Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy Przegląd #33 - Kąfitura


  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Chimera

Chimera

    Coordinator

  • Coordinators
  • 265 postów
  • Miejscowość:Śląsk



Reputacja: 464

Napisano 04 marzec 2017 - 16:30

Witam serdecznie !

Zapraszam na kolejny wywiad w naszym Garażowym Przeglądzie.Tu poznamy kilku z najbardziej niespodziewanych Bohaterów w naszym kraju.

Nazywam się Chimera i będę Waszą reporterką.

 

wywiadpng_awqwsxx.png

 

 

Dziś wywiadu udzieliła nam Kąfitura

 

Cześć, jak się masz? Możesz podać nam swój Nick i serwery, na których grasz?

-Kąfitura, pl17. To teraz jedyny mój serwer, przedtem na kilku grałam także jako SugarPlum i ParaNoJa

 

Czy chcesz porozmawiać trochę o sobie, o życiu, kiedy nie pracujesz jako bohater?

-Niespecjalnie. Staram się oddzielać życie od gry. Powiedzmy tyle, że płacą mi za to, bym godzinami siedziała na Twitterze, Facebooku i Instagramie. Między innymi, oczywiście

 

Kiedy zaczęłaś grać Hero Zero?

-Na pl7, nie od początku serwera.

 

Jak zaczęłaś grać w Hero Zero? Przez znajomych, reklama?

-W pewnym sensie przez znajomych. Grałam ze świetnymi ludźmi w inną grę, okazało się, że grają oni też w HZ. Kiedy mi opisywali HeroZero, nie byłam przekonana. Ale w końcu spróbowałam. W tamtą grę już nie gram, tu – przynajmniej na razie - zostałam.

 

Czy przypominają ci się pierwsze dni, kiedy byłaś niobem w Hero Zero?

-Tylko jeśli ktoś zapyta. Każdy jest najpierw początkujący, a granie to nie operacja na otwartym sercu. Nawet popełniając błędy, nikogo się nie zabije, no i dość szybko można to opanować na tyle, żeby mieć fun.

 

Jaki jest Twój nick w grze? Dlaczego akurat tę nazwę wybrałaś dla swojego bohatera?

Teraz jedyny to Kąfitura. To nawiązanie do poprzedniego, SugarPlum (w przybliżeniu: słodka śliwka). Tak, wiem, że jest w nim "błąd".

 

Czy spodziewałeś się kiedykolwiek, że pewnego dnia jako jeden z najlepszych graczy w grze, zostaniesz poproszona o wywiad?

-Jasna sprawa, przecież po to zaczęłam grać   :P 

Co lubisz najbardziej w tej grze?

-Pojedynki. Zabijaka ze mnie.

 

Czy masz konkretne cele do osiągnięcia w grze?

-Nie bardzo. Nigdy nie zakładałam, że osiągnę taki czy taki poziom, albo przegonię tego czy owego. Mam zasadę: będzie co będzie. Lubię wygrywać, jasne, ale tak naprawdę to prawdziwe sukcesy staram się osiągać w prawdziwym życiu. Gra pomaga się zrelaksować i oderwać od codzienności, nie zastępuje jej.

 

W swojej opinii, jakie było twoje największe osiągnięcie w HZ do tej pory?

-No sam fakt, że ciągle tu jestem, choć - jak pewnie każdy - regularnie oświadczam "się kasuję", to rodzaj osiągnięcia. Tylko nie wiem, czyjego: mojego, ludzi z którymi gram, czy twórców gry   ;)


Hero Zero tworzy przyjaźnie. Czy stworzyłaś jakąkolwiek przyjaźń z innym graczem? Kto to jest i w jaki sposób?

Tak, kilka. Niektóre kończyły się dość burzliwie – głównie takie damsko-męskie, w których zaiskrzyło... Ale większość to po prostu dobre znajomości ze świetnymi ludźmi, z którymi polubilibyśmy się także w realu. Ci, o których mówię, wiedzą o kim mówię i niech tak zostanie.

 

Kto jest twoim ulubionym bohaterem? Dlaczego? (Np. Batman, Super-Man)

-Joker

 

Jakie są Twoje wskazówki dla początkujących?

-Nie spamuj, nie żebrz, obserwuj najlepszych, pamiętaj że to tylko gra i luuuuz. Aha, i nigdy nie zaniedbuj treningów. Najpierw treny, potem wszystko inne. To nudziarstwo, ale jeśli od początku nie będziesz pilnie trenować, w późniejszym okresie gry boleśnie odczujesz różnicę.

 

Opisz HZ w 3 słowach.

A po co?

 

Czy istnieje gracz, którego podziwiasz? Jeśli tak, kto to jest i dlaczego?

-Podziwiam graczy, którzy są pomysłowi, szukają nowych tricków na grę, rozkminiają nowe strategie. I przy tym - grają uczciwie, jeśli rozumiecie, co mam na myśli, a w szczegóły wolę nie wchodzić.

Było parę takich osób, od których się najwięcej nauczyłam. Szkoda, że kilkoro z nich przestało grać. Nicki sobie daruję, nie każdy musi być zadowolony z rozwłóczenia swoich danych po forum. Oni wiedzą, o kim mówię.

 

Najlepsi gracze (oparte wyłącznie na ich zdolności jako graczy, a nie ich osobowość itp.)

-Każdy jest najlepszy, jeśli gra najlepiej jak umie i stara się rozwijać.

 

Przeciwnicy, których najbardziej szanujesz

-Szanuję wszystkich przeciwników.

 

Ulubieni członkowie forum (Jeśli należysz do forum)

-Na forum zaglądam po fanty z kalendarza adwentowego i to mniej więcej tyle. Teraz zajrzę sprawdzić, czy czegoś nie przekręciliście. W tej sytuacji, to chyba sama jestem swoją ulubioną forumowiczką, skoro innych nie znam...

 

Czy jest jakiś szczególny moment w swojej karierze bohatera, którym chciałabyś się z nami podzielić?

-Inny poza tym, że poproszono mnie o wywiad?

     Dawno dawno temu, na pl8 – moim drugim serwerze - marzyłam o dostaniu się do toptoptoptopowej drużyny, choć sama raczej lamusem jeszcze byłam, no powiedzmy średniakiem. Oponami też nie tryskałam na prawo i lewo. Mimo to dość szybko osiągnęłam cel, omijając dość długą kolejkę chętnych. Jakoś zaufali mojemu gadaniu, jaka to będę za***sta, jeśli zaryzykują. Chyba tak naprawdę dopiero wtedy nauczyłam się dużo o grze. I jeśli mogę na podstawie tej historii jeszcze coś poradzić zaczynającym grę, to tyle: jeśli zamierzasz coś osiągnąć, mierz wysoko, od przeciętnych nauczysz się grać przeciętnie.

 

Jesteś jednym z najlepszych graczy na Hero Zero. Jaka jest tajemnica sukcesu?

-Wystarczy przeczekać tych, którzy są lepsi od ciebie, może im się net trwale zawiesi, albo przejdą na inny serwer, a ty wtedy hyc na ich miejsce....

A mówiąc ciut poważniej? Jak we wszystkim, wytrwałość, ambicja i dużo szczęścia. Omatko, sama siebie mam ochotę zbanować za ten banał.

 

Czy chciałbyś wysłać wiadomość do wspólnoty Hero Zero?

-Robię to już od osiemnastu pytań...

 

Czy masz jakąś ciekawą anegdotę związana z grą, którą chcesz nam powiedzieć?

-Cenzuralną, niedemoralizującą młodzieży i do publikacji przed 22? Raczej nie.

 

Jaka jest najbardziej dziwna, śmieszna lub Twoim zdaniem najlepsza nazwa dla zwierzaka (i dlaczego)?

-Nie przywiązuję specjalnej wagi do nazywania zwierzaków w HZ, tak szybko odchodzą... Na pl17 po prostu zaczęłam je numerować. Ale fakt, kiedyś miałam ulubieńca, który się nazywał BozonHiggsa. Trzymałam go do końca gry na tamtym serwerze - już nie pamiętam którym - choć jego staty były już żałosne.

 

Czy kiedykolwiek wygrałaś cotygodniowy turniej? W jakiej kategorii? Czy było to warte wysiłku?

-Parę razy w ttd. Jakiś wielki wysiłek to nie był, więc uznajmy że warto. W tth nie startuję w ogóle, nie do zaakceptowania jest dla mnie faza zbijania honoru, kiedy każda melepeta może cię zlać.

No okej, mówiąc poważnie, mój tryb życia i grania uniemożliwia mi takie zaangażowanie się przez cały tydzień albo dwa (wliczając zbijanie), żebym mogła na serio powalczyć o top1 w tth. A o nic innego walczyć nie warto.

 

Czy masz hobby, z którym chcesz się z nami podzielić?

-Jestem w tej szczęśliwej sytuacji, że moim hobby jest moja praca. Co do szczegółów: patrz odpowiedź na pytanie drugie.

Grałaś przeciwko łotrowi? Jaka jest twoja najlepsza pozycja podczas ataków?

-No raczej. Parę razy wygrałam.

 

Jaki są twoje ulubione przedmioty?

-Nie mam

 

Jaka jest Twoja ulubiona zdolność/umiejętności towarzysza?

-Ciągła szlamowata kropla jest niezła.

 

Jaka jest Twoja pierwsza czynność, którą robisz po zalogowaniu się do gry? Dlaczego?

-Zaglądam na czat. Choćby dlatego, że może trzeba się zgłosić do walki.

 

Czy lubisz brać udział w Lidze Hero Zero?

-Na pewnym poziomie liga robi się monotonna. Praktycznie nie można spaść z Championa. O tyle lubię, że - jak już wspomniałam - w ogóle lubię pojedynki. No i z ligi wpada trochę więcej kasy niż ze zwykłych pojedynków, choć kiedy za jeden punkt umiejętności płacisz kilkaset tysięcy, to i tak kropla w morzu.

 

Jaka była najwyższa pozycja w Lidze jaką osiągnęłaś do te pory?

-Pierwsza. Ale nie zabijam się o to.

 

Jaka jest najlepsza rzecz, według Twojej opinii, w Lidze Hero Zero?

-Jeśli nie wydajesz prawdziwych pieniędzy na grę lub starasz się wydawać ich mało, przydają się przedmioty setowe. Ale dropią naprawdę rzadko.

 

Czy masz jakiekolwiek sugestie do podzielenia się z nami, jak osiągnąć Ligę Czempion?

-Jeśli jesteś wystarczająco silny, po prostu ją osiągniesz i już, wielkiej filozofii w tym nie ma.

 

Jaki jest Twój ulubiony łotr? Dlaczego?

-Ten, na którego udaje mi zdążyć, i w dodatku padnie. Rzadko mam tyle szczęścia.

 

Jaka jest twoja ulubiona strefa? Dlaczego?

-Ta, w której udaje mi się trafić najlepsze misje. Dlaczego? Bo lubię dobre misje

 

W grze jest wiele zabawnych misji. Którą lubisz i dlaczego?

-Po pewnym czasie człowiek znieczula się na treść misji. Liczy się głównie to, ile dają expa/pieniędzy/korzyści z bohaterskich czynów.

 

Dziękuję za poświęcony czas na podzielenie się tym z nami . Życzę dalszych sukcesów w grze oraz w życiu prywatnym .


Ht4RSNT.png


#2 Sheron12

Sheron12

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 19

Napisano 04 marzec 2017 - 17:08

Dobry wywiad :)


  • Pomponia lubi to

#3 Yankes

Yankes

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 473 postów
  • Serwer:PL26



Reputacja: 195

Napisano 04 marzec 2017 - 18:50

W porządku, po tym wywiadzie sprawia wrażenie inteligentnej osoby, dobry wywiad.


  • Pomponia lubi to

#4 Tassam

Tassam

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 40 postów
  • Miejscowość:Śląsk
Reputacja: 10

Napisano 05 marzec 2017 - 12:56

Wywiad bardzo ładnie przeprowadzony, za to plusik :* :)

Co do osoby, udzielającej wywiadu.. Podchodzi z wszystkim podobnie jak ja.. Gra się po to by grać a nie, żeby mieć to i owo. Wszystko przyjdzie z czasem. ;) Gram w tą grę około 3-4 Lat i nigdy w życiu nie doładowałem nawet złotówki ;)


Beztytulu_ashnrqx.png


#5 Owsik

Owsik

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 297 postów
  • Postać:Piękna, boska, idealna. Istne uosobienie mnie.
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 206

Napisano 10 marzec 2017 - 09:59

Jak zwykle dobra robota ;)



#6 Piotrek.

Piotrek.

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Miejscowość:Poena Capitis
  • Serwer:PL17
  • Postać:woj. mazowieckie
  • Drużyna:TakPozwałemCię
Reputacja: 84

Napisano 06 maj 2017 - 14:11

także ten






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych