jaka jest Twoja pierwsza czynność, którą robisz po zalogowaniu się do gry? Dlaczego?

Kiedyś to odbierałem monety za pracę.

Nie było innej opcji, no chyba, że ktoś jej nie włączył.

A teraz 3 ataki w lidze.

 

Czy lubisz brać udział w Lidze Hero Zero?

Tak, 20 pojedynków każdego dnia na wspomce adrenaliny 25%.

 

Jaka była najwyższa pozycja w Lidze jaką osiągnąłeś do tej pory?

No.1, pierwsze 3 i 4 k punktów na serwerze. Ale i tak najważniejsze, by po osiągnięciu Ligi Mistrzów nie spaść poniżej 801 punktów oraz robić minimum 1 pojedynek na tydzień, a sporo osób o tym zapomina i wspomagacz wygasa. I z +30% do umek robi się okrągłe zero.

 

Jaki jest Twój ulubiony łotr? Dlaczego?

Każdego lubię prać. Poza tymi, które uciekają...  :(

Najbardziej lubię Dark Fathera.

 

Jaka jest twoja ulubiona strefa? Dlaczego?

Przyjrzyjmy się przez chwilę grafice (tłu) w każdej strefie. Te obrazki są naprawdę świetne. Ulubioną jest zawsze najnowsza. Nowe zadania, czyny, nowy obrazek, a nowe rzeczy są dla człowieka przyjemniejsze, niż te opatrzone.

 

W grze jest wiele zabawnych misji. Którą lubisz i dlaczego?

Te z dużą ilością XP/minutę.

Podoba mi się ta ze zdjęciem kotka z drzewa.

 

Chciałbyś, aby po zakończeniu kariery gracze pamiętali kim byłeś? Czy wolałbyś zginąć w tłumie reszty bohaterów?

Jak nie grasz, to Cię nie ma. Smutne, ale prawdziwe.

 

Jesteś przywódcą jednej z najlepszych, o ile nie najlepszej drużynie na serwerze. Czy jest to trudne zadanie? Nie miałbyś czasami ochoty zostać zwykłym szarakiem?

Oj często.  :D

 

Stworzyłeś wiele poradników na forum. Czy planujesz stworzyć coś nowego?

Kilka ich było... stworzone z jednego powodu.

Zamieszczam tam to, czego sam szukałem pierwszego dnia, gdy zacząłem grać i przeszukiwałem forum. I nie znalazłem tego.

 

Kiedy ruszył konkretny serwer? Co ile czasu jest otwierany nowy?

http://forum.pl.hero...daty startów

 

Ile potrzebujemy XP do wbicia kolejnego lewela, ile w sumie już wbiliśmy mając konkretny poziom?

http://forum.pl.hero...omach/

 

Nagrody po zebraniu wykrojów do konkretnej Kolekcji oraz kiedy je wprowadzono:

http://forum.pl.hero...nagrody-z-nich/

 

Ile zapłacimy kupując kolejne punkty umek, by nasz bohater był koxem:

http://forum.pl.hero...ci-za-monety/

 

Koszt wspomagaczy, tych 10% i 25%:

http://forum.pl.hero...jnych-levelach/

 

z nowych, które chciałbym napisać, to poradniki związane z kosztami w Kryjówce.

Tylko teraz po dodaniu nowych pomieszczeń to potrwa troszkę dłuuuużej. 

 

Zważając na Twój staż w grze, na pewno dużo o niej wiesz. Czy możesz zaskoczyć nas jakąś ciekawostką, rzeczą na którą nikt nigdy nie zwrócił uwagi lub uchylić tajemnicy jakiejś swojej tajnej taktyki?

To nie tak, że nikt nie zwrócił uwagi, ale nie każdy.

Po wbiciu lewela odświeżają nam się wszystkie strefy za darmoszkę.

Gdy przegramy atak w zadaniu, to widać przez krótki moment od razu na początku walki na dole na przycisku pominięcia walki 2 oponki, za które można skrócić sobie czas oczekiwania na kolejną walkę.

Możliwy jest skok po 4 treny codziennie za darmo, bo za monety (nie za oponki).

Darmowe odświeżanie stref chociażby, sporo osób nawet nie wie jak to działa. I czas trzeba mieć, żeby to wszystko przeszukiwać co chwilę. :)

Trzeba do tego korzystać z zadań, kalendarza adwentowego, a gdy już wszystkie misje są kiepskie, odświeżyć sobie strefę misją krótką, najlepiej dwuminutową.

 

To, że jesteś dobry w HZ wiemy już wszyscy. Czy jest jeszcze coś, czym chciałbyś się pochwalić?

Mam rozpiskę łotrów, która podobno nie istnieje...  ;)

 

Grasz na starszym serwerze. Czy kiedykolwiek skusiłeś się, aby spróbować gry np. na PL19?

Nie, na serio tylko siedzę na piątce do końca. Na nowych serwerach są takie "taktyki" z trofeami treningów, że nie mam zamiaru tam zaczynać nawet...

 

Jakie masz nastawienie do bohaterskiej kryjówki? Wolałbyś, aby przywrócono pracę?

Centrala kryjówki daje więcej monet niż praca. Prawie 3x więcej u mnie teraz, a jeszcze do maksymalnego rozwoju troszkę brakuje.

Do tego ma inne funkcje, głównie Laboratorium z dużą ilością XP i Warsztat.

 

Dziękuję za poświęconą chwilę na udzielenie wywiadu.



#2 ToMójNick

ToMójNick

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 386 postów
  • Miejscowość:Legionowo
  • Serwer:PL5
  • Postać:ToMójNick
  • Drużyna:Never Back Down






Reputacja: 625

Napisano 03 czerwiec 2017 - 10:02

No i dorwali ToMójNicka paparazzi, a mówiłem mu: run TMN, run!

Miłej lektury forumowicze.  :super:



#3 Ania1312

Ania1312

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Ania1312
  • Drużyna:Japan Team
Reputacja: 114

Napisano 03 czerwiec 2017 - 10:13

Czy chciałbyś, wysłać wiadomość do wspólnoty Hero Zero?

(...) No i odstępy(spacje) piszemy po znakach interpunkcyjnych, a nie przed lub tu i tu.

Mądre słowa :D  :super:

 

W końcu jakiś ciekawszy wywiad :huhu: miło się czyta  :smilue:


  • ToMójNick lubi to

"Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy

Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy." ~ M. Grechuta


#4 ☯Yin☯Yang☯

☯Yin☯Yang☯

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 6

Napisano 03 czerwiec 2017 - 10:28

fajny wywiad, polecam :) 



#5 Przemek-75

Przemek-75

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Przemek75
  • Drużyna:Never Back Down
Reputacja: 1

Napisano 03 czerwiec 2017 - 11:26

Dobra robota :)


  • ToMójNick lubi to

#6 halohalo

halohalo

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 0

Napisano 03 czerwiec 2017 - 15:54

ktoś wytlumaczy o co dokladnie chodzi z tym darmowym odswiezaniem misji?



#7 pawciomen

pawciomen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Serwer:PL11
Reputacja: 19

Napisano 03 czerwiec 2017 - 16:30

Ktoś normalny, znający się na grze w końcu kogo można czytać z przyjemnością :)
  • tiba lubi to

#8 SaskaczYT

SaskaczYT

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 32 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:SaskaczYT
  • Drużyna:Klub Smakosza
Reputacja: 4

Napisano 03 czerwiec 2017 - 16:33

Fajnie się to czytało prawde mówiąc, zarówno prowadzący jak i udzielający wywiadu potrafili to w fajny i ciekawy sposób zrobić.

Świetna robota, miło się czyta.



#9 ☯Yin☯Yang☯

☯Yin☯Yang☯

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 6

Napisano 03 czerwiec 2017 - 17:07

ktoś wytlumaczy o co dokladnie chodzi z tym darmowym odswiezaniem misji?

podczas eventu (oczywiście nie każdego) znaczki misji wyglądają odrobinę inaczej, czyli nie ma zwykłej gwiazdki tylko do tej gwiazdki jest coś dodane, kiedyś jak grałem i był event to dodali serpentynę (o ile pamiętam event był wtedy związany z karnawałem)

czyli ogólnie dodają do gwiazdki coś co się kojarzy z danym eventem

no i jak już wybierasz taką misję, nie ważne czy wgrasz czy przegrasz wszystkie strefy się odświeżają 

tak jakbyś wydał 9 opon na odnowienie wszystkich stref tyle, że za darmo :)

jest to fajny dodatek bo jak ktoś np oszczędzał energie i nie odbierał czynów to można nieźle na tym wyjść, ja sam zawsze wszystko zostawiałem i czekałem do takiego eventu :) 

odpalamy zmysł, wybieramy misje, gdy zejdzie do np 800expa/energie to bierzemy byle jaką misje z nową graficzką i jedziemy dalej ;D



#10 tiba

tiba

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 73 postów
  • Miejscowość:Maszewo
  • Serwer:PL9
  • Postać:tiba
  • Drużyna:zależy od humoru :)
Reputacja: 63

Napisano 03 czerwiec 2017 - 22:48

Jak ja z TMN jesteśmy na ty :)


Brak liter, żeby to opisać :P


#11 Kami

Kami

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 203 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL9
  • Postać:Kamilka
  • Drużyna:Nexus
Reputacja: 138

Napisano 03 czerwiec 2017 - 23:05

No i to jest wywiad z odpowiednim graczem  :super:


Smile now

                 Cry later      (Tupac Shakur)


#12 Damikkos

Damikkos

    Były Senior Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 653 postów
Reputacja: 502

Napisano 04 czerwiec 2017 - 11:15

wreszcie się wypowiedział ;p


Support Regulamin forum Warunki użytkowania

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#13 KAMA0289

KAMA0289

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 391 postów
  • Miejscowość:Jarocin
  • Serwer:PL21
  • Postać:kamZi93
Reputacja: 101

Napisano 04 czerwiec 2017 - 15:30

w końcu wywiad który ma sens:)


Nagrywam na Youtube

Nazwa : kama0289


#14 KubaRolnik

KubaRolnik

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 244 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:KubaRolnik
  • Drużyna:Mad House
Reputacja: 80

Napisano 15 czerwiec 2017 - 07:30

Bardzo fajny wywiad :)



#15 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1072

Napisano 15 czerwiec 2017 - 08:05

A już się bałem, że coś ze mną nie tak [mam wykupioną już czwartą skrzynkę depozytową] zbieram wszystko co mi się spodoba, udało mi się też zebrać wszystkie kompletne sety z nadzwyczajnych i je trzymałem twardo choć miały po -300 np

 

Tylko wiesz, to się nazywa zbieractwo i jest uznawane za chorobę  :huhu:


8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#16 Piotrek.

Piotrek.

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Miejscowość:Poena Capitis
  • Serwer:PL17
  • Postać:woj. mazowieckie
  • Drużyna:TakPozwałemCię
Reputacja: 84

Napisano 20 czerwiec 2017 - 13:57

I to jest wywiad ! :D LEGENDA

PS. jak można otrzymać dostęp do rozpiski łotrów, zrobię wiele ? :huhu:



#17 MrocznyKacper😈

MrocznyKacper😈

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Miejscowość:Londyn
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:Toxic Team
Reputacja: 54

Napisano 20 czerwiec 2017 - 15:02

I to jest wywiad ! :D LEGENDA

PS. jak można otrzymać dostęp do rozpiski łotrów, zrobię wiele ? :huhu:

Nie da sie:) Lotry pojawiaja sie Losowo:)))


Szef wszystkich szefów  ;)  


#18 Piotrek.

Piotrek.

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Miejscowość:Poena Capitis
  • Serwer:PL17
  • Postać:woj. mazowieckie
  • Drużyna:TakPozwałemCię
Reputacja: 84

Napisano 20 czerwiec 2017 - 16:42

Nie da sie:) Lotry pojawiaja sie Losowo:)))

jak ToMójNick ma to, znaczy, że da się coś takiego zrobić :))))))))))))))))


Użytkownik Piotrek. edytował ten post 20 czerwiec 2017 - 16:49

  • Scottie lubi to

#19 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 09 listopad 2017 - 23:08

Nono, wywiad pierwsza klasa ;) Szanuję :super:

:) (:


#20 mama7890

mama7890

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Miejscowość:Rzeszów
  • Serwer:PL4
  • Postać:mama7890
  • Drużyna:reborn team
Reputacja: 31

Napisano 19 listopad 2017 - 12:26

Da sie zrobic rozpiske ... musisz rozpisywac kazdego lotra kazdego dnia do kazdej godziny po 7 latach dni tygodnua wypadaja tak samo i lotry tez rozpiska dziala. Ale ja nie robie... za duzo roboty... moze zrobi ktos inny.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych